Warkocze jak dziewczyna, zęby jak babcia: Madonna zaszokowała fanów nieporządnym sposobem i pełnią

16 sierpnia Madonna skończyła 63 lata. Miliony fanów z całego świata oglądają jej zdjęcia w sieciach społecznościowych… i nie chcą rozpoznać supergwiazdy w nabrzmiałej, dziwnie ubranej kobiecie. Co się stało z piosenkarką, która prawie pół wieku spędziła u szczytu formy?

W grudniu 2017 roku Madonna została gościem programu telewizyjnego Live with Kelly and Ryan. Przy ogłuszającym pisku fanów weszła do studia tańcząc. Prowadzący – a właściwie Kelly Ripa i Ryan Seacrest – nie kryli radości z faktu, że dostali do swojego programu supergwiazdę. Zamiast posadzić Madonnę na krześle, sami zaczęli tańczyć z radości. Bitwa się szykowała. Wokalistka nie miała innego wyjścia, jak tylko pokazać, kto tu rządzi tańcem.

Po lekkiej rozgrzewce Madonna wykonała twerk. Nie wyglądało to śmiesznie, a już na pewno nie seksownie.
59-letnia wówczas artystka, której sukces komercyjny raczej nie powtórzy żaden z jej młodych naśladowców, poruszyła się tak, jakby jej ciało już do niej nie należało.
Tańce trwały niecałą minutę. Kiedy Madonna usiadła na krześle, przez długi czas nie mogła złapać oddechu. Odpowiadając na pytanie o przeprowadzkę do Portugalii w celu załatwienia swojego syna Davida Bandy w akademii piłkarskiej Benfica, stwierdziła z charakterystyczną autoironią:

„To wszystko, teraz jestem matką futbolu.
Gruba matka futbolu.

Zakryj kobietę

Pięć miesięcy później, w maju 2018 roku, Madonna wystąpiła na imprezie Met Gala w Nowym Jorku. Publiczność, a wraz z nią miliony oglądających transmisję internetową, zauważyły, jak niezwykle wiele ubrań znajdowało się na tej, która przez całe dorosłe życie wywalczyła kobietom prawo do wyrażania siebie, a artystom do nagości na scenie.

Dłonie, z których Madonna była słusznie dumna, były pokryte długimi rękawami, jej nogi – spódnicą do ziemi. Tylko gorset, staromodny talizman Madge, wyglądał znajomo, ale jakoś nie pasował: forma wyraźnie kłóciła się z treścią.
Ktoś rozumował, że Madonna, jako kobieta na pewno mądra, rozumie, że „nadszedł czas”. W odpowiedzi posypały się obiekcje, że kilka lat temu, już grubo po pięćdziesiątce, Madonna w skórzanych szortach stwierdziła, że ​​chce pluć na ageizm, seksizm, szowinizm – i rzeczywiście na opinię przynajmniej całego świata.

W rzeczywistości okazało się to nieco niespójne.

Podczas obchodów swoich sześćdziesiątych urodzin w Maroku Madonna owinęła się bluzą z kapturem w kolorze fuksji. Ubranie z arsenału młodej Pugaczowej szybko zakorzeniło się w jej garderobie. Podczas ostatnich Oscarów piosenkarka została sfotografowana z Lady Gagą, ponownie ubraną w bluzę z kapturem – teraz śnieżnobiałą. Nie możesz już tak tańczyć. Tylko walc – i to nie jest fakt.
W grudniu 2018 roku, rok po improwizowanej dyskotece w programie Live with Kelly and Ryan, Madonna przybyła do nowojorskiego klubu gejowskiego w towarzystwie swojego syna Davida. Facet z gitarą towarzyszył matce, ale wszyscy dyskutowali nie o tym duecie, ale o pośladkach piosenkarza, które z schludnych i schludnych zmieniły się w imponujące nawet jak na standardy klanu Kardashian.

READ
Brigitte Bardot pojawiła się publicznie

Tym razem nie tylko fani byli zaniepokojeni, ale wszyscy chirurdzy plastyczni w Ameryce. Wielu zgrzeszyło na kartach, niektórzy podejrzewali implanty. Największymi marzycielami są zastrzyki z własnej tkanki tłuszczowej, argumentując, że w ostatnich latach w ciele piosenkarza wzrosła.

Plotki

Kłopoty, jak zawsze, nadeszły niespodziewanie. Madonna zaczęła być otwarcie prześladowana. Co więcej, ci, którzy tradycyjnie ją ubóstwiali, są przedstawicielami społeczności gejowskiej. Na znanym forum LGBT The Data Lounge zaczęły mnożyć się oddziały, na których dyskutowano o piosenkarce i jej nowo odkrytych formach.

Dokonano bezlitosnych porównań do postaci z serialu Muppet, emerytów z nadwagą, a nawet Coco, ekstrawaganckiej żony weterana rapera Ice T. Ktoś szyderczo powiedział, że 60-letnia Madonna zaszła w ciążę.

W powszechnej opinii do 55 roku życia utrzymywała się na poziomie 30-latków, ale potem natura zemściła się i odkupiła tę, która tak długo sprzeciwiała się prawom powszechnego ciążenia.

Można się domyślać, jak sama piosenkarka postrzegała swoją przemianę i recenzje na jej temat.

W ostatnich latach Madonnie zarzucano nadużywanie wypełniaczy, a sami wiecie, że promuje swoją osobistą linię kosmetyków MDNA Skin

Kobietę boli, gdy widzi, jak czas zmienia jej twarz i ciało. Żeńska gwiazda jest jeszcze bardziej bolesna. Legendarna kobieta, która od młodości boi się starości, musi być po prostu nie do zniesienia.

Okropna rzecz

Jak na ironię, przez całe życie Madonna bała się wyzdrowieć, o czym wielokrotnie mówiła w wywiadach. Z reguły takie wyznania były na wpół żartobliwe i ginęły na tle oburzających rewelacji, na które piosenkarka była hojna jak bajeczny róg obfitości.

Wierzcie lub nie, ale od młodości w niemal każdej szczegółowej rozmowie z dziennikarzami Madonna poruszała temat swojej wagi, predyspozycji do nadwagi i, co za tym idzie, jej determinacji do walki z tym wszystkim. Co zrobiła.

Ten trwający prawie pół wieku maraton można śmiało uznać za superbohatera, nawet jak na standardy bezlitosnego, zdrowego stylu życia naszych czasów.

Wyścig Bohaterów

To dzisiaj w zespole każdej znanej osoby jest dietetyk i ekspert fitness – a nawet więcej niż jeden. W latach osiemdziesiątych Madonna jako pierwsza pracowała z trenerem na bieżąco, a nie szybko schudła czy napompowała się do jakiegoś projektu.

Wielu wydawało się to szaleństwem. Z drugiej strony nikt – nawet Tina Turner i Cher, które umiały włączyć ciepło – nie wystawiał takich programów jak Madonna. Kiedy rozrywasz scenę na dłużej niż cztery godziny, nie poddając się „energetyzującym” tancerzom, a nawet śpiewasz na żywo. Tylko ona to zrobiła, a jej rekord nie został pobity do dziś – nawet Beyoncé, która wyraźnie do tego dążyła.

W latach osiemdziesiątych, kiedy mleko krowie nie było uważane za truciznę, a ludzie nawet palili w samolotach, Madonna była zbyt postępowa.

Z trenerem ćwiczyła trzy godziny dziennie, sześć razy w tygodniu, przez cały rok. Bez litości, świąt i dni chorobowych. Trener pojechał z nią w trasę. Po zajęciach w hali Madonna poszła pobiegać w towarzystwie kilku ochroniarzy.

Znany fakt: przez godzinę dziennie, sześć razy w tygodniu Madonna trenowała na siłowni do połowy dziewiątego miesiąca ciąży z córką Lourdes Leon w 1996 roku.

Na scenie, w klipach i wywiadach piosenkarka przedstawiała łzę, w życiu była jak ascetyczny komandos – pięć minut na imprezie i szybko wracała do domu spać. Rano wstawanie wcześnie, trening i znowu do walki.

READ
Fani uważają, że Ani Lorak zestarzał się i brzydko

Sportowiec i piękno

Jej ciało było omawiane nie mniej niż jej własne szokujące stwierdzenia. Madonna wyglądała fenomenalnie dobrze – i dużo młodziej niż jej wiek. Podczas gdy rówieśnicy, jeden po drugim, opuszczali wyścig, nasza gwiazda świeciła coraz jaśniej, bawiąc się odciążonymi mięśniami ze sceny rok po roku, dekada po dekadzie…

„Nie zamierzam zwalniać, opuszczać wyścigu, osiedlać się w domu i wyzdrowieć” – cytuje Madonna z wywiadu z 2006 roku.

Kiedy w tym samym 2006 roku, w wieku, przez chwilę, 48 lat, ubrana w body, wykonała swój thriller taneczny Hung Up tak, że poleciały iskry, wszystkim wydawało się, że nie będzie końca. Że ta kobieta nigdy się nie uspokoi i nie da nam spokoju.

Tymczasem wciąż pojawiały się problemy związane z wiekiem, do których rzadko się przyznawała i niejako między wierszami.

„Po dwóch cesarskich cięciach, trzech usuniętych przepuklinach, jednym upadku z konia i dziesięciu złamanych kościach nie było mi łatwo. Ale mnie uratowała ”- powiedziała Madonna o Tracy Anderson, jej trenerze, który pomógł jej osiągnąć absolutnie niebotyczne wyżyny w pokonywaniu siebie.

iść daleko

W połowie lat XNUMX. ciało gwiazdy raczej przerażało jej fanów niż ją zachwycało. Tabloidy od czasu do czasu publikowały zdjęcia piosenkarki, na których można było studiować anatomię jej rękami. Sport i ćwiczenia z przyzwyczajenia zamieniły się w obsesję. Zaangażowana była w to ta sama Tracy Anderson, z którą Madonnę przedstawiła Gwyneth Paltrow.

Ich związek jest z powodzeniem rejestrowany w licznych wywiadach, z których staje się jasne, jak Tracy przekupiła gwiezdnego klienta.

„Tak, w wieku pięćdziesięciu lat może patrzeć na maksymalnie dwadzieścia, a ja wiem, jak to osiągnąć” – powiedział dziennikarzom Anderson, zauważając, że praca to niezaorane pole.

Powiedzmy, że ręce najbardziej wysportowanego piosenkarza opadają i jest za dużo tłuszczu. Madonnę wyraźnie to dotknęło: jej odwieczną motywacją było niezadowolenie z siebie i skłonność do perfekcjonizmu. Obaj szybko się dogadali, ku swojemu nieszczęściu.

Pierwszą rzeczą, jaką zrobił Anderson, było odwołanie biegów Madonny, stwierdzając, że jej teoria głosi, że bieganie „kołysze” jej biodrami. W Madonnie to one, według jej własnych wyznań, zawsze były najbardziej problematycznym obszarem. Zamiast biegać, Tracy zaleciła taniec do upadłego. Zdjęcia obu kobiet, spoconych i szczęśliwych, wychodzących z pracowni, trafiały codziennie do gazet.

Tracy tymczasem podzieliła się sukcesami swojego podopiecznego i niuansami własnej metodologii.

„Mała waga, ale dużo powtórzeń, dużo powtórzeń” – stwierdziła. „Daję zwykłemu człowiekowi 60, Madonnie sto”.

Wisienką na torcie była dieta, za którą odpowiadał również Anderson. Umieściła Madonnę na ścisłej diecie – 700-800 kalorii dziennie (norma dla dorosłej kobiety wynosi od 1 do 200 dziennie). Garść płatków śniadaniowych ze szklanką mleka sojowego. 1 gramów indyka z połową garści świeżych ogórków na obiad. Wieczorem kawałek dorady i pół szklanki gotowanego na parze szpinaku. A potem idź i tańcz.

READ
Nieudane gwiezdne świadki, które kosztują ich reputację

Moment, w którym jeden z nich nie mógł tego znieść, był nieunikniony. I to była, jak rozumiesz, nie Madonna. Kilka lat później, pod koniec XNUMX roku, Tracy poprosiła o litość. Według niej traciła własne życie, dostosowując się do wszystkich rosnących wymagań klienta.
Podobno koniec został postawiony, gdy Madonna poprosiła o nieplanowany trening, a Anderson musiała iść na szkolny koncert syna. Piosenkarka szczerze nie rozumiała, jak można było jej nie wybrać. Ścieżki się rozeszły. Madonna, zainspirowana sukcesami w fitnessie i zdrowym odżywianiu się po sześćdziesiątce, nie chciała przestać. Jej ciało miało inne plany.

zatrzymać samochód

Wielu zawodowych sportowców opuszcza wielki sport przed trzydziestką. Organizm poddany zwiększonym obciążeniom zużywa się zgodnie ze schematem za dwa, trzy, a nawet pięć lat. Dlatego w życiu zawodowych sportowców najczęściej odbywa się tylko jedna olimpiada. Wybrani podbijają dwa, nieliczni szturmują trzy.

Czterdzieści lat na scenie z piosenkami i tańcami do siódmego potu to nie tylko płyta, to nieprzerwany maraton płyt. Jej ciało, które wykazało nadprzyrodzone zdolności, pozostało ludzkie.

Jeśli wierzyć ostrożnym, półszeptanym wyznaniom anonimowych osób, piosenkarka ma poważne problemy zdrowotne.

Stawy, które przez całą jej karierę znosiły piekielne napięcia, walczą z obecnym minimum. Gwiazda nie może już trenować jak wcześniej (jeśli w ogóle). Stąd nieunikniona nadwaga, pomnożona zmianami hormonalnymi, przed którą wciąż bezsilna jest XNUMX-letnia kobieta, gwiazda czy nie.

Królewski pokój

Uważa się, że Madonna przeniosła się do Lizbony z Nowego Jorku, aby ukryć się przed wzrokiem i prowadzić odosobniony tryb życia. Kiedy w 2018 roku zawitał do niej włoski Vogue, piosenkarka opowiedziała o swoim obecnym życiu – że spędza dużo czasu z dziećmi, czyta i pisze dla duszy, oprócz pokarmu duchowego nie odmawia sobie obfitego portugalskiego.

Jest też gotowa godzinami jeździć konno na bezludnej plaży nad oceanem.

To ważne dla kobiety, która nie tylko podbiła, ale podbiła światowy show-biznes, podnosząc poprzeczkę na stulecie do przodu, ważne jest, aby czuć się na koniu. Nawet jeśli nie jest już w formie, którą utrzymywała wysiłkiem swojej nadprzyrodzonej woli przez ponad połowę swojego życia.

Cokolwiek się z nią stanie, z jej kreatywnością i rozmiarem jej ubrań, by drwić i kpić – pomysł jest taki sobie. Wyścig, z którego Madonna nie zamierzała wyjechać, nie był z nikim – z nią samą. W każdym razie jest zwycięzcą, ale nie są oceniani, nawet jeśli naprawdę tego chcesz.

READ
10 sławnych mężczyzn, którzy porzucili swoje żony dla kochanek

Ewolucja piękna jednej z najbardziej legendarnych artystek naszych czasów jest żywym przykładem niszczycielskiej siły niekontrolowanej pasji do chirurgii plastycznej. W naszym materiale przypominamy punkty zwrotne w kronice przemian urodowych gwiazdy i opowiadamy, do jakich interwencji się uciekała w różnych momentach.

Madonna to jedna z najpopularniejszych kobiet naszych czasów, autorka dziesiątek muzycznych przebojów i właścicielka wielu nagród. Jej prowokacyjny, ekstrawagancki wizerunek zawsze przyciągał uwagę, ale ostatnio gwiazda wygląda tak, że fani od lat ledwo rozpoznają swoją ulubioną twarz. Jakie operacje plastyczne i zabiegi kosmetyczne wykonywała Madonna? Opowiadamy i pokazujemy wspólnie z czołowym chirurgiem plastycznym, założycielem kliniki Beauty Time, Otari Gogiberidze.

„Nie jestem przeciwna chirurgii plastycznej, ale absolutnie jestem przeciwna dyskutowaniu o tym” – powiedziała piosenkarka w jednym z wywiadów w 2012 roku. Od tego czasu wygląd Madonny znacznie się zmienił, a większość tych przemian nie przyniosła jej korzyści. Piosenkarka doskonale zna drogę do gabinetu chirurga, ale nie komentuje zmian w wyglądzie, wywołując tym samym jeszcze więcej dyskusji i spekulacji. Proponujemy przyjrzeć się bliżej zdjęciom piosenkarki z różnych lat i spróbować zrozumieć, jakie operacje i procedury stoją za wielokrotnymi przemianami urody Madonny.

1980-e

Na zdjęciach zrobionych u zarania twórczej kariery Madonna wygląda po prostu dobrze. Na pierwszym zdjęciu Madonna ma 24 lata – młoda piękna twarz, jasne rysy, naturalne linie i zdecydowany, odważny wygląd. Atrakcyjny wygląd zawsze był atutem piosenkarki i odegrała ważną rolę w jej karierze (przeczytaj też: „Od Barbry Streisand do Tildy Swinton: gwiazdy o niezwykłym wyglądzie, które zmieniły standardy piękna”).

1990-e

Na pierwszym zdjęciu 32-letnia Madonna wciąż jest piękna, ale widoczne są już drobne zmiany związane z wiekiem. Zmienił się kształt linii włosów i jej położenie, brwi są nieco wyższe niż na wcześniejszych zdjęciach. Można przypuszczać, że wykonano endoskopowy lub koronalny lifting czoła, zwłaszcza, że ​​operacja ta była w tamtych latach bardzo popularna.

Na drugim zdjęciu piosenkarka ma 37 lat i, jak sugerują eksperci, w tym wieku Madonna po raz pierwszy zaczęła uciekać się do poważnej operacji plastycznej. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz, że rysy w środkowej jednej trzeciej twarzy nieco się zmieniły, a linia kości policzkowych i policzków wygląda inaczej.

Wygląda na to, że wtedy piosenkarka wykonała lifting twarzy, aby pozbyć się pierwszych oznak starzenia. Uważa się, że na lifting twarzy jest za wcześnie – jego wynik wystarczy na 10 lat, ale potem jest potrzeba kolejnej operacji. Tak właśnie stało się z Madonną.

2000-e

Na początku 42 roku gwiazda ma XNUMX lata – jest u szczytu popularności i nie planuje przestać. Twarz Madonny stała się nieco bardziej obszerna i pełna niż wcześniej. Prawdopodobnie piosenkarka zastosowała zabieg lipotransferu lub zastrzyki, aby zrekompensować utratę podskórnej tkanki tłuszczowej, która nieuchronnie pojawia się wraz z wiekiem.

READ
Po treningu: zły strój Jennifer Lopez został skrytykowany w sieci

5 lat później Madonna rzekomo wykonała kolejny lifting – zaledwie 10 lat po poprzednim. W rezultacie kontury twarzy stały się wyraźniejsze, zniknęło zwiotczenie w okolicy podbródka.

Istnieje również możliwość, że gwiazda wykonała plastykę powiek górnych i dolnych. Wskazuje na to fakt, że okolice oczu zaczęły wyglądać na bardziej stonowane, zniknęła zauważalna wcześniej asymetria lewego oka, zmarszczek prawie nie ma – ani pod, ani wokół oczu (przeczytaj też: “Asymetria twarzy, rozszczep wargi i odstające uszy: 7 gwiazdek, które zamieniły wady w zalety”).

2010-e

Początek lat 2010 to szczyt popularności wypełniaczy z kwasem hialuronowym. Ma tendencję do przyciągania wody do miejsca wstrzyknięcia, przez co twarz może wyglądać nierównomiernie opuchnięta i niezdrowa. Właśnie to zauważyli fani w wyglądzie Madonny w 2010 roku: na zdjęciu z tamtego okresu jej twarz wygląda na opuchniętą i opuchniętą – dzieje się tak, gdy używa się zbyt wielu wypełniaczy i botoksu. 58-letnia gwiazda wykazała jeszcze więcej zniekształceń rysów twarzy z powodu nadmiaru wypełniaczy w 2016 roku.

W 2019 roku, po tym, jak 61-letnia piosenkarka wystąpiła na imprezie sylwestrowej w Nowym Jorku, wielu myślało, że Madonna przeszła wymianę pośladków. Na filmie było wyraźnie widać, że ta strefa zaczęła wyglądać na zbyt wystającą i nieproporcjonalną do całego ciała.

2020-e

Podczas pandemii 2020 Madonna skończyła 62 lata i wygląda na to, że postanowiła skorzystać z okresu blokady, aby wykonać całą gamę poważnych operacji plastycznych. Kolejny, już trzeci lifting, lifting brwi, plastyka powiek górnych i dolnych – to tylko minimalna lista manipulacji, które zmieniły wygląd piosenkarki nie do poznania.

Na zdjęciu widać zauważalne cofnięcie policzków – najprawdopodobniej po usunięciu grudek Bisha. Kości policzkowe wyglądają bardzo wydatnie, co może być wynikiem wstrzyknięć lub endoprotez z implantami silikonowymi. Ta sama sytuacja z brodą – uzyskał nienaturalnie ostry kąt. Dużo wypełniaczy, skóra zbyt gładka po laserowym resurfacingu – wszystkie te metamorfozy razem ledwie ozdobiły wygląd piosenkarki i dosłownie zszokowały fanów.

Madonna zawsze była w dobrej formie, przez całe życie aktywnie uprawiała sport, ale w wieku 62 lat utrzymanie takiej sylwetki jak na zdjęciu jest prawie niemożliwe bez interwencji chirurgicznej. Eksperci sugerują, że piosenkarka wykonała na dużą skalę korektę nie tylko twarzy, ale także ciała – przynajmniej liposukcję, lipofilling, mammoplastykę.

Sytuację z zamiłowaniem Madonny do chirurgii plastycznej pogorszyło jeszcze jedno uzależnienie – stosowanie licznych filtrów na portalach społecznościowych, co doprowadziło do tego, że z jej rozpoznawalnego wizerunku prawie nic nie pozostało. W rezultacie dziś performerka pewnie prowadzi anty-oceny gwiezdnych tworzyw sztucznych, ale najwyraźniej ona sama nie jest zmartwiona – możliwe, że w niedalekiej przyszłości świat dowie się o kolejnych przemianach gwiazdy i będzie być zaskoczona nie raz skalą interwencji chirurgicznych, którym Madonna decyduje się poddać, by wyglądać młodziej.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: