Zmęczone spojrzenie Meghan Markle na ślub księżniczki Eugenii skłoniło internautów do zastanowienia się nad jej ciążą

Kim jest Allegra Versace i gdzie zniknęła córka Donatelli Versace? Anoreksja, bogate dziedzictwo i tragiczna historia. Co wiemy?

Kim jest Kurban Omarow? Czy mąż Kseni Borodiny nie jest żigolo, czy używa photoshopa i chirurgii plastycznej?

MAKEEVSHINA! W MAŁACHOWIE! GŁOS Z DOMU MALKOWA. SYN I MAKEEV, CO TO JEST?

ALINA KABAEVA CZY LAYSAN UTYASHEVA? DINA AVERINA CZY LINA ASHRAM? WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY BITWY W GIMNASTYCE!

Meghan Markle i Harry nie zostali zaproszeni na przyjęcie urodzinowe Baracka Obamy. Sussexes irytują byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE! POWIEM WSZYSTKO!
Najgorętsze plotki i wiadomości!

Alina Kabajewa złożyła oświadczenie. Reakcja na pojawienie się i wygląd „Królowej całej Rusi” według ludu.

Alina Kabaeva i Laysan Utyasheva. Aśram Diny Averiny i Liny. Co wydarzyło się na finałach gimnastyki artystycznej na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Kim jest Wiktoria Szelagowa? Blogerka Lena Miro porównuje Instagrammerkę i bywalczynię towarzystwa do Jokera po swoim nowym filmie.

Boomerang Vera Breżniewa i gdzie Erica Herceg? Rozwody Pelageyi i Christiny Asmus.

Skandale Meghan Markle. Zapowiedź ciąży księżnej Sussex podczas ślubu księżniczki Eugenii wyglądała nieprawidłowo. Co mówi etykieta internetowa o tym zaniechaniu? I dlaczego Meghan znalazła się na pierwszych stronach gazet?

Ogłoszenie ciąży kanadyjskiej aktorki, a dziś księżnej Sussex, Meghan Markle, nastąpiło na ślubie księżniczki Eugenie, wnuczki Elżbiety II. W końcu Megan i książę Harry mogli poczekać tydzień, fani rodziny królewskiej zadają wiele pytań i komentują fakt, że ślub Eugenii nie stał się wydarzeniem roku, przyćmiła go ciąża Megan Markle. Niestety większość komentarzy nie jest pozytywna.


Co więcej, matka księżniczki Eugenii, Sarah Ferguson, księżna Yorku, opublikowała kilka tweetów, mówiąc, że jest dumna ze swojej córki księżniczki Eugenii i zięcia Jacka Brooksbanka. Ale ani słowa o Meghan i Harrym, po wiadomości o ogłoszeniu ciąży Meghan. Książę Andrzej, syn Elżbiety II i ojciec Eugenii, również nie wspomniał o ciąży Megan w swoich postach na Twitterze i nie pogratulował Harry’emu i jego żonie rychłego uzupełnienia.

Wielu fanów rodziny królewskiej jest oburzonych niewłaściwym zachowaniem Meghan i księcia Harry’ego, uważają za co najmniej nieprzyzwoite zakłócanie ślubu księżniczki Eugenii bardzo osobistym przesłaniem o ciąży Megan.

Brytyjskie komentarze i reakcje.

„Jestem Australijczykiem i nie spodziewałem się, że ludzie odwiedzą nasze brzegi, przegapiłem ten moment. Cieszymy się, ale widzimy, że pałac ciężko pracuje, próbując przekonać nas, że ta kobieta jest najlepszym nabytkiem, jak krojony chleb. To żałosne i desperackie” – napisał komentator z Australii, gdzie para jest teraz.

READ
Nowy chłopak Demi Moore jest odpowiedni dla jej wnuków

„Meghan Markle uosabia narcyzm i alpinizm społeczny. To strasznie brzydkie ogłaszać ciążę na czyimś ślubie tylko dlatego, że nie możesz pić alkoholu. Naprawdę nie lubię Meghan Markle”.

„Wiadomości telewizyjne zbliżają nas do siebie, dzieląc nas na dwa obozy – Pro Meghan i Anti Meghan“.

„Jeśli ogłoszenie zostanie ogłoszone na weselu, Yorkerzy mają pełne prawo być wściekli. To był ich wielki dzień. Wyobrażasz sobie to na przyjęciu Meg?! Zobaczyłem wtedy rosnącą chmurę grzybów nad moim stawem.

„Królowa nigdy nie pozwoliłaby na to ogłoszenie na przyjęciu. Nie pozwoli, by obrażały się jej wnuczki. Meg zrobiła to i celowo odwróciła uwagę Yorków. Harry jest oczywiście w niewoli i będzie pracował w trasie dla kolonii w Australii.

„Mogli to ogłosić wcześniej, przed ślubem, wiedzieli o ciąży lub po australijskiej trasie koncertowej. To upokarza Eugenię i Jacka w dniu ich długo oczekiwanego ślubu”.

„Noszenie częściowo zapiętego płaszcza w ten piątek, dzień przed ślubem księżniczki Eugenii, było sygnałem, że chce, aby świat jak najszybciej dowiedział się o jej ciąży. Jest roztropna”.

„Oboje wiedzieli, że są w ciąży przed ślubem Eugenii. Musieli czekać na później. To taka narcystyczna rzecz na czyimś ślubie. Jest to zgodne z innymi narcystycznymi rzeczami, które Meghan przewidziała i ujawniła o sobie. Myślę, że Harry zawsze będzie na drugim miejscu po jej wyczynach reklamowych, po dzieciach, które się im urodzą.

Redaktor naczelny, pisze na tematy istotne dla mam: moda, uroda, odżywianie, zdrowie, ciąża, poród, rodzicielstwo, edukacja, hobby.

Meghan Markle na ślubie księżniczki Eugenii

ślub Księżniczka Eugenia, który miał miejsce 12 października w kaplicy św. Jerzego, uwagę zwracali prawie wszyscy członkowie rodziny królewskiej, z wyjątkiem jego żony Książe Charles. Brytyjczycy, którzy zebrali się w tym wyjątkowym dniu, przywitali gości i nowożeńców.

© Instagram @nelssie_carrillo © Instagram @theoyalfamily

Wśród ciekawskich było wielu fanów Meghan Markle, który witał ją radosnym okrzykiem i wymachiwaniem flagami. Księżna Sussex przybyła z Książę Harry.

© Instagram @royallyfergie © Instagram @royallymeghan © Instagram @royalmeghan

Na szczególną uwagę zasługuje wizerunek dziewczyny. Meghan Markle zmieniła swoje przyzwyczajenia modowe na rzecz obszernych strojów. W dniu uroczystości wybrała granatową sukienkę i płaszcz Givenchy oraz kapelusz z piórami Noela Stewarta. Strój ukrywał postać księżnej, co ponownie wywołało dyskusję na temat jej ewentualnej ciąży.

READ
Klasyka, kapelusze i odkryte ramiona: wszystkie stylizacje Meghan Markle jako księżnej

Co więcej: Meghan zapięła tylko górne guziki płaszcza (na piersi), by nie podkreślać krągłego brzuszka. Rzeczywiście, sądząc po strojach pozostałych gości imprezy, księżna Sussex mogła całkowicie ograniczyć się do sukienki!

© Instagram @harrymeghan

© Instagram @meghanandharry2018

A to nie jedyne możliwe potwierdzenie interesującej pozycji żony księcia Harry’ego. Meghan Markle wyglądała na wyraźnie zmęczoną, co jest typowe dla wielu przyszłych mam na początku ciąży. Najprawdopodobniej przyczyną jest zatrucie.

Zwracamy również uwagę na fakt, że księżna nieco wyzdrowiała, owal jej twarzy stał się bardziej okrągły. Wszystkie oznaki ciąży są obecne. Załóżmy, że jej oficjalne potwierdzenie zostało opóźnione z powodu ślubu księżniczki Eugenii, tak że cała uwaga była skupiona na bohaterce dnia.

© Instagram @glamourmexico © Instagram @vogue._.style

Przypomnijmy, że od dawna mówi się o ciąży Meghan Markle. A księżna od czasu do czasu sama podsycała zainteresowanie swoją pozycją. Jak na przykład podczas wizyty na koncercie galowym „100 dni przed pokojem”, poświęconym rocznicy zakończenia I wojny światowej.

© Instagram @royal.addicted

Przypomnijmy, że wtedy żona księcia zdecydowała się na sukienkę w bogatym odcieniu kobaltu, której autorstwo należy do projektanta mody Jasona Wu. Obszerne detale, które obszyły przód sukienki, stworzyły iluzję powiększonych piersi i „ciążowego” brzuszka. Czy nie iluzja? W końcu Meghan Markle od czasu do czasu trzymała ręce na brzuchu w charakterystyczny sposób, charakterystyczny dla przyszłych matek.

Przypomniał nam dzisiejszy obraz Meghan Markle Victoria Beckhamktóra również była ubrana na niebiesko podczas ciąży.

© Instagram @instahautecouture

Jak myślisz, kiedy Pałac Królewski wyda oficjalne oświadczenie o ciąży Meghan Markle?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: