Wyniki z 2023 r: 26 par gwiazd, które zostały rodzicami

Jednak gwiazda Marvel Guardians of the Galaxy nie jest jedynym aktorem, który został rodzicem w 2022 roku. Zebraliśmy siedem kolejnych par gwiazd, które zachwyciły fanów nowym dodatkiem do rodziny.

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney

W lutym okazało się, że gwiazda „Igrzysk śmierci” Jennifer Lawrence i jej mąż, amerykański krytyk sztuki Cook Maroney, po raz pierwszy zostali rodzicami. Płeć i imię dziecka są nadal nieznane. W wywiadzie dla Vanity Fair w 2021 roku aktorka powiedziała, że ​​planuje, aby jej macierzyństwo było jak najbardziej prywatne.

„Każdy instynkt w moim ciele chce jak najbardziej chronić tę część życia. Nie chcę, żeby ktokolwiek ingerował w życie moich dzieci. Prywatność zaczyna się od tego, że dzielę się procesem edukacji i moją pracą ”- powiedział Lawrence.

Aktorka i agentka sztuki zaczęła spotykać się w 2018 roku, a już rok później para zagrała wspaniały ślub, którego według samej Jennifer Lawrence nikt tak naprawdę nie planował.

Rihanna i ASAP Rocky

Rihanna i ASAP Rocky

Diva z Barbadosu i aktorka Rihanna również po raz pierwszy została mamą. Wiadomo, że jej narodziny odbyły się 13 maja w Los Angeles. Dla ojca nowonarodzonego chłopca – rapera i producenta muzycznego ASAP Rocky – to dziecko było jednocześnie pierwszym.

Ciąża piosenkarki stała się znana w styczniu 2022 roku. Spóźniając się, Rihannie udało się wziąć udział w kilku sesjach zdjęciowych do słynnego błyszczącego. Romantyczne relacje między celebrytami przez długi czas były utrzymywane w tajemnicy – ​​Rihannę i ASAP Rocky przez wiele lat łączyła silna, ale niezwykle platoniczna przyjaźń. Latem 2020 roku udali się na wspólną podróż do Stanów Zjednoczonych, po czym publicznie ujawnili swoją powieść.

Aaron Paul i Lauren Parsekian

Aaron Paul i Lauren Parsekian

19 kwietnia gwiazda Breaking Bad, Aaron Paul, ujawnił swoje ojcostwo, umieszczając na swoim Instagramie zdjęcie nowonarodzonego chłopca o imieniu Raiden Caspian Paul. Podczas kwietniowego odcinka The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona aktor przyznał, że poprosił partnera z Breaking Bad, Bryana Cranstona, by został ojcem chrzestnym dziecka.

Przypomnijmy, że Aaron Paul ma już czteroletnią córeczkę Story Annabelle. Oboje dzieci urodziło się w małżeństwie z Lauren Parsekian, żoną aktora.

READ
19-letnia córka Michaela Jacksona pokazała owłosione pachy na czerwonym dywanie

„Ostatni miesiąc spędziliśmy na poznaniu tego małego faceta, który sprawił, że natychmiast się w nim zakochaliśmy. Urodzony podczas pełni księżyca, ma bardzo pełną czci i mądrą duszę. Jestem wdzięczny, że wybrał nas na rozpoczęcie swojej podróży ”- Lauren podzieliła się z subskrybentami w sieciach społecznościowych.

Michaela Sheena i Anny Lundberg

Michaela Sheena i Anny Lundberg

Michaela Sheena i Anny Lundberg

19 maja brytyjski aktor Michael Sheen, znany z ról w Zmierzchu i serialu Good Omens, publicznie ogłosił, że ponownie został ojcem. Na jego Twitterze pojawiło się wzruszające zdjęcie z ręką dziecka. Płeć i imię noworodka nie zostały ujawnione. „I tak po prostu… narodziła się kolejna małpa skacząca po łóżku” – napisał aktor pod zdjęciem.

Wiadomo, że dla Sheena i jego żony Anny Lundberg to dziecko jest już drugim dzieckiem w rodzinie. W 2019 roku para miała dziewczynkę, która otrzymała imię Lyra. Michael Sheen ma też córkę z pierwszego małżeństwa z aktorką Kate Beckinsale, 23-letnią Lily Mo Sheen.

Shia LaBeouf i Mia Goth

Shia LaBeouf i Mia Goth

Na początku kwietnia wiele zachodnich mediów donosiło, że 35-letni Shia LaBeouf (Nimfomanka, Transformers) i jego była żona Mia Goth (Health Cure, High Society) zostali rodzicami. Data urodzenia i płeć dziecka pozostają nieznane. Jednak już 2 kwietnia widziano parę z wózkiem spacerującą po Pasadenie, na przedmieściach Los Angeles.

Wiadomość o ciąży aktorki pojawiła się w lutym 2022 roku – paparazzi zdążyli sfotografować ciężarną Mię podczas wspólnego wyjścia z byłym mężem. Przypomnijmy, że LaBeouf i Goth pobrali się w 2016 roku, po wspólnym kręceniu Nimfomanki. Dwa lata później para ogłosiła separację, ale czy legalnie złożyli wniosek o rozwód, nikt nie wie.

Michael Cera i Nadine

Michael Cera i Nadine

Kanadyjski aktor Michael Cera, uwielbiany przez wielu za role w komediach Scott Pilgrim vs. The World, Juno i The Super Peppers, wraz z innymi celebrytami doświadczył w tym roku radości ojcostwa. Opowiedziała to jego koleżanka i dziewczyna Amy Schumer, z którą Cera pracowała przy serialu Life and Beth.

„Michael też ma dziecko. Czy w ogóle o tym wiedziałeś? A może właśnie zdradziłem czyjś sekret? Schumer powiedział w wywiadzie dla Entertainment Tonight.

Następnie sam aktor potwierdził tę informację, podkreślając, że „on i Nadine (żona Michaela Cera – przyp. red.) są na początku podróży”. Podobno dziecko urodziło się całkiem niedawno.

READ
Rzadkie zdjęcia gwiazd zachowujących się dziwnie

Nick Jonas i Priyanka Chopra

Nick Jonas i Priyanka Chopra

Pod koniec stycznia obiegła wiadomość, że Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami dziecka, które urodziło się dzięki pomocy matki zastępczej. Chopra potwierdziła te informacje w swoich mediach społecznościowych. „Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym szczególnym czasie, skupiamy się teraz na naszej rodzinie. Bardzo dziękuję” – napisała, odnosząc się do subskrybentów.

Przypomnijmy, że Priyanka Chopra i Nick Jonas pobrali się w 2018 roku. Ich dziecko stało się czwartym dzieckiem w rodzinie braci Jonas. Starszy brat Nicka, Joe Jonas, i jego żona Sophie Turner dwa lata temu mieli córkę Willę. Kevin Jonas i jego żona Danielle mają również dwie córki, Alenę i Valentinę.

Mówimy, która z celebrytów w rodzinie ma się uzupełnić.

W 2021 roku bocian odwiedził wiele rodzin gwiazd, ale są i takie, które w 2022 wejdą w trybie czuwania. Tym razem było ich niewielu. Być może jednak o znaczącym wydarzeniu w życiu niektórych par dowiemy się po fakcie. Ukryli nadchodzące uzupełnienie, na przykład Fiodor Bondarczuk i Paulina Andreeva. Nic nie było wiadomo o ciąży aktorki, dopóki nie ogłosiła w sieciach społecznościowych, że urodziła syna Iwana. W naszym przeglądzie są rosyjskie gwiazdy, których interesująca pozycja była szczególnie gorliwie omawiana w 2021 r., A w 2022 r. ich narodziny wywołają nie mniejszy rezonans.

Alena Roszpunka, 25 lat, spodziewa się drugiego dziecka

Alena Rapunzel, 25-letnia gwiazda skandalicznego programu telewizyjnego Dom-2, po rozstaniu z Ilyą Yabbarovem, przez długi czas nie mogła ustalić swojego życia osobistego. Na początku roku w jej życiu pojawiła się 23-letnia Ilya Semin. Początkowo nikt nie traktował pary poważnie, ponieważ Alena miała wiele ulotnych powieści. Ale latem Roszpunka nagle ogłosiła, że ​​​​ona i Semin przygotowują się do ślubu. Później okazało się, że gwiazda reality show jest w ciąży.

Alena mówiła o swojej interesującej pozycji na wczesnych etapach. Dziewczyna wychowująca swojego dwuletniego syna Bogdana z Ilji Jabbarowa wyraziła nadzieję, że będzie miała córkę. Ale później para dowiedziała się, że będą mieli syna. 3 września 2021 r. przyszli rodzice zalegalizowali swój związek, odmawiając wspaniałej uroczystości. Teraz Rapunzel i Semin są zajęci przygotowaniami do nadchodzącego uzupełnienia zapasów. Przyszła mama udostępnia wszystkie szczegóły w swoim mikroblogu na Instagramie. Tak więc Alena ogłosiła wstępną datę urodzenia – 13 marca 2021 r. Gwiazda programu telewizyjnego powiedziała również, że jej narodziny kosztowałyby 130 tysięcy rubli.

READ
Gwiazdy, które zagrały w czasie ciąży

Ilya Semin i Alena Roszpunka

Alena Roszpunka z synem Bogdanem

Angelina Surkova, 22 lata, spodziewa się pierwszego dziecka

22-letnia piosenkarka Angelina Surkova jest w związku z 30-letnim Vladem Sokolovskim. Kochankowie rozstali się, potem zbiegli, ale w końcu zdali sobie sprawę, że są ze sobą dobrzy. Zeszłego lata para wkroczyła w nowy etap: Angelina i Vlad dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Dla piosenkarza nienarodzone dziecko będzie pierworodnym. Wykonawca ma również czteroletnią córkę Mię z Rity Dakoty.

Miłośnicy ogłosili nadchodzące uzupełnienie w sieciach społecznościowych w październiku 2021 roku. Wydali materiał z romantycznej sesji zdjęciowej, na której Surkova pokazuje zaokrąglony brzuch. Od tego czasu przyszła mama regularnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat ciąży na portalach społecznościowych. Tak więc dzisiaj Angelina przytyła dziewięć kilogramów, co według dziewczyny w żaden sposób jej nie przeszkadza.

Surkova podkreśliła również, że jest bardzo szczęśliwa, że ​​to Vlad Sokołowski jest ojcem jej dziecka, ponieważ wspiera Angelinę we wszystkim i patrzą razem w tym samym kierunku. Przyszła matka zauważyła, że ​​oczekiwanie na dziecko jeszcze bardziej zbliżyło ją i jej kochanka. Angelina Surkova jest przekonana, że ​​dziecko pomoże im i Vladowi we wspólnej pracy i da im wiele inspiracji. Dodajemy, że płeć przyszłego dziecka i wstępna data urodzenia Surkowa i Sokołowskiego są utrzymywane w tajemnicy.

Vlad Sokolovsky i Angelina Surkova

Vlad Sokolovsky z córką Mia

Snezhana Samokhina, 29 lat, spodziewa się drugiego dziecka

Snezhana Samokhina zyskała sławę dzięki udziałowi w piątym sezonie pokazu licencjackiego. Dziś Snezhana próbuje się w kinie. Tak więc świeżo upieczona aktorka zagrała w drugim sezonie serialu „Dyldy” i zagrała jedną z głównych ról. Samochina również odniosła sukces w życiu osobistym: w październiku 2021 r. Snezhana ogłosiła, że ​​wkrótce zostanie matką po raz drugi. Aktorka będzie miała córkę.

Snezhana Samokhina i Alexander Babaev

Ojcem nienarodzonego dziecka jest Aleksander Babajew. Pracuje jako montażysta filmowy. W swoim mikroblogu na Instagramie Sasha często udostępnia zdjęcia Śnieżanie, nazywając ją swoją narzeczoną. Warto zauważyć, że w 2019 roku Samochina była zaręczona z Pawłem Judinem. To prawda, że ​​zaraz po zaręczynach kochankowie przestali razem wychodzić. W ekskluzywnym wywiadzie wideo dla Vokrug TV aktorka powiedziała, że ​​ona i jej narzeczony zerwali miesiąc po oświadczeniu o małżeństwie.

READ
Dres z koronką nie zdobił nawet figury supermodelki Heidi Klum

Dodaj, że twoje pierwsze dziecko Artem Snezhana Samokhina urodziła zaraz po szkole. Wtedy gwiazda romantycznej rzeczywistości oficjalnie sformalizowała związek ze swoim kochankiem, a po ślubie dała mężowi syna. Jednak wspólne dziecko nie mogło uratować rodziny, a ostatecznie Snezhana i jej wybranka rozwiedli się.

Ekskluzywny wywiad wideo ze Snezhana Samokhina dla Vokrug TV

Valeria Kudenkova, 29 lat, spodziewa się pierwszego dziecka

Na początku listopada okazało się, że 47-letni gospodarz programu „Na nożach” Konstantin Ivlev i jego 29-letnia żona Valeria Kudenkova wkrótce zostaną rodzicami. Dla kucharza to dziecko będzie trzecim, a dla jego młodej damy pierwszym. Kudenkova przyznała, że ​​lubi swoją pozycję i marzy o dziecku. Ivlev cieszy się też, że jego ukochana po raz czwarty uczyni go ojcem.

Według Valerii ciąża u nich z Konstantinem była długo oczekiwana. Para jest przekonana, że ​​dziecko będzie rosło w atmosferze miłości i troski. Młoda żona Ivleva jest pewna, że ​​szef kuchni będzie dobrym ojcem, mimo że w telewizji Konstantin jest przedstawiany jako dość surowa osoba.

Nawiasem mówiąc, zaraz po ślubie Valeria i Konstantin odwiedzili program „DNA Show” Lolity Milyavskaya, w którym prezenter potwierdził ich zgodność. Prezenter ogłosił wyniki testu genetycznego, który wykazał, że małżonkowie są dla siebie całkowicie odpowiedni. Na antenie para opowiadała o życiu rodzinnym. Na przykład Ivlev przyznał, że nie zjadł pierwszego dania przygotowanego przez ukochaną i wyrzucił go.

Konstantin Ivlev i Valeria Kudenkova

Alesya Enbert, 32 lata, spodziewa się pierwszego dziecka

Alesya jest żoną rosyjskiego łyżwiarza figurowego Aleksandra Enberta. Kochankowie są razem od 11 lat, ale dopiero rok temu postanowili zalegalizować swój związek. A w 2021 roku para ogłosiła nadchodzące uzupełnienie. W najlepszych współczesnych tradycjach Alesya i Sasha zorganizowali imprezę płciową, na której okazało się, że para będzie miała córkę.

Ekscytujące oczekiwanie pierworodnego przyćmiła choroba przyszłej matki. W połowie grudnia do szpitala została przyjęta żona gwiazdy epoki lodowcowej. Co więcej, w swoim mikroblogu na Instagramie Alesya Enbert powiedziała, że ​​znajduje się w szpitalu dla kobiet w ciąży. „W PIN (oddział intensywnej terapii. — Notatka. wyd.) była bardzo trudna zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Miałem lekkie uszkodzenie płuc, ale rozwinęła się infekcja bakteriologiczna ”- powiedział Alesya (pisownia i interpunkcja autora są niezmienione. — Notatka. Ed.). Żona łyżwiarza również skarżyła się, że lekarze stale podają jej kroplówki. Wysiłki lekarzy nie poszły na marne: 20 grudnia Enbert bezpiecznie wrócił do domu.

READ
Rozjaśnij powieki: Kate Middleton, Kristen Stewart, Monica Bellucci i 10 innych gwiazd z cieniami i workami pod oczami
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: