Wybór sensacyjnych skandali gwiazd ze służbą

[…] Służba domowa wróciła do Rosji na początku lat dziewięćdziesiątych. Wtedy bogaci biznesmeni i artyści dostali własne rezydencje, a wraz z nimi gospodynie, kucharze, szoferzy i ogrodnicy. Szczególnie popularna stała się opieka nad dziećmi. Pretensjonalni rodzice zawsze podchodzili do swojego wyboru ze szczególną starannością, organizując trudną selekcję kandydatów. Na przykład tylko kobieta z dwoma wyższymi wykształceniem, biegle posługująca się kilkoma językami obcymi, mogła opiekować się córką Wołoczkowej Ariadną, a bliźnięta Aleksandra Malinina mogły być jasnowłosą Słowianką, nienagannie przestrzegającą reżimu sanitarno-epidemiologicznego. Jednak, jak pokazała praktyka, liczne zalety edukatorów nie chronią ich przed rozgrywkami z pracodawcami. Te ostatnie często oskarżają nianie o bezczynność, kradzieże i maltretowanie dzieci. Ale niewiele osób wie, jak działają same nianie.

„Jestem nianią z 16-letnim doświadczeniem” – rozpoczęła swoją historię Ludmiła Korolewa. Wcześniej pracowała jako naczelna pielęgniarka w szpitalu. Wtedy dopiero zaczynała się moda na nianie i postanowiłem spróbować: zobaczyłem ogłoszenie, zadzwonili, przyjęli mnie. Takich popisów wtedy nie było, bo zatrudniali nas ludzie pracy, którzy potrzebowali przeżyć, a nie było komu pomóc przy dziecku. Teraz nianię często zapraszają matki, które wspierają bogaci mężowie. Spędzają całe dnie w salonach kosmetycznych i sklepach, a dla dzieci nie starcza im czasu. Cóż za grzech do ukrycia: większość tych kobiet rodzi tylko po to, by związać ze sobą bogatego mężczyznę.

Na początku brałam na siebie te najmniejsze – prowadziłam je od urodzenia do roku. Początkowo nie stosowałam żadnych metod, ale potem znudziło mi się samo kołysanie wózka i poszłam na kursy pływania i hartowania maluchów. Wkrótce stał się moją mocną stroną. Wiesz, jak nasi bogaci ludzie lubią przebijać się na świeckim spotkaniu, na którym pływa ich pięciomiesięczne dziecko! Jednocześnie sami rodzice są dobrzy, jeśli są obecni na zajęciach raz w roku.

I Szwajcar, i żniwiarz, i gracz na fajce…

„Każda rodzina ma swoje wymagania” — kontynuuje Ludmiła. – Ktoś szuka niani medycznej, ktoś potrzebuje nauczyciela, który rozwinie maluszka od kołyski, a niektórzy uważają, że oprócz naszych głównych obowiązków musimy też prać, prać, sprzątać i gotować dla całej rodziny! Na pierwszym spotkaniu staram się kłaść akcenty: co wchodzi w zakres moich obowiązków, a co nie. Dbanie o maluszka i jego garderobę, hartowanie, masaże i gimnastyka, nauka pływania – zawsze jesteś mile widziany, ale gospodyni powinna zająć się resztą.

Czy agencja znajduje dla Ciebie klientów?

– Bogaci zwykle szukają służących na polecenie znajomych, ale jeśli to nie wyjdzie, nie gardzą agencjami rekrutacyjnymi. Kobiety, które chcą zarobić dodatkowe pieniądze siedząc z cudzym dzieckiem, to bez liku. Jednak matki stały się mądrzejsze po oglądaniu horrorów z takimi postaciami w telewizji, więc wymagania dla agencji są surowe: niania musi być zarówno Szwajcarką, żniwiarzem, jak i graczem na fajce! I wtedy zaczynają się problemy: na jakiś czas domy klientów zamieniają się w pasaż, bo bardzo trudno znaleźć osobę, która spełni wszystkie wymagania właścicieli! W takim momencie zamiast profesjonalnej niani istnieje ryzyko wpuszczenia cioci Many z bazy warzywnej do domu, bo agencja wysyła każdego, kto odpowiedział na wakat w internecie.

– Czy naprawdę każdy może dostać się na Rublowkę?

„Każdy, kto potrafi zadowolić gospodarzy przy pierwszym spotkaniu. A jeśli później okaże się, że nie możesz odróżnić sterylnego sutka od niesterylnego lub nie wiesz, jak przygotować mieszankę dla dziecka, pożegnają się z Tobą. Ale mogą cię też wyrzucić za nieumyślne zdrzemnięcie się w nocy, ponieważ umowa często mówi, że niania ma obowiązek opiekować się dzieckiem przez całą dobę! Nie ma prawa spać. Agencja nie zwraca na to uwagi. Dla nich najważniejsze jest zadowolenie klienta. I nie opłaca się im chronić naszych interesów, choć pobierają też prowizje od niań. Nie określono w umowie i wypłaty wynagrodzenia urlopowego i nadgodzin. Musimy cały czas pozostawać w pracy w oczekiwaniu rodziców na kolejną imprezę, ale już sami ustalamy dopłatę za nadgodziny. Często w takiej sytuacji matka robi okrągłe oczy – mówią, jaka bezczelność, to jej pensja naprawdę nie wystarcza i wysyła to pytanie do swojego “portfela” – męża. Jestem zachwycony tymi matkami, które przychodzą w telewizji i opowiadają, jak ich niania okazała się oszustką i habalką. Natychmiast pojawia się pytanie: gdzie były twoje oczy, gdy ta kobieta pracowała dla ciebie? Co robiłeś w tym czasie i ile razy widziałeś swoje dziecko?

READ
Upokorzenie Zvereva na lotnisku złapane na wideo

– W swoich pamiętnikach opowiadasz o rodzinie, która oskarżyła Cię o nieuczciwość, niechlujstwo, oszustwo, a nawet wrzuciła na czarną listę jako nianie.

Ta historia to mój czuły punkt. Pracowałem w rodzinie generała FSB Malyutina przez prawie rok, a skargi pojawiły się, gdy tylko poprosiłem o dwutygodniowe wakacje. Wszystko wydarzyło się w jednym z kurortów we Francji, gdzie córka generała przeziębiła się, bo matka nie posłuchała moich zaleceń, aby przerwać zajęcia na basenie na czas aklimatyzacji dziecka. Tak bardzo chciała pochwalić się wszystkimi osiągnięciami swojego dziecka! W rezultacie dziewczynka zachorowała i powiedzieli mi, że będę musiała pożegnać się z długo wyczekiwanymi wakacjami, ponieważ ani mama, ani tata nie wiedzieli, jak opiekować się przeziębioną córką. Jeśli jestem złym specjalistą, to dlaczego tolerowali mnie w swoim domu przez prawie rok?

Teraz przyszła moda na oskarżanie niani o wszystkie grzechy: niekompetencję, nieopiekowanie się dzieckiem, kradzieże. W takich przypadkach zawsze mówię rodzicom: „Postaw kamery w domu, wtedy nie będziesz mieć skarg i podejrzeń!” Zgadzam się na monitoring, bo w kontrowersyjnych sytuacjach te nagrania mogą być jedynym dowodem. Z prawnego punktu widzenia niania nie jest w żaden sposób chroniona: jeśli rodzice chcą ją zniszczyć, zrobią to. Nie mogą płacić, bić, besztać. I nie będzie mogła nic powiedzieć. Chciałem pozwać rodzinę generała za zniesławienie i zniewagę, ale to jest niemożliwe, bo poza zdjęciami z córką podczas zajęć i spacerów nie zostało mi nic.

A co z nagraniami wideo?

— Nie wszyscy rodzice instalują w domu kamery. Wiesz dlaczego? Boją się zobaczyć siebie w niekorzystnym świetle. Zdarzyło się, że matka, nie mogąc sama poradzić sobie z dzieckiem, zaczęła wołać mnie krzykiem: „Lyuda! Nie mogę już z nim być – teraz cię zabiję!” Albo klienci boją się, że ktoś inny będzie świadkiem ich licznych skandali.

Zamożni ludzie mają zwyczaj oferowania materialnej pomocy sługom, aby byli zadłużeni. W domu Maliutinów pracowali Ukraińcy, którzy zgodzili się pożyczyć pieniądze, i nic dobrego z tego nie wyszło: popadli w taką zależność materialną, że nie mogli za dużo powiedzieć. Zamieniony w prawdziwych niewolników. Mnie się to nie przydarzyło! Zarabiam niezłe pieniądze, około czterech tysięcy dolarów miesięcznie, i mogę sama utrzymać rodzinę.

Głodne omdlenia i bezsenne noce

Przyzwoity dochód Ludmiły nie jest łatwy: niania musi iść na kilka godzin do pracy, przebywać z dzieckiem przez kilka dni i spełniać wszelkie zachcianki rodziców. A jest ich wielu.

„Kiedy przyszłam do domu Aleksandra i Emmy Malininów, byłam naprawdę zaskoczona ich wymaganiami” — wspomina królowa. – Szukali całodobowej niani dla swoich bliźniaków – Ustinyi i Frola. Uwzględniono tylko jasnowłosych Słowian o rozmiarze odzieży nie większym niż 44. Głównym warunkiem matki było przestrzeganie przez nianię wszystkich zasad antyseptyki. Zanim pokazano mi dzieci, musiałem najpierw wziąć prysznic w pomieszczeniu specjalnie przeznaczonym dla służby, przepłukać gardło XNUMX% roztworem nadtlenku wodoru, założyć fartuch medyczny i maskę. Malininowie potrzebowali profesjonalisty, który byłby w stanie nakarmić dwoje dzieci na raz, karmiąc jednocześnie. Jednocześnie trzeba jeszcze mieć czas na rozcieńczenie mieszanki mlecznej w podanych proporcjach, schłodzenie i żeby nikt nie słyszał dzieci, bo tata właśnie wrócił z wycieczki, a mama jest ciągle zajęta przywracaniem prenatalnym wymiary i oczywiście bardzo zmęczone.

Compromat.Ru
Aleksander Malinin z żoną Emmą i dziećmi

– Powstały konflikty z Malininami?

– Ale jak? niania uśmiecha się. — Pierwszą przeszkodą była pensja. Emma wierzyła, że ​​12 XNUMX rubli wystarczy na osobę opiekującą się swoimi dziećmi przez całą dobę, choć już wtedy nianie zarabiały około dwóch tysięcy dziennie. Ulubioną rozrywką mamusi było obserwowanie, jak niania stara się spełnić swoje absolutnie absurdalne wymagania, próbując nakarmić dwoje dzieci na raz, przestrzegając wszystkich norm. Kiedy zdałem sobie sprawę, że nie da się wykonać poleceń Emmy, poprosiłem ją, aby własnym przykładem pokazała, co robić i jak. To zadziałało na moją matkę i powstrzymała jej zastraszanie.

READ
Co stało się z gwiazdami lat 90-2000, które opuściły Rosję

– Jak udało ci się opiekować dzieciakami przez całą dobę bez prawa do odpoczynku?

Emma zażądała, aby niania miała na oku dzieci: ani w dzień, ani w nocy! W tym samym czasie w piwnicy znajdował się pokój socjalny z toaletą i łazienką dla służby, a na trzecim piętrze znajdowały się żłobki. Musiałem rozwiązać zagadkę: jak wyjść z potrzeby, aby nie zostawiać dzieci bez opieki? Czasami podczas zmiany biegasz tak dużo, że nie potrzebujesz żadnej sprawności!

Kolejnym testem był wysoki ganek w domu. Nie można było opuszczać i podnosić wózka z dwójką dzieci! Emma zwolniła swoją poprzednią nianię za poślizgnięcie się i prawie upuszczenie jej dzieci. Jednocześnie nikt nie spieszył się z pomocą biednej kobiecie – poza tym, że czasami pomagali strażnicy. Aby dojechać do pracy w dobrym stanie i na czas, musiałam wybłagać Malininów o samochód z kierowcą z metra. Z jakiegoś powodu wysłanie samochodu dla niani to cały problem dla bogatych ludzi! Tak samo jak karmienie jej.

Nie jadłeś nic przez całą zmianę?

— Często podjadałam to, co przywiozłam z domu. Zdarzyło się Malininom, że Emma zajrzała do talerza z czekiem: zjadłeś coś z lodówki właściciela? Na początku na ogół zapomniała, że ​​niania jest żywą osobą i czasami chce jeść. Pierwszego dnia pracowałam bez okruszka w ustach. Z głodu kręciło mi się w głowie, ale nikt nie zaproponował, żeby wypić przynajmniej filiżankę kawy. Za każdym razem, gdy musiałam prosić mamę, żeby została z dziećmi na kilka minut, kiedy biegłam do kuchni, mierzyłam się z problemem żywienia. Czasami słyszałem, jak skarżyła się znajomym na „zrzędliwą” nianię.

Najwyraźniej ty też nie odpoczywałeś.

– W pokoju dziecięcym poza łóżeczkami dla niemowląt, garderobą, przewijakiem i maleńką ławeczką nie było nic. Dlatego nie ma sensu mówić o jakimś odpoczynku. Czasami jednak udawało mi się zdrzemnąć w nocy: w tym celu musiałem skulić się na ławce lub położyć na podłodze. Dobrze, że było ciepło!

Nawiasem mówiąc, rodzice starają się nie płacić za obecność niani obok dziecka w nocy. Uważają, że kiedy dziecko śpi, niania nie pracuje. Ale jeśli tak, to dlaczego sami nie spędzają nocy ze swoimi dziećmi? Rodzice besztają nas, że tego nie oglądamy, ale nikt nie myśli, że nasze oczy czasem sklejają się ze zmęczenia, a głowa kręci się z głodu. Ile było przypadków, gdy nianie zemdlały z dzieckiem w ramionach! Mój przyjaciel w pracy miał atak serca. Rodzice uważają, że spełnili swój obowiązek, kupując dla dziecka buciki Diora i rhinestone śpioszki. I trudno im być blisko własnych dzieci przez pięć minut – natychmiast się męczą. [. ]

Ani Lorak odmawia młodo

Compromat.Ru
Ani Lorak z mężem Muratem

W wychowaniu małej Zofii piosenkarce pomagają dwie doświadczone kobiety w szacownym wieku. Według Loraka na jej wybór wpłynęła sytuacja z Arnoldem Schwarzeneggerem (aktor miał romans z nauczycielem swoich dzieci. – A.K.). Aby mąż piosenkarza Murata nie patrzył na inne kobiety, Lorak kategorycznie odmówił pracy młodym nianiom.

Mama Amalii i Amalii przeżyła opiekunkę

Compromat.Ru
Amalia z mężem Vadimem Belyaevem i synem Hermanem

Do incydentu doszło późnym wieczorem, kiedy aktorka po raz kolejny spóźniła się do pracy. Zmęczona niania Alena poprosiła swoją matkę Amalię, która w tym czasie opiekowała się najstarszą córką gwiazdy, Dianą, by pozwoliła jej wrócić do domu. Ludmiła Siergiejewna początkowo stawiała opór, ale potem zgodziła się zostać z wnuczką do przybycia córki. A następnego ranka Alena dowiedziała się, że rodzina Bielajewów nie potrzebuje już jej usług, ponieważ dzień wcześniej rzekomo zostawiła dziecko bez opieki. Niania nie tylko została bez pracy i obiecanej pensji, ale też cudem uciekła z sądu. [. ]

Volochkova zwolniła zbyt inteligentną nianię

Compromat.Ru
Anastasia Volochkova (z lewej) z córką Ariadną

Balerina zaczęła szukać niani dla swojej córki Ariadny na długo przed jej narodzinami. Wszyscy pretendenci Nastya postawili bardzo surowe wymagania. Jednak niania znaleziona przez Volochkova za pośrednictwem agencji pracowała w jej domu tylko przez cztery dni i została zwolniona bez wyjaśnienia. Baletnica nie lubiła kobiety z dwoma wyższymi wykształceniem – pedagogicznym i medycznym. Sama Anastasia wyjaśniła, że ​​„nie dogadują się w charakterze”. Jednak bliscy Volochkovej zapewniają, że nie mogła tolerować bardzo inteligentnej kobiety obok niej.

READ
10 najbardziej znienawidzonych gwiazd w Hollywood

I jak się mają

Compromat.Ru
Rodzina Jolie – Pitt z dziećmi

Niania z Hollywood jest praktycznie tajną agentką. Informacje o jej przyjęciu do gwiezdnej rodziny są ukrywane ostrożniej niż rodzinne skandale, kochankowie, zarobki. Nigdzie się o nich nie mówi, przestrzegają ślubu milczenia. A wszystko dlatego, że zachodnie gwiazdy muszą zachować markę troskliwych rodziców. Angelina Jolie, Jennifer Lopez czy Julia Roberts, spacerując po lotnisku w Los Angeles z zadbanymi i dobrze ubranymi dziećmi, zawdzięczają ten połysk niańkom, które skromnie odchodzą 20 metrów od nich, unikając kamer paparazzi. […]

[„RBC”, 15.09.2011, „Życie za kulisami: dzieci światowych celebrytów i ich sekretne nianie”: „Celebryci chcą być traktowani jak zwykli ludzie, którzy sami opiekują się swoimi dziećmi”, sugeruje Beth Torre, przedstawicielka Celebrities Staffing Services, która poleca nianie bogatym i sławnym. Stąd tajemnica. […]
Angelina Jolie wychowuje sześcioro dzieci (w tym dwoje dzieci), występowała w kilku filmach rocznie i jest stale w drodze. Kto opiekuje się dziećmi? Świecki publicysta Ian Halperin, znany ze swoich gwiezdnych rewelacji, odkrył, że Jolie i Pitt wynajęli międzynarodowy zespół niań do opieki nad ich potomstwem. W rzeczywistości dzieci spędzają z nimi więcej czasu niż z rodzicami, którzy spędzają tygodnie w filmach i jeżdżą na charytatywne wyjazdy. Czasami małżonkowie zabierają ze sobą jedno lub dwoje dzieci, ale bardzo rzadko wszystkie naraz.
Pracownik hotelu Dorchester w Londynie, który często widuje celebrytów z dziećmi, usłyszał kiedyś, jak trzyletnia Shiloh nazywa jedną ze swoich niań mamą. Zauważyła również, że Brad i Angelina wkładają sporo wysiłku w stworzenie wizerunku szczęśliwej rodziny: „Czasami potrzeba poważnej pracy producenta, aby nic zbędnego nie dostało się do kadru – tak jak w filmie. Gwiazdy nigdy nie pozwalają fotografować opiekunek z dziećmi. Może to dać społeczeństwu błędne wyobrażenie. Czasami można nawet zobaczyć, jak niania chowa się, skulona na tylnym siedzeniu samochodu. Zabawny widok ”- mówi pracownik luksusowego hotelu.
Należy pamiętać, że personel obsługi klanu Jolie i Pitt liczy 25 osób, w tym cztery nianie i dwie pielęgniarki, które muszą znać co najmniej dwa języki, w tym język ojczysty swoich adoptowanych dzieci. Zaskakujące jest to, że zasługi tego zespołu zawsze pozostają w cieniu.
Jednak sprawiedliwość nadal istnieje. Matka trójki dzieci Julia Roberts powiedziała niedawno prasie, że nie mogłaby podróżować po świecie, by sfilmować Jedz, módl się, kochaj bez wsparcia męża, przyjaciół, rodziny i och, chwileczkę. kilka „niesamowitych kobiet”, które „opiekowały się i opiekowały się” swoimi dziećmi.
Przynajmniej Julia przyznała się, a nawet podziękowała ludziom, którzy nie pozwalają jej się nudzić, zajmują się wychowaniem i edukacją jej dzieci. Taka wdzięczność wobec niań to w Hollywood niezwykła rzadkość: tutaj wszyscy mają nianie, ale większość udaje, że zadbane dzieci to ich osobista zasługa. [. ]
Należy pamiętać, że opłaty za nianie gwiazdorskich dzieci mogą sięgać nawet 200 000 USD, a nawet więcej. Oczywiście za taką kwotę nianie są gotowe ugryźć się w język i nie ujawniać rodzinnych tajemnic, a także ukrywać się przed irytującymi paparazzi. – wstawka K.ru]

W mieszkaniu legendarnej aktorki Tatiana Peltzer, który zmarł 28 lat temu, do niedawna wszystko pozostało takie samo jak u gospodyni. Wszystkie te same tapety i zegary ścienne, te same meble i książki, portrety rodziców, dokumenty w tatusiu w szafie. Wydawało się, że gospodyni wyjechała na chwilę i zaraz wracała.

Anna Kukina

Atmosferę tej kopiejki w centrum Moskwy przez ponad ćwierć wieku utrzymywała gospodyni Tatiana Iwanowna – Anna Kukina. Umierający Peltzer przekazał jej mieszkanie na znak wielkiej wdzięczności. Anna wiernie służyła aktorce przez dwie dekady: myła, sprzątała, kupowała artykuły spożywcze i gotowała, szeleściła po domu. I ogólnie rzecz biorąc, nie była służącą, ale dziewczyną-towarzyszką: często przebywała z gospodynią, aby żyć przez kilka dni, zabawiała ją rozmowami, pomagała rozjaśnić długie i samotne dni Peltzera, kiedy zaczęła mało pracować .

READ
Zbiegi okoliczności są przypadkowe: jak arystokraci i celebryci noszą te same stroje od projektantów

– Płaciła rubla za godzinę pracy. Otrzymywałam średnio 5-6 rubli dziennie, wspominała Anna. – Żyliśmy w idealnej harmonii, bardzo podobało mi się jej miejsce. Pamiętam, że Tatiana Iwanowna uwielbiała grać w pokera, w jej domu zgromadziło się wielu wspaniałych aktorów: Olga Aroseva, Aleksander Abdułow, Andrey Mironov. Nakryłem dla nich stół w przedpokoju, postawiłem koniak, talerz placków z kapustą i jajkiem – Peltzer bardzo to lubił – i kilka popielniczek: wszyscy dużo palili.

Kiedy aktorka złamała szyjkę kości udowej, Anna Aleksandrowna praktycznie osiadła w swojej sali szpitalnej.

– Nawet gdy była już w ciężkim stanie i prawie nie mówiła, pielęgniarki pytały ją: mówią, kto się tobą opiekuje, wskazując na mnie? Pogłaskała mnie po dłoni i powiedziała: „Moja, moja…” – wspominała ze łzami gospodyni.

Po śmierci Peltzera Anna pozostała w mieszkaniu, ale nie zaczęła niczego zmieniać w mieszkaniu. A w ciągu ostatnich kilku lat dziwne rzeczy zaczęły się dziać z kobietą, która przekroczyła 80 lat. Kukina była pewna, że ​​sąsiedzi chcą ją doprowadzić do szaleństwa: pukali w podłogę i sufit, zakładali podsłuch w jej mieszkaniu. Staruszka napisała całe mnóstwo skarg na policję i bardzo się zdenerwowała, gdy otrzymała odpowiedź, że nie stwierdzono żadnych naruszeń.

– Anya była szalona, ​​tracąc pamięć. Skarżyła się, że ktoś cały czas śpiewał w jej domu ”- mówi sąsiad Kukiny, aktor Nikołaj Smorchkow. -Czasami chodziła i dzwoniła do mieszkań słowami: „Dlaczego torturujesz dziecko? Zostaw go albo zadzwonię na policję! Baliśmy się, że podpalą lub wysadzą nasze wejście.

Anna Aleksandrowna zmarła jesienią ubiegłego roku. Jej córka niedawno wprowadziła się do mieszkania.

„Przyłapany na najbardziej obrzydliwych czynach”

W czasach sowieckich au pair często stawały się de facto członkami rodziny. Teraz gwiazdy z reguły traktują służące w zupełnie inny sposób: starają się zachować dystans, komunikować się w stylu biznesowym. Ale tu Lolita nie mogę tego zrobić. Zaprzyjaźnia się ze wszystkimi, którzy dla niej pracują, przyjaźni się ze wszystkimi. A raczej była przyjaciółkami, dopóki nie wpadła na .

Ostatnio piosenkarka musiała wyrzucić gospodynię, która była w pobliżu od ponad 10 lat.

– Przyłapana na najgorszych czynach, po prostu obrzydliwa – Lolita przewraca oczami.

Teraz rozumie, że sama jest winna – zawsze była naiwnym głupcem. Przyjedzie z podróży służbowej, rzuci torbę z opłatą na kanapie lub zostawi torbę pieniędzy dla drużyny w widocznym miejscu. Dlaczego się ukrywać? W domu nie ma obcych, każdy jest twój!

„No to zapłaciłam tamto, tamto, trochę tu dałam, tam wydałam” – mówi Lola. – Siadasz, przeliczasz resztę – coś się nie zgadza. Znowu liczysz, próbując sobie przypomnieć – dokąd poszedłeś? Myślisz, cóż, najwyraźniej gdzieś popełniłem błąd.

Ten „gdzieś błąd” trwał kilka lat. Lola nawet nie myślała o swojej gospodyni: była pewna, że ​​jest krystalicznie czystą, uczciwą osobą, bez żadnej wady.

A zimą Lolita sortowała zawartość szafek i nagle w odległej szufladzie znalazła dziwny proszek, bardzo przypominający narkotyki. Piosenkarka mówi, że od razu zrozumiała: tylko jej były mąż, którego wyrzuciła prawie rok temu, mógł się ukryć.

Lolita z byłym mężem Dmitrijem

Zadzwoniłem do prawnika, skonsultowałem się: kazał wezwać policję i zrobić przerwę. Gospodyni, która usłyszała rozmowę, była bardzo zaniepokojona i współczuła gospodyni.

A następnego dnia proszek z pudełka zniknął! Lolita odtworzyła wideo z kamer w mieszkaniu i sapnęła: ta sama au pair wyciągnęła torby i zabrała je. Lola podejrzewa, że ​​kobieta była w zmowie ze swoim byłym mężem i pomogła mu zdobyć i ukryć narkotyki. Oczywiście gospodyni została natychmiast zwolniona. I dopiero wtedy, jak mówi, zobaczyła wyraźnie: do czyich rąk przylgnęły „stracone” pieniądze.

„NIE KORZYSTAJ Z TOALETY, NIE SIEDZ PRZY STOLE!”

Z niczego zwyczajna kobieta może zrobić kapelusz, sałatkę i skandal. Każda celebrytka z łatwością dodałaby jeszcze jeden element: show. Na przykład, Alena Kravets – blondynka woli załatwiać sprawy ze swoimi gospodyniami wyłącznie w studiach kanałów telewizyjnych.

Alena Kravets

„Zwyczajem jest chodzenie po moim domu w mundurze, który jest w harmonii z wnętrzem”, towarzyska wyjaśnia zwykłym ludziom swoje zasady. Bez długich paznokci, bez makijażu. Nie korzystaj z toalety pana, nie siadaj ze mną przy stole.

READ
Kultowe obrazy gwiazd, które wyglądają śmiesznie

Alena nie ma szczęścia do służby. Pierwszy głośny skandal miał miejsce, gdy starła się z gospodynią domową, dowiadując się, że sypia z mężem. Wyrzucił ich obu. Później pogodziła się z mężem, ale znalazła nowego asystenta.

Ale przez dwa miesiące nie miała czasu na pracę, gdy wybuchł nowy skandal. Alena zaaranżowała pojedynek z gospodynią, oskarżając ją o kradzież drogiego futra, pierścionka za aż 60 milionów rubli i… ekskluzywnej blond peruki zamówionej we Włoszech.

„Nigdy nie zamykam szafek, ponieważ jestem przyzwyczajony do ufania ludziom, a nieuczciwi ludzie czasami tego używają” – narzekał Kravets. – No tak, nie mam najgrubszych i raczej krótkich włosów. Nie będę się rozpisywać: jak każda kobieta, zawsze chciałam wyglądać oszałamiająco. Ale martwię się o coś innego. Gdzie złodziej położy tę perukę? Jest dopasowany do mojej miniaturowej głowy i nie będzie pasował na nikogo innego!

Gospodyni była zszokowana oskarżeniami. Z kolei poszła złożyć skargę na byłego pracodawcę na policję: dziewczyna powiedziała, że ​​uXNUMXbuXNUMXbjuż pierwszego dnia pracy Kravets zabrał jej paszport i zabronił jej wychodzić z domu. Właściwie trzymała ją jako zakładniczkę! Skandal wyszedł na jaw, ale sam się rozwiązał – policja nie mogła ustalić, kto mówi prawdę, a kto kłamie. I sprawa została zamknięta.

„PRODUKTY REALIZOWANE Z TORBAMI”

Kolejna blondynka, która publicznie wychłostała swój personel, to balerina Anastasia Volochkova.

Początkowo przez długi czas pozwała byłego kierowcę, którego oskarżyła o okradanie jej: podobno zaufała mu, że wniesie opłaty do banku, a on „odgarnął” te pieniądze dla siebie w biedzie.

Po uzyskaniu wyroku w zawieszeniu dla kierowcy Volochkova rozejrzała się po swoim sztabie służących i dowiedziała się, że wśród pracowników są inne „szczury”. Mam gosposię, która pracowała dla artysty przez 10 lat. Do niedawna Nastya była nią zachwycona, uważała ją za przyjaciółkę – „Rayechka to moja kamizelka, której mogę powierzyć moje sekrety, radości i smutki”. A teraz nagle dowiedziała się, że kobieta ciągle ją okrada.

– Kiedy moja mama powiedziała mi, że Raya, która miała 70 tys. pensji miesięcznie, wywoziła z domu zakupy z torbami, na początku nie uwierzyłam, bo mam dość skomplikowaną relację z mamą. Potem moja córka Arisha zaczęła mi o tym mówić – wspomina Volochkova. – Postanowiłem sprawdzić nagrania kamer wideo. Okazało się, że mąż Rai regularnie przychodził po zakupy. Załadowała do jego samochodu nie tylko jedzenie, ale także rzeczy, w tym koce i poduszki, które kupiłem do mojego nowego domu!

Ostatnią kroplą była utrata sukienki córki Volochkovej. Strój, który kosztował 10 tysięcy dolarów, został podarowany dziewczynie na jej urodziny przez Nikołaja Baskowa.

Rajska balerina zwolniona. A na swoje miejsce wzięła innych ludzi.

„To małżeństwo Tadżyków, które jest mi wdzięczne za udzielenie im schronienia” – mówi Nastya. – Jak na razie spisują się świetnie.

MASZ DOMU?

Dobry sługa domowy za granicą zna główną zasadę au pair: bez względu na to, co dzieje się na twoich oczach w rodzinie, trzymaj język za zębami. Nie chodź do właścicieli z radą i swoją opinią, a tym bardziej nie zabieraj informacji z domu.

Ale to jest za granicą. W naszym kraju pokojówki i gospodynie są głównymi plotkami, przeciekającymi tajemnice swoich pracodawców do brukowców.

Była żona piłkarza Aleksandra Kerzhakova Ekaterina często wspomina swoją byłą gospodynię i nianię syna Marinę.

Alexander Kerzhakov z żoną Jekaterina

Była tam od samego początku ich życia rodzinnego z mężem. Przyjazny, delikatny, oddany. Katya traktowała ją jak własną osobę, prawie jak krewną.

Kiedy jednak zbliżał się rozwód i konflikt między Aleksandrem a Katią z powodu wspólnego syna, gospodyni postanowiła odegrać główną rolę w tym dramacie. Kerżakow zabrał chłopca, przestał pozwalać swojej byłej żonie go zobaczyć. A Marina zaczęła udzielać wywiadów, w których ostro negatywnie mówiła o młodej matce. Powiedziała, że ​​Katia chodziła, parała się narkotykami, piła . Żaden z tych faktów nie został udowodniony, ale opinia publiczna rozwinęła się – wielu uwierzyło gadatliwej gospodyni. W rezultacie Katia od sześciu lat nie może zobaczyć swojego dziecka, chociaż nie jest pozbawiona praw rodzicielskich .

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: