Wszystko tkwi w szczegółach: 11 zasad dla stylowych kobiet

Stylowe dziewczyny zawsze wyróżniają się z tłumu. I to nie dlatego, że noszą tylko najnowsze trendy lub wydają ogromne sumy na ich zakup. Po prostu wiedzą, że jasne szczegóły mogą sprawić, że obraz będzie stylowy. Redaktorzy strony Pretty Woman zwracają uwagę na 11 rekomendacji, dzięki którym staniesz się ikoną stylu.

Dodaj kolor za pomocą akcesoriów

Akcesorium może drastycznie zmienić wizerunek kobiety. Tylko jeden jasny i niezwykły detal może w magiczny sposób zmienić cię z prostaczki w elegancką damę. Na niektórych obrazach dozwolone są odważne eksperymenty – akcesoria w kolorowych odcieniach, które nie są już wizerunkiem kobiety. Tylko nie przesadzaj z akcentami.

Znajdź swój chip

Wybierz jedno jasne akcesorium, które będzie Twoją główną cechą. Może to być wszystko: okulary z różnymi oprawkami na każdą okazję, kolczyki lub kapelusze – wybór należy do Ciebie.

Pamiętaj o równowadze

Jeśli wybierzesz jasne ubrania, makijaż i włosy powinny być jak najprostsze.

Użyj koloru, aby wydobyć swoją najlepszą stronę

Jeśli masz cienką talię, musisz ją podkreślić paskiem, smukłymi nogami – modnymi rajstopami lub butami na wysokim obcasie.

Kup kolorowe buty na wyprzedaży

Dziewczyny wolą nosić neutralne buty, więc pod koniec sezonu w wyprzedażach znajdziesz stylowe i jasne buty, które tylko ozdobią Twój wygląd.

Noś kolorowe kurtki

W takich kurtkach nigdy nie będziesz się nudzić.

Zaktualizuj swój płaszcz za pomocą odpinanych kołnierzy

Ten stylowy detal odświeży Twój wygląd i nada mu oryginalności.

Zacznij od szalika

Każdy obraz można łatwo uczynić bardziej żywym i interesującym. Aby to zrobić, załóż stylowy szalik. Ale musisz zrozumieć, że jakość szalika musi być na najwyższym poziomie, a także pasuje do pory roku. W przeciwnym razie nie ma ograniczeń, każdy nawet najbardziej nudny i monochromatyczny obraz z kolorowym szalikiem będzie mienił się zupełnie innymi kolorami.

Baw się kontrastami

Najprostszym sposobem na oryginalność obrazu jest połączenie kontrastujących elementów, na przykład kobiecych i buntowniczych.

Wybierz jasne nadruki

Panterka stanie się jasnym akcentem Twojego wyglądu, jeśli dodasz do niej detale, na przykład wybierzesz szalik lub trampki w panterkę.

READ
Letnie koszule: 16 wspaniałych projektów na 2023

Pamiętaj o małych rzeczach

Wizerunek stylowej kobiety składa się z drobiazgów. I to nie tylko ubrania, buty i dodatki. Obejmuje to również fryzurę, manicure, przyjemny zapach. Tylko kompleksowe podejście do wizerunku pozwoli Ci stać się prawdziwą ikoną stylu.

Nie trzeba kupować tylko markowych ubrań i butów. Aby stworzyć stylowy wizerunek, wystarczy, że dama wykaże się odrobiną pomysłowości i uzupełni obraz odpowiednimi rzeczami. Zobaczysz, po prostu musisz pomyśleć o tym, ile kreatywnych pomysłów na stworzenie modnego wizerunku przyjdzie Ci do głowy.

Co o tym myślisz? Czekamy na Wasze komentarze!

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Bycie stylowym nie oznacza noszenia najmodniejszych rzeczy. Zostaniesz zapamiętany nawet w zwykłych ubraniach, jeśli dodasz do obrazu jasne szczegóły.

1. Dodaj kolor za pomocą akcesoriów

Codzienny strój będzie błyszczeć w nowy sposób, jeśli dodasz kilka jaskrawych dodatków, które pasują do koloru: może to być szal i etui na telefon lub jasny manicure pasujący do koloru torebki.

Zalecamy: 3 kolory w ubraniach, które wyglądają na drogie

2. Znajdź swój chip

Zastanów się, bez jakich szczegółów Twój obraz nie może się obejść, i uczyń z nich swoją cechę charakterystyczną. Może nosisz okulary? Następnie zbierz kolekcję ramek na wszystkie pory roku i okazje. Uwielbiasz dekoracje? Jasne kolczyki sprawią, że każda stylizacja będzie bardziej kobieca. Czapki, paski, bransoletki czy panterka – każdy detal może stać się rozpoznawalnym elementem Twojego stylu.

3. Pamiętaj o równowadze

Twój wygląd i ubranie powinny się nawzajem wspierać i nie przeszkadzać w blasku. Jeśli Twój dzisiejszy strój jest bardzo odważny, zachowaj równowagę: utrzymuj włosy i makijaż powściągliwe i proste. Nie noś od razu wszystkiego, co najlepsze. I odwrotnie, jeśli ubrania są wygodne, w neutralnych odcieniach, bujna stylizacja i jasna szminka na ustach dodadzą szyku obrazowi.

4. Użyj koloru, aby wydobyć z siebie to, co najlepsze.

Czy masz wąską talię? Koniecznie podkreśl to jasnym paskiem, nawet jeśli cała stylizacja utrzymana jest w neutralnych kolorach. Szczupłe nogi? Noś modne rajstopy. Czy potrafisz z gracją chodzić w szpilkach? Wtedy możesz sobie pozwolić na najbardziej wyzywającą parę i nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji o zły gust.

READ
Oryginalna tunika: 40 aktualnych modeli

5. Kupuj kolorowe buty na wyprzedaży

Обычно девушки делают выбор в пользу практичной и нейтральной обуви, поэтому туфли смелых оттенков легко найти на распродаже в конце сезона. Не упускайте шанс: необычная обувь даже самый скромный и скучный наряд превращает в стильный.

6. Noś kolorowe kurtki

Jeśli masz w swojej szafie kilka kolorowych kurtek, Twój wygląd nigdy nie będzie nudny. Czy ubierasz się całkowicie na czarno czy neutralnie? Załóż czerwoną kurtkę na ramiona, a zostaniesz uznana za ikonę stylu.

Zalecamy: Modne kurtki i kurtki 2018

7. Zaktualizuj swój płaszcz za pomocą odpinanych kołnierzy

Nudny płaszcz lub kurtkę można przekształcić za pomocą tylko jednego szczegółu – futrzanego kołnierza. Nie ograniczaj swojej wyobraźni, ponieważ akcesorium można łatwo zdjąć w dowolnym momencie: dziś przymierz jasne sztuczne futro, a jutro – naturalny naturalny odcień.

8. Jeśli boisz się jasnego koloru, zacznij od szalika.

Najłatwiejszym sposobem na dodanie koloru do stroju jest zarzucenie szalika na szyję. Przyzwyczajaj się do jasności stopniowo: jeśli w pewnym momencie poczujesz się nieswojo z powodu spojrzeń przechodniów, po prostu zdejmij akcesorium i schowaj je do torby.

9. Baw się kontrastami

Najbardziej zapadające w pamięć obrazy są zawsze budowane na kontrastach. Spróbuj sam: połącz elementy kobiece z buntowniczymi. Na przykład cienka sukienka z kurtką motocyklową lub elegancki płaszcz z trampkami. Do niedawna takie kombinacje były nie do pomyślenia, ale teraz są u szczytu mody.

10. Nie bój się jasnych nadruków

W rzeczywistości nie ma wulgarnych nadruków – są tylko rzeczy bez smaku i ich kombinacje. Na przykład lampart nie jest tak przerażający, jak o nim mówią. Aby wyglądać stylowo, po prostu stonuj jego uwodzicielstwo – zamiast halki i szpilek zaopatrz się w cętkowany szalik lub trampki.

11. Małe rzeczy mają znaczenie

Pamiętaj, że styl składa się z małych rzeczy. Szpulki na swetrze, rozciągnięte kolana na dżinsach, a tym bardziej zapach potu i mokrych pach może zepsuć najmodniejszy look.

Zalecamy: 11 zasad androgynicznego stylu, które zawładnęły umysłami fashionistek na całym świecie

Liderzy powinni przynajmniej mieć pozytywne nastawienie przy braku zazdrości i postępować z ludźmi zgodnie z energią współczucia. Co jest dla ciebie złe? To jest złe dla innych – krótkie i jasne. Cóż, czy to nie jest niezrozumiałe? Ale z jakiegoś powodu nie jest to dla nikogo jasne. Uderz mnie w głowę – będzie źle dla mnie, co oznacza, że ​​będzie źle dla drugiego. Jaki jest wniosek?

READ
Modowe tabu: czego kobiety nie powinny nosić według mężczyzn

Nie bij nikogo w głowę. I do czego dochodzimy? Jeśli uderzą mnie w głowę, to powinienem kogoś uderzyć w głowę. Cesarz Judhiszthira mówił o tym: „Świat byłby już dawno zniszczony, gdyby opierał się na zasadzie „oko za oko, ząb za ząb”, nie żylibyśmy z tobą przez długi czas, świat zostałby zniszczony dawno temu, gdybyśmy na każde uderzenie w twarz odpowiadali uderzeniem w twarz, na każdy cios uderzeniem, na każde złe słowo złym słowem. Co by było? Przez długi czas nic by się nie wydarzyło. Świat wciąż się trzyma, ponieważ ktoś ma współczucie. Ale dlaczego to współczucie tak szybko zanika na naszych oczach? Wojny, ataki terrorystyczne i nie tylko. zwierzęta są ubijane w rzeźniach, co minutę 110 110 zwierząt, jak tu z wami siedzimy, jest ubijanych w rzeźniach świata. Co minutę XNUMX tysięcy! Ile dziennie. Nie wiem ile rocznie. umysł jest niezrozumiały!
Jaką skalę przemocy osiągnięto we współczesnym świecie. I dlaczego energia współczucia słabnie teraz? Mięso, alkohol i pożądania seksualne, które stymulują romanse pozamałżeńskie. Kiedy energia seksualna jest stymulowana w społeczeństwie, energia matczyna gwałtownie spada zgodnie z tym. A energia macierzyńska jest źródłem współczucia. Nie mówimy wam teraz o Bogu, o czymś duchowym.
Rozmawiamy o wartościach, które nas otaczają. Musimy docenić energię dobroci. Matka jest najczystszą istotą dla syna, dla rodziny. Najwyższa żywa istota na świecie. Po Bogu matka jest czczona, mówi Manu Samhita. A co widzimy? Babcia przygląda się, robi chirurgię plastyczną i idzie na spacer z młodym mężczyzną. Kultura Zachodu. Skąd więc bierze się współczucie? To jest energia macierzyńska, energia rodzicielska. Tylko miłość rodzicielska jest bliska świętości, nie ma na świecie nic innego jak święty i być nie może. Nawet miłość małżeńska nie jest tak potężna jak moc macierzyńska. Ta miłość jest nieodwracalna. Każde dziecko może być. Miłość małżeńska jest egoistyczna, selektywna: kocham tę osobę, ale nie chcę jej widzieć, akceptuję to, chcę tego, nie mogę bez niego żyć, umrę bez niego… Jeśli oni zgadzają się razem, są szczęśliwi. Kiedy masz wybór, nie wybierasz niczego.
Dzieci przychodzą – nie wybierasz, dorastają, przyprowadzają do domu przyjaciół – zdecydowanie ich nie wybierasz. Jeszcze dorastają, przyprowadzają do domu pannę młodą lub pana młodego – mój Boże, tego na pewno nie wybrałeś – a ty to wszystko akceptujesz, akceptujesz to, bo jesteś matką, ojcem, jesteś babcią, dziadku, musisz zaakceptować, zaakceptować, zaakceptować . Miłość po prostu wszystko z rzędu – to jest świętość. Współczucie rozwija się, gdy są po prostu dobre rodziny. Na początku współczujemy dzieciom: on jest niewinny. Szkolimy go nie z poczucia korzyści, ale dlatego, że będzie cierpiał, jeśli nie będzie szkolony. Stosujemy wyższe energie wobec naszych dzieci. Ale nie stosujemy się do dzieci innych ludzi. A dzieci biegają wszędzie, przybliż nas. Ale jeśli wszystko jest związane z pożądaniem, nie będziemy mieli ani macierzyństwa, ani ojcostwa. Bardzo rzadko można zobaczyć matkę na ulicy, mam na myśli świadomość matki. Wielu idzie z dziećmi, oczywiście, potrząśnij nimi z wyrażeniem „czy to nie w porządku”. Ale bardzo rzadko można zobaczyć dokładnie cechy matczyne.
Skąd mężczyźni czerpią swoją siłę? Od matki. Teraz kobiety są zdziwione: „Gdzie są silni mężczyźni?” Mężczyźni teraz nie znają sensu życia, nie dążą do osiągnięcia Najwyższych celów, zarabiają pieniądze i wydają je na zmysłowe przyjemności, nie są stabilni, niewierni, słabi, szybko się męczą, szybko denerwują, odzyskują długi czas, bardzo słaby. Kobiety nie czują wsparcia, mąż w ogóle jest jak dziecko. Dlaczego potrzebuję innego dziecka? Życie jest łatwiejsze bez męża. Jeśli kobieta nie ma wsparcia, będą kłopoty. Narodzą się niechciane dzieci. Kobiety, które nie mają ochrony, wychodzą na ulice i swoim wyglądem przyciągają wielu mężczyzn. Oznacza to, że urodzi się niechciane potomstwo, którego oni nie chcieli. jak matka. Chcieli po prostu wejść w związek jako żona lub jako mąż, jako mężczyzna i kobieta, a dziecko jest produktem ubocznym seksu. Co powinienem zrobić? Bierzemy to tak, jak jest.
Jeśli żyjemy w takim duchu, rozwijając niższe energie, będziemy cierpieć. Jak to wszystko wygrać?
Po pierwsze: nie możesz zazdrościć i musisz współczuć. Jeśli spojrzysz na świat oczami Wiedzy, zobaczysz, że większość ludzi nie dorosła, pozostali dziećmi, to bardzo smutny obraz. Można uczyć prawdziwych dzieci, ale teraz rodzice, którzy są pozbawieni Wiedzy, muszą być współczujący. „To jest tragedia czasów”, powiedział o tym Prabhupada. Ludzie pozbawieni Wiedzy nigdy nie dorastają. Starsi ludzie, którzy mają czas specjalnie przeznaczony na samoświadomość, siedzą w parkach i uderzają w domino. To jest tragedia czasów. Ludzie opuszczają to życie, nie rozumiejąc, dlaczego tu przybyli? od Aleksandra Chakimowa

READ
Kup sukienki od producenta z Iwanowa na zimę
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: