Zdeprawowana suknia ślubna ciężarnej Tanyi Tereshiny wywołała burzę emocji

Popularna rosyjska piosenkarka i modelka Tanya Tereshina stała się znana szerokiej publiczności po występie w grupie Hi-Fi. Następnie dziewczyna podjęła karierę solową. Ale fani i zwykli ludzie zawsze interesowali się nie tylko jej pracą, ale także życiem osobistym. Wielu próbuje dowiedzieć się, kim jest teraz mąż Tanyi Tereshiny i z kim wcześniej wyszła za mąż.

Urodzony: 3 maja 1979 (wiek 40), Budapeszt, Węgierska Republika Ludowa Żonaty z: Oleg Kurbatov (od 2020), Slava Nikitin Wzrost: 169 cm

Dzieciństwo i młodość

dzieciństwo

Tatiana urodziła się w maju 1979 roku w rodzinie rosyjskiego wojskowego, który w tym czasie służył w Budapeszcie. Rodzina często przeniosła się i zdołała zamieszkać w Polsce, na Ukrainie. Do 1992 roku Tereszyni przybyli do Smoleńska, gdzie przebywali przez długi czas. W tym mieście dziewczyna ukończyła szkołę średnią. Dorastała wszechstronnie rozwinięta i aktywna – uczęszczała do szkół muzycznych i artystycznych, do studia baletowego. Miała doskonałe ucho i dobry głos, co pozwoliło jej zostać solistką miejscowego zespołu.

Od 1996 roku Tatiana jest studentką Smoleńskiego Instytutu Sztuki. Studiowała na Wydziale Malarstwa. Pod koniec studiów nie pracowała z zawodu – dziewczyna przeniosła się do stolicy i pomyślnie przeszła casting w agencji modelek Modus Vivendis. Jej naturalna uroda, pracowitość i niezłomny charakter sprawiły, że wkrótce stała się główną modelką agencji Point i Fashion. Firmy te organizują pokazy w krajach europejskich, a Terekhina zdążyła chodzić po zagranicznych wybiegach. Później przyznała, że ​​bardzo lubiła ten okres swojego życia i teraz pozostaje miłym wspomnieniem.Muzyka i kreatywność

solista

Ale pod koniec 2002 roku w życiu Tanyi nastąpiła kardynalna zmiana – została solistką grupy Hi-Fi po tym, jak Oksana Oleshko opuściła zespół. To był początek twórczej kariery i wielu Rosjan rozpoznało imię Tanya Tereshina. Ale była pewna – Hi-Fi to szczebel na drabinie jej samorealizacji. Występy w zespole z Mityą Fominem i Timofeyem Pronkinem umożliwiły podróżowanie po niemal całym kraju. Następnie otrzymała propozycję spróbowania swoich sił jako artystka solowa. A piosenkarka nie przegapiła okazji – opuściła grupę. Udało jej się utrzymać przyjazne stosunki z chłopakami – nie mają pretensji i wszystko rozumieją. Ale nie dało się uniknąć konfliktów z innymi kolegami w sklepie i producentami – było wszystko.

READ
Trzy błędy Edity Piekha: dlaczego legendarna piosenkarka postanowiła „pozostawić kobiece szczęście na uboczu”

W 2007 roku odbyła się premiera teledysku Tereshiny „Będzie gorąco”. Pierwszy rok okazał się zaskakująco produktywny – nagrano 7 piosenek. który stał się podstawą nowego albumu. Aspirująca piosenkarka stale uczestniczyła w połączonych koncertach, szlifując swoje umiejętności i zapoznając publiczność ze swoją twórczością. Popularny raper Noize MC napisał specjalnie dla niej piosenkę „Fragments of Feelings”. Później była wspólna praca z Zhanną Friske – śpiewacy wykonali piosenkę „Western”. Zdobyte w dzieciństwie wykształcenie artystyczne pozwala jej na samodzielne tworzenie kostiumów koncertowych i kształtowanie własnego wizerunku, stylu na współczesnej scenie.uroczystości weselne

Ślub odbył się w dwóch etapach: pierwszy dzień poświęcony był malarstwu, drugi uroczystej zabawie. Do restauracji Rose Bar, w której odbyła się impreza, zaproszono wiele osobistości krajowego show-biznesu. Wśród nich są: Mitya Fomin, Nelli Ermolaeva, Anfisa Czechova i inni koledzy.

Na uroczystą okazję zakupiono kilka strojów, które według artysty pomogły wybrać przyszłego towarzysza. Ten pomysł, wątpiący w pannę młodą, podsunęła jej mała córeczka – Aris radził skorzystać z opinii pana młodego. Na część oficjalną Tatiana założyła klasyczny biały kombinezon z długim trenem, na sesję zdjęciową – bufiastą suknię ślubną księżniczki.

Trzecia suknia ślubna Tatiany Tereshiny wywołała burzę emocji zarówno wśród gości, jak i fanów piosenkarki. Ekstrawagancki, lejący się biało-różowy strój bez topu, który został zastąpiony półprzezroczystymi marszczeniami, podkreślał zmiany w sylwetce ciężarnej wokalistki. Ta sama sukienka była na córce artysty.

Panna młoda została zaprowadzona do „ołtarza” przez swojego ojca i małego Arisa. Po przeczytaniu ślubów nowożeńcy wymienili się obrączkami i wysłuchali „rozkazu od Boga”. Tak prezentował się głos z nagranego nagrania.

Po rozstaniu poradził panu młodemu „nie chodzić do dentystów bez nadzoru Tatiany” – goście docenili żart brawami. Po ceremonii odbyła się uroczysta kolacja oraz występy Sasha Project, Mityi Fomin i samej Tereshiny.

Życie osobiste

Arseniusz

Mówią, że przez pewien czas Tanya miała delikatny, romantyczny związek z Andriejem Gubinem, idolem dziewczyny lat 90-tych. Zagrała w jednym z jego filmów. Podczas krótkiej pracy w grupie Hi-Fi Mitya Fomin zaproponował dziewczynie, aby została jego żoną. Ale w tym momencie serce Tanyi zostało całkowicie oddane wielbicielowi Arseny Sharovowi, biznesmenowi i milionerowi. Dlatego propozycja Mitino pozostała bez odpowiedzi. Chociaż ten fakt nie kłócił młodych ludzi – później to Fomin został ojcem chrzestnym jej córki.

READ
Zagrożona rodzina: Meghan Markle znalazła niebezpieczny wzór do naśladowania

Chwała

Tanya nie ukrywa, że ​​miała krótkotrwałe romanse z bogatymi mężczyznami. Ale jej stereotypowy stosunek do przedstawicieli płci przeciwnej, takich jak portfele, zmienił się, gdy poznała prezenterkę telewizyjną Slavę Nikitin. Tanya była o 7 lat starsza od swojego kochanka, ale to nie powstrzymało pary od życia w cywilnym małżeństwie przez około 7 lat. Pod koniec 2013 roku urodziła się córka o imieniu Aris. W tym okresie muzyka stała się drugorzędna – młoda matka cały swój czas poświęcała córce, odmawiając pomocy niani. Potem przybrała na wadze, ale szybko wróciła do poprzedniej formy, rezygnując z tłuszczu, chodzenia i zawsze dając wystarczająco dużo czasu na sen.

Dwie panny młode na ślubie Tereshiny

15 września 2020 roku w życiu popularnej piosenkarki odbyło się długo oczekiwane wydarzenie.

39-letnia piosenkarka Tanya Tereshina i jej kochanek, biznesmen Oleg Kurbatov, oficjalnie pobrali się. Na to wydarzenie czekała nie tylko zakochana para, ale także fani piosenkarza, którzy do ostatniej chwili wątpili, że uroczystość się odbędzie.

Tanya Tereshina i Oleg Kurbatov pobrali się 15 września 2020 r

Tanya Tereshina i Oleg Kurbatov pobrali się 15 września 2018 r

Wszystkiemu winny był niedawny konflikt w młodej rodzinie. Oleg dostał się w obiektyw aparatu podczas hałaśliwej imprezy w jednym ze stołecznych klubów, gdzie mężczyzna odpoczywał w towarzystwie młodych i pięknych towarzyszy. A wszystko to wydarzyło się zaledwie kilka dni przed planowanym ślubem.

Bankiet weselny Tanyi Tereshiny odbył się w restauracji Rose Bar

Bankiet weselny Tanyi Tereshiny odbył się w restauracji Rose Bar

Ale ku uciesze Olega Tatiana okazała się niezwykle inteligentną kobietą, a może nawet przebiegłą. Ciężarna Tereshina postanowiła nie pogarszać sytuacji przed zbliżającym się ślubem, wygłosiła suchy komentarz, w którym powiedziała, że ​​nie wierzy w zdradę pana młodego i nie doradza ludziom.

I wbrew wszelkim przeciwnościom, 15 września 2020 r. Tatiana i Oleg pobrali się. Oficjalna uroczystość odbyła się w Pałacu Ślubów nr 2, gdzie o wyznaczonej godzinie od razu pojawił się pan młody i dwie panny młode. Zaskoczony? Ale na próżno!

Tanya Tereshina i Oleg Kurbatov podpisali się w Pałacu Ślubów nr 2

Tanya Tereshina i Oleg Kurbatov podpisali się w Pałacu Ślubów nr 2

Oleg przybył do uroczystej sali rejestracyjnej ubrany w czarny garnitur, czarną koszulę i białą muszkę; Tatiana w pięknej bufiastej sukni ślubnej z welonem i Aris, córka piosenkarki z poprzedniego związku, ubrana dokładnie tak jak panna młoda.

READ
15 najpopularniejszych kłamców celebrytów i ich obrzydliwe kłamstwa

Tanya Tereshina z córką Aris

Tanya Tereshina z córką Aris

Szykowny bankiet z tak uroczystej okazji nowożeńcy świętowali dzień później w drogiej restauracji Rose Bar, gdzie zaprosili wszystkich przyjaciół, krewnych i gwiazdorskich kolegów panny młodej. Na wakacje Tatiana kupiła od razu trzy suknie ślubne, z których jedna zrobiła furorę.

Była solistka grupy Hi-Fi Tanya Tereshina wyszła za mąż

Była solistka grupy Hi-Fi Tanya Tereshina wyszła za mąż

W jednym stroju dziewczyna odwiedziła urząd stanu cywilnego, a dwie pozostałe uratowała na bankiet weselny. Ostatnia stylizacja okazała się najbardziej „skandaliczna”. Jego górna część była całkowicie przezroczysta.

Tanya Tereshina w „nagiej” sukience

Tanya Tereshina w „nagiej” sukience

A to wywołało burzę negatywności wobec panny młodej, bo Tereshina jest na stanowisku, a taki strój wyglądał bardzo kompromitująco. Jednak ani panna młoda, ani pan młody nie byli tym zakłopotani. Byli bardzo radośni i szczęśliwi.

Tanya Tereshina z córką Arisem i mężem Olegiem Kurbatovem

Tanya Tereshina z córką Arisem i mężem Olegiem Kurbatovem

18 września 2018

Pierwsze rozczarowanie

Fani przez długi czas uważali za ideał życia osobistego Tatiany – wspierała tę iluzję w każdy możliwy sposób, publikując zdjęcia romantycznych i rodzinnych zdjęć na Instagramie. Ale w 2020 roku Tereshina porzuciła męża konkubina. Krążyły plotki, że przyczyną była zdrada. Później dziewczyna przyznała, że ​​Slava nie nauczył się radzić sobie z napadami gniewu, często zachowywał się wyjątkowo niezrównoważony. Sytuacja rozwinęła się w taki sposób, że Tanya obawiała się o swoje życie i bezpieczeństwo dziecka. Teraz związek pary można nazwać przyjaznym – zachowali go ze względu na swoją córkę.

Vadim

Po Tatyanie kręcono powieści z producentem Ruslanem Goyem, a następnie z Vadimem Bukharowem. Wielu traktowało związek z młodszym o 13 lat Vadimem jako wakacyjny romans – jasny, ale krótkotrwały. I tak się stało – para wkrótce się rozpadła, nie wypowiadając się na ten temat.

Tatiana Tereshina odrzuciła wszystkich nieżyczliwych

Piosenkarka odpowiedziała hejterom, że nie powinni przyćmić uroczystości weselnych, ponieważ nie widzi w tym, co się stało, nic strasznego, a cały ten hałas na ogół powstał znikąd.

Tereshina zauważyła, że ​​jej narzeczony popijał alkohol, po czym postanowiła dotknąć nogi blondynki. Jednak Tanya i Kurbatov mają tak gorący i niepodobny związek, że wstają ze sobą „jeszcze nie to samo”, jak to ujęła sama piosenkarka.

READ
Megan lub Kate: Stroje księżnych są porównywane w sieci

Tatiana nie zapomniała wspomnieć, że Kurbatov lubi zadbane dziewczyny, a Rita wygląda bardzo niechlujnie. Celebrytka jest pewna, że ​​między jej kochankiem a tą dziewczyną zdecydowanie nie było nic, a wszystkie najbardziej nieprzyzwoite rzeczy, które wydarzyły się na wieczorze kawalerskim, zostały nagrane na wideo. Ponieważ na kadrach wideo nie ma nic poza „pieszczotami” nóg dziewczyny, oznacza to, że „zdrada” Kurbatowa się tam skończyła.

Pierwszy raz oficjalnie żonaty

Oleg

A 15 września 2020 roku Tanya poślubiła Olega Kurbatowa. Mąż Tereshiny jest również znacznie młodszy od niej. Ale to nie przeszkadza parze. Poznali się na koncercie Mityi Fomina. Oleg zaczął aktywnie zabiegać i wkrótce Tanya ogłosiła ciążę. Kurbatov ma teraz 23 lata, ale odnosi sukcesy i jest gotowy do wzięcia odpowiedzialności za rodzinę. To małżeństwo było pierwszym oficjalnym dla Tanyi. Przed ślubem wieczór panieński był spokojny, ale po wieczorze kawalerskim w skrzynce pocztowej piosenkarki zaczęły napływać zdjęcia, na których przyszły mąż flirtował z jakąś dziewczyną. Ale Tanya okazała się mądra i oświadczyła, że ​​​​nie widzi w tym nic nagannego.

Ślub odbył się przez dwa dni – pierwszego dnia młodzi ludzie podpisali, a drugiego zaplanowano uroczyste przyjęcie w Rose Bar. Wystąpili na nim Mitya Fomin, sama Tanya i Sasha Project.

Życie osobiste Tanyi Tereshina

Tanya Tereshina nie jest mężatką, ale żyje w cywilnym małżeństwie z prezenterem telewizyjnym Wiaczesławem Nikitinem. 27 grudnia 2013 roku urodziła się ich córka Aris, której gwiazda poświęca swój wolny czas. Kariera piosenkarki do tej pory schodziła na dalszy plan.

Tatiana Tereszyna i Sława Nikitin

Tatiana Tereszyna i Sława Nikitin
Latem 2014 roku rodzice ochrzcili córkę, a wieloletni przyjaciel Tanyi, Mitya Fomin, z którym nadal się przyjaźnią, był ojcem chrzestnym.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: