Zgodność znaków zodiaku z Tamary Globa

Baran – Baran.
Związek dwóch Baranów jest jak prochownica. Nawet jeśli wszystko jest w idealnym porządku, a partnerzy oddają sobie hołd, jest to stan wiecznej gotowości bojowej: nie wiadomo, kiedy wybuchnie. Unia Barana jest bardzo rzadka.

Baran – Byk.
Związek jest możliwy, jeśli kobieta urodziła się pod znakiem Byka, a mężczyzna to Baran. Jednak kobieta Byk musi być nieskończenie cierpliwa i bezwarunkowo uznać prymat Barana – wszystkie prace domowe zostaną na nią zrzucone. W tym samym czasie Baran aktywnie poszukuje miłości do Byka. Jeśli Baran jest niegrzeczny, ich zjednoczenie będzie wiecznym aktem przemocy, a jeśli jest „rycerzem”, czeka na nich ziemska miłość dwóch przeciwstawnych zasad w naturze. Związek jest sprzeczny i złożony, może opierać się na wspólnym programie twórczym lub biznesowym. Baran daje impuls. Byk naprawdę uosabia ideał szalejącego Barana.

Baran – Bliźnięta.
Takie małżeństwo jest jak pogodna powieść przygodowa. Bliźnięta pięknie i zręcznie pielęgnują Barana. Zaczynają odczuwać wielką atrakcję. Obaj są impulsywni i mobilni, zawsze gotowi na wyczyny, wyprawy, przygody. Nawet w małżeństwie i z dziećmi w każdej chwili mogą się zerwać i udać na krańce świata. Bliźnięta potrzebują silnego partnera, a Baran, jeśli nie niegrzeczny, jest w stanie utrzymać Bliźnięta. Często mają uczucie braterskiej miłości. Są zarówno kochankami, jak i przyjaciółmi. Ale mężczyzna Barana może cierpieć z powodu frywolności kobiety Bliźniąt, a nieoczekiwana presja Barana może odstraszyć mężczyznę Bliźniąt. Z czasem takie małżeństwo wypracowuje dla obojga małżonków optymalną strategię i taktykę zachowania, a wspólne gospodarstwo domowe i przywiązanie do dzieci czynią je jeszcze trwalszym.

Baran – Rak.
Ciężka kombinacja. Na początku Rak lubi porywczość, zapał i determinację Barana, potem zaczynają się konflikty i wrogość. Aktywna natura Barana łączy się z emocjonalnością Raka, próbując pohamować, ujarzmić, związać partnera ze sobą. Często nieuzasadniona zazdrość Raka – wynik jego podejrzliwości – sprawia, że ​​Baran staje się chamski i łamie się. Rak cierpi z powodu ostrości Barana, prostego Barana z tajemnicy Raka. Baran będzie starał się wezwać Raka do szczerości, ale nigdy tego nie osiągnie, ponieważ Rak jest „rzeczą samą w sobie”. Zirytowany Baran odejdzie, trzaskając drzwiami. Małżeństwo jest możliwe tylko wtedy, gdy oba znaki są nietypowe.

READ
Na godzinę przed niewiernością, czyli które kobiety przyciągają mężczyzn

Baran – Lew.
Trudny, ale kreatywny i jasny związek. Miłość takiej pary przypomina ekscytującą grę. „Podniecają się” nawzajem z bezpośredniością uczuć. Baran jest porywczy, impulsywny, ale ich surowość i chamstwo mogą skomplikować życie z Lwem. Jeśli Leo jest szlachetny i „nie chory z dumy”, a Baran jest cichym barankiem, zapewniona jest miłość i dobre samopoczucie. Małżeństwo typowego Barana-wojskowego lub Barana-Amazonki z Leo jest możliwe pod warunkiem, że Leo jest ambitny i dąży do władzy. Takie osoby często łączy wspólna kreatywność w sposób profesjonalny lub w domu, w wychowaniu dzieci. Jeśli Baran jest duchem rycerza, a Leo królową, możesz powiedzieć o nich: „Żyli długo i szczęśliwie i zginęli tego samego dnia!”

Baran – Panna.
Związek jest rzadki, ponieważ Panna nie rozumie i nie dostrzega impulsywnej, niecierpliwej energii Barana. Chłód, uprzejmość i kokieteria Panny rozpalą Barana i popchną go do działania, ale bez spotkania z ogniem Baran dozna szoku i szybko przejdzie od pasji do irytacji. Baran zdecyduje, że został oszukany, nie rozumiejąc, że jest to emocjonalna struktura Panny. Panna będzie urażona tak drastyczną zmianą, zacznie obrażać Barana o drobiazgi, ale nigdy nie będzie w stanie pojąć jego impulsywnej, cierpiącej natury. Szybko się rozproszą lub będą żyć jak obcy: w końcu dla Barana miłość to kreatywność, a dla Panny nierozwiązana zagadka.

Baran – Waga.
Kto może tak przyciągnąć i uwieść naiwnego impulsywnego Barana, jeśli nie jego zupełne przeciwieństwo – powściągliwą, czarującą, rozsądną partnerkę Wagi? Waga ma poczucie proporcji i harmonii, a tego właśnie brakuje Baranowi. Między partnerami istnieje silne wzajemne przyciąganie się przeciwieństw. Ale związek może się rozpaść, jeśli dla Barana zostaną ustawione trudne warunki, na przykład rzucenie palenia, uporządkowanie itp.

Baran – Skorpion.
Prawdziwie zjednoczenie śmierci i odrodzenia dla Barana. Uważa się za silną osobowość, nieświadomy, że są jeszcze silniejsze. zaczynają się kompleksy. Cudowna wzajemna natura seksualna, ale codzienne relacje nigdzie nie są gorsze. Scorpio usuwa swoje porażki i żale na Barana. W tym związku Baran albo znosi podrzędną pozycję „baranka”, albo duchowo przekształca się i traci wiele swoich cech pod wpływem partnera.

Baran – Strzelec.
Kto może wziąć Barana gołymi rękami, to Strzelec! Pod każdym względem Strzelec jest mentorem Barana i pomimo wzajemnego pragnienia, by dać się ponieść obcym, trzymają się siebie, zdając sobie sprawę, że wciąż nie mogą znaleźć lepszej pary. Jeśli przedstawiciele tych znaków są dobrze wykształceni, wzajemna impulsywność nie zamieni się we wzajemne zniewagi. Co dziwne, iskry kłótni tylko rozpalają płomień przyciągania.

READ
Sekret silnych relacji z różnymi znakami zodiaku

Baran – Koziorożec.
Taki związek to samotność razem. Dla Koziorożca małżeństwo jest nowym gruntem pod ich stopami. Koziorożec będzie chciał „reedukować” Barana, kierując swoje emocje we właściwym kierunku. Stąd antagonizm, wybuchy, przerwy. Jeśli Baran ma słaby charakter, staje się mężem (lub żoną) o słabej woli. Jeśli Baran jest silny, może powiedzieć o tym związku: „Znalazłem kosę na kamieniu”.

Baran – Wodnik.
Aktywny z natury, Barana zawsze przyciąga Wodnik, który jest gotowy na zmiany i przygody, robiąc wszystko dla przyjaciół. Małżeństwo Wodnika, który szanuje osobowość, wolność i niezależność partnera, z Baranem, który otrzymuje od Wodnika zachętę i nieograniczone możliwości kreatywności i rozwoju, może być idealnym związkiem.

Baran – Ryby.
To dziwny, trudny, ale często występujący związek wyrozumiałego „starca” i bezbronnego „baranka” lub żądnego władzy najeźdźcy (w zależności od typu Barana) i potulnego, uległego Kopciuszka. Może opierać się na dowolnym pomyśle: religijnym, naukowym lub idei wspólnego dobrobytu.

Główny obraz artykułu

Wydaje się, że w tym roku każdy z nas nauczył się dostosowywać do wszystkiego, co dzieje się wokół. Rzeczywistość zaczęła się zmieniać skokowo. A o planowaniu długofalowym w ogóle musiałam zapomnieć, bo nie da się przewidzieć, co będzie jutro.

Jak pokazała praktyka, w trudnych momentach nawet najważniejsi sceptycy wierzyli w ezoteryzm i zaczęli studiować prognozy astrologiczne i obliczenia numerologiczne. Tak, a my, szczerze mówiąc, nie przestajemy przewijać sieci społecznościowych współczesnych wizjonerów w nadziei, że znajdziemy w ich tekstach przynajmniej coś pozytywnego.

Trudno było pozostać obojętnym na to, co się wokół dzieje. Każdy stara się wyrazić swój własny punkt widzenia, który może różnić się od innych. W takich momentach trzeba wsłuchiwać się w wewnętrzny głos i wpływać na to, co od Ciebie zależy. Mianowicie twoje własne zdrowie psychiczne.

A jeśli prognozy astrologów cię uspokajają, nie powinieneś się tego wstydzić. Ale lepiej zwrócić uwagę na tych, których czytasz. Nawet w tym przypadku zalecamy odwoływanie się tylko do wiarygodnych, sprawdzonych w czasie źródeł. Dlatego zebraliśmy prognozy słynnych astrologów – Svetlany Dragan, Tamary Globy i numerologa Kristiny Egiazarowej na ostatnie dwa miesiące 2022 roku.

Svetlana Dragan, astrolog geopolityczny

READ
Jaką jesteś żoną według swojego znaku zodiaku? Przeczytaj wkrótce!

„Po 25 października i 8 listopada sytuacja w kraju może stać się bardzo trudna. Napięcie będzie rosło. Ale obiektywnie rzecz biorąc, to, co dzieje się w kraju, będzie historycznie nieuniknione, a presja na władze będzie bardzo silna. Decyzje będą teraz musiały być podejmowane w trybie pilnym i radykalnym. Nie wykluczam, że presja na obecną elitę będzie bezprecedensowa – mówi Svetlana w prognozie na swojej stronie internetowej.

„Z jednej strony możemy spodziewać się trudnych wydarzeń, az drugiej bardzo pozytywnych. Wszystko to wydarzy się niemal jednocześnie. Zagrożenia życia dużej liczby osób i ekspansja zmysłu terytorialnego, optymizm finansowy i ekonomiczny – to wszystko może być „w jednej butelce”.

Prezydent zrobi epokowy krok i prawdopodobnie nie będzie sam. Ten moment jest dla niego niezwykle niebezpieczny. Może musisz się ukryć. Ale sztywność jego decyzji może odpowiadać sytuacji, w której się znajduje.

Musisz wytrzymać do końca. Wszystko to będzie miało miejsce w okolicach 29 listopada – 4 grudnia 2022 roku. Ale to nie wszystko. Co to będzie dla niego oznaczać, a co innego – jak będzie rzutowane na opinię publiczną. A do 13-15 grudnia, rzut kamieniem od katastrofy, wszystko może nagle nabrać niemal pozytywnego charakteru”.

Tamara Globa, astrolog

„W listopadzie nastąpi całkowite zaćmienie Księżyca. Przyniesie ważne wydarzenia, które potrwają do końca miesiąca. Całkowite zaćmienie wpłynie na wydarzenia związane z technologią, polityką, życiem społecznym i biznesem.

To, co ludzie zgromadzili przez ostatnie 30 lat, stopniowo stanie się przeszłością. A przez kolejne sześć miesięcy wielu, którzy mieli systematyczny dochód, może upaść.

Musisz zacząć nowe życie. Dni od 6 do 10 listopada przyniosą wydarzenia, które będą odzwierciedlone do końca listopada. Są to problemy związane z energią i naturalnymi zamieszkami, takimi jak powodzie czy trzęsienia ziemi. Aktywny sprzeciw wobec spraw wojskowych, sporów i buntów, które chodzą wśród ludzi, przyniosą jedność ducha” – powiedziała Tamara Globa w miesięcznej prognozie na swoim kanale YouTube.

Kristina Egiazarova, numerolog

„Grudzień to miesiąc zakończenia, będzie znacznie spokojniej niż październik i listopad. Każdy powinien zrozumieć, że nie trzeba wkładać całej energii w negatywne wydarzenia. Człowiek nadal może kontrolować własną rzeczywistość. Listopad to miesiąc agresji i konfliktów, ale także czas dobroczynności.

Rosja może mieć dwa sposoby: albo komuś pomożemy, albo będziemy w jeszcze większym konflikcie z innymi krajami.

Aby dobrze przeżyć ten czas, musisz poszerzyć własne granice, zaangażować się w samorozwój i zanurzyć się w praktykach duchowych. Wszyscy powinni zacząć robić dobre uczynki w listopadzie, wtedy wszyscy wrócą” – powiedziała Christina w rozmowie z Laurą Jugelią.

READ
Czy jesteś na Viberze? Te 7 sztuczek jest dla Ciebie!
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: