Zemsta kobiet na znaku zodiaku: nikt nie ujdzie bezkarnie

Kobiety słyną z tego, że potrafią pięknie i niespodziewanie mścić się na przestępcach. Oczywiście nie wszyscy są w tym równie dobrzy. Astrologowie powiedzą przedstawicielom, których Znaków lepiej nie przechodzić przez jezdnię.

Mówią, że gniew jest destrukcyjnym uczuciem. Powoduje problemy zdrowotne, problemy z nastrojem, odpycha innych. Jednym słowem, jeśli negatywność niszczy życie, na ratunek przyjdą rady psychologów, jak przestać się złościć. Zobaczmy, które znaki zodiaku będą ich najpierw potrzebować.

12 miejsce: Rak

Nowotwory są najmilszymi przedstawicielami płci pięknej. Nie są zdolni do zemsty, a jeśli potrafią wymyślić, jak się zemścić, to absolutnie jej nie potrzebują. Dzieje się tak, ponieważ uraza nigdy nie pozostaje w ich sercach przez długi czas. Zajmują ostatnie miejsce w rankingu najbardziej mściwych kobiet.

11 miejsce: Bliźnięta

Kobiety spod tego znaku znacznie rzadziej niż inne spotykają się z opozycją. Są całkowicie pozbawione negatywności. Jeśli ktoś spróbuje odwrócić od nich uwagę mężczyzn lub coś innego, nie zareagują negatywnie. Bliźniacy doskonale zdają sobie sprawę, że zemsta stwarza tylko nowe problemy, więc wolą ignorować ataki wrogów.

10 miejsce: Waga

Wagi często nienawidzą tego czy innego aktu swoich wrogów, ale nie odważą się zemścić, ponieważ po prostu boją się pogorszyć sytuację. Mają poczucie samozachowawczy, które prowadzi ich przez życie. Z drugiej strony czasami muszą się złościć, ponieważ mają wielu złych życzeń.

9 miejsce: Baran

Baran wygląda i zachowuje się dokładnie tak, jak potrafią zachować się mściwe kobiety. Ale ich gniew jest ulotny, więc nie można mówić o zemście. Lubią wzbudzać strach u swoich rywali, ale rzadko dochodzi do prawdziwej wojny, więc zasłużone dziewiąte miejsce w naszym rankingu pozostaje z nimi.

8 miejsce: Strzelec

To jedne z najmądrzejszych kobiet na świecie. Przyjmują je cicho, spokojnie i bez dodatkowego hałasu. Nie ma w nich w ogóle złości, a nie chcą się zemścić, bo wiedzą, że to strata czasu. Z drugiej strony lubią prowokować innych, za co czasami muszą płacić sytuacjami konfliktowymi.

7 miejsce: Koziorożec

Koziorożce są bardzo mściwe, ale te kobiety muszą być bardzo zranione, aby zaczęły się na kimś zemścić. W większości przypadków po prostu omijają problemy. Jeśli nie chcesz mieć zaprzysiężonego wroga, który nie umie przebaczyć, lepiej się z nim przyjaźnić i pozostawać w harmonii.

READ
8 geniuszy, którzy znaleźli rozwiązania w najbardziej niezręcznych sytuacjach

6 miejsce: Panna

Panny to bardzo nieprzewidywalne kobiety, które nigdy nikomu nie zrobią nic złego. Sytuacja zmieni się na odwrotną, jeśli poczują się urażeni i nie przeproszą. Tutaj w grę wchodzą wszystkie dostępne i niedostępne metody zemsty. Negatyw rośnie u tych przedstawicieli płci pięknej w szybkim tempie, ale równie szybko i niemal natychmiast stygnie.

5. miejsce: Ryby

Ryby udają dobre dziewczyny, ale w rzeczywistości są bardzo mściwe. Jednak ich gniew i zemsta ograniczają się do drobnych, brudnych sztuczek, za które w razie konfliktu zawsze możesz przeprosić i za które nie będziesz się wstydzić. Mimo to i tak lepiej nie stać się ich wrogami.

4 miejsce: Wodnik

Wodniki często mszczą się, ale tylko w celu przywrócenia sprawiedliwości. Nie będą zbyt mocno dociskać gazu, bo nie lubią zaburzać równowagi w relacjach międzyludzkich. Największą złość odczuwają wobec tych, którzy wkraczają w sacrum – na swojego mężczyznę, rodzinę czy rodziców. Zasłużone czwarte miejsce.

3 miejsce: Byk

Byk to dość niebezpieczne kobiety. Mają negatywny stosunek do tych, którzy stoją im na drodze lub po prostu przeszkadzają, przyćmiewają ich w oczach mężczyzn. W zdobyciu pierwszego lub drugiego miejsca przeszkadza im fakt, że dawne wrogowie często stają się ich najlepszymi przyjaciółmi, a mężczyźni stają się ich bratnimi duszami.

2 miejsce: Lew

Srebro trafia do Lwów, które uwielbiają pięknie się mścić. To prawdziwi koneserzy wyrafinowanej zemsty. Czasami ich zestaw „broni” obejmuje banalną, ale potężną ignorancję. Lwy są bardzo wściekłe na przestępców i często same stają się inicjatorami skandali, za które zajmują drugie miejsce.

1 miejsce: Skorpion

Te kobiety na pewno nie zapomną, jak nadepnąłeś im na stopę dziesięć lat temu i nie przeprosiłeś. Przypominają swoim ukochanym mężczyznom o dziwnych wybrykach i czynach popełnionych przed laty. Skorpiony to piękne, ale bardzo mściwe damy, którym często przypisuje się rozgłos. Często też nie mówią ludziom, dlaczego są na nich źli, myśląc, że nie muszą nikomu niczego wyjaśniać.

Istnieją co najmniej dwie sytuacje, w których tłumienie gniewu nie jest tego warte. Czasami to uczucie działa na nas motywująco, dlatego psychologowie twierdzą, że osoba, która chce być zdrowa i szczęśliwa, musi od czasu do czasu doświadczać całej gamy emocji.

READ
Miłość i nie tylko! Jak zakochują się przedstawiciele różnych znaków zodiaku?

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

Zanim poważnie pokłócisz się z którymś ze swoich znajomych, koniecznie sprawdź, kim jest według Znaku Zodiaku. To może ci bardzo pomóc w przyszłości, powiedzieć ci o jego mocnych i słabych stronach, dać wyobrażenie o tym, do czego zdolny jest znak zodiaku.

Weźmy na przykład Barana. Jeśli twoim nieszczęśnikiem jest Baran według horoskopu, bądź spokojny, z natury nie jest mściwy i umiarkowanie drażliwy. Jeśli jednak w jakiś sposób uda ci się go obrazić lub, co gorsza, obrazić go, to reakcja odwrotna będzie natychmiastowa. Być może będziesz musiał później uspokoić przeciwnika przez długi czas, ale nie będzie on knuł planów zemsty. Najlepszą zemstą dla Barana jest samoobrona, a machanie pięściami po walce jest poza jego zasięgiem.

Według horoskopu Byk ma swój własny pomysł na zemstę. W ich rozumieniu osobę, która ma odwagę stanąć na ich drodze, powinna być subtelnie i okrutnie nauczana, aby dobrze przerobił lekcję na przyszłość. Aby jednak stać się obiektem nienawiści do Byka, nadal trzeba bardzo się postarać. A jeśli nadal nie możesz uniknąć konfliktu, to nawet nie próbuj ponownie się z nim zaprzyjaźnić, ponieważ ci ludzie nie dają nikomu drugiej szansy.

Bliźnięta

Bliźnięta to prawdziwe plusy, jeśli chodzi o mściwość. Tutaj wszystkie środki są dobre, począwszy od brudnych plotek, a skończywszy na prawie szantażu. Cóż, po prostu nie karm tego niespokojnego Zodiaka chlebem, po prostu pozwól komuś się zemścić. Zawsze starają się być świadomi wszystkiego, co dzieje się wokół nich, aby później, w razie potrzeby, umiejętnie wykorzystać posiadane informacje.

Nowotwory, jeśli chodzi o zemstę, obnażają sumienie sprawcy jako główną dźwignię nacisku. Bez względu na to, jakimi środkami do tego dojdą – będą wywierać presję na litość, wyrzuty lub wspominać dawne krzywdy. Z łatwością doprowadzą cię do takiego punktu, że sam „ugryziesz”.

Lwy obrażają się drożej. Wszyscy biegle władają elokwencją, co pomoże im z łatwością zejść, jak to mówią, „poniżej cokołu”. Najpewniejszym sposobem na zdobycie wroga tego ognistego znaku jest oszukanie go.

READ
Jakie zwierzęta są wysyłane „z góry” i co mówi takie spotkanie

Panny profesjonalnie podchodzą do zemsty. Z natury starają się podejść do wszystkiego swoją osobistą, ustrukturyzowaną metodą, która pozwala im zawsze osiągać pożądany rezultat. Oficjalne dokumenty, certyfikaty, pieniądze, tak, właściwie wszystko można wykorzystać. Tylko jedno może być twoją szansą na ułaskawienie – ten Znak Zodiaku ma ogromny zapas cierpliwości, więc staraj się nie być gorliwym w sporach i konfliktach z nimi. Więc patrzysz, a to uniesie.

Ale Waga, pomimo całej ich drażliwości, wcale nie jest mściwa. To znakomici dyplomaci, którzy znajdą kompromis i ujdą mu na sucho w każdej nieprzyjemnej sytuacji, po prostu zostawiając cię na mrozie.

Skorpion

Dla Skorpionów zemsta to danie, które zawsze podaje się na zimno. Po poważnej kłótni będą cię długo nękać ostrymi jadowitymi uwagami, za każdym razem delektując się twoją irytacją.

Strzelec

Strzelec jest również bardzo mściwym znakiem zodiaku. Wolą zemścić się publicznie, ponieważ ich zdaniem publiczny lincz jest najgorszą rzeczą, jaka może ci się przydarzyć, jeśli napotkasz ich drogę. W biurokratycznym planie jest też miejsce na zemstę, jeśli mają one możliwość wpływania na stan rzeczy w Twojej pracy lub finansową stronę Twojego życia.

Koziorożec

Nieszkodliwe na pierwszy rzut oka Koziorożce mogą stać się dla Ciebie poważnym problemem. Po kłótni bardzo długo knują plany twojej kary, a potem, gdy już zapomniałeś o konflikcie, przypomną ci poważną sztuczkę, której konsekwencje będziesz musiał zgarnąć przez ponad tydzień. Przemyślają wszystko w najdrobniejszych szczegółach, więc w tym przypadku nie będziesz w stanie wyjść z wody na sucho. Co więcej, prawdopodobnie nie będziesz nawet wiedział, kto spowodował twoje nieszczęścia, ponieważ Koziorożce wolą nie brudzić sobie rąk, ale wpływać na ciebie za pośrednictwem osób trzecich.

Wodnik

Dla Wodnika zawracanie sobie głowy zemstą jest poniżej własnej godności. Jednak nadal dostajesz swoje. Ale będzie to raczej zwykła kpina, w postaci kolców, które co jakiś czas będą lecieć na ciebie z ich ostrego języka.

Ale Ryby Znaku Zodiaku mogą być nudne, czego innego szukać. Nie potrzebują nawet powodu do obrażania się – mogą łatwo wymyślić jeden dla siebie. Przez wiele miesięcy będziesz miał dość plotek i opowieści, które zaczęli. To sprawia im prawdziwą przyjemność. Przede wszystkim ich „uwaga” przypada na najbliższe osoby. Może w ten sposób ten znak zodiaku wyraża swoją miłość i przywiązanie, kto wie.

READ
7 praw dotyczących pieniędzy, które pomogą Ci się wzbogacić
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: