Wymarzony dom każdego znaku zodiaku

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Każdy marzy o przytulnym domu i większość życia dąży do tego, aby taki był. Dla jednych okazuje się to bezproblemowe, ale dla innych, bez względu na to, jak bardzo walczą, nie mogą w żaden sposób osiągnąć duchowego komfortu. Jak się okazało, taki dyskomfort jest naturalny, jeśli ktoś ma dom, który nie odpowiada mu według znaku zodiaku i bez względu na to, ile pieniędzy i wysiłku zainwestuje, nie będzie czerpał satysfakcji z własnego domu. Możesz wcześniej dowiedzieć się, które miejsce jest dla Ciebie idealne pod względem charakteru i cech astrologicznych.

Idealny dom dla każdego znaku zodiaku będzie inny.

1. Baran

Barany preferują najwyższe, najwygodniejsze i najpiękniejsze domy. | Zdjęcie: obaldela.ru.

Barany mają zwykle najwyższe i najbogatsze domy w okolicy. Ich ambitność, skłonność do przygód, połączona z pełną wigoru energią, popycha ich do tworzenia tego, co najlepsze. I nawet jeśli przedstawiciele tego znaku nie mają wystarczających środków na zbudowanie osobistego wieżowca, nadal starają się mieć tylko własne mieszkanie. Co więcej, robią wszystko, co możliwe i niemożliwe, aby było przytulne i tak wygodne, jak to możliwe, aż do przebudowy, a to wcale ich nie przeraża.

2. Byk

Taurus preferuje przestronny dom na obrzeżach miasta z ogromną działką ogrodową. | Zdjęcie: sovch.chuvashia.com.

Taurus preferuje przestronny dom na obrzeżach miasta z ogromną działką ogrodową. | Zdjęcie: sovch.chuvashia.com.

Taurus tylko we własnym domu może odpocząć i poczuć się spokojnie i komfortowo. Wybierając swój klasztor, znajdą bardziej ustronne miejsce (przedmieścia, przedmieście, cicha uliczka) i zaczną dbać tylko o solidny i solidny dom, a pierwszeństwo będą miały starożytne posiadłości z grubymi kamiennymi murami. Rozmiar dla przedstawicieli tego znaku również ma znaczenie, ponieważ ich zapasy wymagają obecności pojemnych spiżarni.

Wnętrze w stylu rustykalnym wykonane z naturalnego drewna to idealny dom dla cieląt. | Zdjęcie: burosneg.ru.

Wnętrze w stylu rustykalnym wykonane z naturalnego drewna to idealny dom dla cieląt. | Zdjęcie: burosneg.ru.

Jedyną rzeczą jest to, że nie dążą do wysokości, więc ich mieszkanie jest zawsze przysadziste, ale bardzo przestronne. Biorąc pod uwagę zamiłowanie cieląt do naturalności, w ich domu nie znajdziecie nowomodnych materiałów wykończeniowych, a wnętrze również nie będzie wyróżniać się szczególnym urokiem i wdziękiem.

3. Bliźnięta

Dom bliźniaków zaskoczy Cię niezwykłą architekturą i dużą ilością przeszklonych powierzchni. | Zdjęcie: touristam.com.

Dom bliźniaków zaskoczy Cię niezwykłą architekturą i dużą ilością przeszklonych powierzchni. | Zdjęcie: touristam.com.

Niespokojne bliźniaki nie widzą tragedii w częstych przeprowadzkach, dlatego chętnie zmieniają swoje mieszkanie na bardziej przestronne i przewiewne. Jeśli nie ma takiej możliwości, to nawet w najmniejszym mieszkaniu poradzą sobie z wyposażeniem własnego lokum. Jedyne, bez czego nie mogą istnieć, to brak dużej ilości okien, balkonu czy loggii. W przypadku, gdy mają możliwość uczynienia sufitu przezroczystym z widokiem na gwiazdy, możemy założyć, że życie jest sukcesem. Kiedy przedstawiciele tego znaku będą mieli możliwość zbudowania domu według własnego projektu, ich kreacja będzie miała niesamowite zarysy, ponieważ kochają ekstrawagancko nietuzinkową architekturę. Ich mieszkania będą mogły zaskakiwać sąsiadów mnóstwem zgrabnych schodów, otwartych tarasów, balkonów i ogromnych miejsc do siedzenia na dachu.

READ
Sztuczki, aby wyglądać idealnie: robić i nie robić zdjęć

4. Rak

Jeśli dom przypomina muzeum, to według horoskopu jego właściciel jest jak rak. | Zdjęcie: geo-comfort.ru.

Raki, konserwatywne z natury, wolą rezydencje rodzinne o długiej historii, ponieważ święte szanują tradycje swoich przodków i starają się nie wpuszczać innowacji do ich domu. Jeśli zaistnieje sytuacja, że ​​muszą zacząć tworzyć własne tradycje w nowym domu, to wybiorą klasyczny dwór w cichej okolicy historycznego centrum. Natura raków nie akceptuje wysokości, a życie w wieżowcu zamienia się dla nich w torturę, jeśli nie jest to niższe piętro. Aranżując wnętrze, przedstawiciele tego znaku zodiaku nigdy nie zejdą do dóbr konsumpcyjnych. W ich domu wszystko jest zawsze solidne i drogie, a ponadto kupione w antykwariacie lub wykonane na zamówienie z najlepszego naturalnego materiału.

5. Leo

Dom lwa zawsze będzie solidny i duży. | Zdjęcie: milionstatusov.ru.

Natura lwa nigdy nie zgodzi się mieszkać w zamkniętej i ciasnej przestrzeni, więc pragnienie ludzi, aby zdobyć przyzwoitą własność z własnym terytorium, jest zrozumiałe. I nawet jeśli lew ma mieszkać we wspólnym mieszkaniu, to będzie miał tylko największy pokój. W przypadku, gdy wszystko będzie mu się dobrze układać, z pewnością wybierze dla siebie najbardziej pompatyczne i solidne rezydencje, bez nadmiaru i wdzięku. Ale we wnętrzu będzie więcej niż wystarczająco luksusu.

Lwy wolą mieszkać w królewskich rezydencjach. | Zdjęcie: archrevue.ru.

Warte uwagi: w żadnym domu lwa nie zabraknie kryształowych żyrandoli, elementów złoconych, sztukaterii, marmurowych schodów i puszystych dywanów na podłodze. Szczególnie dumna będzie wystawa trofeów i bez względu na wszystko najważniejsze jest zaaranżowanie wszystkiego tak, aby goście mogli to zobaczyć.

6. Panna

Niezwykłe i wygodne domy przyciągają praktyczne dziewczyny. | Zdjęcie: prud-ekb.ru.

Racjonalna i praktyczna Panna nigdy nie zainwestuje w coś, co jest po prostu piękne lub modne, wybierze tylko to, co najbardziej się opłaca. Przedstawicieli tego znaku bardziej przyciągają apartamenty miejskie z idealnie komfortowymi warunkami mieszkalnymi i pełną prywatnością. Kupując dom najchętniej przestaje patrzeć na nowoczesne mieszkania z doskonale zaprojektowanymi wnętrzami w centrum najbardziej prestiżowej okolicy, bo można je kupić w każdej chwili. opłaca się sprzedać.

Z patologiczną miłością do porządku i odosobnionym stylem życia ludzie tego znaku zodiaku otoczą swój dom wysokim ogrodzeniem, aby nie tylko czyjeś spojrzenie nie zakłócało ich miarowego życia, ale także kurz uliczny nie mógł dostać się na podwórko. W aranżacji wnętrz liczy się przede wszystkim opinia dziewic, więc nie zobaczysz w tym przepychu i złoceń, ale sprzęt będzie najdroższy i nowy, zwłaszcza taki, który ułatwia sprzątanie i gotowanie.

READ
10 świetnych pomysłów na łazienkę, które nie zajmą dużo miejsca

7. Waga

Nowoczesny wiejski dom zanurzony w zieleni będzie idealnym domem dla łusek. | Zdjęcie: roomble.com.

Nowoczesny wiejski dom zanurzony w zieleni będzie idealnym domem dla łusek. | Zdjęcie: roomble.com.

Pomimo tego, że łuski są kontrowersyjnym znakiem, potrafią doskonale się dostosować, ale jednocześnie uzyskać wszystko, co najlepsze, nie powodując konfliktów w momencie wyboru domu lub wystroju wnętrza. Ich dom wyróżnia się elegancją bez zbędnego luksusu, wszystko jest dopasowane do tonacji i nie ma w nim krzykliwej rozbieżności. Przedstawiciele tego znaku o subtelnej naturze będą mogli otaczać się harmonią i absolutnym komfortem, ponieważ nigdy nie będą mogli mieszkać w chacie. Jeśli łuski będą miały możliwość wyboru, będą preferować cichy wiejski dom, zanurzony w zieleni.

8. Skorpion

Skorpiony lubią wielkość, wielkość i ciszę. | Zdjęcie: lifter.com.ua.

Mimo pozornej izolacji, skorpiony uwielbiają być w centrum uwagi i podziwu, więc wyposażają swój dom z rozmachem i umiarkowanym luksusem. Przedstawiciele tego znaku zodiaku dogadują się bez problemu zarówno w dużym hałaśliwym mieście, jak i w małej wiosce. Jedyne, co ich przytłacza, to ciągły przepływ ludzi i samochodów za oknem, więc przy najmniejszej okazji dostaną mieszkanie z oknami wychodzącymi na podwórko. Cóż, jeśli pozwolą na to finanse, niezwykłe skorpiony wybiorą spokojne przedmieście, gdzie zamienią swoją posiadłość w pełne odbicie własnego „ja”.

9. Strzelec

W domu łuczników najlepiej wyposażone są salony i tereny rekreacyjne. | Zdjęcie: coolhouses.ru.

Kochający wolność łucznik nie akceptuje miasta pod żadnym kątem. Z jego niepohamowaną energią mieszkania są ciasne i duszne, więc nawet najmniejszy domek nad brzegiem jeziora lub rzeki będzie idealnym miejscem do życia. Ale najlepiej, aby dom łucznika był po prostu ogromny, aby jego ekscentryczna i twórcza natura miała miejsce do wędrowania. A jeśli weźmiesz pod uwagę jego gościnność i miłość do hałaśliwych imprez i wspaniałej rozrywki, przydadzą się przestronne apartamenty.

10. Koziorożec

Dojrzałe koziorożce wolą mieszkania w starych domach. | Zdjęcie: obaldela.ru.

Solidne koziorożce dużo wiedzą o rzadkich rzeczach i starych posiadłościach. Dlatego, gdy będą mieli taką możliwość, zawsze znajdą elitarny pałac o wybitnej historii. Przedstawiciele tego znaku preferują ciszę, więc przy wyborze mieszkania priorytetem będą ciche zabytkowe uliczki i przedmieścia z miarowym życiem.

Młodzi ludzie mają różne poglądy na temat mieszkalnictwa, ale z czasem się zmieniają. | Zdjęcie: lifter.com.ua.

W aranżacji wnętrz stawiają na elegancję i funkcjonalność, dlatego w ich domu nie ma modnych bibelotów, dóbr konsumpcyjnych i zbędnego wyposażenia.

11. Wodnik

Wodnicy preferują styl high-tech. | Zdjęcie: projekt-sam.ru.

Lekkość, przestronność i dostępność ultranowoczesnej technologii – to główne kryteria wyboru obudowy Aquarius. Nie toleruje ciasnoty, ciemnych pomieszczeń i stosów starych mebli, bo jego dusza wymaga dużo wolnej przestrzeni. Pomimo tego, że Wodniki mogą żyć w każdych warunkach, a nawet w zwykłym warsztacie, nigdy nie zrezygnują z komfortu. Gdy będą mieli okazję, na pewno wybiorą nowe mieszkanie na wyższych piętrach, z ogromnymi oknami, a jeśli są również w suficie, to szczęścia nie będzie. W przypadku, gdy nadal musisz mieszkać w wiejskim domu, to Wodnicy, którzy zawsze szukają swojej muzy, nie zrezygnują z osobistego warsztatu lub biura.

READ
9 oryginalnych sposobów wykorzystania aspiryny w życiu codziennym

12. Ryba

Ryby zawsze będą dążyć do zapewnienia sobie wygodnego życia nad wodą. | Zdjęcie: megastroika.biz.

Ponieważ ryby są największymi miłośnikami komfortu, przytulności i ciszy, wyposażają swoje mieszkania w taki sposób, aby jak najbardziej odpowiadały tym preferencjom. Ponadto wszyscy przedstawiciele znaku zodiaku starają się mieć dom nad brzegiem jeziora lub rzeki, a jeśli jest na palach pośrodku wody, to życie jest zdecydowanie sukcesem. Oczywiście takie uzależnienia nie zawsze są możliwe, ale mimo to ryby zawsze będą w stanie uczynić swoje życie tak wygodnym, jak to tylko możliwe, a wnętrze piękne.

Większość ludzi, niezależnie od znaków zodiaku, przynajmniej od czasu do czasu ucieka od szalonego rytmu życia i zgiełku miasta. A jeśli takie pragnienie pojawiło się i nie wiesz, gdzie możesz uciec od hałaśliwego świata, poniższa recenzja pomoże Ci zdecydować, który z 9 przytulnych domów lepiej zostać i spędzić kilka niezapomnianych dni z dala od cywilizacja.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: