Zdjęcia, które pomogą Ci uwierzyć w siebie: 10 niezwykłych sesji zdjęciowych

10 przerażających zdjęć, które sprawiają, że trudno nie uwierzyć w duchy

Zapraszamy do zapoznania się z wyborem bardzo nietypowych fotografii. Rzecz w tym, że jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz na nich prawdziwe duchy. W końcu ani fotografowie, ani sami ludzie w kadrze nie potrafią wyjaśnić pochodzenia niektórych detali, sylwetek, dodatkowych rąk, nieznanych twarzy i postaci na tych zdjęciach.

A mrówki biegały!

1. Zdjęcie rodziny Cooper

Podobno to rodzinne zdjęcie zostało zrobione w latach 1950. XX wieku. Dwie kobiety siedzą przy stole z wesoło zapalonymi świecami i dwoma szczęśliwymi chłopcami na kolanach. Ale kiedy został opracowany, a przynajmniej tak mówi historia, ujawniono coś innego. przerażające ciało wiszące do góry nogami, z czarną pustką zamiast twarzy, majaczące w pokoju.

Mówi się, że to rodzinne zdjęcie zostało zrobione w latach 1950. XX wieku. Dwie kobiety siedzą przy stole z dwoma szczęśliwymi chłopcami na kolanach, świece płoną wesoło. Ale kiedy zdjęcie zostało wywołane, pojawiło się coś innego… straszne ciało wiszące do góry nogami z czarną pustką zamiast twarzy…

2. Dodatkowa ręka

Urocze, szczęśliwe rodzinne zdjęcie zniszczone przez dodatkową rękę. To

Ta szczęśliwa rodzinna fotografia nabrała nowego znaczenia dzięki dodatkowej dłoni. Jest na prawym ramieniu ojca (druga od lewej). I nikt nie wie, czyja to ręka. A dziecko z aparatami ortodontycznymi nie ma z tym nic wspólnego. Za duża odległość od ramienia.

3. Dziewczyna w windzie

To zdjęcie zostało zrobione przez lekarza w Boliwii. Drzwi windy otworzyły się po zrobieniu zdjęcia i nikogo nie było w środku. Ale kiedy później zobaczyli zdjęcie. pierdolić co to jest?

To zdjęcie zostało zrobione przez lekarza w Boliwii. W momencie robienia zdjęcia drzwi windy otworzyły się i nikogo nie było w środku. Ale kiedy zobaczyli zdjęcie… kto jest w środku?

4. Dama w sukience

Kiedy ją zauważysz, możesz

Zdjęcie rodzinne, 1930, Nowa Zelandia. Kiedy to zauważysz, nie możesz tego cofnąć. Kobieta-duch w środku. W jej kościstych dłoniach i pochylonej głowie jest coś niepokojącego i smutnego. Nie był to jedyny raz, kiedy była widziana. „Moja ciocia widziała ją kilka razy dorastającą w latach 60./70. Obok lub na skraju jej łóżka. Miała na sobie białą sukienkę, ciemną broszkę w pasie, ciemne włosy…”

5. Demon w szpitalnym łóżku

Podobno ta złowroga, zgarbiona postać została schwytana przez pielęgniarkę

Mówi się, że ta złowroga, zgarbiona postać została uchwycona na monitorze pielęgniarki w szpitalu. Osoba, która zamieściła zdjęcie, twierdziła, że ​​pacjent w tym łóżku wkrótce zmarł.

6. Mały chłopiec wśród ruin szkoły

Użytkownik Reddit, który opublikował to zdjęcie, był głęboko sceptyczny, że dzieje się coś paranormalnego, chociaż nie mógł

„Dorastałem w małym, wiejskim miasteczku pomiędzy górami. Kilka lat temu postanowili zburzyć tam starą szkołę. Facet, którego znała moja mama, przyszedł i zrobił kilka zdjęć telefonem komórkowym. To zdjęcie było jednym z nich. W ogóle nie wierzę w takie rzeczy. Ale nie wiem, jak to wytłumaczyć, ponieważ był to telefon komórkowy i jestem prawie pewien, że nikt w moim rodzinnym mieście nie wie, jak robić fałszywe zdjęcia”.

READ
Nie tylko z dżinsami: jak iw co nosić bluzy tej jesieni

7. Dziewczyna bez twarzy

Zdjęcia, które pomogą Ci uwierzyć w siebie: 10 niezwykłych sesji zdjęciowych

„Zdjęcie zostało zrobione w 1943 roku na Węgrzech. Moja matka jest na pierwszym planie, mój ojciec ją filmuje. Mała dziewczynka w tle nie ma rąk ani twarzy. Wygląda jak duch lub demon”.

„Mam nawet oryginał tego zdjęcia”

Nie, nie, nie, nie, nie, nie.

8. „Proszę, powiedz mi, że to twoja nieśmiała córka”

Ten mrożący krew w żyłach obraz został przesłany do Reddit w zeszłym roku z podpisem:

To przerażające zdjęcie zostało przesłane do Reddit w zeszłym roku z podpisem: „Proszę, powiedz mi, że to twoja nieśmiała córka”. Ale jeśli demoniczna uśmiechnięta postać ze świecącymi oczami jest rzeczywiście nieśmiałą córką kobiety, to może jest jeszcze gorzej?

9. Duch w domu opieki

Zdjęcia, które pomogą Ci uwierzyć w siebie: 10 niezwykłych sesji zdjęciowych

„To zdjęcie zrobił mieszkaniec domu opieki, w którym pracuje moja mama. Na kilka minut przed zrobieniem zdjęcia personel i inni mieszkańcy usłyszeli dźwięk otwieranych i zamykanych drzwi oraz włączającą się i wyłączającą lampkę wywoławczą. W tym czasie nikogo nie było w pokoju. Powiedziano mi, że to zdjęcie zostało zrobione około 15 minut po śmierci jednego z pacjentów w tej placówce”.

10. Kobieta na obrazie

Wygląda jak zwykłe zdjęcie grupy kolegów pozujących ze swoimi drinkami. Dopóki nie przyjrzysz się bliżej lewemu rogowi i. kto lub co to jest?

To wygląda jak normalne zdjęcie czterech towarzyszy pozujących z drinkami. Dopóki nie spojrzysz w lewy róg i. kto lub CO to jest? To zdjęcie zostało zrobione w domu jednego z mężczyzn: „Dowiedziałem się, że kobieta, która wcześniej była właścicielem tego domu, zmarła nagle. Wiele razy próbowałem sfotografować to zdjęcie, uzyskując ten sam efekt, ale nigdy mi się to nie udało.

Bonus: „Ukryty”

„Zdjęcie zostało zrobione moim Kodakiem AZ522. Twarz na drugim zdjęciu pojawiła się, gdy próbowałem poprawić wizerunek kobiety za pomocą edytora Portrait Professional. Oprogramowanie wykorzystuje na obrazie funkcję rozpoznawania twarzy. Program skupiał się na wizerunku osoby ze zdjęcia, który początkowo był niewidoczny. Otwarcie obrazu w Photoshopie i wprowadzenie drobnych korekt w nasyceniu kolorów i poziomach jasności dało te same wyniki. Zrobiłem około 50 zdjęć tej samej dziewczyny, w tym samym miejscu, w tym samym czasie, ale na żadnym z nich nie mogłem uzyskać żadnych nagłych obrazów mężczyzny.

Teraz coraz trudniej jest ustalić autentyczność fotografii, bo co druga osoba umie obsługiwać Photoshopa (no, prawie każdy) i stara się nim „poprawiać” zdjęcia. Z tego powodu edytowany materiał filmowy jest często mylony z prawdziwym. Lub odwrotnie.

READ
Maska do odmładzania skóry z efektem Botoxu: jak pozbyć się zmarszczek w domu

Poniżej chcemy pokazać Wam kilkanaście zdjęć, które wiele osób błędnie uważa za przerobione w Photoshopie. To, co się na nich dzieje, jest tak niesamowite, że aż trudno w to uwierzyć.

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 1 - BigPicture.ru

Rozpadł się w szwach

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 2 - BigPicture.ru

Wygląda to tak, jakby ktoś ostrożnie „przeciął” tę drogę biurowym nożem. W rzeczywistości zdjęcie pokazuje następstwa silnego trzęsienia ziemi w Japonii. Można przypuszczać, że pasy trasy były budowane oddzielnie i dlatego tak dokładnie się rozchodziły.

Pół czarny, pół czerwony

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 3 - BigPicture.ru

Kitty Venus urodziła się z rzadką anomalią: jej ciało składa się z genetycznie heterogenicznych komórek. Zjawisko to nazywa się chimeryzmem. Dzięki temu Wenus otrzymała oczy o różnych kolorach i dość nietypowym kolorze, wykonane jakby pod szablonem.

chmury stworzone przez człowieka

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 4 - BigPicture.ru

Kiedyś uważano, że na niebie widać tylko chmury, ale holenderski artysta Berndnaut Smilde ma w tej sprawie swoje zdanie. Mężczyzna umiejętnie odtwarza pływające obiekty bezpośrednio na terenie muzeum. I wyglądają tak wiarygodnie, że patrząc na nie, chcesz się uszczypnąć: czy to naprawdę sen?

Pomnik egoizmu

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 5 - BigPicture.ru

Szejk Hamad Bin Hamdan Al Nahyan (lat 63) postanowił uwiecznić się w dość nietypowy sposób. Mężczyzna wypisał swoje imię na piasku, aby było widoczne nawet z kosmosu. Cały tydzień zajęło zespołowi specjalistów „napisanie” gigantycznego słowa „HAMAD” na małej wyspie. Wielkość napisu sięgała 1 km wysokości i 3 km długości, dzięki czemu była wyraźnie widoczna z satelity. Jednak dziś po tym pomniku egoizmu nie pozostał żaden ślad.

fale kwadratowe

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 6 - BigPicture.ru

Fale kwadratowe? Czy to się zdarza?! Dzieje się tak, gdy mówimy o zjawisku zwanym falami krzyżowymi („falami krzyżowymi”). Jest to stan morza z dwoma systemami fal poruszającymi się pod kątem prostym lub ostrym. Niektóre fale są spowodowane pewnymi warunkami pogodowymi, inne kierunkiem wiatru.

Zazwyczaj takie fale tworzą dość silne prądy, więc są niebezpieczne zarówno dla pływaków, jak i dla statków.

Flamingowy flash mob

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 7 - BigPicture.ru

Wydaje się niewiarygodne, że te ptaki ustawiły się w szeregu w formie. ptaka! Jednak słynny fotograf Robert B. Haas nie pozwoli ci kłamać. Zdjęcie naprawdę pokazuje ogromne i bardzo prawdziwe stado flamingów odpoczywających w płytkiej wodzie u wybrzeży Zatoki Meksykańskiej. Może czegoś nie wiemy, a te ptaki urządziły flash mob?

READ
5 rzeczy, które każdy znak zodiaku powinien zrobić tego lata

Ryba z ludzkimi zębami

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 8 - BigPicture.ru

Widząc takie zdjęcia w Internecie, od razu myślimy, że trafiliśmy na kolejny fotomontaż. W tym przypadku chciałbym nawet, żeby to była prawda, bo te zęby wyglądają zbyt obrzydliwie w pysku ryby.

Jednak zdjęcie przedstawia bardzo prawdziwą (i jadalną) rybę zwaną brązową pacu. Ma duże prostokątne zęby, co czyni je niesamowicie ludzkimi. Dzięki potężnym szczękom pacu może nie tylko przegryźć ciało ofiary, ale także rozłupać orzechy włoskie.

Różowe jezioro

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 9 - BigPicture.ru

To niesamowite różowe jezioro, które w języku ludu Wolof nazywa się Retba, znajduje się w pobliżu półwyspu Zielonego Przylądka. Brzeg jest tu biały jak mleko, a woda różowa jak galaretka żurawinowa, dzięki czemu ten staw nabrał zupełnie bajkowego wyglądu.

Niepowtarzalny kolor tego jeziora wynika z faktu, że żyją w nim cyjanobakterie. To jedne z niewielu mikroorganizmów, które mogą przetrwać w tak słonej wodzie: w Pink Lake stężenie soli wynosi 380 gramów na litr, czyli 1,5 raza więcej niż w Morzu Martwym.

Profesjonalny zombie Billy Owen

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 10 - BigPicture.ru

Na tym zdjęciu nie ma photoshopa! Jednak jak magia. Przed wami Amerykanin o nazwisku Billy Owen, który z powodu rzadkiej postaci raka stracił część nosogardzieli, górne podniebienie i prawe oko. Teraz człowiek może przestraszyć ludzi takimi sztuczkami: aby włożyć palec do oczodołu, wystarczy wyjąć płytkę protezy.

Billy był kiedyś mechanikiem, ale teraz zarabia na życie, grając zombie w filmach, teledyskach, dziwacznych programach i programach telewizyjnych.

ryba w rybie

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 11 - BigPicture.ru

Wygląda na to, że ten katran po prostu nie był przeznaczony do przetrwania. Początkowo grupa naukowców próbowała złapać rybę, ale gdy ofiara była już na haczyku, nagle z morza wynurzyły się paszcze rekina. Jednym zręcznym i precyzyjnym ruchem rekin połknął katran, po czym ponownie zniknął w wodzie.

czarno-biały efekt

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 12 - BigPicture.ru

Każdy, kto zobaczy to zdjęcie, jest w 100% pewien, że przed nimi stoi tylko umiejętna manipulacja zdjęciami. W rzeczywistości zdjęcie przedstawia krzew hibiskusa pokryty popiołem wulkanicznym. Po erupcji wulkanu nagle rozkwitł na nim nowy kwiat. To zdjęcie zostało zrobione w Indonezji, kraju o dużej aktywności wulkanicznej.

Byk z ogromnymi rogami

Zdjęcie: To nie jest Photoshop! 12 zdjęć, w które trudno uwierzyć, że są prawdziwe # 13 - BigPicture.ru

I to niestety też nie jest photoshop. Rogi tego byka watussi są całkiem realne, a każdy z nich osiąga długość prawie 100 centymetrów! To prawda, że ​​zwierzę o imieniu Kren zmarło w 2010 roku z powodu guzów nowotworowych, które pojawiły się w jego rogach.

READ
Pary Zodiaku, których związek został pobłogosławiony przez niebo
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: