Z czym musisz się pożegnać w 2023 r: Porady astrologa dotyczące znaków zodiaku

O czym mówimy? Jaki będzie rok 2023 według horoskopu, możesz dowiedzieć się z położenia planet w tym okresie. Saturn opuszcza znak Wodnika, na jego miejsce przychodzi Pluton, co oznacza, że ​​wszyscy czeka nas trudny czas.

Co to będzie? Rok zapowiada się pełen wydarzeń i niezapomniany dla wszystkich znaków zodiaku. Jest to konsekwencja złożonych aspektów, które tworzą ciała niebieskie w 2023 roku. Wszyscy czekają na zmianę – pozytywną lub nie. Porozmawiamy o tym, jak radzić sobie w nietypowych sytuacjach w tym okresie.

Ogólna charakterystyka roku 2023

2023 będzie czasem zmian.

2023 będzie czasem zmian. Znikną przestarzałe światopoglądy, zaczną się zmiany w takich dziedzinach życia, jak społeczne, gospodarcze, duchowe itp. Przyszły rok otworzy przed ludźmi wiele możliwości na nowe projekty, ale trzeba będzie ciężko pracować, aby móc je zrealizować.

Ogólna charakterystyka roku 2023

Rok 2023 otworzy nieco drzwi dla tych, którzy od dawna do nich pukają i da szansę na realizację ich planów. Taka okazja może nie tylko wywołać uczucie drżącego podniecenia, ale także przestraszyć osobę nieznanym, wybić ziemię spod jej stóp. Następny rok będzie rodzajem przejścia z poprzedniego życia, w którym było wiele porażek, do nowego, które stanie się jaśniejsze, ciekawsze, bardziej obiecujące. Więcej o perspektywach każdej osoby może powiedzieć indywidualny plan rozwoju.

Wiele osób zastanawia się, dlaczego często mają pecha. W ciągu ostatnich kilku lat wydawało się, że czas się zatrzymał, ustabilizował, co jest spowodowane wpływem Saturna w Wodniku.

Astrologowie nadają tej planecie ograniczone właściwości, a Wodnik jest uważany za symbol rozwoju technologicznego i innowacji. Ich tandem zdeterminował wydarzenia ostatnich kilku lat. Powstaje logiczne pytanie, jaki będzie rok 2023 według horoskopu. Saturn będzie w Rybach, a ta konstelacja zodiaku jest jedną z najbardziej mistycznych, tajemniczych. Ten znak jest uważany za symbol senności, rozwiniętej fantazji. Jednocześnie Ryby charakteryzują się realistycznym spojrzeniem na życie.

Saturn całkowicie opuści Wodnika wczesną wiosną 2023 roku. W ostatnich dniach marca Pluton, twarda i groźna planeta, zastąpi go na niebie, obiecując znaczące zmiany. W Wodniku będzie przebywał do początku lata iw tym czasie będzie mógł określić wydarzenia, które nas wkrótce czekają.

Takie przegrupowania na firmamencie w 2023 roku będą dopiero początkiem przyszłych kardynalnych przemian. Bliżej 2025 roku powstanie zupełnie nowy porządek świata. Jak istnieć w warunkach zmiany i na co zwrócić uwagę dla każdej konkretnej osoby, autoprognoza powie bardziej szczegółowo.

Najważniejsze wydarzenia astro w 2023 roku

Jakie główne wydarzenia czekają ludzkość według horoskopu iw jakich znakach zodiaku wystąpią ważne aspekty ciał niebieskich w 2023 roku?

Najważniejsze wydarzenia astro w 2023 roku

Retrogradacja rtęci

Każdy przynajmniej raz słyszał o retrogradacji, nawet jeśli nigdy nie czytał horoskopów. I dla wszystkich to zjawisko wiąże się z czymś niepokojącym, złym. Jednak Merkury nie jest tak niebezpieczny. Symbolizuje komunikację, przekazywanie informacji, partnerstwo. Ta planeta rozpoczyna „odwrócony” ruch tylko po to, aby ludzie mogli zobaczyć stracone szanse i skorzystać z nich.

29 grudnia 2022 – 18 stycznia 2023

Początkowa faza retrogradacji Merkurego przypada na konstelację Koziorożca.

To znak, który woli prawdę, fundamentalność. Będzie testował ludzi pod kątem umiejętności wytrzymania trudnej sytuacji, nie zbaczania z zamierzonej ścieżki, wykazania się samoorganizacją. Może wcześniej rzuciłeś dobrą pracę, bo zdecydowałeś się przeprowadzić do ukochanej osoby w innym mieście? Gwiazdy ponownie doprowadzą Cię do podobnego wyboru, dopiero teraz będziesz musiał podjąć inną, słuszną decyzję.

21 kwietnia – 15 maja 2023

Drugi okres retrogradacji Merkurego będzie w Byku. Jeśli dana osoba nie może zrobić właściwej rzeczy na pierwszym etapie, ponownie będzie oczekiwała powtórzenia podobnej sytuacji.

Ziemskie Byki są racjonalne, pragmatyczne, nieprzyzwyczajone do dokonywania spontanicznych zakupów. Chociaż czasem nie mają nic przeciwko zabawie, relaksowi, cieszą się pięknymi przedmiotami wnętrza. Ponadto ważne miejsce w ich życiu zajmują związki romantyczne. Najważniejsze, że przedstawiciele znaku mogą myśleć głową, a nie sercem.

Znaki zodiaku w łączeniu

23 sierpnia – 15 września 2023

Trzecia fala retrogradacji Merkurego będzie w znaku zodiaku Panny. W tym okresie trzeba myśleć logicznie, kierować się nie uczuciami, a trzeźwym umysłem, dążyć do perfekcji, zwracając uwagę nawet na drobne szczegóły.

READ
5 żeńskich imion, których właściciele nigdy nie mają szczęścia w miłości

Musisz dokładnie przemyśleć każdą czynność, od wyboru ubrań po zainwestowanie dużej sumy pieniędzy. Jeśli dana osoba może postępować właściwie, wkrótce zostanie nagrodzona za swoją pracowitość.

13 grudnia 2023 – 2 stycznia 2024

To ostatni okres retrogradacji Merkurego, który będzie występował naprzemiennie w dwóch znakach – Strzelcu i Koziorożcu. Ta faza nauczy ludzi właściwie planować swój czas, pozostawiając go na odpoczynek, rozrywkę, a nawet pełne przygód przygody.

Retrogradacja Wenus w Lwie (23 lipca – 4 września 2023).

Co 18 miesięcy Wenus rozpoczyna „odwrotny” ruch. Zjawisko to trwa 40 dni. Ta planeta jest najbliżej Ziemi, więc jesteśmy przez nią szczególnie silnie dotknięci. W przeciwieństwie do wstecznego Merkurego, który przeszkadza w nawiązywaniu relacji, Wenus uniemożliwia nawiązywanie dobrych relacji, radość, przepływ finansów i zniekształca piękno.

W tym okresie nie powinieneś rozpoczynać nowych romantycznych związków, a tym bardziej ożywiać przeszłe związki. Nie zaleca się również kupowania drogich rzeczy, zmiany wizerunku, fryzury.

Najważniejsze wydarzenia astro w 2023 roku

A jednak retrogradacja Wenus nie skomplikuje życia nowymi trudnościami, ale wręcz przeciwnie, pomoże zidentyfikować przeszłe problemy, dając szansę ich rozwiązania i przejścia. Jeśli exes ponownie pojawią się na horyzoncie w tej fazie, tylko po to, abyś jeszcze raz upewnił się, że podjąłeś właściwą decyzję, rozstając się z nimi.

Przyczyną zakończenia dawnych romantycznych związków może być nadmierna ambicja Twoja lub partnera, duma, zarozumiałość. Wenus wejdzie w retrogradację w gwiazdozbiorze Lwa, który charakteryzuje się opisanymi cechami.

Saturn w Rybach (23 marca – 2 lipca 2023, 17 grudnia – 2026).

Saturn jest uważany za najwolniejszą planetę. Jest w każdym znaku zodiaku od prawie 2,5 roku. Pod koniec marca ciało niebieskie na krótko wejdzie w konstelację Ryb – przez 3,5 miesiąca, potem znów będzie w Wodniku, a od połowy grudnia pozostanie w Rybach do 2026 roku.

Podczas takich permutacji ludzie mają możliwość rozwiązania wszystkich zagadek i zobaczenia wcześniej ukrytych szczegółów. Na przykład dzięki intuicji możesz zrozumieć komu ufać, a od kogo lepiej trzymać się z daleka, które rzeczy okażą się skuteczne, a które tylko zmarnują energię. Wielu może odczuwać potrzebę i chęć pomocy tubylcom za darmo, angażować się w duchową medytację, kreatywność (na przykład ktoś spróbuje swoich sił w malarstwie lub rzeźbieniu w drewnie).

Musimy nauczyć się radzić sobie z porażką.

Musimy nauczyć się radzić sobie z niepowodzeniami, w przeciwnym razie mogą one wywołać zwątpienie i zaburzenia depresyjne. To dlatego, że Ryby są zbyt emocjonalne, biorą wszystko sobie do serca. Jednak patron Saturn wymaga bycia silnym, aby nie poddawać się w połowie, aby nauczyć się zarządzać swoim czasem. Porządek i organizacja pomogą znacznie poprawić sytuację finansową.

Jowisz w Baranie i Byku

Jowisz jest uważany za planetę wielkich i ważnych zmian.

Do 16 maja pozostanie w gwiazdozbiorze Barana, a później w Byku. Tak więc od połowy zimy i niemal przez całą wiosnę będzie w nas odczuwać wewnętrzny ładunek energii, chęć do działania, pewność siebie. Znak Barana doda planecie nieco śmiałości, odwagi, zachęci jednostki do działania, sprawi, że przejmą kontrolę nad sytuacją.

W tym okresie nie będzie absolutnie czasu na refleksję, wahanie, strach. Wystarczy iść do celu, a Jowisz stanie się przewodnikiem dla takich śmiałków.

Najważniejsze wydarzenia astro w 2023 roku

Od połowy lata nadejdzie scena, w której można po prostu cieszyć się ziemskimi dobrami: modnymi ubraniami, przytulnym domem, nowoczesnym wnętrzem i ciekawymi wycieczkami. A znalezienie Jowisza w Byku rozwiąże niezbędny problem finansowy. Oprócz bogactwa materialnego ludzie odniosą sukces w swojej karierze, w romantycznych związkach. Jednak we wszystkim powinna być miara.

Na przykład, mając możliwość spróbowania wykwintnych potraw, nie należy przejadać się, aby nie zaczęły się problemy z nadwagą. Ogólnie horoskop zaleca monitorowanie diety od stycznia 2023 roku.

Koniunkcja Jowisza i Wenus (2 marca 2023).

W astrologii Jowisz uważany jest za planetę wielkiego szczęścia, przynosi szczęście i daje wyjątkowe możliwości. Wenus kojarzy się z niewielkim szczęściem. Tandem tych dwóch planet może stać się szczególnie korzystny nie tylko w działalności zawodowej, ale także w miłości. Być może tylko ci, którzy zdecydują się siedzieć cały dzień w domu, będą przegranymi 2 marca 2023 roku. Stracą szansę na poznanie ludzi, którzy mogą stać się nie tylko miłymi rozmówcami, ale także przynieść korzyści.

READ
5 strasznie niebezpiecznych błędów, które popełniasz przed snem! Nie rób tego w ten sposób!

W tym dniu możesz bezpiecznie odbyć niezwykle ważne biznesowe lub romantyczne spotkania, imprezy, uroczystości, bo w tym pomogą Ci dwie potężne planety. Wenus sprawi, że będziesz czarujący, a Jowisz sprawi, że będziesz charyzmatyczny, odważny, pewny siebie, przekonujący. Warto zauważyć, że pozytywny wpływ tych kosmicznych ciał będzie trwał nie przez jeden dzień, ale do końca miesiąca księżycowego (21 marca 2023 r.).

Jaki będzie rok 2023 dla znaków zodiaku?

Zastanów się, jaki będzie rok 2023 według horoskopu dla różnych znaków zodiaku:

Baran

W przyszłym roku Baran będzie niesamowicie szczęśliwy. To, co im kiedyś przeszkadzało, przeszkadzało w normalnym życiu, w końcu zniknie lub przestanie mieć duże znaczenie. Zaczną ważny etap w swojej karierze, życiu osobistym, finansach. We wszystkich tych obszarach Baran będzie miał szczęście i sukces. Będą w stanie okiełznać trudny charakter, stać się wyrozumiałym, cierpliwym. Przedstawiciele znaku w 2023 roku nie będą mieli trudności finansowych.

Jaki będzie rok 2023 dla znaków zodiaku?

Szczególnie ważny będzie początek jesieni, kiedy Baran czeka na rozwój kariery i uznanie. Będą mogli realizować się i pomyślnie realizować wszelkie projekty biznesowe i transakcje finansowe.

Byk

Początek roku będzie dla Byka punktem zwrotnym, ponieważ zmieni on swój światopogląd, stanie się bardziej elastyczny. Takie wewnętrzne przeobrażenia pomogą przedstawicielom znaku uporać się ze swoimi lękami, rozwiązać przeszłe problemy, poprawić relacje z tymi, z którymi wcześniej się skonfliktowali.

W karierze Byki odniosą znaczący sukces, własną pracą udowodnią swoje kompetencje, dzięki czemu mogą nawet zakwalifikować się do awansu. Jeśli wcześniej przedstawiciele tego znaku mieli nieporozumienia w rodzinnym gronie, to od połowy wiosny będą mogli poprawić relacje, co wpłynie na ich ogólny spokój ducha.

Bliźnięta

Jaki będzie rok 2023 według horoskopu dla Bliźniąt? Ich życie zapowiada się jasne i bogate. Przedstawiciele znaku będą mogli realizować ciekawe pomysły, co zresztą przyniesie również niezłe dochody. A wszystko dzięki ogromnej podaży energii życiowej. Tym samym poprawi się nie tylko ich nastrój życiowy, ale także sytuacja materialna.

Przedstawiciele znaku będą mogli podpisać obiecujące i opłacalne umowy finansowe, wystarczy na to ciężko pracować. Pod koniec wiosny czeka na nich szczególnie potężne szczęście w finansach. Na froncie osobistym Bliźnięta muszą nauczyć się słyszeć ukochaną osobę, brać pod uwagę jej uczucia i życzenia.

Znaki zodiaku w łączeniu

Rak

2023 będzie rokiem pełnym wydarzeń dla Raka. W styczniu-lutym będą chcieli zmian. W tym czasie mogą pojawić się kuszące oferty biznesowe. Pod koniec wiosny Raki muszą wesprzeć swoich bliskich, pomóc im wykorzystać szanse, jakie dał los.

Również przedstawiciele znaku powinni być nieco bardziej tolerancyjni, zwłaszcza w kręgu rodzinnym. Pomoże to poprawić relacje z bliskimi.

Lew

W 2023 roku Lwy nie odczują surowego i surowego wpływu Saturna, dzięki czemu będą mogły zrealizować swoje plany. Staną się dobroduszni, empatyczni, pokażą swoje twórcze talenty, zwłaszcza pod koniec przyszłej wiosny. Ponadto w tej chwili czekają na realizację poważnych projektów biznesowych.

Chociaż Lwy kojarzą się z twardymi drapieżnikami, w przyszłym roku staną się milsze i prostsze w charakterze, będą potrzebowały spokoju, spokojnego otoczenia. W drugiej połowie roku przedstawiciele znaku będą mogli spędzić dużo czasu ze swoimi rodzinami.

Jaki będzie rok 2023 dla znaków zodiaku?

Panna

W 2023 roku Virgos wreszcie będą mogły się trochę odprężyć, bo problemy minionego roku nie są już problemem. W zamian przedstawiciele tego znaku odczują wewnętrzną harmonię, szczęście. Jeśli wcześniej bali się na coś decydować ze względu na ich konserwatyzm, to przyszły rok będzie punktem zwrotnym.

Dziewice zrobią to, o czym marzyły, będą mogły nawet zmienić swój stan cywilny, zamieszkać w innym mieście. Ich zdolności twórcze znajdą zastosowanie w miejscu pracy, a chęć zmian przybliży ich do nowych, ciekawych ludzi.

Żonaty lub żonaty Panna w przyszłym roku będzie miał szczęście finansowe. Będą mogli kupić dla siebie lub swoich bliskich drogie, ale przyjemne rzeczy.

READ
Jakie 4 znaki zodiaku są najbardziej czułe i kochające?

Wagi.

Jeśli wcześniej Waga była gnębiona jakimikolwiek okolicznościami, to w przyszłym roku będą mogli się ich pozbyć. Już zimą poczują lekkość, niezależność, wewnętrzną siłę. Będą też mieli szansę na realizację swoich pomysłów. Dobry rok to także zmiana stanowisk, prac, a nawet obszarów działalności. Gwiazdy pomogą im we wszystkich przedsięwzięciach.

W sferze monetarnej wszystko będzie dość stabilne, w miesiącach letnich można uzyskać dodatkowy dochód. Najprawdopodobniej będzie to spowodowane wcześniejszymi inwestycjami. Zakochana Waga poczuje potrzebę stania się bardziej wolna i wyzwolona. Gwiazdy powinny natychmiast zapytać o opinię partnera, w przeciwnym razie może dojść do konfliktu w parze.

Skorpion

Dowiedzmy się, jaki będzie rok 2023 według horoskopu dla Skorpionów.

Dowiedzmy się, jaki będzie rok 2023 według horoskopu dla Skorpionów. Będą mogli kontynuować realizację projektów, które z jakiegokolwiek powodu zostały zawieszone. Na początku lata na przedstawicieli znaku czekają przyjemne wydarzenia: jeśli wcześniej nie było na nie popytu, nie miały wpływu na społeczeństwo, teraz zostaną zauważone, rozpoznane i będzie można łatwiej i szybciej osiągnąć swoje cele.

W biznesie przedstawiciele znaku będą asertywni, pewni, pokażą żelazny uścisk, co zostanie docenione przez partnerów. W środku jesieni taka taktyka może nawet sprzyjać rozwojowi kariery. W miłości wszystko jest bezpieczne, spokojne i szczęśliwe.

Strzelec

Przyszły rok da Strzelcom pewność, że będą mogli wspinać się po drabinie korporacyjnej. Z początkiem wiosny będą mieli wiele możliwości, dzięki którym pokonają wszelkie trudności. Już latem wzniosą się na szczyt podium za wszystkie swoje wysiłki, będą mogli zwiększyć swój budżet. Miesiące jesienne i grudzień będą szczególnie obfite dla napływających przepływów pieniężnych.

W drugiej połowie roku Strzelec ułoży sobie życie osobiste. Niezamężni przedstawiciele znaku będą mogli założyć rodzinę, a rodzinni rozwiążą konflikt z małżonkiem. Przełom w dziedzinie związków miłosnych nastąpi w listopadzie przyszłego roku.

Jaki będzie rok 2023 dla znaków zodiaku?

Koziorożec

Koziorożce będą odczuwać spokój i spokój. Pod auspicjami chwytającego Saturna od początku roku staną się bardziej rozsądni, wnikliwi, przedsiębiorczy, dzięki czemu będą mogli przyciągnąć uwagę przywódców. Przedstawiciele tego znaku potrafią trzeźwo i racjonalnie myśleć. Zapewni to stabilność w sferze zawodowej i sytuacji finansowej.

Jeśli wcześniej w jego życiu osobistym wszystko nie było całkowicie gładkie, to w 2023 roku sytuacja zmieni się na lepsze. Koziorożce będą zdolne do zrozumienia, będą gotowe na kompromis. Niektórzy przedstawiciele znaku zdecydują się nawet na założenie rodziny.

Totemem roku 2023 będzie Niebieski Kot lub Królik. I choć są to różne zwierzęta, nie ma to znaczenia dla interpretacji kalendarza. Nazywaj to jak chcesz. Jak wiecie, spadając z wysokości, koty lądują na czterech łapach, za to są uważane za szczęśliwe i szczęśliwe, dlatego wielu wybiera Kota na symbol roku. Specjalnie dla nas astrolog i numerolog Ludmiła Nikiszina podaje prognozę na rok 2023 dla różnych znaków chińskiego zodiaku.

rok kota i królika 2023, nowy rok

Znany zodiak składa się z 12 cykli, tylko podział przebiega nie według miesięcy, ale według lat, a każdy rok ma swojego patrona. symbol nadchodzącego 2023 roku – Niebieski (niebieski) kot lub królik. Ta para gwiazd ucieleśnia nie tylko energię roku, ale także charakter osoby urodzonej w tym roku.

Co jest niezwykłego w 2023 roku, roku Niebieskiego Kota lub Królika?

Możesz bezpiecznie podjąć ryzyko i rozpocząć nowy biznes, ponieważ Kot ma dziewięć żyć, a samica Królika może rozmnażać się kilka razy w roku. Proszę właściciela roku i posadź kocimiętkę na stronie. Kocimiętka ma swoją nazwę nie bez powodu, koty po prostu szaleją na punkcie tak zwanej kocimiętki. Kotovnik jest piękny, dekoracyjny, użyteczny i aktywnie wykorzystywany w medycynie ludowej.

Kocimiętka w kompozycji z pozorowaną pomarańczą i różami w ogrodzie

Mieszkańcy lata szczególnie docenią to, że Królik jest uważany za symbol płodności i pracy na terenie, a rekreacja na świeżym powietrzu na łonie natury będzie głównym zajęciem przez cały rok.

W 2023 roku pojawią się możliwości rozwiązania starych konfliktów. Zwycięży zdrowy rozsądek. Ogólnie rzecz biorąc, Kot, znany również jako Królik (Gosh, alias Goga) nie lubi przeszkód nie do pokonania. Wojny, rewolucje, katastrofy nie są jego. Ludzie, którzy są w nastroju do agresywnych zmian, będą mieli szansę zmienić swój nastrój na pozytywny i przyjazny. W spojrzeniu kota jest coś mistycznego, a w wyimaginowanej słabości tych futrzastych zwierząt jest dużo siły. Miejmy nadzieję, że ta siła zostanie skierowana na stworzenie.

READ
Czego można się spodziewać po każdym znaku zodiaku w lutym?

Kim on jest – kotem czy królikiem?

Osoby urodzone w roku Kota (Królika) mają jasną osobowość, są utalentowane i ambitne. Prawie nigdy nie tracą panowania nad sobą, wywołując w ten sposób powszechny podziw i szacunek. To znakomici dyplomaci i prawnicy.

zając księżycowy i proszek nieśmiertelności

Księżycowy zając miażdży proszek nieśmiertelności

W ciągu roku, a zwłaszcza pod koniec jesieni, częściej spoglądaj na księżyc – być może uda Ci się zobaczyć księżycowego zająca, który kruszy na Księżycu proszek nieśmiertelności jadeitowym tłuczkiem w agatowym moździerzu. Medycyna chińska zaczęła się od zająca księżycowego i miejmy nadzieję, że jego magiczne preparaty mogą położyć kres walce z pandemią.

Koty i króliki są tak uroczymi zwierzętami, że figurki i pluszaki przedstawiające te zwierzęta można podarować nie tylko na Nowy Rok, ale w dowolnym momencie, aby sprawić radość bliskim.

Jeśli zwrócimy się do symboliki Feng Shui:

  • Królik z monetą w łapach lub po prostu siedzący na monetach przynosi dobrobyt finansowy.
  • Królik trzymający marchewkę to symbol dyplomacji i taktu.
  • Królik patrzący w górę uratuje cię przed chorobami.

Ogólna wstępna prognoza na 2023 r. dla ogrodników i mieszkańców lata

Wiosna będzie wczesna, deszcze i topniejący śnieg przyniosą dużo wody, co przyczyni się do powodzi i wczesnego otwierania rzek. Przygotuj się na to z wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli mieszkasz w pobliżu wody.

Sadzonki posadzone w marcu wykiełkują i dadzą doskonałe zbiory. Pogoda zachwyci ogrodników obfitością deszczu i słońca. Susza jest niesamowita. Chociaż uważa się, że tykwy nie rosną dobrze na środkowym pasie, ale w 2023 r. Możesz spróbować posadzić arbuza lub melona na miejscu. Ciepło i słońce powinny wystarczyć na starzenie się.

Bakłażany od dawna zapuszczają korzenie w regionie moskiewskim i mogą dawać doskonałe zbiory.

Herbata z kwiatami herbaty Ivan lub wierzbowcem

Wraz z nadejściem lata wielu mieszkańców Rosji zbiera zioła lecznicze, które można samodzielnie uprawiać. Są to melisa, mięta, pietruszka, majeranek, nawet mniszek lekarski nie jest już uważany za chwast. Odwary i napary z kwiatu lipy stosuje się w leczeniu przeziębienia.

Mądrość ludowa mówi: „Jedz i ulecz się tym, co rośnie w pobliżu”. Znajdź na swoim podwórku miejsce na aromatyczne rośliny i zioła.

Bambus od dawna uważany jest za symbol zdrowia i długowieczności. Bambus dobrze rośnie w środkowej Rosji i na Uralu, ale wymaga dobrego podlewania.

Bamboo Kuril zimuje w regionie moskiewskim

Wskazówki dotyczące ulepszania domu, aby przyciągnąć szczęście i zdrowie

W 2023 roku Gwiazda Choroby znajduje się na północnym zachodzie, więc w tym pomieszczeniu zawieś dzwonek wietrzny z sześciu pustych metalowych rurek lub umieść 6 monet na parapecie. Nie zaczynamy wiosennych prac w ogrodzie od sektora północno-zachodniego. Tak, i nie warto jechać w tym kierunku.

Sektor północny jest korzystny dla przedsiębiorców i osób zorientowanych na karierę. Możliwy awans zawodowy. Dobrze, jeśli na północy znajduje się akwen wodny. Możesz po prostu postawić wazon z kwiatami na północy.

Umieść globus na środku domu lub po prostu powieś mapę świata, to pomoże ci podróżować szybciej.

Wschód dostarczy nam niekończących się sprzeczek. Aby się tego pozbyć, dodaj czerwony kolor. Możesz po prostu umieścić czerwony kwiat pelargonii lub świąteczny kwiat z czerwonymi listkami – poinsecję.

Poinsecje w centrum ogrodniczym

Jeśli drzwi wejściowe lub sypialnia znajdują się na północnym wschodzie, przez cały rok poczujesz się jak na kolejce górskiej. Tak, a będziesz źle spał. Wstaw szklankę wody i pozostaw w tym sektorze przez rok. Ale jeśli pracujesz w branży rozrywkowej, to jest twój sektor.

Północ w 2023 roku pomoże spełnić Twoje marzenia. Zrób mapę skarbów i umieść ją w północnej części mieszkania.

Usuń wszystkie rośliny z zachodniego pokoju. Tutaj nie wyrosną.

Południowy sektor domu zapewni radość i przyjemność. Zrób trochę hałasu i spędź więcej czasu na południu.

READ
12 błędów, przez które kobieta źle wygląda na zdjęciu

nowy rok 2023, rok kota

Jak pożądane jest świętowanie Nowego Roku w 2023 roku?

Południe, północ i centrum domu to najlepsze sektory w 2023 roku. Dlatego choinkę można umieścić w jednym z tych sektorów. Drzewo pośrodku to najlepsze miejsce, ale uważaj na ogień. Sprawdź swoje girlandy i świece przed ich użyciem.

Na noworocznym stole powinno być dużo zieleni. Podawaj gorące domowe bułeczki z kapusty, będzie to bardzo odpowiednie. Nie zapomnij o sałatce ze świeżej kapusty. Tak, i wszyscy uwielbiają kiszoną kapustę, choć nie zawsze się do tego przyznają.

Oczywiście należy wykluczyć mięso królicze, zwłaszcza dla osób urodzonych w roku Psa. Na ogół muszą zrezygnować z tego mięsa, ponieważ Królik i Pies to dwaj najlepsi przyjaciele.

Niebieski, cyjan, czarny i zielony to kolory nowego roku. Kot, podobnie jak Królik, jest konserwatystą, kocha przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo, dlatego wyklucz sporty ekstremalne, mniej patrz w telefon, zajmuj się ziemskimi sprawami i pij ziołową herbatkę.

Prognozy na rok 2023 dla 12 znaków zodiaku

osoby urodzone w tym roku Szczurybędzie w napięciu. Kot zawsze ma ochotę go zniszczyć. Dlatego zostaw swoją opinię na lepsze czasy. Staraj się zachować spokój i nie rozwiązywać problemów. Zasiej nasiona bratka na całym swoim podwórku, niech rosną tam, gdzie chcą i zachwycają.

У Bykow Dużo czasu spędzimy na niepotrzebnych sporach i demontażu. Przestań dowodzić, bądź łagodniejszy i bardziej uprzejmy dla tych, którzy są ci bliscy. Prowadź świecki tryb życia – teatr, wystawy, kino. Jeśli jesteś bardziej cichy niż mówienie, możesz posunąć się daleko do przodu.

Tygrys czeka nas ciekawy rok, to nie przypadek, że Tygrys i Królik są w pobliżu w horoskopie zodiaku. Ale Królik boi się Tygrysa, więc traktuj wszystko z humorem, więcej się uśmiechaj i śmiej. Dobre wieści, nowe znajomości i spotkania czekają na Ciebie w nowym roku.

Osoby urodzone w tym roku Cat, czy Królik, rok będzie bardzo aktywny. Nowe spotkania i znajomości z wpływowymi ludźmi pomogą wiele osiągnąć. Pokochasz i poczujesz się kochany. Organizuj spotkania rodzinne, ciesz się pogawędką z przyjaciółmi. Wszyj gałązkę lawendy w poduszkę, a zaczniesz spokojnie spać.

nowy rok 2023, rok kota i królika

smoki Siedząc przy kominku nie będziesz się nudzić. Nastanie okres działania. Nie będziesz się nudzić, będziesz musiał włożyć trochę więcej wysiłku w pracę, aby osiągnąć sukces. Działaj więc i nie bądź skromny w swoich pragnieniach. Dodaj młode liście mniszka do sałatek, aby wzmocnić odporność, szczególnie wczesną wiosną.

dla Węże spokojny rok. Będziesz zadowolony z siebie i otoczenia. Nie bądź zbyt aktywny, w przeciwnym razie Twoje działania mogą zostać źle zinterpretowane. Jaśmin, posadzony pod oknem sypialni, jest w stanie poprawić relacje między małżonkami.

Konie powodzenia w sektorze finansowym towarzyszyć będzie cały rok. Czas na imprezy towarzyskie i wydarzenia kulturalne. Wyrozumiały przyjaciel zawsze będzie przy Tobie i Cię wesprze. Pędy kopru powinny zawsze znajdować się na twoim stole. Koper ma właściwości uspokajające i działa jak łagodna pigułka nasenna.

Kot lub Królik Koza umie nawiązywać przyjaźnie, jest po prostu zachwycony jej artystycznym gustem. Wzmocnij relacje osobiste, weź ślub, ciesz się miłością. Zapraszam do podróży, możesz zmienić miejsce zamieszkania.

У Małpy wielkie plany, będzie miała więcej zabawy niż w zeszłym roku. Staraj się być bardziej ostrożnym z tym, co masz. Praca na stronie uporządkuje myśli.

Kogut dość niewygodne. Kogut wkurza kota. Jeśli królik wyląduje na podwórku, to kurczaki tam nie będą mieszkać. To znany fakt. Zadbaj o swoje zdrowie i przerzuć się na sport. Czytaj książki, oglądaj filmy, edukuj się. I przestań krytykować wszystkich i wszystko.

dla Psy Nadszedł czas na wspaniałe okazje, nie przegap ich. Rok sprzyja zakupom gruntów i nieruchomości. Kot i Królik są powiernikami Psa. Przysłowie „Letni dzień karmi rok” odnosi się do Ciebie w tym roku.

Świetny rok dla Dzik, można tylko zazdrościć. Zadowolony i zadowolony. Wszystko się podoba. Życie jest piękne. Czas poszerzyć horyzonty i odwiedzić centrum sportowe. Cały świat jest twój.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: