Wszystko o włosowej metodzie makijażu permanentnego brwi

Makijaż permanentny brwi to rodzaj tatuażu, w którym każdy włos jest rysowany osobno. Technika ta jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów wyglądu i tworzy naturalny wygląd w każdym wieku. Dzięki terminowej korekcie i odpowiedniej pielęgnacji efekt utrzymuje się przez kilka lat. Pigment nie zmywa się wodą i jest odporny na blaknięcie na słońcu.

Czym jest tatuaż na brwi i jak to się dzieje?

Istnieje kilka technik stylizacji tatuażu brwi:

 1. Europejski. Włosy po zerwaniu są ściągane od dołu do góry.
 2. Wschodnia lub „Azja”. Nachylenie włosów w tej technice po zerwaniu jest rysowane od góry do dołu.

Zalety i wady

Technika tatuażu brwiowego to delikatny tatuaż, który można bez problemu skorygować. Korzyści z technologii obejmują:

 • umiejętność tworzenia naturalnego wizerunku;
 • nie trzeba tracić czasu na makijaż;
 • maskowanie defektów estetycznych;
 • korekta asymetrii;
 • obszerne i bujne brwi.

Wady procedury obejmują konieczność korekty i okres rekonwalescencji, podczas którego konieczne jest przestrzeganie zaleceń mistrza.

Komu poleca się tatuowanie brwi metodą włosową?

Opryskiwanie brwi techniką włosową jest odpowiednie dla dziewcząt i kobiet z następującymi problemami:

 • rzadkie brwi;
 • matowy kolor włosów
 • łuki asymetryczne;
 • niewyraźna forma;
 • blizny lub blizny, które zakłócają wzrost włosów.

Po dłuższym używaniu pęsety do korekty kształtu brwi włoski przestają rosnąć. Jeśli wcześniej modne były brwi ze sznurkami, teraz dziewczyny dążą do obszernych, bujnych brwi. Można to osiągnąć za pomocą tatuażu brwi metodą włosową.

Przygotowanie do procedury

Na tydzień przed sesją zaleca się unikanie ekspozycji na słońce. Dzień przed tatuażem nie można pić alkoholu, aw dniu zabiegu – wypić kawę. Przed przystąpieniem do zabiegu mistrz wybiera odcień barwnika zgodnie z kolorem włosów, oczu i skóry. Linia łuku jest wybierana z uwzględnieniem kształtu twarzy.

Jak przebiega procedura

Po zatwierdzeniu kształtu brwi i techniki tatuażu mistrz przystępuje do wykonywania manipulacji:

 • leczy skórę środkiem przeciwbakteryjnym;
 • rysuje kontur ołówkiem kosmetycznym;
 • wykonuje pierwsze przejście bez znieczulenia;
 • zadaje znieczulenie;
 • wprowadza pigment do powierzchniowej warstwy skóry za pomocą sterylnego narzędzia.

Zabieg trwa zwykle nie dłużej niż 40 minut.

Jak wyglądają brwi po tatuażu włosów?

Zdjęcia przed i po pokazują efekt rysowania brwi techniką włosową. Zaraz po tatuażu brwi wydają się zbyt jasne, odcień może różnić się od pożądanego. Na skórze może pojawić się zaczerwienienie. To normalna reakcja organizmu na zabieg. W ciągu miesiąca nastąpi stopniowa regeneracja skóry. Ostateczny efekt i pożądany odcień barwnika pojawi się po 4 tygodniach.

READ
6 prostych kroków do nieskazitelnych brwi: od teraz możesz zapomnieć o salonach kosmetycznych

Pielęgnacja brwi po zabiegu

Aby bujne i piękne brwi przez długi czas cieszyły właściciela, musisz postępować zgodnie z zaleceniami mistrza. Na początku unikaj kontaktu z wodą. Wystającą posokę można wyeliminować za pomocą wacika nasączonego chlorheksydyną. Trzeciego dnia po zabiegu pojawi się peeling. Nie można usunąć skórek, muszą one same odpaść.

W ciągu 2 tygodni po sesji powstrzymaj się od wizyty na siłowni, saunie i basenie. Chroń twarz przed słońcem i noś szerokie okulary przeciwsłoneczne, gdy wychodzisz na zewnątrz.

Przeciwwskazania

Tatuowania nie należy wykonywać kobietom w ciąży, w przypadku zaburzeń hormonalnych, osobom z chorobami układu sercowo-naczyniowego. Lekarze nie zalecają zabiegu osobom z zapaleniem wątroby, chorobami wirusowymi, HIV.

Jak długo trwa tatuaż i czy trzeba go poprawiać?

Technika włosowa, podobnie jak inne metody trwałe, oznacza konieczność korekty miesiąc po pierwszym zabiegu. Mistrz skoryguje kształt włosów i uzupełni braki, które mogły powstać w wyniku niewłaściwej pielęgnacji lub indywidualnych cech regeneracji skóry. Jeśli cień okazał się zbyt matowy, możesz go bardziej nasycić i dostosować ton.

Według opinii klientów tatuowanie trwa od 1,5 do 3 lat, czas trwania efektu zależy od jakości pigmentu, głębokości nakładania barwnika, rodzaju skóry i tempa metabolizmu.

Tatuaż włosów i microblading: jaka jest różnica

Jak wykonuje się makijaż permanentny brwi techniką włosową? Z reguły barwnik wstrzykuje się pod skórę maszynowo za pomocą mikroskopijnych igieł. Jeśli wybrano microblading, mistrz wykonuje nacięcia na skórze za pomocą ostrza, w które wstrzykuje się pigment. Po tatuowaniu sprzętowym włosy wyglądają na grubsze i bardziej naturalne niż po microbladingu. Faktem jest, że nacięcia wykonywane są ręcznie, co oznacza, że ​​odległość między nimi może być większa niż pociągnięcia wykonywane przez maszynę.

Koszt procedury

Mistrzowie studia makijażu permanentnego EYEBROWS Makijaż Permanentny są zawsze gotowi, aby zmienić Twój wygląd i sprawić, by Twój wizerunek był bardziej wyrazisty. Koszt stałego zaczyna się od 5990 rubli. Cena zależy od rodzaju barwnika i nakładu pracy. Dokonamy korekty z 50% rabatem.

Pozdrowienia dla tych, którzy przyjechali) Dzisiaj chodzi o brwi. Moja koleżanka, do której wielokrotnie udawałam się na makijaż, zaczęła rozpowszechniać swoje prace polegające na natryskiwaniu brwi techniką włosową (realizm), a potem nie mogłam się oprzeć. To wygląda po prostu wspaniale!

READ
9 rażących błędów, które każdy popełnia podczas korygowania brwi! Nie rób tego w ten sposób!

Himera666 awatar

Chcę opowiedzieć długą i bardzo skomplikowaną historię moich brwi. Kiedy miałam 17 lat, modne były brwi z cienką nitką. I uzbrojony w pęsety bezlitośnie wyrywałem sobie włosy. W rezultacie brwi w ogóle przestały rosnąć. Nie przeszkadzało mi to zbytnio, bo uwielbiałam makijaż.

Granovskaya92 awatar

Z pewnością wszyscy słyszeli „o tym strasznym tatuażu, który się starzeje i generalnie bardzo często się nie udaje”. Spieszę zapewnić: tak, zdarzają się nieudane tatuaże, nieudane tatuaże, zła opieka stomatologiczna, złej jakości operacje plastyczne itp.

Awatar Kalaszonoka

Dobry wieczór, piękności!)) Od dawna chciałem podkreślić moje brwi. Wszędzie tylko słyszałam o tatuowaniu, ale przez długi czas nie decydowałam się na ten zabieg. Kupiłem farbę do brwi i sam zrobiłem piękno w domu, ALE farba szybko się zmyła.

Awatar Nadii Sokolowej

Cześć wszystkim! Jestem posiadaczką jasnych a nie grubych brwi, to jest u mojego taty. Od 14 roku życia farbowałam brwi farbą i od tego czasu farbowałam co dwa, trzy tygodnie. Chociaż farba pozostała na włosach, ale nie na skórze, co bardzo bym chciał.

vlada1972 awatar

Generalnie zdecydowałam się na włosową metodę tatuażu brwi. A wcześniej miałam doświadczenie w tatuowaniu brwi metodą pudrową. Tatuowanie brwi pudrem było bardzo bolesne, skarciłam się jak tylko mogłam. Ale wynik mnie uszczęśliwił. Chociaż nie do końca to było to, czego chciałem.

Awatar Galina-Mireya

Lakierowanie włosów było dla mnie drugim etapem eksperymentowania z brwiami. Po raz pierwszy spróbowałem microbladingu brwi. A ponieważ microblading nie zrobił na mnie większego wrażenia, postanowiłam zrobić sobie tatuaż techniką „Hair Spray”.

Dzień dobry!? piękne, słodkie panie. Dziś chcę Wam opowiedzieć o tym, czy warto wykonać Permanent Eyebrow Tattoo techniką „Hair Spray” O Brwi Idealnych marzyłam od bardzo dawna. Bo nie masz ochoty wstawać wcześnie rano?

Długo decydowałem się na procedurę, a teraz tak się stało, mistrz zapewnił promocję – jeśli zrobisz dwie lub więcej stref, każda strefa będzie kosztować 3000 rubli. W trybie normalnym każdy zabieg wyceniono na 4500 za strefę. Postanowiłem od razu zrobić tatuaż w trzech strefach – brwi, strzały i usta.

_Awatar Lady_Cat_

Makijaż permanentny brwi w technice „Powder Spray”. Przygotowanie do zabiegu, odczucia podczas tatuażu i etapy gojenia brwi. Jak zmienia się kolor w ciągu miesiąca. Pielęgnacja brwi po zabiegu. Korekta makijażu permanentnego.

READ
Straszna prawda o microbladingu brwi: co ukrywają mistrzowie makijażu permanentnego

Cześć wszystkim! Ta recenzja została napisana ponad miesiąc, wszystkie zdjęcia są sygnowane zgodnie z chronologią. Chciałem przekazać czytelnikowi bardziej szczegółowo wszystkie subtelności procedury makijażu permanentnego.

Awatar Darkhana-Uula

Po prostu patrzę teraz na moje poprzednie zdjęcia „bez brwi” i rozumiem, że to tylko śmieci! Przerażają mnie. Nie rozumiem, dlaczego nie zrobiłem tego wcześniej! Najważniejsze jest, aby wybrać dobrego mistrza!

Cześć wszystkim! Jeśli przyszedłeś przeczytać tę recenzję, najprawdopodobniej interesuje Cię temat tatuowania brwi i masz zamiar zrobić sobie piękne brwi lub może poprawić niezbyt udaną pracę poprzedniego mistrza.

Awatar Ellen_be

Witam wszystkich, którzy zajrzeli do tej recenzji, co oznacza, że ​​tak jak ja kochają piękne i zadbane brwi, ale cenią swój cenny czas i długo zastanawiają się nad „robieniem” brwi.

Awatar La Belle Helene

Sześć lat w NATURAL i . Znowu zdecydowałam się KOLOROWAĆ „Techniką Airtouch” na długich włosach: efekt, zdjęcie miesiąc lub więcej po farbowaniu, cechy pielęgnacyjne

Wiosna to czas zmian, natura budzi się ze snu. I razem z nią dążymy do odnowy i piękna! Tak więc tej wiosny odwiedziła mnie myśl o farbowaniu włosów. Pozwól, że opowiem ci trochę o moich włosach. Po licznych eksperymentach w młodości, w wieku 22 lat zostałam blondynką.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: