Yana Rudkovskaya pojawiła się na imprezie towarzyskiej w półprzezroczystym stroju

Pierwszy taniec debiutantów.

Dziesiąty jubileuszowy bal debiutantów magazynu Tatler, który przybliża publiczności dziewczęta z wyższych sfer, oczekiwany jest już od dwóch lat: w 2020 roku impreza musiała zostać odwołana z powodu pandemii. Ale organizatorom udało się odrobić straty, zapraszając spadkobierców najsłynniejszych rodów na parkiet w Domu Paszkowa (patrz „Pomoc KP”), a śmietankę show-biznesu do luksusowych, historycznych hal.

Jak zwykle na balu było cholernie kilkanaście – 13 młodych księżniczek przez kilka miesięcy ćwiczyło tańce z partnerami z Teatru Bolszoj, poleciało do Europy przymierzyć sukienki haute couture, spędziło kilka dni na sesjach zdjęciowych. A wszystko to za ze względu na godzinny debiut, na który dziewczynom udało się skutecznie podjechać pod zabytkową posiadłość na sznurku samochodów Lamborghini, pozować przed kamerami, a co najważniejsze zatańczyć walca i poloneza. Nawiasem mówiąc, nie trzeba było wybierać masek ochronnych do markowych strojów: impreza odbyła się w formacie „bez zarodka”, czyli z kodem QR o szczepieniu lub negatywnym teście PCR.

Dzieci bogatych i sławnych zabłysły na imprezie towarzyskiej w sercu stolicy.

Główną gwiazdą i jednocześnie najmłodszą debiutantką balu była 15-letnia Masza Tabakova, która przyjechała wspierać matkę Marinę Zudinę i starszego brata Pawła. Córka ludowego artysty okazała się odważną i zabawną dziewczyną: rozmawiała z prasą jak prawdziwa towarzyska, choć artystką nie zamierza zostać.

Marina Zudina z synem i córką.

„Za dużo oczekują od mojego nazwiska” – zauważyła w rozmowie z „KP” Masza w sposób dorosły, przekraczający jej wiek, i od razu zmieniła temat. – Czy wiesz, że moja mama i ja musieliśmy lecieć do Mediolanu, żeby przymierzyć tę sukienkę? Zazwyczaj nasze wyjazdy planujemy z wyprzedzeniem, a ta była spontaniczną przygodą.

Rodzina Gazmanowów w pełnej okazałości.

Córka Olega Gazmanowa, 17-letnia Marianna była jedyną rudowłosą debiutantką. Przyjechała z nią cała rodzina: piosenkarz z żoną Mariną i dwoma starszymi braćmi – Rodionem i Philipem. Jednak sama Marianna czuła się pewnie bez krewnych, pozując przed kamerami z najstarszą córką Jewgienija Cyganowa, 16-letnią Poliną. Krążyły pogłoski, że ze względu na jej debiut jej własny ojciec spotka się na jeden wieczór z byłą żoną Iriną Leonovą, która urodziła mu siedmioro (!) dzieci. Ale cud się nie wydarzył: nikt nie widział matki dziewczynki w tłumie gości, a sam Tsyganov umiejętnie ukrywał się przed prasą, paląc na dziedzińcu z dala od fleszy aparatu.

READ
Nogi konika polnego: Yana Rudkovskaya jest proszona o mniejsze używanie Photoshopa

Debiutantka balu, córka Olega Gazmanova - 17-letnia Marianna.

Debiutantka balu, córka Jewgienija Cyganowa - 16-letnia Polina.

Ekaterina Boyarskaya, wnuczka Michaiła Bojarskiego.

Ale sławni goście radośnie pozowali w świetle reflektorów. Tak więc wśród zaproszonych zauważono córkę prezydenckiej sekretarz prasowej Elizavety Peskovej, której półprzezroczysty strój wywołał u publiczności stuprocentowy efekt wow. Polina Gagarina, która po skandalicznym rozwodzie nadal ukrywa swój związek z producentem dźwięku Vladimirem Chinyaev, pojawiła się w towarzystwie swojego nastoletniego syna. A Julia Baranowska, aby wyjść, zebrała troje dzieci, które cierpliwie się uśmiechały, dopóki kamery nie odpaliły.

Elżbieta Pieskow.

Polina Gagarina z synem.

„Konieczne jest kształcenie nie dzieci, ale nas samych” – prezenterka telewizyjna podzieliła się tajemnicą szczęścia matki.

Julia Baranowska z dziećmi.

Nastya Ivleeva, która w ciągu kilku lat od blogera stała się bohaterką błyszczących okładek, zaskoczyła gości płonącą czarną fryzurą, chociaż przez cały czas była blondynką.

Anastasia Ivleeva i Philip Kirkorov.

„Niech to będzie mój mały sekret”, gwiazda YouTube mrugnęła do pytania o perukę.

Yana Rudkovskaya z synem Saszą.

Ale główną sensację zrobiła producentka Yana Rudkovskaya, która miała doświadczenie w showbiznesie. Ze wszystkich zdeptanych brzegów najbardziej zniszczona była jej bujna złota suknia, której tren rozciągał się na dobre półtora metra.

„Jestem wróżką chrzestną tego balu!” – głosiła Rudkowskaja. Dziewczyny, trzymajcie się mnie. U mnie każda dynia zamieni się w Porsche!

Filip Kirkorov z dziećmi.

Basta z żoną i dziećmi.

Aleś Kafelnikow.

„Zagubiony” wnuk Ekateriny Strizhenova zrobił furorę na Balu Debiutantów Tatler

Alena MARTYNOWA

Ale tego wieczoru na parkiecie zapaliły się zupełnie inne gwiazdy, a nawet debiutanci. Świecką Moskwę podbiła… mała Petya, wnuk Jekateriny Strizhenowej, która wyszła na spacer w trakcie występu i tak urzekła go muzyka klasyczna, że ​​powalił tańczące dziewczyny jak kręgle. Gdy tylko Petya został złapany, na scenie pojawił się większy “tancerz” – Philip Kirkorov, który usiadł przed dyrygentem Vladimirem Spikovakovem i zaczął filmować siebie przez telefon, machając rękami. Nawiasem mówiąc, to nie jedyna cudowna sztuczka króla popu: przede wszystkim dostała od niego Alla Micheeva z Evening Urgant, którą piosenkarka, idąc za jakimś znanym pomysłem, objechała salę z łoskotem i wygłupami.

Ekaterina i Alexander Strizhenov z wnukiem Petyą.

Ewa Leps.

Stefania Malikova.

Piruety na podłodze.

REFERENCJA „KP”

13 debiutantek balu – kim są?

1. Marianna Gazmanova (17) – córka Ludowego Artysty Federacji Rosyjskiej Olega Gazmanowa i pisarki Mariny Gazmanowej, uczennicy Khoroshkoly.

2. Aleksandra Druzhinina (21 lat) jest córką Honorowego Artysty Federacji Rosyjskiej Jegora Druzhinina, studenta magisterskiego Wyższej Szkoły Ekonomicznej i Wolnego Uniwersytetu (warsztat Władimira Mirzoeva).

READ
48-letnia Jennifer Lopez pokazała wszystkim swoje luksusowe nogi

3. Sofia Krapivina (18) – córka producentki Natelli Krapivina, studentki London University of the Arts LCF.

4. Varvara Kuzicheva (16) – córka aktorki Victorii Tołstoganowej i aktora, nauczyciela Moskiewskiej Szkoły Teatralnej Andrieja Kuziczewa. Uczeń 57. szkoły.

5. Lydia Kutepova (16) – córka aktorki Kseni Kutepovej i reżysera Siergieja Osipyana, uczennica 57. szkoły.

6. Maria (22) Lansere – córka członka Moskiewskiego Związku Artystów, rzeźbiarza Evgeny Lansere. Bezpośredni potomkowie dynastii Lansere-Benois-Cavos, praprawnukowie artysty Aleksandra Benois, prawnuczka akademika malarstwa Eugeniusza Lansere. Maria jest studentką Rosyjskiej Szkoły Ekonomicznej w Skołkowie.

7. Sophia Lancere (21) – siostra Marii, zawodowa tenisistka, uczennica RSUPC.

8. Dana Manasir (17) jest córką przedsiębiorcy Ziyada Manasira i założycielką rodzinnego klubu Vikiland Victoria Manasir, studentką Cambridge International School CIS.

9. Veronika Raskovalova (18) jest córką Yany Raskovalova, założycielki Domu Mody Yana, i Vadima Raskovalova, przedsiębiorcy. Uczeń brytyjskiej szkoły Hurtwood House.

10. Ksenia Sevenard (21) jest córką biznesmena i polityka Konstantina Sevenarda. Pra-pra-prababka jest prima Teatru Maryjskiego Matylda Kshesinskaya. Student Akademii Baletu Rosyjskiego im. Waganowej.

11. Maria Tabakova (15) jest córką aktora i reżysera, Artysty Ludowego ZSRR Olega Tabakova i aktorki, Artysty Ludowego Federacji Rosyjskiej Mariny Zudiny. Uczennica dobrej szkoły.

12. Emmanuelle Turetskaya (16) – córka Artysty Ludowego Federacji Rosyjskiej Michaiła Tureckiego i Liany Turetskiej, uczennica Akademickiej Szkoły Muzycznej w Moskiewskim Konserwatorium Państwowym. LICZBA PI. Czajkowski.

13. Polina Tsyganova (16) jest córką aktora, reżysera i muzyka Jewgienija Tsyganova oraz aktorki, reżyserki i nauczycielki Iriny Leonowej. Uczeń szkoły nr 1231.

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: