Yana Rudkovskaya założyła bardzo jasną sukienkę, która podkreśliła niedoskonałość jej sylwetki

Ilustracja do artykułu

2 stycznia Yana Rudkovskaya, producentka i gwiazda telewizyjna, skończyła 45 lat. Od czasu małżeństwa z miliarderem Viktorem Baturinem Yana zakochała się w „luksusie”: drogich markach, markowych sukienkach i torebkach ze słynnym monogramem LV. Opowiadamy, jak zmieniał się styl Yany od 2000 roku do dnia dzisiejszego.

2001-2008: bouffanty, plecionki, marki

Yana zawsze starała się być stylowa iw tych próbach często posuwała się za daleko. Pod koniec lat 90. Rudkovskaya otworzyła swój pierwszy biznes – sieć salonów kosmetycznych w Soczi. W 2001 roku Yana poślubiła miliardera Wiktora Baturina, brata Eleny Baturiny, wdowy po byłym burmistrzu Moskwy Jurij Łużkowie.

To małżeństwo otworzyło przed Yaną wszystkie drzwi świata mody. Ale nie zajęło jej dużo czasu, aby znaleźć swój styl. Rudkovskaya spotkała się na początku 80 roku z oburzającymi eksperymentami modowymi. Na przykład mogła pojawić się na imprezie towarzyskiej z dzikim bouffantem w duchu lat XNUMX., czarnymi strzałkami w oczach i czarną sukienką do podłogi. Na wspólnym zdjęciu ze swoim podopiecznym, Dimą Bilan, Yana miała na sobie skórzane kurtki z wieloma metalowymi detalami, a jej włosy można było zaplecić w dwa dziarskie dziewczęce warkocze.

Ale nasz producent żył nie tylko w czerni. Najważniejsze, w przypadku Yany, nadal nie jest kolor, ale logo produktu. W 2003 roku Rudkovskaya założyła Grand La Scala Fashion Group, sieć sklepów sprzedających ubrania popularnych marek. I może jako pierwsza przymierzyć obrazy z nowych kolekcji projektantów.

Wykorzystano więc jasne kwieciste sukienki od Dolce & Gabbana, latające sylwetki Yves Saint Laurent oraz eksperymenty z sylwetką i kształtami Gucci. Należy uczciwie powiedzieć, że Yana nadal zachowywała umiar i unikała dość eksperymentalnych rzeczy, pozostając w tradycyjnym asortymencie „kwiatów i falban”.

2008-2015: futra i więcej marek

W 2008 roku Yana rozwiodła się z Baturinem. W 2013 roku zostanie skazany na siedem lat więzienia za oszustwa związane z papierami wartościowymi (biznesmen został zwolniony na początku 2016 roku). Wkrótce po rozwodzie Yana znalazła swoją prawdziwą miłość – w osobie olimpijskiego mistrza łyżwiarstwa figurowego Jewgienija Pluszczenko. W 2009 roku pobrali się.

Znajomość z Pluszczenko miała pozytywny wpływ na styl Yany. Jej wygląd stał się bardziej arystokratyczny i powściągliwy. Po pierwsze, Rudkovskaya zaczęła mniej eksperymentować z włosami. Wystrzegała się zabawnych (i nieodpowiednich) kucyków i bouffantów. Yana nawet nieznacznie zmieniła kolor włosów: z jasnej „blondynki” stała się „blond” platyną, a ten kolor bardzo jej odpowiada.

READ
Ivanka Trump w eleganckiej sukience wzięła udział w konferencji W20 w Berlinie

Po drugie, Rudkovskaya przestała mocno malować oczy, co również jej przyniosło korzyść.

Jeśli chodzi o stroje, tutaj główna zasada pozostała ta sama – kluczową rolę odegrała marka odzieżowa. Media pisały, że w szafie Rudkowskiej znajdują się spersonalizowane sukienki stworzone przez projektantów specjalnie dla niej, rzadkie modele torebek i akcesoriów.

Koniec „zera” w modzie oznaczał duży trend w kierunku „nowego gotyku”. Wśród gwiazd popularne stały się postapokaliptyczne stroje Ricka Owensa, a później Damira Domy: misternie skrojone, warstwowe ubrania z wydłużonym dołem i rękawami w zakurzonych odcieniach. Rudkowska przegapiła ten trend. Podczas gdy świat mody próbował ubierać się jak ninja XXI wieku, ona wolała kurtki z futerkiem.

2015 – obecnie: logo wszędzie, a im więcej, tym lepiej

W 2017 roku Rudkovskaya została oskarżona o wykupienie kultowej wśród fashionistek kolekcji Louis Vuitton x Supreme. Potem w życiu Rudkowskiej było jeszcze więcej logo.

Yana ćwiczy dziś podobne ukłony. Na przykład może ubrać się w skórzany garnitur lub piżamę Louis Vuitton (tak mówi tysiąc razy – na niej LV) i wziąć w ręce torbę z krzyczącym napisem Dior.

W 2019 roku dowiedział się o problemach w rodzinie Rudkovskaya. Podobno jej mąż Jewgienij Pluszczenko staje się coraz bardziej domatorem, a sama Yana musi „kręcić się” w świeckich kręgach. Istnieje podejrzenie, że modne loga dają jej ujście i ukojenie w rodzinnych kłopotach.

To prawda, Rudkovskaya ponownie stała się obiektem krytyki, tym razem blogerki Christiny Potupchik.

Nazwała Rudkowską „Donatellą Versace co najmniej”.

„. jest takie słowo – „brandomania”. Choroba jest ciężka, epileptyczna (wiem z własnego doświadczenia), nie z wielkiego umysłu. W przypadku Yanochkina życie pokazuje, że bez względu na to, jak często chodzisz na koncerty, bez względu na to, jak przyjaźnisz się z Domem Diora, odetniesz piekło z cygańskiego szyku z kodu genów ”- napisał Potupchik jej blog.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: