W którym królestwie rządzą znaki zodiaku?

Królestwo dyktatury. W bibliotece powinien panować porządek i cisza! Chociaż musimy oddać hołd, Koziorożce są miłymi i sprawiedliwymi dyktatorami: od każdego według jego zdolności, każdemu według jego potrzeb i to wszystko. Alkohol, papierosy, czekolada i seria Koziorożec również nie są zabronione. Najważniejsze, że każdy dobrze wykonuje swoją pracę. Ale chodzenie, wiesz, jest nadal lepsze w formacji i mundurze. Cóż, jest po prostu ładniejszy.

Wodnik

Polecane: Komiksowy horoskop z czekolady i cukierków

Królestwo wiecznego święta. Aquarius chce rządzić wyłącznie na tropikalnej wyspie, gdzie festiwal Sex on the Beach odbywa się 365 dni w roku. Tu chodzi o koktajl, a nie o to, co myślisz. Zamiast tego, co myślałeś, Wodnik ma kota. Ponieważ królestwo Wodnika zamieszkują wyłącznie Wodniki, a koty kochają bardziej niż seks. Swoją drogą łatwo tam emigrować, granice są otwarte: im więcej ludzi, tym weselej, to motto Wodnika. Tyle, że nikt nie ostrzega migrantów, że muszą przyjechać z własnym leżakiem, surfować i zapasową wątrobą.

Królestwo Chaosu. Zamieszkują go głównie Ryby, bo po pierwsze normalni ludzie tam nie żyją, a po drugie same Ryby tych normalnych ludzi są jakoś niezbyt dobre. No to znaczy muszą oczywiście działać na rzecz Rybki, ale nie ma z nimi absolutnie o czym rozmawiać, więc niech się nie przejmują. I nie zawracają sobie tym głowy: żyją na przedmieściach bez władzy, regularnie oddają hołd swojej królowej, a czasem nawet łapią błądzących arystokratów i zdrowi wracają do pałacu. W królestwie Ryb nigdy nie dochodzi do rewolucji: przeciwnie, jego poddani bardzo boją się, że przyjdzie jakiś Koziorożec i zepsuje wszystkie maliny: gdzie indziej można znaleźć władcę, pod którym nie można nic zrobić?

siła militarna. Baran nie musi nikogo atakować, Baran potrzebuje, aby wszyscy się jej bali. A tematy do pracy i wszystko jest idealne. Oczywiście najłatwiej jest pracować idealnie w fabrykach broni, tam nie można się pomylić, to nie dla ciebie hodowanie róż, a nie fok. Tak, tak, wszystko jest po to! Jeśli chodzi o pytania, które zadaje Baranowi Międzygalaktyczny Dwór – no wiesz, te zacofane królestwa same chciały stać się częścią jej imperium. Tak, tak, całkowicie dobrowolnie!

READ
10 sprytnych sposobów na utrzymanie blatów kuchennych w czystości

Polecane: W inteligencji lub w barze: jaką dziewczyną jesteś według swojego znaku zodiaku?

Bardzo spokojne królestwo. To w wielkim świecie Byk nie ma się gdzie zawrócić, a jeśli rządzisz, lepiej nie być krajem, ale bogatą, dużą posiadłością. Do pelargonii na oknie, kozy na podwórku, karety zaprzęgniętej w pstrokate szare kłusaki i służącego Zakharki. Nie zgadza się bez Zakharki!

Bliźnięta

Komora numer 6. Królestwo nienormalnych, którzy zostali wyrzuceni ze wszystkich innych królestw. Gromada znakomitych, standardowych marginesów społecznych: zubożałych poetów i artystów, zabłąkanych filozofów, zakazanych muzyków rockowych i piękności z całą gamą zaburzeń psychicznych – od obsesyjno-kompulsywnych po schizofrenię. Co dziwne, rezultatem jest najprzyjemniejsze królestwo na całe życie i zamożne, rządzone przez życzliwą i uczciwą królową. Tak mili i sprawiedliwi, że, jak mówią, zaśpiewali nawet piosenkę o małej tratwie na placu pałacowym. A potem wyobraź sobie, że nikt nie został stracony.

Królestwo dobroci i sprawiedliwości. Przede wszystkim Raki chcą, aby ich lojalni poddani żyli długo i szczęśliwie. Ponieważ szczęśliwi lojaliści na pewno nie będą niepokoić swojej królowej niczym. Tak więc głównym zadaniem Raka jest rozdawanie wszystkim więcej szczęścia – i za nic, aby nikt nie odszedł obrażony. Nikt, powiedziała! Dlatego w królestwie Raka każdy szanujący się członek społeczeństwa powinien zimą nosić czapkę, prowadzić działalność charytatywną i na pewno adoptować kociaka.

Królestwo luksusu. Lwica nie nosi korony, ponieważ ani jedna szyja nie wytrzyma całkowitego ciężaru zdobiących ją brylantów. Pałac Lwicy jest zbudowany dla siebie tak, że Wersal nerwowo pali na uboczu wraz z Pałacem Buckingham i Bursztynową Komnatą. Chociaż bursztynowy pokój w zasadzie nadawałby się jako spiżarnia na mopy. Pytanie brzmi, jak to wszystko znoszą lojalni poddani? Odpowiadamy: królestwo musi być zaaranżowane we właściwym miejscu, bogatym w minerały. Wtedy żebracy będą cię błagać, wyciągając drżące ręce z okien Ferrari. Jak Lwica, tak.

Królestwo Anarchii. Nieoczekiwany zwrot akcji, ale właśnie to: Panna zaciekle, szaleńczo nienawidzi władzy państwowej i ogólnie samej idei podporządkowania jednej osoby drugiej. Dlatego w królestwie Dziewicy nie ma i nie będzie jednego prawa, z wyjątkiem jedynego, które Dziewica uważa za podstawę wszystkich rzeczy: „Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego”. Rozsądni ludzie są w stanie dojść do idei samorządności i żyć długo i szczęśliwie bez naruszania tego świętego postulatu. I nierozsądne – sami głupcy są winni, natychmiast im powiedziano: oto anarchia, kolesie. Tutaj każde dziecko ma pod poduszką parabellum.

READ
Projekt wnętrza pokoju w akademiku: 16 nieoczekiwanych pomysłów

Kraj jednorożca. Zamieszkany przez wyjątkowo pięknych i bardzo mądrych ludzi, rządzony przez wyjątkowo mądrą i piękną królową. A tak przy okazji, ten cudowny kraj zamieszkują nie tylko ludzie, ale także różne fantastyczne stworzenia – oczywiście również cudowne i piękne. No, a kto nie jest piękny, mądry, a przynajmniej nie romantyczny – niech tworzy, co tam jest. Weźmy na przykład rolnictwo. Ktoś musi dostarczyć wino do fontann!

Skorpion

Polecane: Horoskop suki

Tyrania. Dominuj, panuj, upokarzaj! Scorpio jest klasycznym tyranem, ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami: na każdym placu w mieście znajduje się jej złoty posąg, uczniowie studiują w klasie prace napisane przez samą Mądrą, a wszelkie religie są zabronione. Ponieważ nie masz dość swojego Najjaśniejszego i Najpiękniejszego? Czy wszystko w porządku? Dobra robota, proszę bardzo. Jednocześnie zaskakujące jest tylko jedno: Scorpio, w przeciwieństwie do wszystkich innych tyranów, nie zamyka granic swojego królestwa. Każdy, kto czegoś nie lubi, może odejść. Ale z jakiegoś powodu nie ma głupców. Prawdopodobnie ponownie przeczytaj dzieła Mędrca. Na przykład: „Jak żyć tak, aby mieć wszystko, a nie masz na to nic”.

Strzelec

Królestwo matriarchatu. Strzelec naprawdę chce rządzić uczciwie i uczciwie, ale lenistwo i nuda. Dlatego Strzelec otacza się zaufanymi ludźmi, którym, jeśli w ogóle, można powierzyć królestwo, podczas gdy Strzelec podjeżdża na półroczne wakacje gdzieś do Bliźniąt. Czy można powierzyć królestwo osobom, które nie mogą znaleźć skarpetek w szafie? Nie, tylko dziewczyny, tylko hardcore.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: