Wszystko idzie w marszczenia”: strój dziewczyny Yany Rudkovskiej został uznany za niedorzeczny

„Wszystko chodzi w marszczeniach”: dziewczęcy strój Yany Rudkowskiej został uznany za śmieszny – „Piękno”

Każdy z nas jest ekspertem w jakiejś dziedzinie i możemy dzielić się swoim doświadczeniem i uczuciami z innymi. Co więcej, jesteśmy po prostu do tego zobowiązani, ponieważ w naturze działa bardzo proste prawo „im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz”.

Producentka Yana Rudkovskaya słynie z zamiłowania do mody, ale czasami zapomina, ile ma lat i pojawia się publicznie z gołymi nogami, marszczeniami i różowymi policzkami, chcąc zaimponować wszystkim, oczywiście, drogim wizerunkiem marki. Jednak takie zachowanie powoduje tylko kpiny ze strony internautów, którzy zastanawiają się, jak długo diva będzie młoda?

Producent gwiazd Yana Rudkovskaya stale otrzymuje zaproszenia na wszystkie najbardziej kultowe wydarzenia i pokazy, aw szczególności gwiazda stara się nie przegapić niczego, co byłoby związane z modą i stylem. Teraz ku niemałej radości gwiazdy dom mody Chanel sprowadził swoją kolekcję do stolicy. I choć Yana widziała już tę kolekcję, nie mogła sobie odmówić przyjemności ponownego przyjrzenia się lotowi pomysłów projektowych i popisania się swoją urodą na czerwonym dywanie pokazu mody, jednak ten ostatni niestety jej się nie udał. Kapryśna publiczność zauważyła, że ​​strój Rudkowskiej był znowu młodzieżową sukienką z minispódniczką, bogato zdobioną kilkoma warstwami falban.

Długość rąbka skupiona na nogach 43-letniej celebrytki, która ze względu na swój wiek nie może pochwalić się pięknymi kolanami. Jednak sama Yana to rozumie, starannie retuszując swoje nogi na zdjęciach, ale uparcie nadal je eksponuje na różnych imprezach. I choć strój diwy z pewnością kosztował dużo pieniędzy, rozczarowani fani po raz kolejny przypomnieli Rudkowskiej, że motto to „drogo- bogaty” trzeba go mądrze używać i przede wszystkim trzeźwo ocenić, czy strój Cię maluje, czy nie.

„Rudkovskaya w swoim repertuarze jest mini w falbankach, kolanach w fałdach” „Prawdopodobnie wszystko jest szalenie drogie, ale tak bez smaku” wszystko nie może się wydostać z wizerunku „dolarówki”. I najwyższy czas, aby to zrobić!” „Co z każdym z otwartymi kolanami, czas założyć maxi. A potem są takie rumiane policzki, tylko dziewczyna-dziewczyna “” Och, jak źle wszystko jest. Trzeba umieć tak przeciętnie podnieść strój” „Wszyscy chodzą w falbankach, ale to już nie 11-latka nosi takie sukienki” „Podobno wyjęła sukienkę z szafy, w której poszła do disco” drogie i designerskie, to nie znaczy, że będzie Ci odpowiadać!”

READ
Tajne plotki z Hollywood - prawdziwe twarze celebrytów!

Oprócz umiejętności stylowego ubierania się, z punktu widzenia fanów, kwestionowane są również maniery gwiazdy. Rzeczywiście, na niedawnym wydarzeniu Yana Rudkovskaya pokazała, że ​​nie wie, jak zachowywać się jak dama, pozwalając sobie na zbieranie owoców, a następnie rzucanie ich na wspólny talerz na stole.

Eva.Ru zaczęła publikować wybrane najlepsze artykuły i dyskusje w swoich grupach w sieciach społecznościowych.
Śledź nas na Facebook,
Instagram,
WKontakcie,
Одноклассники,
czytać nas i być zawsze w kontakcie. Dziękuję Ci!


    „Wystające uszy nie są modne”: wizerunek Yany Rudkovskiej nie zrobił wrażenia na fanach

Niedawno w stolicy odbyło się pierwsze w Rosji uroczyste wręczenie nagrody ustawodawcom nowoczesnych trendów w cyfrowym świecie. Wśród wielu popularnych blogerów, wśród zwycięzców znalazła się biznesowa Yana Rudkovskaya.

Jewgienij Siemionow, Sport24

12 listopada fani łyżwiarstwa figurowego mieli z czego wybierać.

Opcja 1. 4. etap Grand Prix Rosji na arenie CSKA z Elizaveta Tuktamysheva, Anastasia Mishina / Alexandra Gallyamov, Evgeny Semenenko i Mikhail Kolyada.

Opcja 2. Pokaz Evgeni Plushenko w VTB Arena z Aleksandrą Trusovą, Markiem Kondratyukiem, Dimą Bilanem i Philipem Kirkorovem.

Jak myślisz, gdzie było więcej widzów? Odpowiedź jest przewidywalna, nieprzewidywalna skala. Plushenko udało się zbudować pełny lodowy pałac dla 14 XNUMX widzów.

„Dzisiaj na Grand Prix było bardzo mało ludzi. Wygląda na to, że czołówka jeździ na łyżwach, ale przyjechało niecałe dwa tysiące. Dzisiaj wszyscy byli na naszym pokazie ” – mówi bohater dnia, który jednego dnia był na obu imprezach. Podczas Grand Prix zabrał Sofyę Muravyovą na lód, a na wystawie pokazał kilka liczb.

Kulminacja akcji na arenie hokejowej Dynamo – wspólny numer Aleksandra Trusowa и Marek Kondratiuk z wokalami na żywo Philip Kirkorov. Gwiazda para łyżwiarzy szybowała po lodzie za pomocą specjalnych lin.

Główna bomba roku w postaci. Trusova i Kondratyuk razem (!) do żywego wokalu Kirkorova (!) przelecieli nad lodem!

Główna bomba roku w postaci. Trusova i Kondratyuk razem (!) do żywego wokalu Kirkorova (!) przelecieli nad lodem!

Chłopaki zachwyciły publiczność solowymi numerami. Mark – olimpijski wolny, Sasha – nowy krótki. do piosenki Ainsi bas la vida francuskiej piosenkarki Indili. Alexandra czysto wykonała podwójnego Axela, potrójnego flipa i potrójnego lutza + potrójną pętlę na palcach – wszystko w najbardziej konkurencyjnym trybie.

READ
Najkrótsze małżeństwa rosyjskich celebrytów

Nie zabrakło również elementów ultra-c w wykonaniu wicemistrzyni olimpijskiej: na zakończenie pokazu Trusova w drugiej próbie dostała czyste poczwórne uderzenie.

Na tym nie kończyły się interakcje Trusovej z powietrzem. Łyżwiarz figurowy podleciał pod sufit areny podczas jednej z piosenek Dimy Bilan.

Dla Kondratiuka dzień pokazu był szczególny. 12 listopada ważny członek jego rodziny świętował swoje urodziny.

„Dzisiaj jest dla mnie specjalny pokaz. Moi bliscy ludzie siedzą w przedpokoju. A jedna z nich, moja babcia, ma urodziny. Dziękuję Ci za wszystko co robisz. Gdyby nie twoja pomoc, nie jeździłbym tutaj. Tak bardzo cię kocham. Wszystkiego najlepszego”, Kondratiuk powiedział po przemówieniu.

Kolejną cechą spektaklu jest balet na lodzie. Wielu występom towarzyszyli artyści z innej dziedziny sztuki, którzy tańczyli na okrągłej scenie zajmującej część lodu. Gość Supergwiazda – Siergiej Polunin. Legendarny tancerz baletowy po raz pierwszy wykonał wspólny numer ze swoją żoną, łyżwiarką figurową Elena Ilinykh, a następnie – z Aleksandrem i Jewgienijem Pluszczenko do kompozycji „Let’s Get Up”, poświęconej bohaterom Rosji.

„Aby zgodzić się z Siergiejem Poluninem na występ na lodzie, zdarzyło się to po raz pierwszy w historii. Rzeczywiście jest światową gwiazdą baletu. Cieszymy się, że wraz z Jewgienijem otwieramy tę stronę”, – powiedziała Rudkowska.

Ojciec i syn Pluszczenko we wspólnych pokojach wyglądali organicznie. Było to szczególnie emocjonalne pod słynną piosenką „Snow” wykonaną na żywo przez Philipa Kirkorova. Yana Rudkovskaya powiedziała, że ​​uXNUMXbuXNUMXbAleksander od dawna marzył o występie z królem rosyjskiej muzyki pop.

Facet ma dobry gust zauważył Kirkorow.

“Tak jak moja matka” — powiedziała Rudkowska.

„Talent, jak tata. Chciałbym, żeby ten mały blond aniołek pobił rekord swojego ojca”. – zakończył piosenkarz.

Kolejna potężna wydajność Alena Kostornaja и Marie Crimebrery do piosenki „Nie budź mnie”.

W niedzielę nie będzie pokazu, a podczas Grand Prix Rosji odbędą się darmowe programy. Zastanawiam się, czy to pomoże zwiększyć frekwencję na zawodach?

„Obiecujemy, że nie będziemy ponownie organizować pokazu w tym samym czasie, co zawody. Ale kiedy planowaliśmy naszą imprezę, kalendarz Grand Prix był nieznany. W każdym razie wszyscy mieliśmy. Mamy pełne wyprzedane. Ani jednego pustego miejsca, wszystko zostało sprzedane. Poziom naszego show jest kolosalny, podnosimy poprzeczkę i podnosimy ją. Niech ktoś nas dogoni i wyprzedzi, będziemy tylko szczęśliwi., – mówi Rudkovskaya.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: