Właściciele domów: niebezpieczne znaki zodiaku

Powody wietrzności męża mogą być bardzo różne: poszukiwanie różnorodności, wpływ złego towarzystwa, alkohol itp. Ale w każdym razie za tym stoi rywal, gospodyni domowa. Nie powinieneś jednak od razu zwijać skandalu lub odwrotnie – zrezygnuj. Poznaj jej astrologiczny psychotyp i opracuj strategię działania.

1. Baran

Rywal jest pewny siebie i niegrzeczny. Jest aktywna i bierze twojego mężczyznę jak mustang na lasso. Łowczyni i Amazonka. Jak sobie z tym poradzić? Trzeba ją wkurzyć – w złości i przypływie agresji wygląda obrzydliwie i nie jest nieśmiała w wyrazach twarzy. Podobny wygląd Gorgony Meduzy otworzy oczy mężczyzny na jej prawdziwą naturę.

2. Byk

Kobieta z wielką literą. Jest zbyt kobieca, a za zewnętrzną dbałością i dokładnością zawsze kryje się przemyślana strategia. Wie, jak się wycofać, czekając na odpowiedni moment do ataku. Ale się powtarza, a czas jest najlepszą bronią przeciwko takiemu rywalowi. Kobieta Byk zbyt nalega na stabilność.

3. Bliźnięta

Przeciwnik nie jest poważny. Długo nie będzie z tobą walczyła – na horyzoncie widać już nowy obiekt. Według horoskopu nie ma autorytetów i często ma problemy z stałością. Jeśli twój mąż wyciągnął rękę do takiej kobiety, pomyśl, że przemówiła do niego – jak syrena zaczarowana pieśniami. Ale to nie potrwa długo.

4. Raki

Bardzo często nosi zręczną maskę anioła w ciele. Wieczna dziewczyna, bezbronna i skromna. Mężczyzna, nawet najsłabszy, obok niej czuje się jak Herkules i jest gotowy na wszelkie wyczyny dla niej. Doświadczeni astrologowie i ezoteryczni psycholodzy uważają, że taką damę trzeba sprowokować – maska ​​szybko opadnie i ukaże się jej prawdziwa natura. Rywal Rak w walce o mężczyznę jest zbyt zimnokrwisty i nie zna wstydu. Widząc jej prawdziwą twarz, mężczyzna sam ucieknie.

5. Lwy

Jeśli spojrzała na obcego mężczyznę, miała pecha w życiu osobistym. Zazdrości szczęścia i uroku, sukcesu i dobrobytu. Jeśli zawiedzie lub nie osiągnie celu, blask bardzo szybko z niej leci, a ona zamienia się w wulgarną kobietę z marketu. Jeśli twój mąż pożądał takiej damy, brakuje mu tantiem i jasności w tobie. Zmień swój wizerunek przynajmniej na chwilę.

6. Dziewica

Rzadki wariant cudzołóstwa. Takie kobiety są zbyt poprawne, by być kochankami, i zbyt wyrachowane jako żony. Jest mało prawdopodobne, aby twój mąż dał się ponieść tak wyjątkowej osobie. Jeśli tak się stanie, oznacza to, że są w sobie zakochani.

READ
Modne torby na lato 2023: 9 głównych trendów

7. Waga

Niebezpieczna dyplomacja i intuicyjność. Taka osoba tka intrygi jak sieć i nigdy nie przejmuje inicjatywy. Boi się bezpośrednich roszczeń i ataków, szczerych rozmów na temat „Co utkwiło w moim mężu?”. Możesz więc zadawać bezpośrednie pytania, ale pozostaną one bez odpowiedzi. Nie jest wojowniczką i natychmiast odejdzie na bok. Szukam kogoś bardziej wolnego.

8. Skorpiony

To są śmiertelne kobiety. Bardzo seksowna i elegancka. Najtrudniej się z nimi uporać – mężczyzna szybko staje się jej ofiarą. Skorpiony to naturalni psychologowie i manipulatorzy. Natychmiast dostrzegają słabości i uderzają w nie. Ich wadą jest komercja. Udowodnij oszołomionemu emocjami mężczyźnie, że jego pieniądze są dla niej najważniejsze, a rywalka przegra.

9. Strzelec

Najostrożniejszy z ognistych znaków zodiaku. Łap mężczyzn za wzajemne zrozumienie i sympatię. Wiedzą, jak słuchać wszystkich skarg i szczerze mówiąc, nie kręcą się na szyi. Takiego rywala można pokonać dowcipem i niezależnością. Jej najsłabszym ogniwem jest nieodparta chęć kontrolowania mężczyzn i umieszczania ich w osobistej „klatce”. Psychologowie i wróżki zalecają: nie bądź taki jak ona i nie zadawaj mężowi pytań – gdzie i z kim byłeś? Ten kontrast dobrze ci zrobi.

10. Koziorożec

Również rzadkość w formacie rywali. Nie są skłonni do wojny o człowieka – inne wartości życiowe, które są już namalowane i uporządkowane w młodości. Szybko zgodzą się na małżeństwo zaproponowane przez rodziców niż na wojnę o cudzego mężczyznę.

11. Wodnik

Najrzadszy rodzaj razluchnitsy. Są demokratyczni i potrzebują więcej przyjaźni, niż za wszelką cenę pokonać gotowego męża. Nie będą celowo zrywać związków – zbyt kłopotliwych, a poza tym zawsze mają wielu fanów do wyboru.

12. Ryba

Umysł, intuicja, zmysłowość. Syrenka kobieta. Ale jej słabym punktem jest zakochanie i niestałość. Nie potrafi długo kochać jednego mężczyzny. Nawet platoniczne. Mąż musi tylko otworzyć oczy na jej niewierność, a romans zakończy się wystarczająco szybko. Albo w ogóle się nie uruchomi.

Ten artykuł został stworzony przez Onedio. Od strony redakcyjnej nie zaszły żadne zmiany. Możesz również tworzyć własne artykuły na naszej stronie internetowej.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: