W każdym domu są wampirze rzeczy i amulety.

Ekologia konsumpcji. Strona główna: Z biegiem lat nasze mieszkania zapełniają się różnorodnymi przedmiotami i rzeczami – od niezbędnych, używanych w życiu codziennym, po dekorowanie wnętrz pokoi.

Na przestrzeni lat nasze mieszkania zapełniają się najróżniejszymi przedmiotami i przedmiotami – od tych niezbędnych, używanych w życiu codziennym, po dekorację wnętrz pomieszczeń. W minionych stuleciach człowiek zawsze wiedział, które rzeczy są „dobre”, a które „złe”, wiedział, z jakiego materiału należy je wykonać.

Dziś bioenergia stopniowo przywraca tę w dużej mierze utraconą wiedzę. Oto kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym Twoje życie będzie bezpieczniejsze, lepsze i radośniejsze.

Wampirze i amulety w Twoim domu

Zaproś kłopoty

1. Figurki gołębi, wron, srok, ptaków błotnych, orłów, bocianów przynieść pecha.

2. Figurka słonia z podniesioną trąbą (trąbienie) – przynosi szczęście domowi i pomaga pokonać nieżyczliwych, a słonia tułów w dół (spanie) – wnosi do domu przygnębienie, melancholię, depresję, częste ciężkie myśli, stresy.

3. Rzeźba psa lub lwa siedzącego na tylnych łapach i z otwartym pyskiem, przynosi nieszczęście, gdyż przyciąga złe duchy, jednocześnie pozbawiając człowieka intuicji.

4. Prezenty, które się nie podobały przyniosą nieszczęście, jeśli się ich nie pozbędziesz, ponieważ przedstawiono im niemiłe uczucia lub oszczerstwo.

5. Obrazy, grafiki przedstawiające coś nieprzyjemnego dla oka naruszają spokój ducha, zakłócają duchową doskonałość, osłabiają pamięć.

6. Dowolny obraz ryby czyni cię podatnym na obrażenia i złe oko, a także przyciąga złodziei do domu.

7. Muszle, które wiele osób lubi przywozić jako pamiątki z południa, niestety, również przynoszą nieszczęście, gdyż prowadzą do pogorszenia pracy naczyń krwionośnych i serca.

8. Zwierzęce rogi mogą spowodować utratę bliskiej osoby lub rozłąkę z nią.spowodować chorobę i uraz psychiczny.

9. Gipsowe figurki i figurki są dla nich złe które uniemożliwiają skoncentrowanie się na najważniejszym, odwracają uwagę od pilnych spraw, osłabiają wolę i wprowadzają człowieka w świat iluzji.

10. Naczynia z odpryskami i pęknięciami tracą integralność energetyczną. a zatem narusza energię żywności, zmniejszając jej wartość energetyczną lub czyniąc ją całkowicie ujemną. Jedzenie lub picie z takich potraw ma tylko zaszkodzić sobie.

11. Noże pozostawione na stole na noc gromadzą negatywną energię i przyciągają wszelkie złe duchy, które czerpiąc energię z tego noża, długo pozostają w domu, zakłócając sen, spokój i komfort domowników. Ponadto nóż ten staje się niebezpieczny, ponieważ łatwiej im zadawać sobie nagłe i nieoczekiwane cięcia. Noże ze złamanymi lub wyszczerbionymi ostrzami mają takie same właściwości. Nie należy ich próbować porządkować, ale należy je potajemnie zakopać w ziemi.

READ
Jak flirtują różne znaki zodiaku

12. Stare, zużyte kapcie lub inne zniszczone buty musisz go wyrzucić, a nie wkładać do szafek i szafek na buty, ponieważ przyciągają one do właściciela obrażenia, złe oko i oszczerstwa.

13. Małe solniczki, z których często wylewa się sól, a poza tym cały czas gromadzi się po bokach – również niepożądana rzecz w domu. Mają tendencję do prowokowania kłótni, intryg, kłótni, a nawet walczą ze skandalami, przyciągają złe plotki.

14. Chińskie lampiony – bynajmniej nie najlepszy element wystroju wnętrza, bo wywołują nagłe, nieuzasadnione lęki i tęsknoty.

15. Miotła w domu zawsze symbolizuje pieniądze, ale są pewne niuanse. Używanie starej, zużytej miotły to sprowadzanie ruiny lub długiego braku pieniędzy. Trzymanie w domu starej miotły oznacza ponoszenie strat przez chorobę. Zamiatanie podłogi wieczorem, zgodnie ze znakiem, oznacza wymiatanie pieniędzy z domu – nie będzie dobrobytu. Dlatego od niepamiętnych czasów zamiatano podłogi w pierwszej połowie dnia.

16. Żywe rośliny, których łodygi wspinają się po ścianach (z wyjątkiem winogron), mają nieruchomość, aby przyciągnąć właścicieli domu różne choroby.

Przynieś dobro

Wampirze i amulety w Twoim domu

1. Artykuły gospodarstwa domowego z malarstwem ludowym (Zhostovo, Palekh, Khokhloma, Gzhel itp.) mają pozytywny wpływ na układ nerwowy, rozweselą. Wyjaśnia to fakt, że każdy rysunek na nich jest magicznym symbolem lub znakiem, który pochodzi z głębin wieków, służącym jako talizman zdrowia, talizman mądrości, intuicji i dobrego samopoczucia (czyli pomaga znaleźć ich).

2. Matrioszka z parzystą liczbą cyfr jest talizmanem na pieniądze, dobrobyt, pomaga uniknąć bankructwa, a także zachowuje istniejące bogactwo i zdrowie. Z nieparzystą liczbą figurek – chroni przed złym nieproszonym gościem, złym okiem, chorobą i kłótniami rodzinnymi.

3. Haftowane poduszki w ciepłych kolorach są talizmanem miłości małżeńskiej, zimne tony – rozwijają dar przeczuwania niepowodzenia, haft z kwiatami – chroni przed rozłąką z ukochaną osobą, haftowany ornament – chroni przed nagłym niebezpieczeństwem, haft z ludźmi, pejzażami, budynkami – pomaga utrzymać sukces w różne przedsięwzięcia biznesowe.

4. Ubrana skóra futrzana, zgodnie z wieloletnim przekonaniem promuje udany handel, wzrost kapitału, a także chroni to, co zostało wcześniej nabyte.

5. Figowiec tworzy wokół siebie pozytywną aurę, pomaga się skoncentrować, wyciszyć po stresie, zgasić nerwowość, normalizuje energię w domu. Aby przywrócić zdrowie fizyczne i psychiczne, usiądź wieczorem przez pół godziny w pobliżu figowca, trzymając liść między dłońmi i zamykając oczy, mentalnie opowiedz mu o swoich niepowodzeniach, a on pomoże pozbyć się negatywnych myśli i emocji.

READ
Odrobina wina i minimum kosmetyków: 5 sekretów urody Włoszek

6. Figurka misia, umieszczona w widocznym miejscu, chroni dom przed złymi duchami i złymi zaklęciami, jest talizmanem rodzinnego ogniska domowego, a także utrzymuje bogactwo pieniężne w domu. Powinien znajdować się na przemian w pokoju, a następnie w kuchni.

7. Kłosy pszenicy, żyta, owsa, umieszczone w wazonie (mogą być nawet sztuczne), zawsze przyczyniają się tylko do dobrego samopoczucia, bogactwa, zdrowia, komfortu i spokoju w domu. Doskonale neutralizują prądy o ujemnej energii. Dlatego w okresie od 25 grudnia do 6 stycznia zaleca się ciągłe trzymanie na stole wazonu z ciastkami, bułeczkami, krakersami, chlebem, ponieważ zapewni to w dzisiejszych czasach opłacalne umowy pieniężne, otrzyma dużą ilość pieniędzy i wiadomość o spadku lub testamencie jest możliwa.

8. Silny amulet przeciwko złemu oku i obrażeniom ikona z imieniem siedmiostrzelca. Umieszczony naprzeciwko drzwi wejściowych nie tylko ochroni Cię przed złym okiem i gośćmi o złych intencjach, ale także uniemożliwi im zbliżenie się do Twoich drzwi. Wraz z jej pojawieniem się w domu jest mniej skandali i konfliktów, oszczerstw i gniewu, które mogą powstać z powodu drobiazgów. opublikowane przez econet.ru

Na przestrzeni lat nasze mieszkania zapełniają się najróżniejszymi przedmiotami i przedmiotami – od tych niezbędnych, używanych w życiu codziennym, po dekorację wnętrz pomieszczeń. W minionych stuleciach człowiek zawsze wiedział, które rzeczy są „dobre”, a które „złe”, wiedział, z jakiego materiału należy je wykonać.

Dziś bioenergia stopniowo przywraca tę w dużej mierze utraconą wiedzę.

Oto kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym Twoje życie będzie bezpieczniejsze, lepsze i radośniejsze.

Figurki gołębi, wron, srok, ptaków błotnych, orłów, bocianów przynoszą nieszczęście.

Figurka słonia z podniesioną trąbą (trąbienie) – przynosi szczęście do domu i pomaga pokonać złoczyńców, a słonia z opuszczoną trąbą (śpi) – przynosi przygnębienie, melancholię, depresję, częste ciężkie myśli, stres do domu.

Rzeźba psa lub lwa siedzącego na tylnych łapach iz otwartym pyskiem przynosi nieszczęście, ponieważ przyciąga złe duchy, jednocześnie pozbawiając człowieka intuicji.

Prezenty, które nie przypadną ci do gustu, przyniosą nieszczęście, jeśli się ich nie pozbędziesz, ponieważ były przedstawiane ze złymi uczuciami lub oszczerstwem.

Obrazy, grafiki przedstawiające coś nieprzyjemnego dla oka naruszają spokój ducha, przeszkadzają w doskonaleniu duchowym, osłabiają pamięć.

READ
Horoskop Barana na rok 2023

Każdy obraz ryby czyni cię podatnym na uszkodzenia i złe oko, a także przyciąga złodziei do domu.

Muszle, które wiele osób lubi przywozić jako pamiątki z południa, niestety przynoszą również nieszczęście, gdyż prowadzą do pogorszenia funkcjonowania naczyń krwionośnych i serca.

Rogi zwierząt mogą spowodować utratę bliskiej osoby lub rozstanie z nią, wywołać chorobę i uraz psychiczny.

Figurki i figurki gipsowe są złe, bo przeszkadzają w skupieniu się na tym, co najważniejsze, odwracają uwagę od pilnych spraw, osłabiają wolę, wprowadzają człowieka w świat iluzji.

Potrawy z frytkami i pęknięciami tracą swoją integralność energetyczną i odpowiednio zaburzają energię żywności, zmniejszając jej wartość energetyczną lub czyniąc ją całkowicie ujemną. Jedzenie lub picie z takich potraw ma tylko zaszkodzić sobie.

Noże pozostawione na stole na noc akumulują negatywną energię i przyciągają wszelkie złe duchy, które czerpiąc energię z tego noża, długo pozostają w domu, zakłócając sen, spokój i komfort domowników. Ponadto nóż ten staje się niebezpieczny, ponieważ łatwiej im zadawać sobie nagłe i nieoczekiwane cięcia. Noże ze złamanymi lub wyszczerbionymi ostrzami mają takie same właściwości. Nie należy ich próbować porządkować, ale należy je potajemnie zakopać w ziemi.

Stare zużyte kapcie lub inne odrapane buty należy wyrzucić, a nie wkładać do szafek i szafek na buty, ponieważ przyciągają one do właściciela szkody, złe oko i oszczerstwa.

Małe solniczki, z których często wylewa się sól, a poza tym cały czas gromadzi się po bokach, to również niepożądana rzecz w domu. Mają tendencję do prowokowania kłótni, intryg, kłótni, a nawet walczą ze skandalami, przyciągają złe plotki.

Chińskie lampiony nie są bynajmniej najlepszym elementem wystroju pokoju, wywołują bowiem nagłe, nieuzasadnione lęki i tęsknoty.

Miotła w domu zawsze symbolizuje pieniądze, ale są tu pewne niuanse. Używanie starej, zużytej miotły oznacza zapraszanie do ruiny lub długiego braku pieniędzy. Trzymanie starej miotły w domu oznacza ponoszenie strat w wyniku choroby. Zamiatanie podłogi wieczorem, zgodnie ze znakiem, oznacza wymiatanie pieniędzy z domu – dobrobytu nie będzie. Dlatego od niepamiętnych czasów podłogi zamiatano w pierwszej połowie dnia.

Żywe rośliny, których łodygi owijają się wokół ścian (z wyjątkiem winogron), mają właściwość przyciągania różnych chorób do właścicieli domu.

READ
Oto dlaczego profesor Harvardu mówi, że olej kokosowy to „czysta trucizna”

Artykuły gospodarstwa domowego z malarstwem ludowym (Zhostovo, Palekh, Khokhloma, Gzhel itp.) mają pozytywny wpływ na układ nerwowy, rozweselą. Wyjaśnia to fakt, że każdy rysunek na nich jest magicznym symbolem lub znakiem, który pochodzi z głębin wieków, służącym jako talizman zdrowia, talizman mądrości, intuicji i dobrego samopoczucia (czyli pomaga znaleźć ich).

Matrioszka z parzystą liczbą cyfr to talizman na pieniądze, dobrobyt, pomaga uniknąć bankructwa, a także zachowuje istniejące bogactwo i zdrowie. Z nieparzystą liczbą figurek – chroni przed złym nieproszonym gościem, złym okiem, chorobą i kłótniami rodzinnymi.

Poduszki haftowane w ciepłych kolorach są talizmanem miłości małżeńskiej, zimne tony – rozwijają dar przeczuwania niepowodzenia, haft z kwiatami – chroni przed rozłąką z ukochaną osobą, haftowany ornament – chroni przed nagłym niebezpieczeństwem, haft z ludźmi, pejzażami, budynkami – pomaga utrzymać sukces w różne przedsięwzięcia biznesowe.

ubrana skóra futrzana, zgodnie z wieloletnim przekonaniem promuje udany handel, wzrost kapitału, a także chroni to, co zostało wcześniej nabyte.

Figowiec tworzy wokół siebie pozytywną aurę, pomaga się skoncentrować, wyciszyć po stresie, zgasić nerwowość, normalizuje energię w domu. Aby przywrócić zdrowie fizyczne i psychiczne, usiądź wieczorem przez pół godziny w pobliżu figowca, trzymając liść między dłońmi i zamykając oczy, mentalnie opowiedz mu o swoich niepowodzeniach, a on pomoże pozbyć się negatywnych myśli i emocji.

Figurka misia, umieszczona w widocznym miejscu, chroni dom przed złymi duchami i złymi zaklęciami, jest talizmanem rodzinnego ogniska domowego, a także utrzymuje bogactwo pieniężne w domu. Powinien znajdować się na przemian w pokoju, a następnie w kuchni.

Kłosy pszenicy, żyta, owsa, umieszczone w wazonie (mogą być nawet sztuczne), zawsze przyczyniają się tylko do dobrego samopoczucia, bogactwa, zdrowia, komfortu i spokoju w domu. Doskonale neutralizują prądy o ujemnej energii. Dlatego w okresie od 25 grudnia do 6 stycznia zaleca się ciągłe trzymanie na stole wazonu z ciastkami, bułeczkami, krakersami, chlebem, ponieważ zapewni to w dzisiejszych czasach opłacalne umowy pieniężne, otrzyma dużą ilość pieniędzy i wiadomość o spadku lub testamencie jest możliwa.

Silny amulet przeciwko złemu oku i uszkodzeniom to ikona z imieniem siedmiostrzelca. Umieszczona naprzeciwko drzwi wejściowych nie tylko ochroni Cię przed złym okiem i gośćmi o złych intencjach, ale także uniemożliwi im nawet zbliżenie się do Twoich drzwi. Wraz z jej pojawieniem się w domu jest mniej skandali i konfliktów, oszczerstw i gniewu, które mogą powstać z powodu drobnych rzeczy.

READ
Dlaczego różne znaki zodiaku cierpią na samotność

W żadnym wypadku nie bierz tych rzeczy!

W żadnym wypadku nie bierz tych rzeczy!

Według ezoteryków przedmioty osobiste są w stanie wchłonąć energię swoich właścicieli, a ta energia nie zawsze jest pozytywna. Więc tutaj jest do

10 rzeczy, które przynoszą nieszczęście i biedę

10 rzeczy, które przynoszą nieszczęście i biedę

Często, gdy pojawia się czarna smuga, ludzie mają tendencję do myślenia, że ​​„okoliczności się rozwinęły”, a niektórzy nawet odnoszą się do uszkodzeń. Jednakże

10 najlepszych amuletów przynoszących szczęście!

10 najlepszych amuletów przynoszących szczęście!

Talizmany na szczęście były być może dla wszystkich. Ktoś trzyma szczęśliwego pensa, ktoś trzyma czterolistną koniczynę, króliczą łapkę, czy coś innego

Będziesz także zainteresowany:

informacja
Odwiedzający w grupie Goście, nie może komentować tej publikacji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: