Wszystko na swoim miejscu! 17 lifehacków na efektywne przechowywanie drobiazgów

Każdy z nas w domu ma ukochane pudełko wypełnione po brzegi każdym drobiazgiem. Wśród tych rzeczy są konieczne i niezbyt potrzebne. Gromadzimy je bez wahania, czasem miesiącami, nie zaglądając do tej wątpliwej skarbnicy. Ale demontaż tej góry jest taki męczący! Oczywiście każdy ma ochotę po prostu wziąć to wszystko i wyrzucić do śmieci. Wszystko byłoby proste, gdyby były tylko śmieci. Nie rozpaczaj! Wystarczy kupić lub wykonać odpowiednią półkę modułową lub regał wielofunkcyjny! Ta kolekcja pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

101

Wszyscy mamy wiele domowych drobiazgów, których często używamy i które często leżą wszędzie. Znalezienie drobnych drobnych lub rachunku za prąd czasami trwa znacznie dłużej niż załatwienie sprawy, dla której szukasz tej drobnostki. Aby pozbyć się problemu i zaoszczędzić czas, lepiej zebrać wszystkie te potrzeby w jednym miejscu. Na przykład w biurze, salonie lub kuchni. Lepiej nie używać sypialni do tych celów. Istnieje kilka świetnych opcji z półkami, półkami na prasę, wiszącymi mini-biurami i organizerami wnętrz. Wybierz dowolny.

102

103

104

105

106

Lepiej jest wyłamać narożnik lub blok modułowy do przechowywania drobiazgów w strefach: papiery (listy, rachunki), przedmioty (długopisy, książki, spinacze, słoiki, nici), tablice (na naklejki, notatki, magnesy, zdjęcia) oraz aktywną wolną strefę, której zawartość będzie się różnić w zależności od Twoich potrzeb.

Blok modułowy może być wykonany z różnych materiałów, ale oczywiście lepiej, żeby pasował do wnętrza. W kwestii kształtu również można wykazać się wyobraźnią, czy będzie to wspaniały stos szuflad i sygnowanych pudełek, czy też klasyczny uchylny moduł (regał) z minipółkami i materiałowymi kieszonkami.

107

101

108

109

110

Bardzo ważny punkt: jeśli nie ma potrzeby zamykania wszystkich drobiazgów w pudełkach, to przestrzeń modułowa organizera wnętrza (moduł, stojak) powinna być otwarta. Musisz zobaczyć i zrozumieć, co leży (wisi) i gdzie.

111

Nasi eksperci mają inną, alternatywną opinię na temat przechowywania drobiazgów. Polecają stoły.
Idealnym miejscem do przechowywania drobiazgów jest stół z wieloma szufladami różnej wielkości, które zamykane są jedną wspólną pokrywą.

112

Stoliki z głębokim przezroczystym lub półprzezroczystym blatem z szufladami to doskonałe rozwiązanie do przechowywania drobnych przedmiotów. W pokoju dziecięcym zabawki, ołówki, albumy i książki można umieścić na wewnętrznych drzwiach szafki za pomocą tekstylnych kieszeni.

READ
Pudełka do przechowywania: 16 kreatywnych pomysłów dla Twojego domu

113

114

115

116

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Podobał Ci się artykuł? Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco z najciekawszymi materiałami

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: