Wstydziłbym się: Volochkova była wyśmiewana z powodu odrapanego Zhiguli

Ci, którzy śledzą losy skandalicznej baletnicy Anastasii Volochkovej, pamiętają głośny skandal z 2003 roku, który trwa do dziś. Następnie baletnica została z wielkim hukiem wyrzucona z teatru, odmawiając kontynuowania kontraktu. Powodem była rozbieżność między normą fizyczną a parametrami wymaganymi od primabalerinek.

Anastasia Volochkova na scenie Teatru Bolszoj. Zdjęcie metronews.ru

Anastasia Volochkova na scenie Teatru Bolszoj. Zdjęcie metronews.ru

Co najciekawsze, w tym czasie Anastazja po prostu w pełni spełniła wszystkie wymagania! Zwyczajowo oblicza się według wzoru „Wzrost – 120 = Waga”. Tak więc Volochkova, o wzroście 172 cm, ważyła dokładnie 52 kg – śledziła to bardzo ostrożnie. W tym samym czasie waga genialnej Mayi Plisetskiej o wzroście 167 cm nie spadła poniżej 50 kg, a czasem osiągnęła 58 kg.

Maya Plisetskaya bardzo lubiła Volochkova. Fotoart-assorty.ru

Maya Plisetskaya bardzo lubiła Volochkova. Fotoart-assorty.ru

I okazało się, że czołowy tancerz, którego sam dyrektor Bolszoj Wasiljew zaprosił z Teatru Maryjskiego i którego podziwiał cały świat, nagle stał się „ciężki” dla baletu rosyjskiego. Nikolai Tsiskaridze w wywiadzie dla autorskiego programu YouTube Dmitrija Bykowa we wrześniu 2020 roku szczerze powiedział:

Byłem świadkiem potwornych prześladowań, które rozpoczęto przeciwko Nastii. Kiedyś poproszono mnie, abym leżał przed kamerami, których nie mogłem wychować Volochkova. Ja odmówiłem. Potem poproszono o to mojego nauczyciela, grożono mu. Potem ci ludzie zemścili się na mnie za odmowę. Mieli zamówienie na Volochkova. Zamówiono Nastię

Volochkova na scenie Teatru Bolszoj. Zdjęcie uznayvse.ru

Volochkova na scenie Teatru Bolszoj. Zdjęcie uznayvse.ru

Inni wybitni eksperci w dziedzinie baletu zauważyli doskonałą technikę Volochkovej. Na przykład Larisa Abyzova, nauczycielka w Akademii Baletu Rosyjskiego. Vaganova, stanął w obronie zhańbionej baletnicy:

Nastya ma wspaniałą technikę, doskonałe ręce, dobry grzbiet. Skok w dół, ale doskonała koordynacja.

Mimo to Volochkova została zwolniona, chociaż nawet sam minister pracy Pochinok nazwał to nielegalnym. Anastasia pozwała i została przywrócona do pracy, ale nie dostała więcej ról i została wykluczona ze wszystkich przedstawień. Po chwili wyszła sama. A potem dowiedziała się, że teatr musiał zapłacić jej ogromne odszkodowanie i złożyła pozew w 2021 roku.

Anastasia Volochkova. Zdjęcie

Anastasia Volochkova. Fotoart-assorty.ru

Kiedy dowiedziałem się, że okaże się, że są mi winni, a kiedy teraz dowiem się ile, teraz to ważne, skoro robią takie działania, będą zobowiązani do zwrotu mi tych pieniędzy. Nie jestem dla pieniędzy, jestem za sprawiedliwością, aby wygrać

Ale kto zorganizował prześladowanie obiecującej baletnicy, wszyscy starannie się uciszyli. Stały partner Volochkovej, Jewgienij Ivanchenko, po skandalu i prześladowaniach paparazzi, po prostu opuścił Bolszoj. Plotki nazywały winowajcę byłego kochanka, deputowanego do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej i współwłaściciela koncernu naftowego Nafta-Moskwa Sulejmana Kerimowa, którego poznała do 2003 r. (kiedy był oficjalnie żonaty). Krążyły pogłoski, że Kerimov był bardzo zły na swoją kochankę, ponieważ zaakceptowała zaloty innego mężczyzny i po prostu się zemściła.

READ
Krewni gwiazd, którzy każdego zaskoczą

Maria Maksakowa. Zdjęcia bfm.ru

Maria Maksakowa. Zdjęcia bfm.ru

A teraz śpiewaczka operowa Maria Maksakova ujawniła prawdziwe powody zwolnienia baletnicy Anastasii Volochkovej z Teatru Bolszoj. Z jej komentarzy na Instagramie jasno wynika, że ​​prześladowania zleciła jedna bardzo wpływowa osoba, której zaloty Anastazja odrzuciła. Maksakova nie podał nazwiska, ale jasne jest, że to nie jest Kerimov. Co więcej, Volochkova wspomina go z wielkim ciepłem i nazywa swoim najlepszym kochankiem.

Anastasia Volochkova i Suleiman Kerimov. Zdjęcie uznayvse.ru

Anastasia Volochkova i Suleiman Kerimov. Zdjęcie uznayvse.ru

Wśród bogatych i wpływowych w tym czasie słynny mecenas sportu Anzori Aksentiev zabiegał o baletnicę, która została jej pierwszym patronem baletu. Na początku 2003 roku zerwała z nim wszelkie stosunki, uznając, że się wyczerpały. Wśród dżentelmenów był także biznesmen Wiaczesław Lejbman, którego według plotek Nastya pokonała swoją przyjaciółkę Ksenię Sobczak, a następnie natychmiast odeszła. Mógł to być także Siergiej Połoński, milioner i prezes korporacji Strojmontaż.

Maksakova powiedziała, że ​​nie ma prawa ujawnić nazwiska tego haniebnego człowieka, powinna to zrobić sama Anastazja i zrobi to w odpowiednim czasie. Ona dodała:

Nastya była wtedy tylko symbolem seksu. Wszyscy mężczyźni wysłali jej zdjęcia, była tak pożądana. To jest teraz obiektywna rzeczywistość. Dlaczego co się stało, mogę ją zrozumieć. Stawiałem też czoła zemście, zemście człowieka odrzuconego, powiedzmy

Anastasia Volochkova w młodości. Zdjęcia art-assorty.ru

Anastasia Volochkova w młodości. Zdjęcia art-assorty.ru

A o ówczesnym kierownictwie Teatru Bolszoj w osobie nowego reżysera Anatolija Iksanowa diwa operowa powiedziała:

Rozpoczął się upokarzający, haniebny proces jej zwolnienia z Teatru Bolszoj. Kupili jakąś wagę elektroniczną i okazało się, że nie spełnia ona jakiegoś standardu, chociaż w tamtym czasie odpowiadała absolutnie wszystkiemu. Zorganizowali publiczne lanie, dobrze opłacone przez tego obrażonego wujka. To wstyd dla Teatru Bolszoj!

Jeśli to wszystko jest prawdą, to Volochkova postępuje słusznie, czyli chroni swój honor i godność. Czy zgadzasz się z tym? Napisz w komentarzach.

Anastasia Volochkova wystąpiła z komikami w programie ChBD. Zręcznie odpowiadał na żarty i uwiódł Ilyę Makarova

Publiczność programu „CHBD” doceniła wydanie z baletnicą Anastasią Volochkovą – artysta ograł komików dowcipnymi odpowiedziami. Tancerka nie tylko odważnie parskała dowcipy, ale według niektórych komentatorów uwiodła jednego z komików, Ilję Makarowa.

Nową bohaterką premiery humorystycznego show „CHBD” („Co stało się dalej?”) na kanale YouTube LABELCOM była rosyjska baletnica, 45-letnia Anastasia Volochkova. Na początku premiery gwiazda dała jasno do zrozumienia, że ​​jest gotowa na ataki komików, jednak sądząc po filmie, komicy nie pohamowali się w żartach – trzymali się koncepcji serialu i nieustannie drażnili się z artystka, przerywając jej monologi.

READ
Ałła Pugaczowa w przezroczystej minispódniczce zrobiła wrażenie na sieci

Anastasia Volochkova na pokazie

Anastasia Volochkova i Nurlan Saburov

W jednym z momentów wydania baletnica powiedziała, jakiego rodzaju mężczyzn woli wejść w romantyczny związek, po czym w programie pojawiły się żarty o potencjalnym chłopaku Anastasii.

Śpię z przystojnymi mężczyznami, młodymi, seksownymi. Wiesz, tutaj jest przystojny, młody, bogaty, z poczuciem humoru, szlachetny, bystry, ciekawy – kobieta podzielała swoje preferencje.

Okazało się, że komik Ilya Makarov nie jest żonaty – humorysta Aleksiej Szczerbakow zaczął zabiegać o kolegę do baletnicy, na co otrzymał dowcipną odpowiedź.

– Ale mamy singiel Ilya Makarov. Czy mogę mu to dać, jak myślisz? Szczerbakow zwrócił się do baletnicy.

„Wiesz, jeśli dasz to wszystkim, łóżko się rozpadnie” – odparła Anastasia Volochkova.

Później Anastasia Volochkova dodała, że ​​​​będąc wolną kobietą, ma prawo nawiązać romantyczny związek – w odpowiedzi komicy śmiali się ze swojego przyjaciela i wyjaśnili opinię Ilji Makarowa na temat słów baletnicy.

Anastasia Volochkova na pokazie

Tambi Masajew po lewej, Ilja Makarow po prawej

Dlaczego, Ilya, [cholera]. Tak, jesteś [zmęczony], humorysta odpowiedział niegrzecznie swoim kolegom.

Linia fikcyjnego romansu między humorystą a tancerką była kontynuowana – Ilya przytuliła baletnicę, a Anastasia Volochkova doceniła wzrost Makarowa i pocałowała go w policzek.

O co jesteście zazdrośni? Tak, to jest moje życie, to nie sen, chwalił się humorysta.

Anastasia Volochkova na pokazie

Anastasia Volochkova i Ilya Makarov

Wielu widzom ChBD wydawało się, że między gwiazdami naprawdę błysnęła iskra – niektórzy komentatorzy najwyraźniej zaczęli niepokoić się o relacje między komikiem a tancerką.

Tak szczęśliwy dla Makara, teraz poczekam na fanfiction.

Niektórzy komentatorzy docenili zachowanie Anastasii Volochkovej – publiczność uznała, że ​​uXNUMXbuXNUMXbbalerina zachowywała się z godnością, nie obrażała się na bezpośredni humor i żartowała w odpowiedzi.

Pierwszy raz widzę, że Anastazji nie ma na zdjęciu, strój jest śliczny i spodobał mi się jej nastrój. Słodka naiwność o wielkim znaczeniu. Fajna ona bije, widoczne doświadczenie.

Anastasia Volochkova nie była jedynym gościem pokazu – z komikami rozmawiał radziecki i rosyjski artysta Vladimir Vinokur.

Wcześniej Medialeaks opowiadał, jak wielu widzów potępiło gospodarzy programu, którzy ich zdaniem zbyt okrutnie żartowali z blogera DAVA.

W innym artykule Medialeaks można dowiedzieć się, co komik Ilya Makarov myślał o uwolnieniu ChBD z historykiem Jewgienijem Ponasenkowem i jak Maestro groził komikom sądem.

READ
Britney Spears przyszła na galę półnaga i wyglądała śmiesznie
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: