W których znakach zodiaku najtrudniej się zakochać?

Oferuję ci ciekawą ocenę, która może ci powiedzieć, który z przedstawicieli konstelacji zodiaku jest bardzo trudny do pokochania, a z którym trudno jest zbudować związek. A także dowiesz się, z kim, wręcz przeciwnie, związek będzie długi, szczęśliwy i produktywny.

Panna

Panny patrzą na relacje trzeźwo iz punktu widzenia zdrowego rozsądku. Nie, wierzą w miłość, po prostu podświadomie nie dopuszczają ludzi do siebie, bo boją się zaufać innym. I to właśnie przedstawiciele tego znaku zodiaku są najtrudniejsi do pokochania. Dopóki nie udowodnisz im swojej uczciwości i dobrych intencji, nie będziesz chciał niczego. Jeśli zdasz wszystkie testy, to wiedz, że Panny są doskonałymi partnerami!

Skorpion

Uważa się przynajmniej za króla wszechświata i robi tylko to, co chce. Skorpiony są nieustannie rzucane z jednej skrajności w drugą, mogą być gorące i namiętne, a następnie natychmiast zamieniają się w powściągliwe i zimne. Trudno pokochać taką osobę, większość powieści o podobnym charakterze kończy się rozczarowaniem.

Strzelec

Zbyt kochający wolność znak zodiaku, a partner nie do końca zrozumie, co dokładnie oznacza Strzelec przez własną wolność. A Strzelcy są bardzo nieprzewidywalni, impulsywni i ekscentryczni. Z nimi jest bardzo trudno, ale jednocześnie jest też ciekawie. Miłość jest trudna, ale nie będziesz się nudzić! Będziesz miał szczęście tylko wtedy, gdy w pełni podzielisz poglądy Strzelca, możesz nagle wystartować i wyruszyć w podróż, spojrzysz na życie w ten sam sposób i postawisz sobie te same cele co jego.

Wodnik

Wodnicy są z natury zamknięci i introwertyczni i czasami zachowują się dziwnie. Trudno im zaufać ludziom i wpuścić ich do swoich serc. Przez długi czas będą uważnie przyglądać się osobie, która jest w nich zakochana, zachowując duży dystans. Jeśli Wodnik zrozumie, że możesz być przy tobie bezbronny, będzie mógł cię pokochać. Ale będziesz musiał stale karmić swój związek, raz po raz udowadniając szczerość swoich uczuć, w przeciwnym razie Wodnik może po prostu odejść bez powrotu.

Koziorożec

Trudność w relacjach z Koziorożcem polega na tym, że generalnie jest nieromantyczny i wydaje się zimny. Nie, kocha swojego partnera, ale po prostu nie uważa za konieczne mówić o swoich uczuciach. Dla niego praca i utrzymanie rodziny są na pierwszym miejscu. Zamiast bukietu kwiatów możesz dostać zimowe buty na urodziny, a zamiast iść do restauracji, zaproponuje ci samodzielne zorganizowanie obiadu. Ale widzisz, to też jest wiele plusów! Pozostaje więc tylko szlifować, znosić i wydobywać pozytywne chwile.

READ
Mięta na parapecie przeciwko pająkom, chrząszczom i muszkom owocowym

Bliźnięta

Bardzo kapryśny znak zodiaku. Dziś Gemini lubi jedną osobę, a jutro radykalnie zmieniają zdanie na rzecz innej. Jeśli mają prawdziwą miłość, jest ich zbyt wielu w związku. Chcą wiedzieć w najdrobniejszych szczegółach, co stało się z ich partnerem w ciągu dnia, kto do niego dzwonił, co robił, kogo widział. Ten rodzaj miłości przeraża wielu ludzi.

Lew

Jeśli zdecydujesz się połączyć swój los z Leo, musisz być przygotowany na to, że jest on najbardziej naturalnym kotem, który będzie chodził sam. Nie będziesz w stanie dowodzić Lwem, skieruj go tam, gdzie chcesz. A biorąc pod uwagę fakt, że przedstawiciele tego znaku zodiaku są tak piękni, że bardzo trudno nie dać się z nimi ponieść, będziesz musiał dostosować się do ich natury, aby być z nimi.

Baran

Barany są najbardziej namiętne i aktywne, a ich partner staje się ich priorytetem, numerem 1, najlepszym i najcudowniejszym pod każdym względem. Baran robi wszystko, aby ich bratnie dusze były naprawdę szczęśliwe i wiedziały o swojej miłości. Dla przedstawicieli tego znaku zodiaku ważne jest, aby wiedzieć, że są kochani i doceniani, w przeciwnym razie zaczynają popadać w depresję, stają się rozgoryczeni i agresywni.

Byk

Najbardziej oddany i lojalny znak zodiaku. Byk zakochuje się raz na zawsze. Inni ludzie po prostu dla niego nie istnieją, gdy zaczyna budować relacje. Byki są prawdziwe, nie udają nikogo, otwarte, czułe, romantyczne. Nie będą milczeć, jeśli coś im nie odpowiada, więc w związku nie będzie przeoczeń. Musisz trzymać się Byka, ponieważ w naszych czasach jest ich bardzo niewielu!

Waga

Wagi zawsze starają się, aby wszyscy wokół nich byli szczęśliwi i zadowoleni. Jeśli się zakochają, są gotowi zdobyć gwiazdę z nieba dla swojego partnera! Bardzo delikatny i delikatny w związkach, romantyczny i uważny. Dokonują wielu wyrzeczeń, jeśli tylko ukochana osoba jest wygodna i spokojna. Cóż, jak tego nie odwzajemnić, bo tak przyjemnie i łatwo pokochać przedstawiciela znaku Wagi!

Ryby

Ryby mają wielkie serce i potrafią naprawdę kochać. Są szczerzy, romantyczni, taktowni i dobrze rozumieją uczucia i potrzeby swojego partnera. Miłość do Ryb to dar z nieba i personifikacja związków w powieściach. Dokładają wszelkich starań, aby ich ukochana osoba była naprawdę szczęśliwa.

READ
18 najlepszych porad dekoratorskich od eksperta od projektowania wnętrz

Ale Rak, według astrologów, nie jest partnerem, ale prawdziwym snem. Najbardziej rodzinny znak zodiaku, kochający, pełen czci i cierpliwy. Jeśli przedstawiciel tego znaku zodiaku zakocha się, to bez wątpienia na całe życie! Możesz na nim polegać we wszystkim, nie zdradzi i zawsze stanie po stronie ukochanej osoby. Zawsze rozumiej, zawsze wybaczaj. Ale tylko nie nadużywaj jego zaufania, bo nawet jeśli Rak zostanie zraniony, będzie mógł odejść, skąd nie jest ceniony i nie jest stawiany ponad wszystko!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: