Wszystko albo nic! Jak różne znaki zodiaku kochają

Jakich uczuć doświadczają mężczyźni i kobiety według znaku zodiaku, gdy są w związku lub małżeństwie?

Jakich uczuć doświadczają mężczyźni i kobiety według znaku zodiaku, gdy są w związku lub małżeństwie?

Łatwo się zakochują, ale szybko się ochładzają. Jeśli jednak jesteś naprawdę zakochany, to jest to na całe życie. Ambitni, przenieście mężów do sukcesu. W kontaktach z nimi konieczny jest takt, bywają bardzo urażeni chamstwem i nieuwagą wobec siebie.

Mądrość nabywają dopiero w wieku dorosłym, po 30 latach, gdy są atrakcyjne i towarzyskie. Tymczasem stawiają swoje żony na piedestale, rzadko je krytykują. Jednak często brakuje im stanowczości, chociaż nie można ich nazwać pantoflami, są po prostu nieco niekonsekwentne i impulsywne w czynach i słowach.

Mają lekki charakter, ale jednocześnie bardzo praktyczne. Mogą oferować mężowi opiekę, komfort w domu, ale w zamian żądają satysfakcji materialnej i moralnej. W rzeczywistości bardzo trudno jest się z nimi rozwieść i kłócić się, jeśli sami tego nie chcą (w bardzo rzadkim przypadku) i nie prowokują celowo swoich mężów. Instytucja małżeństwa jest dla nich bardzo ważna jako status, dlatego nie rozwodzą się.

Dla nich małżeństwo jest ważniejsze niż sukces w miłości. Dobrzy mężowie: niezawodni, wierni, prawdziwi panowie we własnym domu. Jednocześnie są lakoniczne i podejrzliwe, co jednak przy odpowiednim podejściu żony można łatwo wyeliminować. Trochę nudny, ale dokładny we wszystkim.

Bliźnięta

Kobiece, pomysłowe, stawiają na pierwszym miejscu piękno i miłość, a dopiero na drugim – dom. Dobre matki. W trosce o dzieci mogą gasić emocje. Domaganie się materialnego składnika ich małżeństwa. Mogą wydawać się niepoważni, ale tak nie jest. Łatwo iz przyjemnością przyjmuj gości i przyjaciół, bardzo gościnne hostessy.

Ich motto brzmi: „Miłość to gra”. Rozwinięta inteligencja i wrażliwość. Lubią flirtować i generalnie schodzą na bok, ale zdrada fizyczna nic dla nich nie znaczy – zmiana wrażeń, nic więcej, ale duchowo zawsze są bardzo przywiązani do swoich żon. Nie znoszą czepiania się, kontroli i jakichkolwiek ograniczeń ich wolności.

Idealne, wierne żony i matki. Często kocham więcej dzieci niż męża. Doskonałe gospodynie domowe, namiętne kochanki, ale bardzo zazdrosne i właściciele. Gotują znakomicie, ich dom jest zawsze pełen komfortu i zapachu pysznego jedzenia. Urocze i inteligentne rozmówcy z gośćmi i współpracownikami męża. Jednym słowem, nigdy nie uderzą w twarz w błocie. Gospodarze oszczędni.

Dla nich życie bez miłości nie ma sensu. Całkowicie poddaj się namiętnościom i uczuciom. Zmienny nastrój (od chłodu po „eksplozję”) może dotyczyć zarówno żon, jak i dzieci. Ale częściej są to domowi i wzorowi mężowie. Ukochane żony zawsze inspirują ich do aktywnej pracy i dużych zarobków, które zawsze przynoszą rodzinie. Bardzo lojalny, ale może być zbyt oszczędny.

READ
4 biologiczne oznaki zewnętrzne kobiety, których nie przegapi żaden mężczyzna

Bardzo atrakcyjna i namiętna. Dobre gospodynie domowe i kucharze, odpowiedzialni, ale wymagają stałej uwagi. Zwiększone zapotrzebowanie na jego zawartość materiałową. Jeśli związek z mężem się nie zgadza, mogą całkowicie poświęcić się opiece nad dziećmi. Wspaniali w firmach i utalentowani wychowawcy nie tylko swoich dzieci, ale i mężów.

Romantyczny, ale pragnący uwielbienia ze strony żony. Hojny, uwielbiam dawać prezenty. Mogą wymieniać domowy komfort na rzecz społeczeństwa, co często robią, nie są w domu. Hojny, ale bardzo zazdrosny. Często sentymentalny. Zawsze uwielbiają swoje dzieci, nawet jeśli nie ma harmonijnej relacji z żoną.

Analityka góruje nad emocjami. Nadmierna troska o swoje zdrowie, a także czystość w domu. Bardzo uważny na mężów i dzieci, opiekuńcze i oszczędne gospodynie domowe. Są we wszystkim racjonalni, więc mąż może odnieść wrażenie, że żona traktuje go z chłodem, ale tak nie jest, po prostu Panny mają w sobie odrobinę cynizmu.

Podwójne i sprzeczne natury: chłód łączy się z sentymentalizmem. Bardzo boją się krytyki. Optymiści często ubóstwiają swoje żony. Jeśli spotkają się z pełnym zrozumieniem swojej natury, wówczas są oddawane rodzinie bez śladu. Zawsze oszczędny i opiekuńczy, cała pensja idzie na dom. Bardzo kochają dzieci. Często się nimi bawi.

Sentymentalny, kobiecy i uwielbiający być chwalony. Jeśli tak się nie stanie, może rozwinąć się depresja. Zazdrośni, często potrafią na pierwszym miejscu postawić komfort domu, a na drugim tylko miłość. Zawsze marzą o bogatym mężu i nigdy nie wyjdą za mąż za mało obiecującego pod tym względem podmiotu.

Prawdopodobnie najwierniejsi mężowie. Są szczęśliwi, gdy doceniają swoje uczucia, jednocześnie stawiają zbyt wysokie wymagania życiu rodzinnemu, jak i życiu w ogóle. Od czasu do czasu potrzebują spokoju i uwagi. Bardzo ambitny, czasem aż do próżności.

Skorpion

Dynamiczne, są przeciwwskazane w monotonii życia i płynnym przez nią przepływie. Namiętny, zmysłowy, nie wybacza zmian. Dzieci są postrzegane jako przedłużenie miłości. Bardzo oddany zarówno dzieciom jak i mężowi, pod warunkiem, że się nie zmienia. Potrafią utrzymać dom w czystości, ale raczej nie oddają się kulinarnym przysmakom.

Znak, który stał się symbolem seksualności. Apodyktyczny. Miłość jest dana w całości. W nieszczęśliwym małżeństwie są okrutni. Właściciele i zazdrośni. Potrafią jednak zamienić wszystkie uroki życia na rodzinę, są gotowi poświęcić się dla dobra żony i dzieci. Prawie zawsze są bardzo przywiązani do dzieci i prawie zawsze dobrze zabezpieczają rodzinę.

READ
Główne oznaki atrakcyjności kobiety w oczach mężczyzn

Strzelec

Mniej niż inne znaki są skierowane na romans. Dla mężów są przede wszystkim dobrymi przyjaciółmi i towarzyszami. Gościnni gospodarze. Od męża wymaga się również wolności. Doceń komfort domu. Nie tolerują zazdrości w żadnej formie.

Dobroduszny i towarzyski. Są szczerze zakochani, ale rodzinne ognisko często nie jest dla nich na pierwszym miejscu (w przeciwieństwie do pracy). Żądają od swoich żon zapewnienia przez nią wolności i dzielenia się jego interesami. Wielcy ojcowie. Często zabierają ze sobą dzieci na wakacje, zwłaszcza jeśli zajmują się zajęciami na świeżym powietrzu.

Koziorożec

Starają się mieć wpływowych i praktycznych mężów. Ale jednocześnie bardzo wierne żony. Nie znoszą krytyki, krytykują samych siebie. Często domowy komfort jest uważany za główny dowód miłości. Nieco agresywny w stosunku do domu.

Bardzo praktyczny, nie znosi samotności. Niezawodny, dążący do przywództwa w domu. Są lakoniczne, ich uczucia wyrażają czyny, a nie słowa. Często dzielą się miłością między żoną i dziećmi, każdy dostaje trochę. W rodzinie dążą do przywództwa, zwłaszcza jeśli nie są w pracy. Potrafią dobrze gotować, zwłaszcza jeśli zmuszają ich do tego okoliczności.

Wodnik

Wysokie prośby dla wybranego, wielka potrzeba stabilności. Kochające mamy i gospodynie cenią dobrą kuchnię. Wielka dbałość o komponent duchowy. Brak podejrzeń, ale wielkie roszczenia do materialnej strony życia. Jeśli mąż nie zarabia wystarczająco dużo, nie będą z nim bardzo szczęśliwi. Raj w chacie nie jest dla nich.

Często okazują się idealistami. Zakochany, wierny i stały. Łatwo kompromis, nie zazdrosny. Od żony często wymaga się, by miała zainteresowania podobne do jej własnych. Ale miłość do nich nie jest jedynym ujściem, ale tylko elementem ich życia, ze względu na wszechstronność ich zainteresowań.

Główną zaletą jest umiejętność całkowitego poddania się miłości i zrozumienia męża. Wierny i oddany. Często pochlebne. Dom i dzieci są dla nich nie mniej ważne niż namiętna miłość. A jednak dla nich spokój i szczęście jej męża i dzieci są najważniejsze. Z reguły dobrze gotują i lubią smacznie zjeść.

Namiętne, wielkie wymagania miłości fizycznej i duchowej. Często niezdecydowany. Hojni, ubóstwiajcie swoje żony. Nigdy nie rozkazują żonom, ale traktują je raczej jako wsparcie w życiu. Bez obfitego seksu harmonia w relacjach rodzinnych jest często niemożliwa. Wszystko inne jest dla tych mężów drugorzędne, chociaż nie lubią wygody i pysznego obiadu.

READ
Jak różne znaki zodiaku sprawiają, że robimy rzeczy, których nie chcemy robić

jak lubią znaki zodiaku

Jedna osoba nie zna nieśmiałości i łatwo nawiązuje nowe znajomości, inna chodzi miesiącami z myślą o spotkaniu, nie śmiejąc podejść. Ktoś jest gotowy do zmiany i dostosowania się ze względu na ukochaną osobę, ale duma nie pozwala komuś odejść od swoich zasad. Czemu? W rzeczywistości to cechy nadane nam przez gwiazdy przy urodzeniu, które niezbywalnie towarzyszą nam przez całe życie, wywierają presję.

Namiętny i impulsywny Baran jest oddany swojemu partnerowi. Ukochaną czyni centralną postacią swojego życia, a sam stara się zająć ważne miejsce w życiu wybrańca. Baran jest jak solidna ściana. Zawsze jest gotowy zamknąć swoich bliskich.

Zdobywca z natury, Baran nie jest tym, który tak po prostu rezygnuje z miłości. Potrafi wielokrotnie pukać do bramy, wierząc, że pewnego dnia się otworzą. Mężczyzny nie zatrzyma kobieta mająca dziecko, a nawet męża. Dziewczyna ma własną taktykę, ale też dostaje to, czego chce.

Zarówno chłopcy jak i dziewczyny szukają stałych związków. Nie zawsze im się to udaje, ale wiedzą, jak pracować nad relacjami.

To najbardziej wierny i niezawodny znak, prawie nigdy nie uczestniczący w ulotnych intrygach. Byk jest bardzo szczery w stosunku do bliskich.

Pierwszy etap okazywania uczuć jest często powierzchowny i może wyglądać głupio lub śmiesznie. Ale to dlatego, że Byk potrzebuje czasu na relaks.

Kocha namiętnie, namiętnie, odznacza się rzadkim oddaniem. Byki są często monogamiczne z doświadczeniem. Jeśli Byk ma szczęście połączyć swoje życie z pierwszą miłością, będzie to szczęśliwy związek, najprawdopodobniej na całe życie.

Bliźnięta

Znane ze swojej kontrowersyjnej natury, Bliźnięta potrafią zaskoczyć swoich wybrańców. Ale nie bój się – niespodzianki są często przyjemne.

Bliźnięta całkowicie oddają się miłości. Są to ludzie wrażliwi, zmysłowi, czasem sentymentalni. Chodzi o to, że mówią: „W basenie z głową”. Cechy, które Bliźnięta mają za dużo, czynią z nich świetnych kochanków. Innymi słowy, te znaki zodiaku kochają duszą, są niesamowitymi partnerami.

Ludzie tego znaku są prawdziwymi przyjaciółmi i towarzyszami życia. Ponadto przede wszystkim w ich życiu są wartości rodzinne.

Zmysłowe, niezawodne nowotwory zawsze starają się zrozumieć swojego partnera. Uwielbiają, gdy okazują oznaki uwagi, ale sami starają się zadowolić ukochaną.

READ
10 niebezpośrednich oznak, że złodzieje obserwują Twój dom

Ci, którzy mają szczęście spotkać się z Rakiem, mieszkać z nim lub założyć rodzinę, dokonają właściwego wyboru. Rak jest prawdziwym ucieleśnieniem idealnej miłości. To znak oddany, gotowy do poświęcenia.

Niezależny, nieco narcystyczny Lew traktuje swoją partnerkę jak własność. Ma to jednak swoje wady i zalety.

Dobrą rzeczą jest to, że Leo chroni, ozdabia, rozpieszcza swoją bratnią duszę. Mężczyzna to zawsze dobry zalotnik, kobieta to szykowna kokietka. Nawiasem mówiąc, życie kochanków Leo to ciągła intryga.

Szkoda, że ​​tak pozytywna cecha, jak pewność siebie, daje Leo wiarę we własną doskonałość. Nie boi się stracić partnera, mocno wiedząc, że jest najlepszy. Ale bez względu na to, jak bardzo Leo kocha swoją wybrankę, w przypadku rozwodu szybko pocieszy go nowy związek.

Najbardziej niezależny i samowystarczalny znak. Ci ludzie obiektywnie analizują relacje, tak jakby patrzyli na siebie z zewnątrz. Podaj bezstronną ocenę potencjalnego partnera. Mogą wysiłkiem woli zagłuszyć ogień płonącej miłości, jeśli uznają, że ewentualny sojusz jest niepożądany.

Ale jeśli Panna zdecyduje się otworzyć, staje się wyjątkową bratnią duszą. Powierzchowny flirt szybko zostanie zastąpiony głębią cech duchowych, słodkimi zalotami i pragnieniem zadowolenia.

Panny nie są skłonne do drobnych spraw. Te znaki zodiaku naprawdę kochają i postrzegają swojego partnera jako prawdopodobnego towarzysza, być może na całe życie.

Spokojna, cierpliwa Waga jest powołana do niesienia pokoju i szczęścia. Cisi i posłuszni w zwykłym życiu z miłości chcą mieć wszystko naraz. Często fani Wagi zmieniają się, jak rękawiczki na rękach szlachcica. Ale to nie jest złe.

Kiedy Libra znajdzie „swoją” osobę, całkowicie się w nim rozpuszczają. Są gotowi poświęcić wygodę, czas, dobrobyt, aby być blisko swojej bratniej duszy.

Waga może służyć jako przykład oddanej miłości. A jeśli mają romans, to nie jest poważny.

Skorpion

W rzeczywistości determinacja Scorpio rozbraja wszystkich. Jego naturalna seksualność i umiejętność swobodnego flirtowania pozwalają mu zdobyć niejedne serce. Jak magnes, te znaki zodiaku uwielbiają przyciągać płeć przeciwną.

Scorpio wybiera sercem, a dokonując wyboru nie skąpi emocji. Co więcej, chętnie dzieli się swoimi uczuciami, gotowy spełnić każdą zachciankę wybranej przez siebie osoby. Jednak w zamian chce mieć gwarancje lojalności.

READ
Najbardziej żenujące fakty o każdym znaku zodiaku

Wszelkie wątpliwości co do wybrańca wywołują w Skorpionie burzę oburzenia i mogą być bardzo męczące dla partnera. Jeśli brakuje zdrowego rozsądku, taka niestabilność doprowadzi do dezintegracji.

Strzelec

Spontaniczna i impulsywna natura Strzelca czyni go interesującym w miłości.

Samo pójście z prądem nie jest dla Strzelców. Te znaki zodiaku uwielbiają nowe doświadczenia. A jeśli partner nie będzie im towarzyszył w poszukiwaniu przygód, rozczarowanie nie będzie długo czekać.

Jeszcze trudniejsza jest sytuacja zakładania rodziny. Monotonia i codzienna rutyna wywierają na Strzelca presję zwiększonym obciążeniem pracą, z którym nie każdy może sobie poradzić. Nie dlatego, że Strzelec nie może kochać, po prostu, jak nikt inny, potrzebuje „swojej” osoby.

Koziorożec

To realiści, polegający bardziej na umyśle niż na sercu. Nawiasem mówiąc, wytrwałość i praktyczność, które sprawiają, że są idealnymi pracownikami w pracy, pomagają również w życiu osobistym.

Koziorożec nie od razu otwiera ramiona, ale uważnie patrzy na interesujący go obiekt. Ponadto próbuje porównać obraz już narysowany w podświadomości z rzeczywistym obrazem. Wydaje się, że szuka podobieństw i różnic. Jeśli jest więcej zbiegów okoliczności niż różnic, możemy założyć, że Koziorożec „unosił się”.

A oswojony Koziorożec jest niezawodnym partnerem.

Wodnik

Cisi, nieco zdystansowani ludzie, którym trudno jest otworzyć się na nieznajomych. Ponadto utrzymują powierzchowne relacje z większością otaczających ich osób, nie mają tajemnic, a tym bardziej nie plotkują.

Aby się zakochać, Wodnik potrzebuje osoby, która jest zdolna do kompromisu, kocha wolność tak samo jak on i ma wiele różnych zainteresowań.

Wodnik powoli ujawnia swoje uczucia, jakby rozciągał przyjemność. Emancypacja przychodzi stopniowo i za każdym razem jest cudowna.

Ważne jest, aby wiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo Wodnik kocha, nie będzie tolerował ograniczeń, kontroli, kontroli i przeszukań. Po prostu odchodzi bez wyrzutów i napadów złości.

Ryby nie ominą ani jednego uczucia – wszystko przechodzi przez siebie. Niemniej jednak może pływać po rzece miłości, jak obserwator z zewnątrz, nie wykazując większego zainteresowania płcią przeciwną.

Ryby okazują namiętność tylko w okresie zakochania. Te znaki zodiaku kochają tak szczerze i okazują swoje przywiązanie, że są w stanie podbić każde serce. Jeśli jednak spotka ich nieodwzajemniony chłód, nie będą walczyć i szybko się uspokoją.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: