W kratę! Najbardziej zgodne z prawdą wróżby noworoczne – 2023

Życie nie ma scenariusza, nie da się przewidzieć, co stanie się za godzinę, następny dzień, miesiąc, sześć miesięcy itd. Od czasów starożytnych magiczne rytuały pomagały ludziom spojrzeć w przyszłość. Wielu zwraca się do kart, run i innych narzędzi mantycznych, aby dowiedzieć się, co ich czeka: sukces i osiągnięcia lub problemy i kłopoty. Nasze darmowe wróżby online na 2023 r. na kartach pokażą Ci, na jakie zrządzenia losu musisz się przygotować w 2023 roku. Aby uzyskać układ, dobierz 8 losowych kart z talii.

Wyrównanie online

Wróżenie online „Na 2023”

Potasuj talię, naciskając przycisk
„Zacznij tasować karty” Przepraszamy, ostatnio odgadłeś to ustawienie.
Można odgadnąć ponownie poprzez:

Interpretacja wyrównania

Uważnie przeczytaj interpretację każdej wybranej karty. Jeśli nie możesz zrozumieć znaczenia otrzymanej przepowiedni za pierwszym razem, wróć do niej za chwilę. Zapisz interpretację na papierze i przeczytaj ponownie po kilku dniach.

Niezależnie od wyniku wróżbiarstwa, nie polegaj tylko na losie. Wszystko, co Ci się przydarza, zależy tylko od Ciebie. Jeśli nie podejmujesz wysiłków, nie próbuj zmieniać życia na lepsze, nie licz na sukces. Nic nie dzieje się samo.

Wyrównanie powie o najważniejszych i najważniejszych wydarzeniach, które czekają na Ciebie w nowym roku. Jeśli masz wątpliwości co do otrzymanej prognozy, spróbuj innego wróżenia online przez rok. Może spodobają Ci się układy na Tarocie, talii Lenormand lub na runach.

  • 1 karta – pozytywne zmiany w 2023 roku.
  • 2 karta – negatywne wydarzenia, z którymi będziesz musiał się zmierzyć w nowym roku.
  • 3 karta – zdarzenia, których nie można przewidzieć, ale poważnie zmienią Twoje życie.
  • 4 karta – jak będziesz się czuł w nadchodzącym roku, twój stan zdrowia.
  • 5 karta – osoba, której wcześniej nie znałeś. Będzie to miało ogromny wpływ na Twoje życie.
  • 6 karta – twoja miłość i relacje rodzinne w nowym roku.
  • 7 karta – co stanie się z Twoją karierą.
  • 8 karta – podsumowanie nadchodzącego roku.

Potrzebujesz pomocy od czytelnika tarota?

Jeśli masz trudności z samodzielną interpretacją wyrównania lub chcesz uzyskać konsultację od czytelnika tarota, tutaj jest to całkowicie bezpłatne, możesz teraz zadać tarologowi dowolne ekscytujące pytanie.

READ
Wybór idealnego odkurzacza dla idealnej gospodyni domowej

Wymiana – jest to sekcja, w której za darmo wysyłasz swoje pytanie do wszystkich ekspertów, a eksperci przesyłają Ci swoje odpowiedzi. Pozostaje wybrać najlepszą odpowiedź i, jeśli to konieczne, uzyskać dodatkowe porady na swoje pytanie.

Aby uzyskać dokładną odpowiedź, podaj: imię i datę urodzenia każdego. Zadaj pytanie świadomie. Często odpowiedź wróżki zależy od stanu osoby potrzebującej jego pomocy. Czekając na odpowiedź, postaraj się pogrążyć w myślach na temat pytania, które Cię dotyczy i nie rozpraszaj się od nich.

Zadaj pytanie czytelnikowi tarota

Instrukcje dotyczące wróżenia online

Mimo pozornej prostoty wróżenie jest ostatecznie rytuałem przepowiadającym los. Wirtualne wróżenie jest z pewnością mniej poważną procedurą niż, powiedzmy, prawdziwe wróżenie na kartach Tarota przez tarologa, ale jeśli chcesz uzyskać najdokładniejszy wynik, musisz przestrzegać kilku zasad, zanim zaczniesz zgadywać:

Skoncentruj się na swoim pytaniu

Przed rozpoczęciem wróżenia skup się na swoim pytaniu, zastanów się, co dokładnie chcesz wiedzieć.

Przygotuj środowisko

Nie zgaduj kilka razy na tym samym układzie

Nie powinieneś powtarzać tego samego wróżenia więcej niż dwa razy – karty będą kłamać. Spróbuj innego wróżenia lub później (po 2-3 godzinach) powtórz wróżenie i zmień swoje pytanie!

Ocena ujemna

Nawet negatywna odpowiedź na wróżenie jest postrzegana jako pozytywna. Pamiętaj, że to, czego się nie robi, jest najlepsze!

Zbuduj własną przyszłość

Pamiętaj: tylko Ty decydujesz, jaka będzie Twoja przyszłość! Otrzymałeś prognozę, a sposób postępowania zależy tylko od Ciebie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: