Zdenerwowani Shake i Cooper paparazzi zauważeni po randce w Malibu

Pod koniec sierpnia 2022 supermodelka Irina Shayk opublikowała urocze wspólne zdjęcie z aktorem Bradleyem Cooperem w sieciach społecznościowych, chociaż oficjalnie zerwali w 2019 roku. Niedawne zdjęcie celebrytki, która wygląda optymistycznie i szczęśliwie, wywołało pogłoski, że para może się ponownie połączyć. Potwierdza to również źródło bliskie rodzinie. Postanowiliśmy poznać szczegóły relacji między Iriną i Bradleyem, których miłość po rozstaniu, jak się wydaje, stała się tylko silniejsza.

O romantycznym związku Bradleya Coopera i Iriny Shayk stało się znane w kwietniu 2015 roku. Potem zostali zauważeni razem w musicalu Fairyland na Broadwayu, a potem na kilku innych randkach w Nowym Jorku, gdzie słodko się całowali, chichotali i przytulali do siebie. Choć zaledwie miesiąc wcześniej aktor po dwóch latach związku rozstał się ze swoją dziewczyną, modelką Suki Waterhouse. A Irina Shayk w styczniu tego samego roku pożegnała się z piłkarzem Cristiano Ronaldo, którego poznała przez 5 lat.

Bradley i Irina nie skomentowali swojego związku. A jednocześnie nie ukrywali szczególnie, że coś między nimi było, okresowo pojawiając się publicznie. Tak więc w marcu 2016 roku, w przeddzień rocznicy rozpoczęcia związku, aktor i model po raz pierwszy pojawili się na imprezie jako para. Gwiazdy uczestniczyły w imprezie L’Oréal Red Obsession w Paryżu, gdzie fotografowie uchwycili ich pocałunki.

Cooper i Shayk nadal spędzali razem czas, nie udzielając żadnych komentarzy reporterom. A w listopadzie 2016 roku nagle okazało się, że spodziewają się dziecka. Sprawdziło się to podczas pokazu mody Victoria’s Secret w Paryżu, gdzie Irina zadebiutowała z brzuszkiem. Shayk miała na sobie bordowy koronkowy stanik, a jej brzuch zakrywała peleryna z koralikami. Do tego momentu para utrzymywała wiadomość o ciąży w tajemnicy.

W grudniu Irina Shayk została zauważona z ogromnym szmaragdem na palcu serdecznym, co wywołało pogłoski o zaręczynach. To prawda, patrząc w przyszłość, powiedzmy, że sprawa nie doszła do ślubu. Później w wywiadzie Irina skomentowała swój stosunek do małżeństwa, mówiąc, że jest fanką instytucji małżeństwa, ale nie wie, czy chce wyjść za mąż.

W marcu 2017 roku Bradley i Irina zostali rodzicami dziewczynki o imieniu Leah de Sien Shayk Cooper. Narodziny dziecka stały się znane dopiero miesiąc później.

Po pewnym czasie Cooper, który rzadko rozmawia z dziennikarzami o swojej rodzinie, przyznał: „Myślę, że posiadanie dziecka i rodziny to cud, o którym zawsze marzyłem”. Aktor dodał, że jego własne wychowanie wpłynęło na to, jak planuje wychować córkę: „Chcę tylko, żeby zawsze czuła się kochana”.

Nawiasem mówiąc, kiedyś w rozmowie z reporterami Irina mówiła o tym, że po urodzeniu dziecka wielu ludzi wokół oczekuje, że dopasuje się do wizerunku swojej matki i przestanie nosić krótkie jasne sukienki. „Żyjemy we współczesnym świecie, a jeśli masz dziecko, nie oznacza to, że musisz nosić długie sukienki. Jeden z moich przyjaciół powiedział mi kiedyś: „Och, właśnie opublikowałeś takie szczere zdjęcie! Jesteś teraz matką! ”I po prostu odpowiedziałem mu:„ I co z tego! ”- powiedziała.

READ
Chciałbym już chodzić nago”: Bella Hadid błysnęła swoimi piersiami w odsłaniającym topie

Bradley Cooper w rozmowie z Oprah Winfrey przyznał, że czasami zauważa u swojej córki podobieństwo do ojca Charlesa, który zmarł w 2011 roku po walce z rakiem płuc. „Nasza córka jest niesamowita. I dość często widzę w niej rysy mojego ojca. Sam sobie nie wierzę, że teraz się do tego przyznaję, ale zdarzyło się, że kiedy byłem z nią sam w pokoju, powiedziałem jej: „Tato?” Są chwile, kiedy wygląda tak samo jak on.

Po urodzeniu dziecka młodzi rodzice nadal rzadko pojawiali się razem publicznie, w tym na imprezach towarzyskich. Po raz pierwszy pozowali fotografom dopiero w 2018 roku – na czerwonym dywanie dorocznego balu charytatywnego Met Gala.

W lutym 2019 r., odbierając nagrodę BAFTA za najlepszą oryginalną muzykę do filmu „Narodziny gwiazdy”, Cooper pochwalił swoją partnerkę za jej cierpliwość: przez cały rok”.

W tym samym miesiącu Shayk powiedziała w wywiadzie, że woli trzymać swój romans w tle. „Mam wielu przyjaciół, którzy publicznie dzielą się swoim życiem osobistym w mediach społecznościowych. Podziwiam to i uważam, że jest super, ale myślę, że każdy dokonuje własnego wyboru. Ponieważ moja praca wymaga mojej obecności w sieciach społecznościowych, zdecydowałem, że nie będę tam pokazywał swojego życia osobistego. Dlatego nazywa się to osobistym: dotyczy tylko ciebie i twojej rodziny ”- powiedziała supermodelka.

W sieciach społecznościowych Irina tak naprawdę nie ma ani jednego wspólnego zdjęcia z Bradleyem Cooperem lub ich córką. Cóż, z wyjątkiem tej jednej niedawnej migawki, którą pokazaliśmy na początku artykułu.

Szybko do lutego 2019, kiedy Bradley Cooper i Lady Gaga zrobili furorę na rozdaniu Oscarów, wykonując na scenie „Shallow” z A Star Is Born. Fani nie mogli nie zauważyć „chemii” między Cooperem i Gagą. Chociaż siedząca w pierwszym rzędzie Irina Shayk wydawała się niczym nie przejmować i po zakończeniu utworu nagrodziła wykonawców owacją na stojąco. Ale bardzo szybko Lady Gaga zaprzeczyła jakimkolwiek plotkom o romansie z Cooperem.

Moje kolaże - 2022-11-11T183013.186.jpg

Zdjęcia paparazzi, na których tajemniczo uśmiechnięta Irina Shayk w ciemnych okularach jest w towarzystwie nie mniej tajemniczego i zadowolonego Bradleya Coopera na spacerze po Manhattanie, okrążyły świat w ciągu kilku godzin i oczywiście zrobiły awanturę.

Zauważ, że top modelka i aktor, którzy trafili na reżyserię, spotkali się nie raz, a nawet ładnie chodzili – przez kilka lat po rozpadzie w 2019 roku. Ale tym razem z jakiegoś powodu wszyscy uznali, że to wszystko zdecydowanie nie bez powodu, a spotkanie jednej z najpiękniejszych par w showbiznesie jest tuż za rogiem.

READ
5 самых неловких моментов на красной дорожке

Pod wieloma względami oliwy do ognia dolali wtajemniczeni, którzy zasugerowali zwrócenie uwagi na fakt, że zdjęcia, które rozsadziły Sieć i miliony serc, zostały… wyreżyserowane.

Nowojorscy paparazzi regularnie przyłapali Bradleya i Irinę na spacerach z ich uroczą córką Leah – i pomimo braku ostrzeżeń i specjalnego treningu, wszyscy trzej wyglądali świetnie. Jednak świeży fotoset okazał się zbyt błyszczący – Cooper i Shayk wyglądają i zachowują się tak, jakby nie tylko wiedzieli, że są filmowani, ale też tego chcą.

Zdaniem ekspertów figlarne głaskanie Bradleya po pośladku, które wykonał Ira, jest wyraźnie zaplanowaną akcją mającą na celu ostateczne „wykończenie” i tak już zmartwionych obywateli.

„Uważaj, zwykle idą razem we trójkę, a tym razem razem – bez córki” – mówi wtajemniczony. To klasyczna jesienna randka w Nowym Jorku. Przed nami wyraźnie dwoje kochanków. Zwrot nie jest tak nieoczekiwany – pary rozchodzą się i ponownie spotykają, to kwestia życia. Tu jednak od razu zaczęli mówić o tym, że powrót nie jest prosty, ale z dalekosiężnymi planami…

shutterstock_1276881532.jpg

Zarówno Cooper, jak i Shake wielokrotnie przyznawali w wywiadach, że bardzo kochają dzieci i nie ograniczają się do jednego dziecka. Nie ma wątpliwości, że oboje rodzą się rodzicami. Zasadniczo nie powierza córki nianiom i pomimo napiętego harmonogramu pracy codziennie chodzi z Leah i czyta jej rosyjskie książki. Z łatwością radzi sobie z małą, krnąbrną blondynką w każdych okolicznościach.

„To ojciec, który potrafi wszystko i wie, jak wszystko robić – żadnych niań. Niedawno oboje wyjechali na wakacje na dwa tygodnie – ani razu do nich nie zadzwoniłem ”- najlepszy model ocenił umiejętności Coopera.

nieznany_56419562_2291309454490579_1545468658625924517_n.jpg

Tatyana Petenkova, siostra Iriny Shayk

Sama Irina, jak wiecie, ma starszą siostrę Tatianę, z którą są bardzo blisko. Z pewnością takiego samego wsparcia i wsparcia życzyłaby swojej córce. Nic dziwnego, że anonimowe źródła zaczęły z mocą roztrząsać teorię, że para ponownie się zjednoczyła nie tylko z pragnienia serca, ale także z bardzo jasnym, pragmatycznym celem – dać Leechce (jak ją nazywa Shayk) połowę -siostra lub brat

A potem śpiewa harmonijny chór tych, którzy nazwali swój związek „powieścią PR”. Ich zdaniem „ciąg dalszy nastąpi”, a przed nami po prostu „drugi serial”, czyli jak na hollywoodzką skalę kontynuacja. A wszystko po to, by urodzić drugie dziecko, a jednocześnie wzbudzić zainteresowanie Cooperem, o którym od dawna nie było mowy – chyba że w kontekście dziwnego romansu z Humą Abedin, działaczką na rzecz praw człowieka i asystentka Hillary Clinton.

READ
Bitwa o modę: Blake Lively kontra Melania Trump

Sami członkowie pary nie wypowiadali się jeszcze na temat swojego obecnego statusu i istnieje podejrzenie, że tak się nie stanie. Shayk w wywiadzie dla British Glamour trzy lata temu powiedział po prostu: „Moja praca jest taka, że ​​jestem widoczna, a nawet nie zawsze ubrana, więc postanowiłam zachować swoje życie osobiste dla siebie”. Cóż, Cooper, jak wiadomo, nawet nie prowadzi sieci społecznościowych, aw wywiadzie woli mówić tylko o pracy – lub o miłości do matki.

shutterstock_130518443.jpg

Nawiasem mówiąc, tę cudowną kobietę o imieniu Gloria Campano regularnie sprowadza na czerwony dywan do dziś. Kiedyś wyszli w trójkę, a Shake został nazwany jedyną oficjalnie zatwierdzoną dziewczyną matki aktora. Mówią, że nawet jego oficjalna żona Jennifer Esposito nie dostąpiła kiedyś takiego zaszczytu.

shutterstock_122079778.jpg

Okazuje się więc, że jedno proste spotkanie dwóch byłych – a tyle teorii i założeń o różnym stopniu wiarygodności. Aby choć trochę rozjaśnić, ponownie zwracamy się do naszych ekspertów ze świata spraw subtelnych. I to właśnie nas samych uderzyło: zwykle okazując rzadką jednomyślność, nasi przewodnicy w świecie innego świata tym razem przekazali nam nieco sprzeczne informacje! A to oznacza, że ​​wszystko jest możliwe.

Moje kolaże - 2022-11-11T181401.569.jpg

Najpierw kilka słów o tym, co każdy z nich reprezentuje. „Bradley to bardzo niezwykła osoba” – zaczyna Mirella Hasanova, bioenergoterapeutka. – Zamknięty w sobie, przebiegły, sprytny. Irina jest jego całkowitym przeciwieństwem, otwarta, miła, co myśli, a potem język. Według Mirelli, Bradley wszystko z góry przemyśla, a potem myli, tak że nie możesz się zorientować, co jest czym.

Na tym etapie jasnowidz Galina Yanko w pełni się z nią zgadza: „Para jest ekstrawagancka, wszystko tutaj jest zawsze nieprzewidywalne. Mają zupełnie inne charaktery, ale kiedy się spotykają, dość dobrze się uzupełniają. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że ma bardzo ekscentryczny, złożony charakter. To tak, jakby był jakimś tyranem!

shutterstock_1821470696.jpg

Cooper w Moskwie w 2014 roku – rok przed rozpoczęciem romansu z rodowitą Jemanżelińską Iriną Szajchlislamową

Oto uśmiechnięty, towarzyski Bradley! I co można zbudować z takim człowiekiem. Według Galiny nic: „Ciągle są na skraju załamania”. Mirella Gasanova powtarza jej: „Bez względu na to, jak ujawnią swój związek, ta para nie przetrwa długo. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to bardziej powieść PR niż prawdziwa historia. Nawet jeśli się zbiegną, znowu się rozejdą, a Cooper idąc dalej będzie kontynuował – i zawsze będzie dążył tylko do własnych celów.

A co z drugim dzieckiem? „Planują”, jest przekonana Gasanova. – Ale i tak ich związek budowany jest na zasadzie kontraktu, dziecko w takiej sytuacji to bardziej projekt komercyjny. Chciałbym ostrzec Irinę przed takimi działaniami, zwłaszcza że ma przed sobą niezbyt udany okres – czekają niebezpieczeństwa i straty.

READ
15 najpopularniejszych kłamców celebrytów i ich obrzydliwe kłamstwa

Tymczasem Galina Yanko patrzy w przyszłość szejka z dużo większym optymizmem – i na pewno widzi tam dzieci! „Będą mieli dwóch spadkobierców i heteroseksualistów” – mówi jasnowidz. – Ale mogę powiedzieć, że drugie dziecko albo zostanie adoptowane, albo urodzi się przez matkę zastępczą. Swoją drogą to dziwne, ale widzę, że ostatnio rozmawiali o narodzinach drugiego dziecka z jednym z ich krewnych, ale uznali, że to nie czas. Podczas gdy wszystko jest w stanie zawieszenia. Ale widzę, że w przyszłym roku mają wspólny zakup nieruchomości. To są przewidywania, możemy jedynie śledzić rozwój sytuacji.

zen.jpg

„Muszę pilnie spać!”: Fani martwią się, że Irina Shayk ciężko pracuje, a potem ciężko odpoczywa

„Nikt nie pozostanie w pobliżu, to przekleństwo”: dlaczego kobiety z rodziny Kardashian są nieszczęśliwie zakochane

„Ich związek czeka na ciekawe zwroty!”: Jak długo Leo DiCaprio i Gigi Hadid będą razem i co ich czeka

Moje kolaże - 2022-11-11T204728.309.jpg

Podczas gdy jej wzorowe przyjaciółki nadal pracują i są aktywne w sieciach społecznościowych, dokumentując wszystko, od diety po ulubione stroje i hobby, ta piękność wydaje się całkowicie przestać promieniować radością i pozytywem. Czego jej brakuje?

Jej ostatnia sesja modowa miała miejsce latem 2020 roku, u szczytu pierwszej fali pandemii. Decyzja o odejściu z modelingu dla jej agentów była jak grom z jasnego nieba, ale sama Doutzen chodziła do niego na dłużej niż jeden dzień. „Po prostu zdecydowałam, że wypełnię wszystkie ustalone z góry umowy i tyle…” – powiedziała w podcaście słynnej holenderskiej aktywistki Isy Kriens.

W tym samym podcaście złożyła jeszcze kilka wyznań, które zdumiały wielu jej przyjaciół i fanów. Chociaż dla oddanych zwolenników w słowach top modelki nie było nic nieoczekiwanego: byli już na coś takiego przygotowani, czytając jej posty.

Pandemia koronawirusa wywróciła wszystko do góry nogami, zmieniając raz na zawsze zbiorowe postrzeganie bezpieczeństwa współczesnego świata. Stało się to sprawdzianem dla wszystkich, a dla wielu punktem potężnej wewnętrznej przemiany. To, według własnych słów Doutzena, jest dokładnie tym, co jej się przydarzyło.

shutterstock_625615166.jpg

Z mężem Sunnerym Jamesem w Nowym Jorku na prezentacji Tiffany & Co. w 2017

Zacznijmy od tego, że 37-letnia top modelka dołączyła do grona przeciwników masowych szczepień – i zrobiła to jak najgłośniej. Wesołe treści, na które składają się uśmiechnięte selfie, zdjęcia ukochanego męża DJ-a Sunnery, Jamesa i dwójki dzieci, niezapomniane występy na wybiegach i spotkania z przyjaciółmi, zostały zastąpione ponurymi, depresyjnymi refleksjami, że coś jest nie tak i że ludzkość pod wpływem sugestii sił , nadchodzi gdzieś, gdzie go nie ma.

nieznany_242187542_218593510165277_1508043132404506981_n.jpg

„Zacząłem dużo myśleć, analizować, zapamiętywać” – powiedział we wspomnianym podcaście mieszkaniec holenderskiego miasteczka Estermar. – Przypomniały mi się moje podróże do krajów, w których ludzie nie mieli nic. Wiem, że równość można osiągnąć, ale po prostu na tym świecie wszystko jest ułożone dokładnie tak, a nie inaczej i jestem z tego powodu bardzo rozgoryczona. Zdając sobie sprawę, że była częścią systemu, Doutzen postanowił zerwać z nią wszelkie więzi.

READ
Gwiazdy, których kariera zakończyła się po operacjach plastycznych

„Zrozumiałam, że muszę przestać przyczyniać się do globalnej korupcji i pracować z firmami, których nie chcę wspierać” – przyznała, co od razu wywołało wiele pytań.

Jak wiecie, osiągnąwszy pewną pozycję w branży, współpracowała ze światowymi megamarkami od Victoria’s Secret po L’Oreal Paris i Calvin Klein. Czy to kamień w ich ogrodzie?

shutterstock_235862638.jpg

Na wystawie Victoria’s Secret w Londynie w 2014 roku

„Kiedyś pocieszałam się tym, że wezmę udział w strzelaninie, a potem zrobię coś pożytecznego dla świata, ale potem stało się to trudniejsze. Reklamujesz krem, którego sam nie używasz – wydaje się to małym problemem, ale wiesz, teraz chcę się go po prostu pozbyć ”- jedno wyznanie Krezusa zostało zastąpione innym, nie mniej uderzającym i odważnym.

W rzeczywistości w ciągu ostatnich kilku lat wykonała wiele prac charytatywnych, wspierając dziką przyrodę Afryki, pomagając upośledzonym we wszystkich częściach świata. Od jakiegoś czasu Doutzen nie mówi o tej pracy na portalach społecznościowych, woląc podzielić się własnym stanowiskiem na temat szczepień i ogólnoświatowego spisku. Wpisy na ten temat przeplatane są rzadkimi selfie, na których ex-top modelka, której uśmiech doprowadzał kiedyś miliony do szału, wygląda, choć wciąż niesamowitą urodą, ale też niewyobrażalnie smutną.

nieznany_243029379_637102864314744_554921559667399833_n.jpg

Mówi, że teraz wystarczy jej to, co ma: „Mam wspaniałego męża, cudownego syna i córkę, zdrowych rodziców, którzy wspierają mnie we wszystkim. Czy to nie wystarczy? Jeśli chodzi o pracę, to jednak podkreśla, że ​​nie zamknęła za sobą całkowicie drzwi – może wróci. A tak przy okazji, latem 2022 zrobiła wyjątek dla pokazu Petera Muliera, dyrektora artystycznego Maison Alaia.

Na początku lipca wraz z córką Milleną wyjechała do Paryża na pokaz mody marki. „Właśnie zdałem sobie sprawę, że moja dziewczyna nie wybaczy tej odmowy – jest taką miłośniczką mody i przepychu!”

nieznany_291981317_1165122477553471_229844400787813721_n.jpg

Doutzen z córką Milleną za kulisami pokazu Maison Alaia w Paryżu

Obecnie Kroes mieszka na przedmieściach Amsterdamu z mężem, 11-letnim synem Fillenem i 8-letnią córką Milleną. Pod nieobecność pracy Doutzen nie siedzi bezczynnie: aby nie pogrążyć się całkowicie w przygnębieniu, podjęła taniec nowoczesny.

Wcześniej Kroes preferowała boks, który uprawiała kilka razy w tygodniu, nie wspominając o zwykłej sprawności fizycznej, dzięki której słynęła z niesamowicie umięśnionego ciała. Nie straciła swojego statusu – w przeciwieństwie do chęci do pracy. Jednak sama Doutzen nie raz przyznała, że ​​​​w branży modowej zawsze czuła się „outsiderem”. Kto by pomyślał.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: