Wstydź się: Anastasia Volochkova przyniosła ciasto bez bielizny

45-letnia baletnica Anastasia Volochkova niedawno wylądowała w kolejnym skandalu. Sąsiedzi artystki skarżyli się w sieci, że artystka załatwia się tuż pod ich oknami – wszystko dzieje się w biały dzień na podwórku baletnicy. Podczas gdy spór nabiera tempa i toczą się procesy sądowe, postanowiliśmy przypomnieć sobie, jak słynna artystka rozpoczęła swoją drogę do tak skandalicznej sławy i jakie wyżyny osiągnęła.

Anastasia Volochkova: dzieciństwo, rodzice, wzrost, waga

Przyszła gwiazda rosyjskiego baletu Anastasia Volochkova urodziła się w Leningradzie 20 stycznia 1976 roku. Jej ojciec, Yuri Fedorovich Volochkov, mistrz ZSRR w tenisie stołowym z 1983 roku, był trenerem lekkiej atletyki. Matka Tamara Władimirowna Antonowa była inżynierem w Instytucie Akademii Nauk, a następnie przewodniczką w Petersburgu.

Mała Nastya zapaliła się baletem, kiedy ona i jej matka odwiedziły Dziadka do orzechów w Teatrze Maryjskim w wieku pięciu lat. Dziewczyna uderzyła wdzięk i plastyczność balerinek i chciała tego samego. Mama i tata nie przeszkadzali iw wieku 10 lat zabrali ich na Akademię Baletu Rosyjskiego. A.Ya Vaganova.

Mała Anastasia Volochkova z matką. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art/

To prawda, Volochkova została zapisana z trudem – wydawała się egzaminatorom niewystarczająco zdolna. Choreograf Konstantin Siergiejew bronił dziewczyny, dał jej szansę, którą Nastya wykorzystała do maksimum.

Anastasia Volochkova w dzieciństwie. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art/

Było to trudne, ponieważ Volochkova później przyznała, że ​​​​nauczyciele ją prześladowali. Aby udowodnić swoje prawo do bycia baletnicą, po studiach wykonała dużo dodatkowej pracy. Do dziś wspomina, jak było ciężko – w końcu nie miała dzieciństwa.

„Wracając do domu po szkole (podróż trwała zwykle godzinę i dwadzieścia minut), wstałem do baletu, który moi rodzice przybili do ściany, i zacząłem doskonalić swoje umiejętności. Pamiętam, jak wieczorem ze smutkiem patrzyłam przez okno, jak dzieci bawiły się na podwórku, jeździły na łyżwach ”- baletnica wspominała swoje dzieciństwo.

Anastasia Volochkova jako studentka. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art/

W rezultacie Volochkova ukończyła z wyróżnieniem Akademię pod kierunkiem Natalii Dudinskiej, a na przedstawieniu dyplomowym wystąpiła jako Odette-Odile w Jeziorze łabędzim w Teatrze Maryjskim.

Anastasia Volochkova w młodości. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art/

W tej chwili waga Anastazji Volochkovej wynosi 55 kg przy wzroście 172 cm i to naturalne dane w pewnym momencie zrujnowały karierę baleriny.

Anastasia Volochkova: kariera w Teatrach Maryjskim i Bolszoj

Po Akademii Anastasia Volochkova zaczyna służyć w Teatrze Maryjskim. Tutaj gra główne role w takich produkcjach jak Giselle, Corsair, Swan Lake, Raymonda, La Bayadère, Firebird. I to tutaj poznała wszystkie „uroki” zakulisowych intryg złośliwych krytyków. Intrygi, które uwikłały piękność, ostatecznie pozostawiły ją bez ról i pracy.

Młoda Anastazja Wołoczkowa jako bajadera w Teatrze Bolszoj. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art/

W 1998 roku została zmuszona do opuszczenia petersburskiej sceny. I otrzymała zaproszenie do Teatru Bolszoj od ówczesnego dyrektora artystycznego Władimira Wasiliewa, aby zagrać w Jeziorze łabędzim. Tutaj gwiazda szybko stała się prima i zebrała pełne sale, podziwiając piękno i talent publiczności Volochkova.

Anastasia Volochkova na scenie Teatru Bolszoj. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art/

W 2000 r. Wasiljew opuszcza stanowisko, a dialog Wołoczkowej nie układa się z nową administracją – dla baletnicy ma dość duży wzrost i wagę, przy takich danych fizycznych po prostu niemożliwe jest dla niej znalezienie partnera. Chociaż nie przeszkodziło jej to w tym samym roku otrzymać nagrodę Złotego Lwa w Austrii jako najlepsza baletnica w Europie, aw 2002 roku – tytuł Honorowego Artysty Rosji.

READ
Odmłodzona i szczupła: Ałła Pugaczowa błysnęła na premierze sztuki „Makbet”

Młoda Anastasia Volochkova, 1999. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art/

Była baletnica ponownie zdecydowała się na rewelacje.

Volochkova opuścił Teatr Bolszoj w 2003 roku. Chociaż sąd, do którego baletnica wystąpiła o ochronę jej praw pracowniczych, nakazał pracodawcy przywrócenie jej na stanowisko. A tak przy okazji, Anastasia kontynuuje spór z instytucją do dziś. Balerina wyjaśniła prasie swoje zwolnienie z Bolszoj w następujący sposób: była to wyraźnie zemsta wpływowego wówczas kochanka Sulejmana Kerimowa, od którego w tym czasie odeszła.

Po Bolszoj Anastasia Volochkova wystąpiła w Krasnodarskim Teatrze Baletowym. W 2006 roku tancerz otrzymał tytuł Artysty Ludowego Karaczajo-Czerkiesji, rok później – Osetii Północnej-Alanii.

Anastasia Volochkova: życie osobiste

Życie osobiste Anastazji Volochkovej zawsze było jasne i przyciągało uwagę fanów. Piękno było popularne wśród mężczyzn i nadal to robi. Wśród jej wielbicieli byli zarówno najbardziej wpływowi biznesmeni, jak i zwykli wielbiciele.

Anastasia Volochkova z Mają Plisiecką i Rodionem Szczedrinem. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art/

Pierwszy znany publicznie związek Volochkovej narodził się jako student. Piękno zaczęło spotykać się z wnukiem baletnicy Inną Zubkovską, Nikołajem. Razem uczyli się w Szkole Waganowskiego. To dzięki niemu aspirująca baletnica dostała się do trupy Teatru Maryjskiego.

Młoda Anastasia Volochkova. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art/

Będąc już baletnicą Maryjskiego, Anastasia Volochkova odwiedziła Londyn w trasie. Tam poznała 54-letniego wiceprezesa zespołu teatralnego English National Ballet, prawnika-miliardera Anthony’ego Kermana. Cała brytyjska prasa pisała o ich romansie, a w zapowiedziach spektakli młoda rosyjska baletnica była przedstawiana tylko jako jego kochanka.

Skandal wybuchł natychmiast: Kerman zostawił żonę i dwójkę dzieci, za co zapłacił masowymi odmowami ze strony swoich prawników – wśród jego klientów były rodziny królewskie, a to ogromny cios dla jego reputacji. Mężczyzna szybko zakończył swój związek z blondynem i odesłał go do domu.

Ballerina Anastasia Volochkova prowadzi kolumnę autorską na portalu Teleprogramma.pro.

Później Wiaczesław Lejbman został towarzyszem Anastazji Wołoczkowej. Romans z oligarchą miał miejsce po przeprowadzce do Moskwy, gdzie poznała Ksenię Sobczak i jej bajecznie bogatego chłopaka. Balerinie nie było trudno zabrać mężczyznę od swojej przyjaciółki.

Na początku 2000 roku Anastasia Volochkova zaczęła spotykać się z biznesmenem Suleimanem Kerimovem. Nie powstrzymał jej fakt, że mężczyzna jest żonaty ze swoją koleżanką z klasy Firuzą Khanbolaevą, ma troje dzieci. Romans baletnicy i przedsiębiorcy trwał dwa i pół roku i zakończył się wielkim skandalem – Volochkova zaszła w ciążę, ale bardzo się martwiła, że ​​​​mężczyzna zabierze jej dziecko, poroniła z powodu nerwowości.

Sulejmana Kerimowa. Zdjęcie: Global Look Press

Anastasia Volochkova nadal szła do ołtarza. Ale już z biznesmenem Igorem Vdovinem. To prawda, później okazało się, że ślub w 2007 roku był fikcyjny – nie było rejestracji, był tylko wspaniały bankiet. 2 lata wcześniej Volochkova dała swojej ukochanej córce Ariadne. W 2008 roku para zerwała ze skandalem. Balerina nadal zapewnia, że ​​Vdovin jest jej winien trzy miliony dolarów.

Anastasia Volochkova z Igorem Vdovinem i córką. Zdjęcie: instagram.com/ariadna_volochkova/

W 2013 roku Anastasia Volochkova zaczęła spotykać się z oligarchą naftowym Bakhtiyarem Salimowem. Balerina chętnie opowiadała o tych związkach na swoim Instagramie, ale szybko ucichły.

READ
10 najbardziej niefortunnych kolorowych gwiazd piękności

Volochkova miała romans z przedstawicielem show-biznesu. W tym samym 2013 roku baletnica znalazła się w ramionach Nikołaja Baskowa. Byli obserwowani razem zarówno na Malediwach, jak i na swoich kontach na Instagramie. Jednocześnie artystka pozowała niemal nago, co dało początek wielu plotkom o namiętności między nimi.

Ale romans skończył się tak szybko, jak się zaczął. A ostatnio Baskov wyjaśnił, dlaczego on i Volochkova nie uzyskali poważniejszego związku: „Kobieta powinna być tyłem i wsparciem”. Oczywiście Nikołaj nie otrzymał go od Anastazji.

Anastazja Wołoczkowa i Nikołaj Baskow. Zdjęcie: Global Look Press

W 2015 roku 39-letnia Volochkova miała romans z 27-letnim biznesmenem z Osetii Chermenem Dzotovem. Później mężczyzna zasłynął swoimi rewelacjami o gorących randkach z baletnicą, nazywając je niczym innym jak seksem bez zobowiązań.

Fani nazwali ostatni związek z pewnym Olegiem, którego twarz przez długi czas ukrywała gwiazda, próbą pobożnego życzenia: Anastasia upiększyła wielkość osoby swojego mężczyzny. Jesienią 2020 roku artystka miała nawet zagrać wesele i wybrała „piękną” datę, ale ceremonia się nie odbyła. A zimą 2021 roku ogłosiła nawet zerwanie z Olegiem. Powodem jest to, że nie spełnił jej oczekiwań.

„Czuliśmy się dobrze, komfortowo, pozytywnie. Obaj mają doskonałe poczucie humoru. Ale jednocześnie zrozumieliśmy, że nasz związek nie doprowadzi do małżeństwa, że ​​nie zostaniemy rodziną, a rzeczy nie wykroczą poza romantyczną historię ”- wyjaśniła baletnica w wywiadzie dla Teleprogramma.pro.

Z kim teraz spotyka się Anastasia Volochkova, nie mówi. Sądząc po profilu w mikroblogu, miejsce w jej sercu jest wolne. Ponieważ baletnica uwielbia od razu szczerze mówić o swoim życiu osobistym z subskrybentami.

Anastasia Volochkova: dzieci

Anastasia Volochkova ma jedno dziecko – córkę Ariadne od biznesmena Igora Vdovina. Ale 15-letnia dziedziczka baletnicy nie mieszka z matką. Od kilku lat mieszka z ojcem i jego żoną, prezenterką telewizyjną Eleną Nikołajewą, w centrum Moskwy. Dziewczyna tłumaczyła swoją przeprowadzkę do miasta tym, że dotarcie z rezydencji matki na Nowej Rydze do szkoły i sekcji było dla niej niewygodne.

Anastasia Volochkova z córką Ariadną. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art/

Ariadna Volochkova niedawno zaczęła występować z matką na swoich koncertach. Jej numery składają się z występów wokalnych w języku francuskim. Dziewczyna aktywnie prowadzi mikroblog, dużo czyta, uczy się języków obcych.

Anastasia Volochkova z córką Ariadną. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art/

Anastasia Volochkova: show-biznes

Od 2005 roku baletnica wyruszyła w samotną podróż. Równolegle z własnym show artystka próbuje swoich sił również na polu muzycznym – gwiazda znakomicie zadeklarowała się jako piosenkarka. W 2009 roku artystka zadebiutowała piosenką „Ballerina” na „Spotkaniach Świątecznych” Ałły Pugaczowej. A w 2021 roku wydała swój album „The Universe”, którego prezentacja odbyła się hucznie w sierpniu.

Ponadto Volochkova działał w filmach. Zagrała w serialu detektywistycznym A Place in the Sun w 2004 roku, w tym samym roku pojawiła się w filmie Czarny książę, a następnie w serialu telewizyjnym Don’t Be Born Beautiful, który w 2005 i 2006 roku prowadził z wielkim sukcesem na STS .

Anastasia Volochkova pojawiła się w programie Ice Age i dwukrotnie: w 2007 roku brała udział w parze z łyżwiarzem figurowym Antonem Sikharulidze, aw 2009 roku jeździła na łyżwach z Maximem Marininem.

Za królową szpagatów jest gra w teatrze. W 2016 roku artysta brał udział w spektaklu „Mężczyzna przyszedł do kobiety” Teatru Sztuki Współczesnej. Volochkova zrealizowała się jako pisarka. W 2009 roku opublikowała autobiografię Historia rosyjskiej baletnicy, a 10 lat później kolejną zatytułowaną Opłata za sukces.

READ
13 najbardziej odkrywczych kreacji z czerwonego dywanu

Oprócz kreatywności Anastasia Volochkova kiedyś zajmowała się działalnością polityczną. Gwiazda zdecydowała się w 2009 roku kandydować na burmistrza miasta Soczi, a nawet zebrała dokumenty, aby zarejestrować swoją kandydaturę w wyborach. Odmówiono jej jednak z powodu rażących naruszeń przedstawionych dokumentów. Ponadto baletnica była członkiem partii Jedna Rosja od 2003 do 2011 roku.

Anastasia Volochkova jest również zaangażowana w charytatywne projekty kreatywne. Na przykład w 2016 roku jej program Symphony of Kindness przyciągnął do udziału wiele grup dziecięcych. Dzieci w różnym wieku wystąpiły razem ze słynną baletnicą na tej samej scenie. W 2020 roku artystka uruchomiła kolejny podobny projekt – „Balerina w lustrze cyrku”.

Anastasia Volochkova: skandale

Balerina Anastasia Volochkova nie raz znalazła się w centrum wielkich skandali. Jej nazwisko do dziś nie schodzi z pierwszych stron plotkarskich kolumn. I wydaje się, że sama artystka wcale nie jest tym obciążona, wręcz przeciwnie, sama dolewa oliwy do ognia. Ponieważ zgadza się dyskutować o swoim życiu w różnych talk showach.

Anastasia Volochkova na konferencji prasowej. Zdjęcie: Global Look Press

Niedawno Volochkova omówiła swoje życie prywatne w rezydencji na Nowej Rydze w studiu serialu „Niech mówią”. Sąsiedzi złapali gwiazdę, która idzie pod choinkę, żeby sobie ulżyć. Na dowód tego nawyku opublikowali zdjęcia, na których aktorka w spuszczonych spodniach stoi przy oknie pod drzewem. Gwiazda powiedziała: jest w domu i może robić, co chce.

Volochkova jest również podejrzewana o nadmierne pijaństwo. Inna gwiazda show-biznesu, Dana Borisova, nazwała rzeczy po imieniu. Prezenterka telewizyjna pojawiła się w studiu Secret to a Million w 2017 roku i stwierdziła, że ​​jedna “baletnica i towarzyska” cierpi na uzależnienie. I zaoferowała swoją pomoc. Wybuchł skandal, Volochkova zamierzała pozwać Borisovą, ale zmieniła zdanie.

Jak zauważył prezenter telewizyjny, spadkobierca piosenkarza otrzymał w tej sprawie.

W tym samym roku doszło do kłopotów z kontem Anastasii Volochkovej – zostało zhakowane. Napastnicy zaczęli szantażować baletnicę zdjęciami i intymną korespondencją, za co zażądali 20 tysięcy rubli. Gwiazda odmówiła zapłaty, a zdjęcia stały się publiczne.

Anastasia Volochkova w 2012 roku. Zdjęcie: Global Look Press

Okazało się, że w sieci iw domowym wideo Anastasii Volochkovej ze swoim byłym chłopakiem Chermenem Dzotovem. Został skradziony z jego konta w sieci społecznościowej VKontakte. Sam biznesmen oskarżył swojego skandalicznego trenera seksu Alexa Leslie o przeciek.

Rok 2017 okazał się obfity w kłopoty – Volochkova dowiedziała się, że jej osobisty kierowca Alexander Skirtach okradał ją przez trzy lata. Co więcej, zrobił to w sposób brawurowy i bezczelny – prosił o pieniądze rzekomo na potrzeby rodziny, „pochował” nawet matkę, która jak się później okazało, żyła i miała się dobrze. W rezultacie balerina pozwała bezczelnego pracownika – otrzymał trzyletni wyrok w zawieszeniu.

Anastasia Volochkova stłumiła nawet gniew obrońców praw zwierząt. W 2018 roku wraz z kamerami telewizyjnymi programu New Russian Sensations pojawiła się w mieszkaniu sparaliżowanego ojca, oburzona sytuacją i obecnością pasji nowego mężczyzny. Wywiązała się między nimi kłótnia i wyganiając kobietę przez drzwi, gwiazda kopnęła psa, kręcąc się pod stopami. Akt został potępiony przez aktorkę Nastasję Samburską, pytając ze zdumieniem, co zwierzę ma z tym wspólnego.

READ
Najlepszy wygląd ikony stylu Kate Middleton

W 2019 roku Anastasia Volochkova została bohaterką projektu Beware Sobchak na YouTube. Ksenia Sobczak odwiedziła rezydencję baletnicy, doceniła wnętrza, garderobę, a nawet wzięła z nią kąpiel parową.

Kłopoty zaczęły się po opublikowaniu wywiadu w Internecie: okazało się, że podczas gdy Volochkova „odwróciła się”, Sobczak wszedł do sypialni gospodyni, przetrząsnął szafki nocne i przechwycił intymne urządzenia, które oczywiście upubliczniła w swoim programie . Baletnicy nie podobała się obecność ukrytych kamer w wannie. Powiedziała, że ​​po tym dziennikarz nie miał gdzie spaść niżej.

Anastasia Volochkova z Ksenią Sobczak. Kadr z programu YouTube „Uwaga, Sobczak”

W połowie 2020 roku Volochkova odwiedziła klasztor Diveevo i nawet tutaj doszło do skandalu. Piękność pojawiła się na klasztornym dziedzińcu bez maseczki ochronnej, co naruszyło obowiązkowy reżim maseczek w środku pandemii koronawirusa. Została ukarana grzywną, a gubernator obwodu niżnego nowogrodu Gleb Nikitin osobiście wdał się z nią w potyczkę.

Anastasia Volochkova: szpagaty i szczere strzały

Anastasia Volochkova jest dumna, że ​​w wieku 45 lat ma szczupłą sylwetkę i idealną rozciągliwość. Na swoim koncie na Instagramie gwiazda regularnie publikuje zdjęcia różnego rodzaju szpagatów, które wykonuje w nieoczekiwanych okolicznościach – w bikini na zaspie, w łaźni lub chrzcielnicy, na wakacjach nad morzem, na morzu czy na jachcie.

Ponadto Volochkova publikuje wiele zdjęć pikantnych treści. Nawet ci, którzy nie śledzą życia i pracy baletnicy, nie słyszeli o jej miłości do szybowania i lodowej chrzcielnicy, ona sama nie tylko opowiada, jak odwiedziła łaźnię parową, ale także pokazuje. Jednocześnie gwiazda często pozuje nago, ledwo zakrywając jej wdzięki.

Nawiasem mówiąc, Anastasia Volochkova ma ponad milion obserwujących na Instagramie. Wśród nich jest wielu hejterów, którzy regularnie obrzucają gwiazdę błotem. A kiedyś baletnica nawet zamknęła komentarze, ilość negatywności była tak wielka. Ale teraz artystka zapewnia, że ​​nie martwi się nienawiścią.

Anastasia Volochkova: dochód

Ile dzisiaj zarabia Anastasia Volochkova, woli milczeć. Ale w całej swojej karierze gwiazda wielokrotnie była umieszczana na liście celebrytów o wysokich dochodach magazynu Forbes.

Na przykład w 2011 roku artysta zajął 23. miejsce z dochodem w wysokości 800 tysięcy dolarów. W następnym roku z tymi samymi liczbami spadła na 34. miejsce, aw 2013 była już na 31. miejscu z majątkiem w wysokości 1 miliona dolarów.

Po odejściu z Czarnej Gwiazdy Timur Yunusov zarobił w 2021 roku ponad 10 milionów dolarów.

Anastasia Volochkova teraz

Obecnie Anastasia Volochkova nadal aktywnie występuje w projektach solowych. Gwiazda baletu spędza w holu kilka godzin dziennie, o czym opowiada swoim subskrybentom.

Ponadto teraz baletnica ciężko pracuje nad nowym materiałem muzycznym. To prawda, że ​​pisze piosenki w kuchni swojego producenta muzycznego, za co otrzymała już falę nienawiści pod swoim adresem.

W przeddzień życia 46-letniej Anastasii Volochkovej nastąpił smutek. Prawie szczęśliwa blondynka nie przyzwyczaiła się do pomysłu nowego statusu, ponieważ znów znalazła się sama i bez napompowanego chłopaka.

„Gazeta ekspresowa” w Zen „Gazeta ekspresowa” w Yandex.News„Gazeta ekspresowa” w Google News

W przeddzień Nowego Roku najbardziej skandaliczna baletnica w kraju pozyskała kolejnego mężczyznę, którym opiekowała się na planie popularnego dziennego show „Weźmy ślub!”. Kierownik kompleksu łaźni z Odincowa, choć miał kryminalną przeszłość, wyróżniał się wysokim wzrostem i atletyczną sylwetką. Ogólnie rzecz biorąc, Anastasia Volochkova nie zgubiła się i wkrótce pojechała z dostojnym przystojnym mężczyzną na swoje ukochane Malediwy. Ze względu na Siergieja Kuzniecowa blondynka nawet na chwilę powstrzymała się od pozycji korony, tylko raz szczycąc się godnym pozazdroszczenia rozciągnięciem. Dzień przed swoimi 46. urodzinami Nastya wyruszyła w podróż powrotną, ale w drodze do domu udało jej się zmagać z młodą stewardessą. W wyniku rozpusty zaaranżowanej przez bywalca, stróż musiał towarzyszyć swojemu towarzyszowi na komisariat.

READ
Różowa mini w piórkach podkreśliła prawdziwy wiek J. Lo

Następnie Volochkova świętowała swoje urodziny na wielką skalę. Jak zawsze niezrównana „bogini Volochkova” zgłosiła się na ochotnika, by pogratulować swojej serdecznej przyjaciółce Nikity Dzhigurda. Artysta o ochrypłym głosie tradycyjnie komplementował jubilatę, a nieco zapomniana przez Rosjan piosenkarka Katia Lel wręczyła bohaterowi tej okazji skromną sukienkę. Ale najciekawsze, niestety, pozostały za kulisami. Nikt tak naprawdę nie wie, co wydarzyło się między Volochkovą a jej ukochanym chłopakiem, który wczoraj postanowił opuścić niespokojną baletnicę.

Aby usprawiedliwić się przed fanami, ex-prima Teatru Bolszoj skomponowała wspaniałą „odę”, którą pospieszyła opublikować na swoim koncie na Instagramie *. W ten sposób fani dowiedzieli się o hipokryzji i okrucieństwie dobrze przemyślanej stewardesy, która romansowała z delikatnym i wrażliwym artystą ludowym ze względu na przelotny szum. Wkrótce objawienia gwiazdy „dotknęły” duszy popularnej blogerki Leny Miro.

„Pokazując wszystkim w całej okazałości twarz następnego Olega, Nastenka Volochkova ze łzami w oczach zapisała wiadomość, że się rozstali… Ja też oszalałem od tego rozdzierającego serce arkusza tekstu, bogato usianego emotikony. Podobno bez składanych długopisów, odciętych głów i czerwonych serc w jakikolwiek sposób. Co się znowu stało z Nastyą? Po miesiącu namiętności kochankowie, jak dwie barki z piaskiem, rozstali się w oceanie ”, lamentuje gwiazda LJ, nie bez ironii.

Sytuacja zaostrzyła się jeszcze bardziej, gdy post-cierpienia artysty odczytał muskularny „złoczyńca”. Nie wchodząc w szczegóły, mężczyzna nazwał Volochkovą szaloną, a nawet oskarżył ją o nieokiełznane zachowanie. Na szczęście tyrada Kuzniecowa nie wytrąciła tancerki z rutyny i już dziś uroda, stwardniała licznymi rozstaniami, zaczęła pokazywać twarzą towary odrzucone przez Siergieja. Aby w końcu uciszyć nieżyczliwych, Anastasia Yuryevna wyciągnęła swoje najlepsze majtki, aby wszyscy mogli je zobaczyć!

Zauważ, że pomimo wcześniej zademonstrowanego dramatu, Miro nie wierzył w historię pracownika gorącej kąpieli z Odintsovo.

„Jeśli wcześniej Nastya przedstawiała swojego kierowcę jako tajemniczego Olega, teraz rozwinęła się zawodowo. Potrzebujesz twarzy? Oto twoja twarz! A jednocześnie piękna historia miłosna, która rozpoczęła się na Channel One. Wszyscy się wycofują! Volochkova po raz kolejny udowodniła wszystkim wszystko. W szczególności, że może mieć mężczyznę. Możesz ponownie wezwać Dzhigurdę do wanny i spokojnie siedzieć przy stole z ogórkami do następnego Olega. Myślę, że do czerwca można wytrzymać z nowym public relations ”- podsumował bloger.

*Organizacja jest zakazana na terytorium Federacji Rosyjskiej

„Rak i nie tylko”: 46-letnia Anastasia Volochkova podzieliła się swoim najgłębszym

„Nie odmawiam nikomu”: Volochkova, która została bez mężczyzny, była zszokowana jej wyznaniem

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: