Węże na paznokciach: manicure dla odważnych pań

Bardzo efektowny projekt „wąż na paznokciach” zyskuje na popularności. I nie ma znaczenia, jakiej techniki użyjesz do stworzenia pięknego węża – bańki, stemplowania, suwaka lub odręcznej. W każdym razie manicure będzie wyglądał odpowiednio, zgodnie z trendami i przyciągnie uwagę.

Manicure węża

Takie zdobienia paznokci z wzorem można łączyć z różnymi odcieniami. Na przykład czerwony, czarny, szary, beżowy, brązowy, niebieski, zielony, biały, a nawet przezroczysty. Kolory zmienią projekt, ujawniając wszystkie zalety wizerunku węża lub efektu skóry węża.

Czarny wąż na paznokciach

stemplujący wąż

Tłoczenie rysunków węża

Rysunki węży na paznokciach można traktować inaczej, ale nie ma sensu zaprzeczać, że będą obecne w manicure. Cały czas widzimy ten nadruk na wybiegach. Oferujemy spojrzenie na nowe pomysły na zdjęcia stylowego manicure z wizerunkiem węża.

Bąbelkowy wąż na paznokciach

wąż w kolorze srebrnym

Wężowy wzór na krótkich paznokciach

Krótkie paznokcie są niewątpliwie wysoko cenione przez dziewczyny. A wzór węża jest niesamowity zarówno w wersji błyszczącej, jak i matowej. Na przykładzie zdjęcia opcja jest uzupełniona ręcznie rysowanym wężem. Jeśli chodzi o inne techniki, mistrzowie często używają suwaków na bazie kleju, aby stworzyć wzór węża, który jest pokryty dowolnym elastycznym blatem. I projekt tłoczenia. Co więcej, dziś trudno powiedzieć w ruchu dokładnie, jak powstał projekt paznokcia z wężem. I która opcja jest najbardziej odpowiednia. Wybór należy do mistrza i ciebie.

Czarny wąż na beżowym tle

Krok po kroku rysunek węża na paznokciach

Ciemny francuski manicure z wężem

Biała kurtka i czarny wąż

Długie paznokcie z wężem

Długie paznokcie są teraz często widywane u celebrytów. Jednak nadal należy unikać nadmiernej długości. Jeśli chcesz zdobić paznokcie z wężem, zrób kontrastowy wzór na spokojnej powierzchni, aby wzór wyglądał tak atrakcyjnie i uroczo, jak to tylko możliwe. Alternatywnie rysunek może wyglądać na dość obszerny i kolorowy – więc dodajesz niezbędny akcent. Zebraliśmy najciekawsze pomysły z egzotycznym nadrukiem zwierzęcym i wzorem tajemniczego gada w poniższym wyborze zdjęć.

Długie paznokcie z nadrukiem gadów

Długie paznokcie tłoczące węża

Długie paznokcie z wężem

Jasny rysunek węża

Beżowe paznokcie z wężem

Nude kolory w manicure bez wysiłku tworzą harmonijną stylizację paznokci. Ale nawet tutaj jasne obrazy węża, złote, srebrne (wykonane z folii) pomogą urozmaicić manicure – doda to obrazowi stylu, oryginalności i nowości. Ponadto kolorowe cyrkonie pomogą zrealizować ten wzór. Na przykład na półprzezroczystym tle paznokci w połączeniu z kurtką.

Srebrne paznokcie węża

Wąż z kryształkami na paznokciach

Czarny manicure z wężem

Rymowując taki wzór z klasycznym czarnym kolorem powłoki, uzyskuje się bardziej powściągliwą i codzienną formułę manicure. Kiedy na obrazie powinno być kilka aktywnych szczegółów. Do stroju codziennego, a nawet biznesowego najlepiej pasuje wzór lub nadruk węża w tonacji czerni. Możliwe są opcje z metalizowanym dekorem, tarcie.

READ
Pół manicure - trend, który zyskał popularność dzięki swojej prostocie

Wzór węża pasujący do czarnego lakieru do paznokci

Wręcz przeciwnie, połączenie czerni i bieli jest bardzo jasne i wyraziste. Zwłaszcza, gdy wzór węża przechodzi z jednego gwoździa na drugi.

Czarne paznokcie z wężem

Czerwone paznokcie z wężem

Tworząc modny czerwony manicure pamiętaj, że wzór gada sprawi, że stylizacja paznokci będzie jeszcze bardziej efektowna, a nawet agresywna. Postaw na kombinacje czerwieni z różem, beżem, brązem, czernią lub innym neutralnym odcieniem. To złagodzi irytujący efekt.

Różowy nadruk węża na paznokciach

Stemplowanie i manicure z naklejką węża na paznokciach

Najprostszą stylizacją paznokci, która na pewno nie zajmie Ci dużo czasu, jest stemplowanie lub manicure z naklejką. To pomysły, które często prezentowane są w sieci Instagram. Unikaj zbyt jasnych odcieni, materiałów niskiej jakości – zrujnują one całą stylizację paznokci.

wąż na paznokciach

Matowy manicure w kształcie węża

Mistrzowie wciąż rozwijają trendy inspirowane matowymi paznokciami. Wielu już wystarczająco zagrało w krowie print, teraz kolejnym krokiem jest trend na wzór skóry węża, który dobrze komponuje się z matowym tłem. Jak pokazują stylowe interpretacje – w ciemnych i jasnych kolorach. Wzory można wykonać ręcznie, ale nie wyklucza się innych technik i stylów, dodając elementy o genialnym wystroju.

Piękny matowy manicure

Nadruk węża na matowym wykończeniu

Manicure gadów

Wiele dziewcząt eksperymentuje z wyzywająco jasnymi wzorami na paznokciach. Można je bezpiecznie przypisać obrazowi oka węża na gwoździu, który służy jako jasny akcent. Co ważne, nie rezygnuje ze swoich modnych pozycji. Najważniejsze, aby nie przeciążać go odcieniami, teksturami i wystrojem.

Stylizacja paznokci z efektem skóry węża - odważna, ale piękna!

Odważny projekt wężowego nadruku jest niejednoznacznie postrzegany przez innych. Niektórzy fashionistki są zainteresowani niezwykłymi opcjami przedstawiania gadów na paznokciach, sposobem nakładania obrazu, przydatnymi wskazówkami i zaleceniami specjalistów.

Udogodnienia

Od wieków wzór skóry węża nie wychodzi z mody w dekorowaniu wnętrz, butów, ubrań, toreb i innych akcesoriów. Manicure i pedicure nie są wyjątkiem. Wąż znany jest nie tylko ze swojej przebiegłości i drapieżności, ale także ze swej mądrości. Wizerunek gada nie oznacza żadnej symboliki w manicure.

Obraz pasuje do codzienności, ale czasami te paznokcie wyglądają zbyt teatralnie. Tylko odważna osoba z umiejętnościami przywódczymi może sobie pozwolić na taki wizerunek. Co najważniejsze, projekt nadaje się na spotkanie biznesowe, wieczór i specjalne okazje.

Wzór z efektem skóry węża doskonale komponuje się z dowolną długością płytki paznokcia o prostokątnych, owalnych, trójkątnych, kwadratowych i okrągłych kształtach. Ten wzór paznokci jest chętnie używany przez młode piękności i szanowane panie. Paznokcie wyglądają wdzięcznie, elegancko, ale wyzywająco. Natychmiast przyciągają uwagę innych.

Metody rysowania

Aby stworzyć manicure z gadami, ćwiczy się dwa rodzaje: imitacja skóry węża na powierzchni paznokcia i bezpośredni rysunek.

READ
Kurtka noworoczna: 37 pomysłów na śnieżne klasyki!

Rzadka i bardzo kosztowna metoda nakładania zrzucanej skóry węża w okresie linienia, wyciętej na kształt paznokcia, wykorzystywana jest na specjalne okazje. Po zamocowaniu fragmentu na płytce paznokcia należy go pokryć bezbarwnym lakierem.

Specjalne naklejki i sztuczne nakładki pozwolą Ci stworzyć podobny manicure samodzielnie w domu. Suwaki są klejone, ściśle przestrzegając instrukcji. Jeśli naklejka całkowicie przylega do gwoździa, nie są wymagane żadne dodatkowe mocowania. Niewielki fragment na powierzchni należy uzupełnić na wszystkich etapach manicure: stworzenie bazy, użycie kolorowego lakieru, utrwalenie utrwalaczem.

Folia termiczna Minx z wizerunkiem wężowych łusek jest usuwana z podkładu, podgrzewana i przyklejana do powierzchni paznokcia. Po wysuszeniu lampą ultrafioletową wykonuje się warstwę żelu i ponownie suszy.

Często w salonach skóra węża jest malowana pędzlem. W tym celu kropki są idealne. Duże komórki są umieszczone na środku płytki paznokcia, a mniejsze bliżej krawędzi. Zwykle stosuje się odcienie czarne, brązowe, zielone, żółte, niebieskie. Łuski można tworzyć za pomocą żelu.

Najpierw kładzie się cienką warstwę podstawy, którą suszy się przez 2 minuty w lampie. Po nałożeniu ciemnej warstwy, również suszonej przez 2 minuty, do paznokcia dodaje się plamy jasnych kolorów. Odpowiednie bąbelki można utworzyć za pomocą kropek. Warstwa żelu, która jeszcze nie wyschła, zamienia się w segmenty płatków.

Po tym następuje dwuminutowa polimeryzacja powłoki. Następnie wzór jest utrwalany górną warstwą wierzchu. Po dokładnym wyschnięciu wszystkich warstw kleistość usuwa się specjalną substancją.

Aby nałożyć siatkę, możesz wybrać komórki w kształcie rombu lub prostokąta o żądanym rozmiarze. Najpierw nakłada się czarny, zielony, niebieski lub szary lakier, a następnie bezpośrednio do komórki dodaje się żółty lub pomarańczowy żel. Siatka powinna być dobrze dociśnięta do paznokcia. Po wysuszeniu każdą komórkę wypełnia się kroplą przezroczystego żelu. Aby dodać objętość do obrazu, procedurę można powtórzyć.

Czasami siateczkę tworzy się z tiulu, koronki lub starych rajstop z siateczki. Pokryty ciemnym lakierem i wysuszony paznokieć owija się przygotowaną siatkową szmatką. Siatka nie powinna się ruszać, więc jest mocowana czymś lub uszczypnięta palcami.

Kolorowy lakier nakłada się gąbką na siatkę. Po wysuszeniu wierzchniej warstwy siatkę ostrożnie usuwa się. Ostatnia warstwa wygładzi powierzchnię paznokcia i pomoże uniknąć szorstkości.

READ
Manicure noworoczny: 55 najpiękniejszych pomysłów na nadchodzący rok!

Łuski można narysować, nakładając czarny lakier z równoległymi poziomymi paskami. Następnie łączy się je z boków liniami w taki sposób, że powstają sześciokąty. Z nich ukośne paski prowadzą do krawędzi gwoździa, najpierw w górę, potem w dół, tworząc siatkę wokół dużych łusek.

Artystyczne malowanie paznokci wymaga dużo cierpliwości. Konieczne jest narysowanie każdej skali, dlatego zaleca się, aby do pracy wziąć jeden lub dwa palce na rękę.

Za pomocą szelaku Kocie Oko powstaje również imitacja skóry węża. Jego podstawa zawiera metalowe elementy, które pod wpływem pola magnetycznego w lakierze przybierają określony kształt. Po wysuszeniu uzyskuje się piękne wzory.

Najpierw paznokieć pokrywa się odpowiednim lakierem, suszy, a siatkę rysuje się na czarno. Czasami komórki są cieniowane folią pokrytą biorzeźbiarskim przezroczystym lakierem. Często rysunek wykonywany jest w skali monofonicznej.

Aby stworzyć symulację wolumetryczną, najpierw nakładany jest żel bazowy. Konieczne jest użycie środka o grubej strukturze. Po wyschnięciu paznokieć pokrywa się dwiema warstwami ciemnego lakieru, z których każda jest wstępnie wysuszona. Następnie nakładane są lekkie pigmenty, które natychmiast pokrywane są kroplami utrwalającymi.

Folia transferowa pomoże stworzyć błyszczące komórki. Konieczne jest szybkie i dokładne działanie: mocno dociśnij folię do powierzchni paznokcia i ostro ją usuń. Warstwa kleju będzie pięknie błyszczeć. Oprawa z łuskowatych diamentów nabierze połyskującego wyglądu.

Aby uniknąć ścierania cekinów z powierzchni, konieczne jest zastosowanie warstwy wykończeniowej blatu. Kropelki żelu modelującego dodawane są na sam środek brylantów. Następnie nakładany jest utrwalacz. Diamenty nabierają zauważalnej objętości.

Szachownicowy układ komórek przyciąga wielu miłośników manicure wizerunkiem gada. Aby krople nie rozchodziły się, zaleca się suszenie każdego z nich z osobna przez kilkanaście sekund w lampie. W końcowym etapie wszystkie paznokcie są dokładnie suszone, a na wierzch nakładana jest gładka warstwa utrwalacza. Palce ponownie umieszcza się w lampie ultrafioletowej. Lepką warstwę należy usunąć.

Istnieje jeden z najłatwiejszych sposobów na stworzenie wzoru paznokcia w kształcie węża przy użyciu techniki craquelure. Aby to zrobić, weź lakier ze specjalnym efektem pękania i nałóż go na płytkę paznokcia.

Pomysły na manicure

Wężowy manicure wygląda bardzo efektownie. Gady nadają paznokciom szczególny urok.

READ
Niesamowite pomysły na manicure: 56 stylowych wzorów paznokci

Wijący się wąż na paznokciu budzi podziw. Można go przedstawić z bliska lub w małej skali na jednym lub dwóch palcach ręki. Resztę paznokci najlepiej pokryć wzorem wężowej łuski. Czasami mają węże w różnych pozach lub oddzielne segmenty gadów na wszystkich paznokciach.

Oko węża zdobi jeden z paznokci. Często wygląda groźnie. Wszystkie paznokcie są wykonane w stylu węża, ale tylko na jednym spotykamy się z gadzim spojrzeniem.

Efekt wężowej skóry nadano jednemu lub dwóm paznokciom każdej dłoni. Na pozostałe paznokcie nakłada się ciemniejszy lub jaśniejszy lakier.

Dekoracja z kryształu górskiego dodaje projektowi szczególnego wyrafinowania. Mogą ozdobić same łuski lub paznokcie pozostawione bez obrazu skóry węża.

  • Gadzi styl paznokci bardzo dobrze komponuje się z klasyczną kurtką. Łuski węża są malowane na jednym lub dwóch paznokciach, reszta jest ozdobiona białą lub kolorową kurtką. Łuskowata kurtka wygląda nietypowo na długich, ostrych paznokciach.

Przydatne wskazówki

W przeciwieństwie do tego nie zaleca się tworzenia efektu wężowej skóry. Zbyt jasny manicure nie zawsze jest odpowiedni. Zbyt lekki design wygląda egzotycznie. Najlepiej używać naturalnych kolorów. Gad charakteryzuje się kolorami oliwkowymi i bagiennymi.

Blondynom zaleca się umieszczenie rysunku wykonanego na czarno na złotym tle. Brunetki są bardziej odpowiednie dla odcieni czerni i bieli przeplatanych czerwonymi odcieniami. Ozdoba z niebieskimi i zielonymi gadami nadaje się na sylwestra. Takie paznokcie są szczególnie odpowiednie dla osób w strojach karnawałowych.

Nie zaleca się zbyt częstego wykonywania manicure gadów. Nadruk wygląda niezwykle pięknie, ale odważnie.

Oryginalny i odważny projekt powinien być okresowo przeplatany z innymi obrazami.

Mistrzowska klasa na temat tworzenia efektu skóry węża na paznokciach, patrz poniżej.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: