Zapomnij o znakach zodiaku: horoskop na dziesięciolecia jest trzy razy dokładniejszy

Zawodowi astrologowie dzielą każdy okres zodiaku na dekady. Mówi się więc, że ktoś urodził się nie tylko pod znakiem np. Strzelca, ale w drugiej dekadzie Strzelca.

Dekada to okres dziesięciu dni, kierowany przez określone ciało niebieskie. Każdy znak jest podzielony na trzy dekady, czyli łącznie jest ich 36. Charakterystyka dekady różni się od zwykłych cech znaku Zodiaku znacznie większą dokładnością.

Przekonaj się sam:

1 stycznia 10 stycznia XNUMX

Mimo wrodzonej nieśmiałości ludzie ci są uparci i zawsze realizują swoje plany. Wyróżnia je celowość i energia, wolność wiele dla nich znaczy, stąd trudności w komunikacji.

Trudno się z nimi zaprzyjaźnić, ale jeśli bastion upadnie, ta przyjaźń będzie silna, niezawodna i długa.

11 stycznia 20 stycznia XNUMX

Ci ludzie są niespokojni i czasami wykazują niepewność. Mogą łatwo zrezygnować z tego, co zaczęli w środku. Dlatego potrzebują wsparcia i uwagi.

Zalecamy: Horoskop tybetański: poznaj swoje przeznaczenie z 97% dokładnością

Ważne jest, aby wiedziały, że ktoś się nimi zainteresował i wynikami ich pracy, aby usłyszeć pozytywną ocenę skierowaną do nich. Przyciągają ich przyjaciele i komunikacja.

21 stycznia 31 stycznia XNUMX

Ci ludzie są zawsze eleganccy i piękni. Tryska z nich energia, a optymizm nie zna granic. Mają potężny potencjał życiowy, więc wszystko jest dla nich łatwe do kłótni, sprawy są rozwiązywane, przeszkody pokonywane.

Posiadając spokojny charakter i pogodne usposobienie, przekupują tym innych, ujmując ich sobie.

1 lutego 10 lutego XNUMX.

To czarujący ludzie ze szczególną zapałem, którzy są doskonałymi kochankami, tryskającymi pasją.

Znając ich atrakcyjność, umiejętnie wykorzystują swoje najlepsze cechy, eksponując je w korzystnym świetle.

11 lutego 19 lutego XNUMX.

Ci ludzie są skromni i atrakcyjni, ich pracowitości można pozazdrościć, a silna energia wyróżnia ich spośród innych. Z góry obdarzeni są zdolnością leczenia dolegliwości fizycznych i ran duchowych.

Ich nieuchwytny urok podbija i przyciąga, emanują stabilnością i spokojem, cichą radością, która przyciąga do nich innych. A obok nich jest naprawdę ciepło i spokojnie.

20 lutego 29 lutego XNUMX.

Osoby urodzone w tym okresie są wrażliwymi naturami. Łatwo ich urazić, zranić i skrzywdzić.

Pracę wykonują z całą odpowiedzialnością, zapominając czasem o ograniczeniach własnych sił, dlatego ważne będzie, aby mogli się zrelaksować, poświęcić więcej czasu na odpoczynek, aby skutecznie pracować i nie cierpieć na różne dolegliwości.

READ
Dekoracje ścienne w Twoim wnętrzu: 11 ciekawych pomysłów

1 marca 10 marca XNUMX

Z reguły ci ludzie mają piękno i urok. Dla nich ważne będzie zdobycie pewności siebie, wytrzymałości i celowości.

Jeśli potrafią rozwinąć w sobie te cechy, to dzięki nim wiele osiągną.

11 marca 20 marca XNUMX

Osoby urodzone w tym okresie często wykazują męskość i towarzyskość. Tacy ludzie wiedzą, jak się przychylnie pokazać.

Z reguły są uprzejmi i lubią rzucać kurz w oczy innych.

21 marca – 1 kwietnia

Osoby urodzone w tej dekadzie są w stanie błyskawicznie opracować plan działania w najtrudniejszej sytuacji. Połączenie intuicji i doskonałej logiki pozwala im ocenić możliwe opcje rozwoju sytuacji w przyszłości, nawet gdy inni dopiero zaczynają rozumieć, co się dzieje.

Nieustraszoność, determinacja i pewność siebie pomagają ludziom urodzonym w tym okresie zachowywać się rozsądnie w trudnych czasach i uzyskać kontrolę nad najbardziej zagmatwanymi i trudnymi okolicznościami.

2 kwietnia 11 kwietnia

Osoby urodzone w tym okresie to często osoby ambitne. Chcąc być wszędzie w czołówce, często są zapominani i przestają zwracać uwagę na interesy innych, a czasem nie kalkulują swojej siły i przesadzają ze swoimi umiejętnościami.

Często ignorują rady i opinie innych, co nie przyczynia się do wzrostu autorytetu w oczach innych. Tacy ludzie muszą przede wszystkim nauczyć się słuchać opinii innych i szanować tych, którzy są im bliscy.

12 kwietnia 20 kwietnia

Ci ludzie wyróżniają się dobrą naturą i szczerością, ekstrawagancją i lekkomyślnością, uwielbiają szaleć w pełni. Często składają obietnice, a potem o nich zapominają, ale ta własność nie wynika ze złośliwości czy chęci wyrządzenia krzywdy innym, ale po prostu dlatego, że są tak zaaranżowani.

Opanowanie i odpowiedzialność nie są ich mocnymi stronami. Muszą nauczyć się dotrzymywać obietnic, a wtedy ich wrodzona przyzwoitość i życzliwość mogą stać się ich wiernymi pomocnikami w osiąganiu sukcesu.

21 kwietnia – 1 maja

Osoba urodzona w tym okresie ma tendencję do wyciągania pochopnych wniosków, popełniania pochopnych czynów lub podejmowania pochopnych decyzji. Do każdego pytania musi podejść w sposób zrównoważony, rozważając każdy kolejny krok w jak największym stopniu i nie spiesząc się z podjęciem jakichkolwiek działań.

Zrównoważony stosunek do wszystkich przejawów życia, działań i słów w nim – wszystko to doprowadzi do tego, że życie takiej osoby będzie radosne i bezchmurne.

READ
4 trendy wystroju wnętrz w 2023 roku

2 maja 11 maja

Ci ludzie mają takie cechy jak hojność, pracowitość, odpowiedzialność i pracowitość. Możesz być pewien, że Cię nie zawiodą. Jednak ludzie urodzeni w tych dniach muszą rozwijać determinację i stanowczość charakteru.

Jeśli zrozumieją wszystkie swoje błędy, z łatwością odniosą sukces i będą szczęśliwi.

12 maja 20 maja

Osoby te są zwykle obdarzone niekomunikatywnym charakterem, skłonnością do samotności i umiejętnością widzenia wszystkiego w ponurych barwach. To bardzo ostrożni, podejrzliwi i nieufni ludzie, którzy zanim coś zrobią, dokładnie wszystko przemyślą i przeanalizują.

Ale jeśli ktoś z jego otoczenia wpadnie w kłopoty, bardzo mocno traktuje cudze nieszczęście i poświęca wszystko, aby pomóc. Ponury i nietowarzyski to tylko maska, którą tacy ludzie noszą, aby się ukryć i chronić.

21 maja 31 maja

Osoba urodzona w tym czasie jest wesoła, towarzyska, łatwo odnajduje wspólny język z innymi. Mimo to osoby urodzone między 21 a 31 maja mają niezwykle rozwinięte poczucie rywalizacji, które może zmusić ich do popadania w skrajności. Jeśli ktoś stanie mu na drodze, bez wątpienia w jakikolwiek sposób usunie wroga ze swojej drogi.

Tacy ludzie nie mogą łatwo znieść sukcesów innych, ale tym, którzy mają kłopoty, pomaga się z radością. Mają ogromne zdolności do introspekcji: swobodnie uświadamiają sobie i akceptują swoje błędy, łatwo znajdują sposoby ich rozwiązania.

1 czerwca – 10 czerwca.

Ludzie urodzeni w tym okresie kochają stabilność. Przed podjęciem jakichkolwiek kroków dokładnie zastanowią się, ocenią, a dopiero potem podejmą właściwą decyzję.

Zalecamy: Horoskop! Pomyślałem, że żartuję ze znaków zodiaku, ale okazało się, że jest to zgodne z prawdą

Nieoczekiwane zmiany przerażają ich, budząc wątpliwości. Ale jeśli zrozumieją wszystkie korzyści płynące ze zmian, szybko dostosują się do nich i przyzwyczają się do nich: nie akceptują też stagnacji.

11 czerwca – 20 czerwca.

To bardzo rozsądni, ale całkowicie pozbawieni romantyzmu ludzie. Często się wahają, zanim coś zrobią. Wśród nich prawie nie ma zdesperowanych śmiałków i ryzykownych ludzi.

Kochają spokojne otoczenie, ciszę i domową atmosferę. Aby osiągnąć sukces w życiu, potrzebują pewności siebie i umiejętności pozytywnego promieniowania. Powinni nauczyć się komunikować z ludźmi, być bardziej aktywni i odważniejsi.

21 czerwca-1 lipca.

Osoby urodzone w tym okresie mają dość trudny charakter, co powoduje kłopoty w związkach miłosnych i niestałości partnerów. Nadmierna duma takich osób uniemożliwia im zrobienie pierwszego kroku w kierunku pojednania, nawet w przypadkach, gdy ich wina jest oczywista, dlatego związki często kończą się na początkowym etapie ich rozwoju.

READ
Jak każdy znak zodiaku tęskni

Osobowości urodzone od 21 czerwca do 1 lipca są wrażliwe i impulsywne i często podążają za swoimi emocjami.

2 lipca 11 lipca

Ci ludzie zawsze mają jasny cel i dobrą intuicję, która nieustannie pomaga im uniknąć kłopotów i osiągnąć sukces w życiu. Głównym zadaniem takich osób jest nauczenie się wiary w siebie i we własne siły.

Jeśli im się uda, życie przyniesie im sukces za sukcesem.

12 lipca 22 lipca

Ludzie urodzeni w tych dniach powinni być trochę bardziej przyjaźni, otwarci na innych i nie być zbyt nieufni. Musisz być bardziej tolerancyjny, zrozumieć, że ludzie wokół ciebie mają życzliwe nastawienie, że nie zawsze trzeba wszystko wygrywać.

Jeśli poradzisz sobie z tymi niedociągnięciami, to niezdecydowanie i poczucie strachu odejdą od nich i będą mogli budować udane relacje z innymi.

23 lipca – 2 sierpnia.

Osoby urodzone w tym okresie są obdarzone wytrwałością i wytrzymałością. Do tego są ambitni, samolubni i rozważni. Ich kłujący temperament wiąże się z brakiem poczucia humoru.

Jednak próby, które spadają na ich los, są w ich mocy. Mówią o takich ludziach, że świat spoczywa na ich barkach. Zamiłowanie do analizy i racjonalnej samooceny kształtuje w nich poczucie sprawiedliwości i umiejętność pielęgnowania prawdziwych wartości.

3 sierpnia — 12 sierpnia

Tacy ludzie emanują energią światła, słońca i światła. Ambicja nie przesłania ich umysłów, radują się sukcesem bez zbędnej przechwałki, a gwiezdna choroba ich omija.

Optymistyczne nastawienie pozwala im na łatwe dążenie do celu.

13 sierpnia — 22 sierpnia

Na pierwszym spotkaniu może się wydawać, że ci ludzie są nieco aroganccy. Ale to nic innego jak maska ​​- życie nauczyło ich takich być.

Ci ludzie muszą nauczyć się relaksować, być łagodniejszym, a także pamiętać, że większość problemów wynika z przepracowania.

23 sierpnia – 2 września.

Ludzie, których urodziny obchodzone są w tym czasie, mogą żądać od innych ścisłego wykonywania dekretów i różnych instrukcji, ale sami nie zawsze wyraźnie ich przestrzegają. Jak nikt inny często znajdują się w nietypowych sytuacjach, mogą być oskarżani o różnego rodzaju wykroczenia i niedopatrzenia, których nie popełnili, dlatego nieustannie muszą się usprawiedliwiać.

READ
30 niesamowitych półek do Twojego domu

Muszą nauczyć się budować relacje z ludźmi, wierzyć w siebie i kochać życie. Powinni być bardziej odpowiedzialni, zanim zażądają tego od innych.

3 września 12.

Ludzie urodzeni w tym czasie pełnią rolę poszukiwaczy prawdy. Nigdy nie pójdą na kompromis, nie będą w stanie być elastyczni. Dla tych ludzi nie ma znaczenia, jak będą traktowane ich słowa, najważniejsze jest dla nich obrona sprawiedliwości za wszelką cenę.

Powinni nauczyć się elastyczności i nie zapominać, że czasami prawda jest gorzka. Oczywiście nie musisz podążać ścieżką oszustwa, ale udowodnienie swojej sprawy nie jest całkowicie poprawne, zapominając o uczuciach innych.

13 września 23.

To czas narodzin spokojnych i zrównoważonych ludzi o pogodnym charakterze, dających innym ciepło i radość. Towarzyskie i przyjazne, mają wielu przyjaciół i cieszą się zasłużonym szacunkiem innych.

Często (i całkiem słusznie) mówi się o takich ludziach, że „kąpią się w miłości”.

24 września 3

Ludzie urodzeni w tej dekadzie zawsze dążą do harmonii. Są uczciwi i miłosierni, zwykle kochają wszystko, co piękne.

Tacy ludzie uosabiają wiele talentów. Z łatwością wykonują wszelkie zadania, do których się podejmują.

4 października — 13 października

Osoby urodzone w tym okresie cechuje buntowniczość i niepokój. Zmiany ich kuszą, a zmiana miejsca zamieszkania jest cechą charakteru.

Wyróżniają się pięknem i wdziękiem. Wewnątrz mają wesołą iskrę, która pozwala im szczerze żartować i bawić się, a ten humor jest zawsze dobroduszny i miękki. Obok nich jest ciekawie, przytulnie i niezawodnie.

14 października — 22 października

Luksus, komfortowe warunki życia, piękne wyposażenie domu – do tego dążą ludzie urodzeni w tych dniach. Uzależnieni od podstawowych namiętności mogą stracić orientację życiową i popaść w depresję.

Ale z reguły są punktualni, pracowici i mają cele w życiu. Są bardzo uważni na innych i zapewniają niezbędną pomoc bez żadnych próśb. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnie zawsze mają wystarczającą pewność siebie.

23 października – 2 listopada.

Ci ludzie są obdarzeni ambicją, agresywnością i drażliwością. Ich życie wrze jak burzliwy strumień. W nim porażki i zwycięstwa splatają się w jedną nić i tylko ci, którzy urodzili się w tym okresie, powinni wybrać swoją prawdziwą ścieżkę.

Upór jest mocnym minusem ich charakteru, stawia przeszkody na drodze. Aby nie przeważyło nad umysłem, osoby urodzone w tym okresie muszą nauczyć się elastyczności i taktu.

READ
Jak ozdobić pralkę: 5 genialnych pomysłów!

3 listopada — 12 listopada

Osoby urodzone w okresie od 3 do 12 listopada są skryte, bywają nieufne i podejrzliwe wobec innych. Dlatego często wpadają w kłopoty.

Ale nie możesz im odmówić pracowitości – od urodzenia obdarzono ich wielką cierpliwością. Muszą próbować otworzyć się na świat, aby świat się przed nimi otworzył; nie traktuj innych jak wrogów.

13 listopada — 22 listopada

To ludzie, którzy wiele ukrywają przed resztą. Są bardzo powściągliwi, a jednocześnie paplanina może wylewać się z nich jak wodospady. Często wykazują niecierpliwość, więc nic dziwnego, że to, co zaplanowali, może się nie udać i pójść nie tak.

Zalecamy: Horoskop strukturalny na pewno Cię zaskoczy

Mają dobry stan zdrowia i ogromny potencjał zawodowy. Dlatego osoby urodzone w tym okresie nie mogą obejść się bez umiejętnego podziału czasu na pracę i relaks.

23 listopada – 2 grudnia.

Talenty tych ludzi są naprawdę różnorodne i wieloaspektowe, a ich zdolności są niewyczerpane. Mają spokojne usposobienie. Zawsze ciężko pracują.

Kierowniczy i uważny, nie zajmują stanowisk kierowniczych. W partnerstwie lub zespole podobnie myślących ludzi potrafią się otworzyć i osiągnąć wielki sukces.

3 grudnia 12 grudnia

Osoby urodzone w tej dekadzie charakteryzują się łagodną naturą, kreatywną wyobraźnią i doskonałą wizją piękna, którą starają się znaleźć wszędzie. Wyróżniają się wesołym usposobieniem, ciągłym ruchem, rozgłosem, towarzyskością, co prowadzi do zdobycia dużej liczby znajomych.

Energiczne, pędzą przez życie. Są odpowiedzialni i proaktywni w swojej pracy.

13 grudnia 21 grudnia

Osoby te często łączą siłę i roztropność, determinację i dalekowzroczność, wytrzymałość i doskonałe umiejętności organizacyjne, silną wolę i stanowczy charakter. Regularnie wykazują inteligencję, uczciwość, szlachetność, wdzięk i wysokie ideały.

Osobom urodzonym w tym czasie można ufać w każdej sytuacji. Niosą wiedzę, udzielają praktycznych porad i są pozbawieni egoizmu. Ale powinni być bardziej cierpliwi i umieć znaleźć kompromisy.

22 grudnia 31 grudnia

Charakter ludzi urodzonych w tym okresie ma dwie dominujące cechy: spokój i roztropność. Z reguły ci ludzie ucieleśniają niezawodność.

W ich towarzystwie inni są zawsze spokojni i spokojni. To wspaniali przyjaciele i bardzo spokojni ludzie.

Czy zgadzasz się z tym opisem? Podziel się tym artykułem ze znajomymi i rodziną!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: