Zdmuchnięte na naszych oczach: 7 gwiazd, które pożegnały kacze usta

Wygląda na to, że moda na „kacze usta” przeżywa swoje ostatnie dni – portale społecznościowe są coraz mniej przerażone zdjęciami z powietrznymi pocałunkami na połowie ekranu, a dziewczyny szybko pozbywają się wypełniaczy, które wpompowywały w usta. A niektóre z nich to bardzo znajome twarze!

Właściwie to znaleźliśmy 7-gwiazdkowe piękności, które oczywiście nie będą zachwycone, że inni zauważyli zmiany w ich wyglądzie, ale od prawdy nie można uciec – kilka lat temu bardzo powiększyły usta, ale dziś szybko „zdmuchują” “!

1. Julia Wołkowa

Julia Wołkowa

W ciągu ostatnich kilku lat były solista grupy tATu coraz bardziej zaskakiwał fanów nie nowymi hitami, ale eksperymentami kosmetycznymi. A przede wszystkim miała brwi, których kształt za każdym razem stawał się coraz dziwniejszy, oraz usta, które spuchły do ​​niewiarygodnych rozmiarów. Ogólnie rzecz biorąc, dziś Julia Volkova „zakrywa swoje ślady” – ukrywa brwi pod grubą grzywką, a wypełniacz do ust został oczywiście usunięty z niej w gabinecie chirurga plastycznego. Ale zauważyliśmy!

2. Courtney Miłość

Courtney Love

Wdowa po Kurcie Cobainie często trafiała do rankingów gwiazd, które oszpecały się chirurgią plastyczną, a nawet zrujnowały z tego powodu karierę. Ale lepiej późno niż wcale, a dziś Courtney Love w końcu zmieniła zdanie – wyjęła implanty z piersi i przywróciła ustom naturalny wygląd!

3. Masza Malinowskaja

Masha Malinovskaya

Bądźmy szczerzy – jeśli chodzi o gwiazdę „zera” Maszy Malinowskiej, nawet nie pamiętamy, dlaczego jest powszechnie znana, a przed naszymi oczami pojawia się tylko jeden obraz – duże usta. Nie, bardzo duże usta! Nawiasem mówiąc, aktorka i prezenterka telewizyjna nigdy nie ukrywała, że ​​z wielką pasją powiększała tę część twarzy, łącząc biogel i zastrzyki z kwasu hialuronowego. Cóż, dzięki stylistce Vladowi Lisovetsowi Masza zdała sobie sprawę, że „za dużo grała” i dziś zdecydowała się na operację, aby wszystko naprawić!

4. Kylie Jenner

Kylie Jenner

Niesamowicie, główną wiadomością minionego tygodnia nie było to, że najmłodsza z sióstr klanu Kardashian-Jenner może zostać najmłodszym miliarderem w historii (zarobiła 900 milionów dolarów na sprzedaży kosmetyków w niecałe trzy lata!), Ale to na niej ostatnie zdjęcie młodej mamy na Instagramie pojawia się bez jej charakterystycznych pulchnych ust. Nie wierzysz? Tak, jesteśmy w szoku!

READ
Będziesz zaskoczony, widząc te gwiazdy z ich naturalnym kolorem włosów!

5. Katarzyna Barnaba

Katarzyna Barnaba

Jeśli przypomnimy sobie gwiazdy, które zbyt dużo eksperymentowały ze swoim wyglądem, to Ekaterina Barnabas z pewnością będzie jedną z pierwszych. A usta gwiazdy Comedy Woman, w przeciwieństwie do jej nosa i brwi, uzyskały najwięcej . Co ciekawe, sama prezenterka telewizyjna zaprzecza faktowi interwencji chirurgów plastycznych, ale niestety jest zbyt wiele dowodów na to, że jest inaczej sieć. To prawda, że ​​​​jest dobra wiadomość – to ostatnie zdjęcia Katarzyny w sieci społecznościowej, które pokazują, że jej uśmiech stopniowo przywraca jej naturalne piękno!

6. Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

W ciągu ostatnich dziesięciu lat pojawienie się Lindsay Lohan cieszyło coraz więcej fanów niż zadowolonych. Ale usta, jakby pogryzły je pszczoły – to było wyraźnie za dużo! Cóż, dzisiaj aktorka naprawiła przynajmniej ten błąd.

7. Aleksandra

Absolwent „Star Factory” jest jednym z pierwszych, którzy w naszym kraju stali się „ofiarą wypełniacza ust”. Wszystkie próby Alexy, aby powiększyć tę część twarzy, dosłownie kończyły się niepowodzeniem – najpierw z powodu kiepskiej jakości materiału, a następnie z powodu fatalnego makijażu permanentnego. Nawet wyśmiewanie i krytyka ze strony fanów nie pomogły piosenkarce przestać eksperymentować na jej twarzy. Zastanawiam się, co dzisiaj tak wpłynęło na decyzję dziewczyny, bo po prostu nie można jej rozpoznać?

Dla wielu współczesnych dziewcząt pulchne usta pozostają standardem, a chodzenie do kosmetyczki jest powszechne. Ale w pogoni za ideałem wielu zapomina o swoim naturalnym pięknie. Nawet gwiazdy popełniają błędy, a fani są zgodni co do jednego: kiedyś było lepiej. Opowiadamy, która celebrytka poszła za daleko z kwasem hialuronowym.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, jak pozbyć się myśli w głowie, które psują Ci życie. Zobaczysz, jak sobie poradzić ze stresem, niepokojem i zmartwieniem. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Znajdziesz drogę do spokoju ducha.

Julia Wołkowa

Słynny „tat” słynął z niezwykłego i autentycznego wyglądu. Jednak niespodziewanie dla wszystkich życie i twarz Julii zaczęły się dramatycznie zmieniać już w 2008 roku. Pierwszym był jasny tatuaż, a wszystko zakończyło się zastrzykami kosmetycznymi. Lekko pulchne usta wzrosły co najmniej 2 razy, po chwili Volkova zdała sobie sprawę, że ostateczny wynik nie spełnił oczekiwań.

READ
5 самых неловких моментов на красной дорожке

„Ponieważ jest osobą, która nie rozumie ani technologii, ani leku, zaufała lekarzowi, ale w rezultacie jej usta „rozchyliły się” w różnych kierunkach. Julia nawet nie podejrzewała, że ​​to nie jest norma! I zajęło to tyle lat” – powiedział obecny lekarz gwiazdy.

Teraz piosenkarka wciąż próbuje na sobie nowych technik, ale zwraca się do bardziej wykwalifikowanych specjalistów. Tak, a usta wyraźnie się zmniejszyły, bo kosmetyczce udało się usunąć „helowe wąsy”.

Donatella Versace

Na początku 2000 roku gwiazda przybrała swój wygląd. Mimo szokujących zmian wielu nie wie, jak Donatella wyglądała w młodości. Wtedy blondynka miała już dość duże usta, ale chciała być jeszcze lepsza.

Dziewczyna zaczęła nadużywać alkoholu i narkotyków, aw 2002 roku próbowała ukryć szkodliwe działanie botoksu, wypełniaczy, liftingu i opalenizny.

Z powodu częstych iniekcji ogólna harmonia twarzy została zaburzona, przez co usta wydają się nienaturalnie duże.

Lyubov Uspenskaya

Z wiekiem gwiazda sowieckiego chanson coraz częściej ucieka się do chirurgii plastycznej, starając się dorównać młodszym kolegom. Nawet w młodości nie miała najbardziej typowego wyglądu: wystającą szczękę, głęboko osadzone oczy i wąskie usta. W dziewczynie po lewej trudno rozpoznać obecne Wniebowzięcie.

Szczególnie zmieniły się usta, ponieważ teraz całkowicie straciły swój naturalny kontur. Górna jest zbyt opuchnięta i wygląda na „spuchniętą”, a owal twarzy nabrał nienaturalnego kształtu. Jednak sama Miłość nie zamierza się zatrzymać i za każdym razem z zainteresowaniem poddaje się nowym eksperymentom.

Maria Malinowskaja

Popularna prezenterka telewizyjna jest znana publiczności nie tylko ze względu na swoją charyzmę, ale także nieco nienaturalny wygląd. W młodości Masza przybrała postać klasycznej lalki Barbie, bo już wtedy mogła pochwalić się pulchnymi ustami, dużymi oczami, białymi lokami i wyrzeźbioną sylwetką.

Ale życie towarzyskie nie przyniosło korzyści dziewczynie, ponieważ zainteresowała się usługami chirurga plastycznego. Z powodu chęci przestrzegania kanonów piękna dziewczyna powiększyła usta. Szkoda, że ​​niewłaściwa praca przyniosła negatywne konsekwencje – przez długi czas górna warga była odwrócona.

Teraz żałuje wielu modyfikacji dokonanych na sobie i prosi inne piękności, aby nie powtarzały jej błędów. Teraz Malinovskaya zmniejszyła usta i wróciła do dawnego kształtu.

„Ach tak, a za szanowanych panów dziennikarzy, którzy mnie śledzą: tak, miałem operację i wróciłem do poprzedniego kształtu ust!” napisała na Twitterze.

Andriej Pietrow

Oburzający młody człowiek zrobił furorę w sieciach społecznościowych nie tylko dzięki talentowi do makijażu, ale także ekstremalnym zmianom w wyglądzie. Młody człowiek bardzo długo dążył do wizerunku dziwaka: powiększył usta, zrobił jasny makijaż, powiększył paznokcie. Ale w dzieciństwie i młodości był zwykłym chłopcem o zgrabnych rysach i nawet nie myślał o drastycznych zmianach.

READ
Czumakow i Kowalczuk byli rozczarowani swoimi kostiumami

Dopiero po pewnym czasie Pietrow zmniejszył usta do bardziej akceptowalnego rozmiaru, chociaż ich użytkownicy spotkali się z niezadowoleniem.

„Jestem tą samą osobą, która wstrzykiwała wypełniacze, a następnie je usuwała. Tkanki moich ust są przyzwyczajone do obrzęku, a potem stają się jak opróżnione balony ”- powiedział.

Nie udało mu się całkowicie przywrócić naturalnego wyglądu, ponieważ jego usta były całkowicie zdeformowane.

Ta sama miłość Timati z „Fabryki” była idolem wielu dziewcząt na początku 2000 roku. Urocza brązowowłosa kobieta o niebieskich oczach była lubiana przez wielu za jej naturalne i delikatne piękno, dotyczyło to zarówno zadartego nosa, jak i lekko pulchnych ust.

Ale piosenkarka przyjęła nowe ideały piękna i chętnie opowiadała swoim fanom o swoich wizytach u kosmetyczki. Na tle nadmiernej szczupłości i wyrafinowanego wyglądu usta zajmują wizualnie prawie połowę twarzy.

Po zerwaniu z Timati starała się sprostać ówczesnym oczekiwaniom, ale do dziś nie jest w stanie przywrócić jej naturalnego i autentycznego wyglądu. Teraz coraz mniej przypomina swoje dawne ja, a fani proszeni są o zastanowienie się nad zmianami w innym kierunku.

Mickey Rourke

Po premierze filmu „Dziewięć i pół tygodnia” wiele dziewcząt oszalało na punkcie uroczego brązowowłosego mężczyzny z pełnymi ustami. Nominowany do Oscara był prawdziwą ikoną lat dziewięćdziesiątych, ale chirurgia plastyczna dosłownie wypaczyła jego urodę. Problem polegał na tym, że w połowie 2000 roku aktor opuścił kino na boks, a liczne kontuzje zmusiły go do zwrócenia się do chirurgów.

„Większość operacji wykonałem, aby uporządkować twarz po boksie. Ale aby przywrócić wygląd, zwróciłem się do niewłaściwego faceta – powiedział.

Ukrywał jednak fakt, że oprócz niezbędnych operacji starał się odmładzać zastrzykami z botoksu w kości policzkowe i usta. Teraz są zbyt błyszczące, straciły naturalne kontury, a kontur jest całkowicie zamazany. Mamy nadzieję, że pewnego dnia aktor zrobi krok w kierunku naturalnego piękna.

Zmieniając twarz i ciało, należy pamiętać, że wszystko jest dobre z umiarem. Pogoń za wyimaginowanymi ideałami może przerodzić się w tragedię, a dawnej naturalności nie da się przywrócić. Wiele gwiazd żałowało swojej decyzji o powiększeniu ust, więc przede wszystkim powinieneś pomyśleć o konsekwencjach.

READ
Daria Moroz zadowolona ze zmiany wizerunku
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: