W tajemnicy: sekretne słabości znaków zodiaku

Twój znak zodiaku może nie tylko wiele ujawnić o Twojej osobowości, ale także ujawnić to, co najbardziej próbujesz ukryć. Czytaj dalej, aby poznać najciemniejsze sekrety różnych znaków zodiaku.

Bardzo miękki – Baran

Chociaż na zewnątrz wyglądasz na odważną i szorstką, w głębi jesteś bardzo miękka. Potajemnie pragniesz miłości i uwagi. Czasami wstydzisz się przyznać, że chcesz być w towarzystwie ludzi 24/7. Wolisz też powstrzymać się od okazywania miłości (tylko jeśli nie jesteś pewien swojego związku), aby nikt nie mógł bawić się twoimi uczuciami.

Podejrzany – Byk

Twoim sekretem jest to, że bardzo trudno ci komukolwiek zaufać. Z powodu swoich przeszłych doświadczeń możesz czasami czuć się niepewnie i pełen wątpliwości. Kiedy zrozumiesz, że osoba przed tobą jest kimś, z kim chcesz spędzić resztę życia, daj jej wszystko, w tym zaufanie.

Zamknięta Księga – Bliźnięta

Jeśli komuś ufasz, nadal starasz się być ostrożny. W Twoim środowisku jest tylko kilka osób, którym naprawdę ufasz. Jednocześnie boisz się, że nawet ci ludzie zdradzą twoje zaufanie i wykorzystają twoje słabości przeciwko tobie. To jeden z powodów, dla których rzadko się przed kimkolwiek otwierasz.

Spokojny i opanowany – Rak

Twoim najciemniejszym sekretem jest strach przed byciem bezbronnym. Nie chcesz bawić się swoimi uczuciami i dlatego ciągle ukrywasz je przed innymi. Chcesz sprawiać wrażenie osoby, która ma wszystko pod kontrolą i robi w tym celu wszystko, co możliwe.

Centrum Wszechświata – Lew

Jest jedna rzecz, której nie możesz znieść, a jest to czyjeś ego. Być może nie mówisz o tym na głos, ale chcesz, aby cała uwaga była zawsze poświęcana tylko Tobie. Lubisz wygrzewać się w świetle reflektorów i nie chcesz dzielić się tym z nikim innym.

Skręcanie się – Panna

Za dużo myślisz. Z zewnątrz może nie być to zauważalne, ale w Twojej głowie zawsze kłębią się miliony myśli. Zbyt dużo myślenia prowadzi do rozczarowujących wniosków, więc likwidacja nie jest najlepszą opcją. Naprawdę nie jest tak źle, jak myślisz, więc po prostu spróbuj płynąć z prądem.

Duszą firmy jest Waga

Twój największy strach to samotność. Chcesz być stale otoczony ludźmi, albo zawsze masz przy sobie bratnią duszę, która będzie Cię motywować. Nie powiesz nikomu o swoich słabościach, ale w głębi duszy masz nadzieję, że inni odgadną tę twoją potrzebę.

READ
6 wskazówek, które pomogą Ci wyczyścić swoje rzeczy w domu

Tajemniczy – Skorpion

Wolisz zachować bezpieczną odległość od innych. Trudno wyczytać z twojej twarzy emocje, a nie jesteś jedną z tych osób, które wkraczają w czyjeś życie. Oglądasz wszystko z boku i przechodzisz do ofensywy tylko wtedy, gdy jesteś sprowokowany. Dużo wiesz o życiu innych, ale oni prawie nic nie wiedzą o twoim. Nic złego się nie stanie, jeśli będziesz bardziej otwarty.

Wolny ptak – Strzelec

Jesteś bardzo zdenerwowany, gdy inni próbują nałożyć na ciebie jakiekolwiek zobowiązania. Możesz być szaleńczo zakochany w swoim partnerze, ale gdy tylko dojdzie do poważnych zobowiązań, zaczynasz się martwić i pierwszą reakcją jest ucieczka.

Jakie są wady? – Koziorożec

Nie chcesz znaleźć się w sytuacji, w której Twoje wady mogą zostać ujawnione. Jesteś perfekcjonistą i chcesz, aby inni widzieli tylko tę stronę Ciebie. Ale nie ma nic złego w niedociągnięciach, w końcu każdy je ma. Wszystko, co musisz zrobić, to pogodzić się ze swoim.

Szybując w chmurach – Wodnik

Nawet będąc w firmie, nadal nie czujesz się jej częścią. Próbujesz zrozumieć, co mówią inni, ale czasami gubisz się we własnym świecie. Staraj się skoncentrować i słuchać innych, to ci nie zaszkodzi.

„Nie zawiodę się” – Ryby

Jesteś silną osobą o miękkim sercu. Bardzo trudno jest ci się otworzyć i komuś zaufać. Możesz zaufać tylko kilku bardzo bliskim przyjaciołom. Pamiętaj, że czasami możesz stracić czujność.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: