Zgodność horoskopów wschodnich i zodiaku

Wszyscy żyjemy w społeczeństwie, a interakcja społeczna jest stanem naturalnym dla każdej osoby. Jednak większość ludzi chce mieć rodzinę i znaleźć partnera życiowego. Tematem naszego dzisiejszego materiału jest zgodność według roku urodzenia w miłości, małżeństwie i związkach.

Wszyscy mężczyźni i kobiety chcą znaleźć partnera, z którym wszędzie byłoby wygodnie i który wesprze i zrozumie Cię w każdej sytuacji. Wybór partnera życiowego nie jest łatwym zadaniem, w którym postaramy się Ci pomóc.

zgodność według roku urodzenia

Zgodność według roku urodzenia w miłości, związkach i małżeństwie.

Astrologia, chiromancja i numerologia pomogą ci znaleźć idealnego męża lub żonę. Stopniowo poznając siebie i naszego partnera, zaczynamy lepiej rozumieć specyfikę związków w parze i potrafimy planować związki na długi czas. Aby uzyskać pełną prognozę swojej zgodności, w odpowiednich polach wprowadź daty i lata urodzenia mężczyzny i kobiety.

✔ Naciskając przycisk — wyrażasz zgodę na nasze zasady przetwarzania danych osobowych.

Tabela kompatybilności

Szacowanie zgodności znaków według roku urodzenia jest jednym z najczęstszych sposobów porównywania dwóch osób w celu budowania harmonijnych relacji. Chińskie symbole – zwierzęta, które charakteryzują określony rok, są obdarzone własnymi przepływami energii. Prądy te wpływają nie tylko na naszą kompatybilność, ale także na wszystko, co nas otacza. Dlatego możemy zobaczyć wszystkie cechy właściwe każdemu zwierzęciu we wszystkim, a u osób urodzonych w tym roku te cechy będą bardziej wyraźne. Ten system pozwala na bardziej szczegółową ocenę cech charakteru, kompatybilności i interakcji z innymi ludźmi.

Ogólna tabela zgodności według roku urodzenia w miłości i małżeństwie.

Rok urodzenia STOPIEŃ ZGODNOŚCI
DOBRY ŚREDNI NISKI
Rat
(1960, 1972, 1984, 1996, 2008)
szczur, smok, małpa byk, tygrys, wąż, kogut, pies, dzik królik, koń, koza
Byk
(1961, 1973, 1985, 1997, 2009)
szczur, kogut, królik, małpa byk, tygrys, wąż, pies, dzik smok, koń, koza
Tygrys
(1962, 1974, 1986, 1998, 2010)
smok, koń, pies szczur, tygrys, koza, kogut, dzik byk, królik, wąż, małpa
królik
(1963, 1975, 1987, 1999, 2011)
smok, koza, pies, dzik byk, królik, wąż, koń, małpa szczur, tygrys, kogut
Draco
(1964, 1976, 1988, 2000, 2012)
szczur, kogut, małpa królik, smok, wąż, koń, koza, dzik byk, tygrys, pies
Snake
(1965, 1977, 1989, 2001, 2013)
byk, kogut szczur, królik, smok, koń, pies tygrys, wąż, dzik
Koń
(1966, 1978, 1990, 2002, 2014)
tygrys, koza, pies królik, smok, wąż, kogut, dzik szczur, byk, koń, małpa
koza
(1967, 1979, 1991, 2003, 2015)
królik, koń, dzik tygrys, smok, wąż, koza, małpa, kogut szczur, byk, pies
Małpa
(1968, 1980, 1992, 2004, 2016)
szczur, smok byk, królik, wąż, koza, małpa, kogut, pies, dzik tygrys, koń
Kogut
(1969, 1981, 1993, 2005, 2017)
byk, smok, wąż szczur, tygrys, koń, koza, małpa, dzik królik, kogut, pies
Pies
(1970, 1982, 1994, 2006, 2018)
tygrys, królik, koń szczur, byk, wąż, małpa, pies, dzik smok, koza, kogut
Świnia
(1971, 1983, 1995, 2007, 2019)
królik, koza szczur, byk, tygrys, smok, kogut, pies, wąż, małpa

Rada. W tej tabeli wymieniono kompatybilność w kategoriach ogólnych, od dobrej do słabej. Pamiętaj jednak, że są to tylko ogólne zasady i nie ma idealnej zgodności, ponieważ każda osoba jest indywidualna i ważne są również jej wysiłki w budowaniu relacji.

Ogólne zasady oceny

Horoskop wschodni, w przeciwieństwie do tradycyjnej astrologii, składa się z cykli, z których każdy trwa 12 lat. Każdego roku ma swoje własne zwierzę. Tak więc osoby urodzone w określonym roku otrzymują własnego patrona zwierząt: Szczur, Koń, Pies, Królik, Smok, Dzik, Małpa, Wąż, Owca, Tygrys, Wół, Kogut. Tak więc, w przeciwieństwie do klasycznej astrologii, system wschodni nie jest cyklem miesięcznym, lecz rocznym.

READ
Horoskop Vasilisy Volodiny na tydzień od 8 stycznia do 14 stycznia 2023 r.

Osoby urodzone w ciągu jednego roku odpowiadają jednemu z 12 patronów zwierząt, są to symbole chińskiego horoskopu. Tak więc, wiedząc, w którym roku się urodziłeś, możesz określić, które zwierzę jest twoim patronem, i znając rok urodzenia partnera, jakiego ma patrona. Ten symbol charakteryzuje pewne cechy tkwiące w każdej osobie. Korzystając z tego systemu możesz również dowiedzieć się o możliwej kompatybilności z partnerem.

Te dane są pokazane w tabeli, w której możesz sprawdzić swoją kompatybilność. Jeśli uważasz, że te symbole mają określone znaczenie, możesz bardziej szczegółowo przestudiować horoskop wschodni i dowiedzieć się o nim więcej. Wiedząc o swoim przeznaczeniu, przeznaczeniu, cechach charakteru, możesz zdecydować, czy warto budować długofalową relację z konkretną osobą. Ponadto ta wiedza pomoże ci zagłębić się w siebie, aby zrozumieć, w jakim kierunku powinieneś się rozwijać.

Charakterystyka postaci

Aby bardziej szczegółowo zrozumieć, co oznaczają symbole horoskopu wschodniego, podajemy krótki opis każdego znaku:

 • Szczur. Ten symbol otwiera dwunastoletni cykl horoskopu wschodniego. Szczury to pionierzy, naturalni liderzy, optymiści i osoby z pasją. Na pewno mają jakiś talent. Mogą być zbyt emocjonalne, a także marnotrawić. W małżeństwie mogą przyjąć rolę przywódcy. Dobrze kompatybilny ze smokiem, szczurem i małpą.
 • Byk. To symbol ciężkiej pracy i wytrwałości. Mogą być drażliwe, ale z czasem odchodzą i długo nie chowają urazy. Lubią mieć wszystko w porządku, są dokładne i mądre w codziennych sprawach. Bardzo oddany znak, byki nie tolerują zdrady. Dobrze kompatybilny z kozą, koniem i smokiem.
 • Tygrys. To znak jasnych, odważnych, niezależnych ludzi. Mogą być impulsywne, kapryśne i porywcze. Lubią mieć to tak, jak chcą i często „naciągają się na siebie kocem”. Dobra kompatybilność małżeńska z Dzikiem, Kogutem i Tygrysem.
 • Królik Ten symbol odpowiada ludziom spokojnym, miłym, rozsądnym. Potrafią szczerze zwracać uwagę na innych. Bardzo opiekuńczy i delikatny z natury. Dobrze kompatybilny ze Smokiem, Psem lub Kozą.
 • Smok. Być może najbardziej tajemniczy i kontrowersyjny znak. Tacy ludzie charakteryzują się wnikliwością, dobrą intuicją, zawsze są pewni siebie i mają cel w życiu. W relacjach rodzinnych są dość praktyczne. Słabo kompatybilny z Psem, Wołem i Tygrysem.
 • Wąż Ci ludzie wyróżniają się niestałością i zamiłowaniem do wydawania pieniędzy. Z pozytywnych cech można zauważyć dyplomację, emocjonalność, miłość do romansu, umiejętność zaskoczenia. W relacjach rodzinnych szukają równorzędnego partnera, wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Dobrze kompatybilny z koniem, psem, szczurem i królikiem.
 • Koń To są bystre i zdeterminowane osobowości. Poszukiwacze przygód: ​​przygody miłosne, podróże, namiętne i romantyczne związki. Są bardzo pracowici, ale mogą grzeszyć z niestałością. Wśród nich często pojawiają się osobowości twórcze, a konie mogą być obdarzone niezwykłym talentem. Kompatybilny z Kozą, Psem i Tygrysem.
 • Koza. Ten znak jest trochę niezdecydowany, czasem ograniczony, zawstydzony, nieodpowiedzialny. Ale mimo to dość hojni i troskliwi ludzie. Koza może stać się dobrym przyjacielem i partnerem w bliskich związkach. Dobrze kompatybilny z Dzikiem, Koniem i Królikiem.
 • Małpa. Zwykle są to ludzie uzdolnieni intelektualnie. Szybki umysł, cechy przywódcze, chęć wygrania – to ich jasne cechy. Małpy mogą nie zwracać wystarczającej uwagi na higienę i wygląd. Chociaż generalnie są to dobrzy partnerzy, jeśli akceptujesz ich wady. Ale mogą wystąpić problemy z kompatybilnością z Tygrysem i Koniem.
 • Kogut. Podobnie jak Smok, ten znak jest sprzeczny, z jednej strony Koguty uwielbiają głośną zabawę, być w centrum uwagi, z drugiej są pracowitym i odpowiedzialnym partnerem. Często są proste i praktyczne. Ale w relacjach rodzinnych wymagają zarówno od siebie, jak i od innych. Dobrze kompatybilny z Wężem, Smokiem, Wołem.
 • Pies. Być może jest to najbardziej oddany znak. Psy kochają i cenią szczerość i sprawiedliwość u ludzi, ponieważ same posiadają te cechy. Są skromni, nie lubią konfliktów, nie wybaczają zdrady. Nie jest kompatybilny z Kogutem, Smokiem lub Kozą
 • Dzik. Ten miły człowiek jest hojnym domownikiem i romantykiem. Dziki mogą być porywcze, ale nie chowają urazy przez długi czas. Bardzo przyjemny znak. Dość pracowity, lubi ciężko pracować i odpoczywać. Dobrze kompatybilny z Kozą i Królikiem.
READ
12 przykładów „inteligentnych” ubrań, które zastępują zwykłe

wniosek

Komponując własny portret psychologiczny lub rozumiejąc cechy partnera, musisz pamiętać, że są to tylko cechy ogólne. Aby dokładniej zrozumieć swojego partnera, możesz znaleźć jego obliczenia urodzeniowe online pod tym linkiem. Nie martw się o niedopasowanie znaków, po prostu musisz trochę więcej wysiłku, aby się zrozumieć. Jeśli oboje naprawdę chcecie mieć silny związek, ważne jest, abyście oboje nad tym popracowali. Pamiętaj, że okazując uwagę, miłość, troskę o osobę, będzie również chciał dzielić się swoim ciepłem. Zadbaj o swój związek!

Nasz horoskop zgodności według kalendarza wschodniego pomoże ci zrozumieć, jak budować miłość ze swoim mężczyzną, a także dowiedzieć się trochę więcej o twoim związku. Zgodnie ze znakami astrologii wschodniej możesz spróbować znaleźć idealną parę. Ale pamiętaj: jeśli masz szczerą miłość, żaden horoskop nie może na nią wpłynąć!

Horoskop zgodności ze wschodem: dowiedz się, co czeka twoją parę

Astrologowie Wschodu używają kalendarza księżycowego i zwracają większą uwagę na rok urodzenia osoby – pozostawia to ślad w identyfikacji cech charakteru i cech tego, jak działa zgodność znaków zodiaku według horoskopu wschodniego. Symbole zwierząt są akceptowane w horoskopie, a pełny cykl wynosi 12 lat.

1948, 1960, 1972, 1984, 1996

Szczur – urok i trochę nerwowości. Osoby urodzone w roku Szczura są słabo opanowane, kapryśne, plotkarskie, ambitne, mają tendencję do oszczędzania pieniędzy i wydawania ich na tych, których kochają. Początek ich życia jest pomyślny, ale z wiekiem tracą wiele z tego, co mieli, ale szczęśliwie kończą życie. Jeśli twoim wschodnim horoskopem jest Szczur, zgodność będzie działać ze Smokiem, Małpą lub Wołem. Gorzej z koniem.

1949, 1961, 1973, 1985, 1997

Bull – gorący temperament i upór. Cierpliwy i powściągliwy. Urodzeni pod znakiem Wołu wzbudzają zaufanie, co pozwala im odnieść sukces. Często są fanatyczni i ekscentryczni, ale jednocześnie wytrwali i wytrwali w dążeniu do celu. Jeśli twoim horoskopem wschodnim jest Wół, istnieje zgodność z Wężem, Kogutem, Szczurem, Wołem, Smokiem, Królikiem, Małpą lub Świnią. Zła opcja – Koń i Pies. A najbardziej nieudane małżeństwo jest z owcą.

1950, 1962, 1974, 1986, 1998

Tygrys – emocjonalność i głęboki umysł. Ludzie w tym roku popadają w konflikt z tymi, którzy są starsi wiekiem i stanowiskiem, ale są przyjaźni dla tych, którzy są im bliscy. Czasami odkładają podjęcie ważnych decyzji, aż jest za późno, aby cokolwiek zrobić. Jeśli twoim horoskopem wschodnim jest Tygrys, łatwo rozwinie się kompatybilność z Koniem, Psem, Szczurem, Wołem, Królikiem, Tygrysem, Owcą, Kogutem lub Świnią. Niekorzystne jest tworzenie rodziny z Wężem i Smokiem.

READ
Ocena: Najlepsza mama według znaku zodiaku

KRÓLIK

1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Królik (Kot) wyróżnia się konserwatyzmem i dobrym smakiem. Większość przedstawicieli tego znaku ma szczęście w życiu. Są godne zaufania, łatwe w kontakcie, taktowne i osiągają sukcesy oraz uznanie w biznesie. Horoskop zgodności wschodniej dla Królika zapowiada doskonałe małżeństwo z osobami urodzonymi pod znakiem owcy, psa i świni. Niekorzystny sojusz z Kogutem, Szczurem i Tygrysem.

1952, 1964, 1976, 1988, 2000

Smoki są energiczne, ale nieco bezpośrednie, uparte i porywcze, ale skuteczne, odważne i uczciwe. Często odnoszą sukcesy w biznesie dzięki odpowiednim kontaktom i umiejętności współpracy z innymi ludźmi. I choć Smok wie, jak szukać kompromisów, nie wybacza zdrady i zdrady. Potrafi błyskawicznie zerwać wszelkie więzi, nawet ze szkodą dla siebie. Małżeństwo jest udane, jeśli partner życiowy urodził się w latach Szczura, Węża, Małpy, Koguta. Ale od znaku Psa należy trzymać się z daleka.

1953, 1965, 1977, 1989, 2001

Wąż – wyrafinowanie i przebiegłość. Osoby urodzone pod tym znakiem są współczujące i wrażliwe, ale zwykle mają problemy, ponieważ czasami szukają pocieszenia poza rodziną. Jeśli uda im się stłumić w sobie takie skłonności, wtedy ich życie rodzinne pomyślnie się rozwija. Powinni być najbardziej ostrożni w trzeciej i ostatniej fazie życia, która często kończy się niepowodzeniem. Dla Węża lepiej połączyć swoje życie z Wołem lub Kogutem, gorzej – z Małpą, Tygrysem, Świnią. Jeśli spojrzysz na wschodni horoskop zgodności Wąż-Wąż, jest to dobra opcja, ale nie świetna. W parze jest dużo wzajemnego zrozumienia i szacunku, ale partnerzy mogą się razem nudzić.

1966, 1978, 1990, 2002

Koń – cierpliwość, talent i niezależność. Ci ludzie są pogodni, rozmowni, kochają sztukę, doceniają opinię rozmówcy. Jednak zawsze mogą działać po swojemu, chociaż aprobują udzielone im rady, za bardzo cenią sobie wolność. Jeśli twoim horoskopem wschodnim jest koń, kompatybilność i szczęście można znaleźć u osób urodzonych w latach Tygrysa, Psa, Owcy, a także Smoka, Węża, Małpy, Koguta. Nieszczęśliwy w małżeństwie z ludźmi roku Szczura.

1955, 1967, 1979, 1991, 2003

Owca (Koza) ma urok, ale nie umie się przystosować. Ci ludzie najlepiej znają się na sztuce. Z natury są nieśmiałe i niezdecydowane, choć dobrze dogadują się w życiu: żyją wygodnie, pysznie jedzą i modnie się ubierają. Cenią sobie wygodę, szykowne rzeczy, drogie kurorty. Często stają się artystami, pisarzami, kompozytorami. Jeśli twoim horoskopem wschodnim jest koza, kompatybilność i potencjalne szczęśliwe małżeństwo są możliwe ze Świnią, Królikiem, Koniem, Tygrysem, Smokiem. Powinni wystrzegać się przedstawicieli znaku Szczura, a najgorsza kompatybilność dotyczy Wołu i Psa.

MAŁPA

1968, 1980, 1992, 2004

Małpa – towarzyskość i oryginalność. Ci ludzie są inteligentni, dociekliwi, namiętni, mają dobrą pamięć i silny charakter, ale są rozmowni i czasami psują swój los. Z wiekiem ich plany coraz rzadziej stają się rzeczywistością. Jeśli twoim znakiem jest Małpa, wschodni horoskop zgodności wskazuje, że lepiej związać się więzami rodzinnymi z osobami urodzonymi w latach Smoka lub Szczura. Gorzej jest z przedstawicielami lat Węża i Świni, bardzo źle jest z Tygrysem.

READ
Jak zachowują się kobiety o różnych znakach zodiaku w związkach
1957, 1969, 1981, 1993, 2005

Kogut to znak ekstrawagancji i ekstrawagancji. Myśliciele często rodzą się pod znakiem Koguta – oddają się refleksji, nie ufają innym ludziom, wolą robić wszystko na własną rękę, mają skłonność do przygód, więc ich życie nie zawsze idzie dobrze. Jeśli twoim horoskopem wschodnim jest Kogut, istnieje kompatybilność z Wołem, Wężem, Smokiem, Tygrysem, Koniem, Owcą, Małpą, Świnią. Nieudane małżeństwo – ze Szczurem, Kogutem, Psem. Najgorszą opcją jest małżeństwo z przedstawicielami Roku Królika.

1958, 1970, 1982, 1994, 2006

Pies – oddanie i izolacja. Są uczciwi, wiedzą, jak zachować tajemnice innych ludzi, dogadują się z ludźmi i cieszą się zaufaniem innych. Często osiągają sukces w życiu dzięki towarzyskości i umiejętności przystosowania się do niecodziennego środowiska. Każdy chwyta się w locie i szybko uczy się nowych rzeczy. Jeśli jesteś Psem według horoskopu wschodniego, kompatybilność i szczęśliwe małżeństwo są najprawdopodobniej z przedstawicielami znaków Węża i Smoka, a także Tygrysa, Konia, Owcy, Małpy i Świni. Nieudane małżeństwo – z osobami urodzonymi w roku Koguta.

ŚWINIA

1959, 1971, 1983, 1995, 2007

Świnia (Dzik) – inteligencja i temperament. Wydawać by się mogło, że Dzik uosabia brutalną siłę, jednak osoby urodzone w tym roku są zazwyczaj grzeczne, choć wykazują wytrwałość i wytrwałość w osiąganiu swoich celów, mają silną wolę. Przyjaźnią się z kilkoma, ale ta przyjaźń jest na długi czas. Porywczy, ale miły dla tych, których kochają. Jeśli twoim znakiem jest świnia, wschodni horoskop zgodności obiecuje ciepły związek i szczęśliwe małżeństwo z Królikiem, Owcą, a także Szczurem, Wołem, Tygrysem, Smokiem, Koniem, Kogutem i Psem. Przedstawiciele roku Małpy, Świni i Węża nie nadają się na partnerów życiowych.

Horoskop wschodni zgodności w małżeństwie

Istnieją wzorce w tym, jak działa zgodność wschodnich horoskopów mężczyzny i kobiety. Najprostszą rzeczą jest to, że znaki, które znajdują się naprzeciwko siebie w kręgu zodiaku, nie łączą się. Te pary to: Szczur – Koń, Wół – Owca, Tygrys – Małpa, Królik – Kogut, Smok – Pies, Wąż – Świnia.

Kolejny wzór – zgodność według wschodniego horoskopu między mężczyzną a kobietą nie będzie zbyt dobra, jeśli znaki będą następować jeden po drugim. Okazuje się, że różnica wieku między partnerami wynosi rok, aw filozofii chińskiej uważa się, że w takich parach dochodzi do nieudanej wymiany energii.

Najlepsza zgodność horoskopu wschodniego zakochanych między parami z różnicą trzech pozycji. Jeśli chcesz poznać najlepszego partnera dla siebie, policz trzy znaki do przodu lub do tyłu. Na przykład, jeśli urodziłeś się w roku Kota (Królik), Owca (Koza) i Świnia będą tak udanymi partnerami.

Łatwo zauważyć, że tą metodą znaki można podzielić na cztery grupy. Dostajesz orientalny horoskop miłosny, w którym w każdej grupie znaki mają podobny temperament i światopogląd, co oznacza, że ​​łatwiej będzie im się dogadać.

Horoskop wschodni według roku: tabela zgodności

Pies, Tygrys, Koń

Są to pary, w których każdy jest silną, samowystarczalną osobowością. Horoskop wschodni przewiduje, że zgodność z innymi znakami będzie raczej problematyczna, ale wewnątrz triady wszystko powinno być w porządku, ponieważ będą mogli uszanować swoją wolną wolę.

READ
10 niewybaczalnych błędów, które popełniamy każdego dnia pod prysznicem

Jak wskazuje horoskop wschodni na przestrzeni lat, zgodność tych znaków jest możliwa, jeśli mogą one wchodzić ze sobą w interakcje na równych prawach, w tym partnerzy będą czuć się komfortowo w warunkach finansowej niezależności od siebie.

Kogut, Wąż i Wół

Są to znaki, dla których ważne są tradycyjne wartości, wskazuje horoskop wschodni. Najlepsza będzie zgodność znaków mężczyzny i kobiety urodzonych w latach Koguta, Węża i Wołu. Najważniejsza dla nich jest stabilność i pewność przyszłości.

Te znaki zawsze będą prawdziwe, są w stanie nawiązać najdłuższy harmonijny związek. Według horoskopu wschodniego według roku urodzenia zgodność tych znaków jest tak dobra, że ​​w tej triadzie możliwa jest miłość od pierwszego wejrzenia.

świnia, owca i królik

Według horoskopu wschodniego przez lata zwierzęta, których tabela zgodności odniesie największy sukces, to triada miękkich, romantycznych, łagodnych partnerów – Świnia, Owca i Królik.

Znaki te doceniają proste radości, niezawodne ramię i spokojne, spokojne życie. Jak wskazuje horoskop wschodni, do tej triady należą zwierzęta, których zgodność jest powiązana ze wspólnym komfortem domowym. Odstraszy ich sztywność i wymagalność, traktują się nawzajem życzliwie, co działa najlepiej.

Małpa, Szczur, Smok

Są energiczne, silne, żywe i oczekują, że zobaczą te same cechy u swoich partnerów. Jeśli skupimy się na zgodności horoskopu wschodniego, tabela wskaże, że Małpa, Szczur, Smok są dla siebie najlepszymi partnerami. Nie zostaną złamane okolicznościami zewnętrznymi, odepchną każdego nawet pojedynczo, no cóż, ale razem są po prostu niezniszczalne.

Zgodność horoskopów wschodnich i zodiaku

Horoskop wschodni i horoskop według znaków zodiaku to zupełnie różne systemy, chociaż działają według ogólnych praw, zgodnie z którymi charakter i los człowieka zależą od tego, pod jakimi gwiazdami się urodził. Jeśli weźmiesz horoskop wschodni na rok, zgodność ze znakami zodiaku może być oparta na miesiącu urodzenia osoby. Grudzień odpowiada znakom Szczura i Strzelca i tak dalej. Oto jak może wyglądać tabela przeglądowa. Na jego podstawie można określić zgodność znaków według horoskopu wschodniego i znaku zodiaku.

 1. Szczur – Strzelec
 2. Wół – Koziorożec
 3. Tygrys – Wodnik
 4. Królik – Ryby
 5. Smok – Baran
 6. Wąż – Byk
 7. Koń – Bliźnięta
 8. Koza – Rak
 9. Małpa – Lew
 10. Kogut – Panna
 11. Pies – Waga
 12. Świnia – Skorpion

Innym punktem widzenia, jak określić zgodność zodiaku i horoskopu wschodniego, jest skupienie się na grupach czterech znaków.

 • Szczur, smok, małpa. Są to znaki emocjonalne i energetyczne, zgodnie z zodiakiem odpowiadają znakom żywiołów Ognia – Barana, Lwa, Strzelca.
 • Byk, wąż, kogut. Umieją planować i są gotowe do pracy, zrównoważone i rozsądne. Odpowiadają znakom zodiaku żywiołów ziemi – Bykowi, Pannie, Koziorożcowi.
 • Tygrys, Koń, Pies. Towarzyski i dyplomatyczny, potrafiący znaleźć wspólny język z każdym. Według zodiaku odpowiadają one znakom żywiołów powietrza – Bliźnięta, Waga, Wodnik.
 • Królik, Koza, Dzik. Taktowna, kreatywna, wrażliwa. Odpowiadają znakom zodiaku żywiołów wody – Rakowi, Skorpionowi, Rybom.

Tabele, horoskopy zgodności dziennej, horoskopy miłosne i wschodnie to tylko wytyczne w razie wątpliwości i powody, by uważnie wsłuchać się w swoje uczucia. Jeśli wszystko jest w porządku z twoim partnerem, nie ma znaczenia, jakie są twoje znaki zodiaku i wschodni horoskop.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: