W jakim kraju są najpiękniejsze dziewczyny na świecie?

Gdzie kupić wycieczkę dla młodego, przystojnego, darmowego? Do Bułgarii i oto dlaczego!

  • Główna
  • Blog
  • Gdzie jest goręcej: 10 krajów z najpiękniejszymi dziewczynami

Raz w tygodniu będziemy wysyłać najlepsze artykuły i porady dla łowców podróży!

:)

Gdzie znaleźć jedynego? Tak, tak, że wszyscy przyjaciele będą zazdrościć, a ci pierwsi ugryzą się w łokcie z irytacji. Oto lista krajów, w których oficjalnie mieszkają najsłodsze dziewczyny. A w tych krajach dobrze jest po prostu odpocząć, ciesząc się wspaniałymi krajobrazami. Chociaż co tak naprawdę demontować – nadal przyjemniej patrzeć na opalone ciała w strojach kąpielowych

Filipiny. Miejscowe kobiety uważane są za jedne z najpiękniejszych i najbardziej seksownych na świecie. Mają azjatyckie rysy, ale ciemniejszą skórę. Większość Filipinek ma piękne zaokrąglone kształty. Drugie miejsce w liczbie zwycięzców konkursów piękności (i bez politycznych wpływów kraju) – czy to nie wskaźnik?

Niderlandy. Wysportowane, smukłe i wysokie dziewczyny z Holandii zawsze chętnie się spotykają. Są towarzyskie i wyzwolone. Mieszkańcy blondynek o białej skórze utrzymują się w świetnej formie. Mimo to staraj się codziennie poruszać tylko na rowerze!

Argentyna. Piękno Argentyńczyków jest konsekwencją zmieszania krwi Hiszpanów i rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej. Dziewczyny uważnie monitorują siebie, co nie mogło wpłynąć na piękne postacie większości. Ponadto Argentynki są niezwykle kobiece i dumne.


Kolumbia Bujne kształty, szczupła talia, smukłe nogi i pulchne usta kolumbijskich kobiet przyciągają uwagę wszystkich turystów, którzy przyjeżdżają do tego kraju. Miejscowe dziewczyny są zapierające dech w piersiach. W wielu przypadkach jest to zasługa wysokiej klasy chirurgów plastycznych, z których słynie Kolumbia. Ale co jest złego, jeśli już piękna dama dodaje kilka rozmiarów do swojej atrakcyjności?


Korea Południowa. Koreanki szczególnie uważnie obserwują swoją skórę i sylwetkę, dzięki czemu wyglądają na 45 lat nawet na 20. Delikatna porcelanowa skóra, wąska twarz, duże oczy to standard urody tutejszych dziewczyn. Zgrabne i urocze, niczym porcelanowe lalki, słusznie uważane są za jednych z najpiękniejszych Azjatów.

Brazylia Przyjedź na plażę Copacabana, a uwierzysz w istnienie raju na ziemi! Opalone Mulatki Brazylijki utrzymują formę. Biorąc pod uwagę standardy brazylijskiej urody – smukłe nogi i zaokrąglony tyłeczek, piękna sylwetka tutejszych mieszkańców cieszy oko.

READ
7 oznak, że Twoje ciało potrzebuje detoksu


Dania Zimna Dania, wprawdzie nie przyciąga turystów gorącym słońcem i drobnym piaskiem na plaży, ale dziewczyny tutaj nie są gorące na północy. Duńczycy mają niski wzrost, delikatne rysy, przepiękne blond włosy i niebieskie oczy. Są aktywne i celowe. Wyluzowani i towarzyscy mieszkańcy chętnie poznają się w barach i na ulicach.


Włochy. Namiętne Włoszki przyciągają mężczyzn swoim ospałym spojrzeniem, ekspresyjnym działaniem i nieokiełznanym usposobieniem. Pamiętaj o Monice Belucci, a zrozumiesz, o czym tutaj mówimy. Kobiety we Włoszech są smukłe, opalone, o dobrej skórze – efekt zdrowej śródziemnomorskiej diety i łagodnego włoskiego słońca.


Rosja wątpiłeś? Rosja jest zawsze w TOP krajach z najpiękniejszymi kobietami. Nasi rodacy łączą klasyczny europejski typ urody z wyrafinowaniem wschodnich ideałów. Do tego soczysta sylwetka, spokojne usposobienie i łagodny charakter.


Bułgaria. Prawdziwa słowiańska uroda w najlepszym wydaniu – regularne rysy twarzy, piękne puszyste włosy, wysoka, smukła sylwetka. Atrakcyjna naturalność i łatwość miejscowych kobiet często doprowadza nieprzygotowanych turystów do szaleństwa. Spójrz na zdjęcie poniżej – przekonasz się sam!

Piękne dziewczyny są wszędzie, w każdym kraju, każdym mieście i na każdym kontynencie, ale tak się składa, że ​​w niektórych miejscach jest więcej piękności (lub wyglądają lepiej). Dlatego istnieje półoficjalny ranking stanów z najpiękniejszymi kobietami, z którym zapraszamy do zapoznania się. Pewnie z góry domyślacie się wielu pozycji, ale niektóre mogą was zaskoczyć (spoiler: Rosja jest obecna).

Dla mężczyzn planujących wakacje za granicą, ten artykuł może być dobrym przewodnikiem: łatwiej wybrać miejsce. Chcesz wiedzieć, który kraj ma najpiękniejsze dziewczyny na świecie? Przedstawiamy ranking krajów, w których mieszkają seksowne kobiety: 10 najlepszych atrakcyjnych narodowości w 2019 roku.

10. Hiszpania

Hiszpania – to miejsce narodzin Pabla Picassa, walki byków, dobre wino, tętniące życiem festiwale (np. od 800 lat odbywa się festiwal Romería de Nuesra Señora de le Cabeza).

Hiszpanki są uważane za jedną z najbardziej temperamentnych kobiet, a jednocześnie posiadają niezwykły wygląd: cechy europejskie współgrają z rysami latynoamerykańskimi.

Ten wspaniały kraj dał światu takie piękności jak Paz Vega, Penelope Cruz, Maria Valverde i wielu innych.

9. Szwecja

Według niektórych danych historycznych podczas nalotów na Anglię (co zdarzało się nie tak rzadko) Wikingowie, oprócz złota, broni, biżuterii i innych łupów, lubili zabierać ze sobą miejscowe kobiety. Robili to zarówno samotni mężczyźni, jak i ci, którzy czekali na swoje żony w domu.

READ
17 pomysłów na makijaż na randkę, które mężczyźni z pewnością pokochają

Dla Anglików była to tragedia, ale dla Wikingów przyniosła na dłuższą metę nieoczekiwane rezultaty: Szwedzki dziewczęta z każdym pokoleniem stawały się piękniejsze. Naturalne blond włosy, nogi „od uszu”, doskonałe proporcje sylwetki.

Wyobraziwszy sobie takie piękności, możesz poważnie pomyśleć o przeprowadzce, jeśli oczywiście twoja żona nie czeka w domu. Chociaż określenie „szwedzka rodzina” nie powstało od zera, więc wszystko jest możliwe.

Swoją drogą, zamiast wyobrażać sobie Szwedki, można spojrzeć na zdjęcia Alicii Vikander, Noomi Rapace czy Rebecci Ferguson. Wszystkie stamtąd pochodzą, jak diwy ubiegłego wieku Greta Garbo i Ingrid Bergman.

8. Filipiny

filipiński nie różnią się temperamentem, ale są uważane za delikatne i kruche. Mieszkańcy tego stanu, składającego się z prawie 8 wysp na Oceanie Spokojnym, są najbardziej lubiani przez tych, którzy kochają piękno azjatyckich dziewcząt. Są dość podobne, ale Filipińczycy mają ciemniejszą skórę, co sprawia, że ​​ich twarze są wyjątkowe.

Nic dziwnego, że ten kraj jest jednym z najbardziej utytułowanych konkursów piękności na świecie: miejscowe dziewczyny regularnie wygrywają nagrody.

Jennilyn Mercado, Angela Loksin, Marian Rivera – listę bogiń wysp można ciągnąć bardzo długo.

7. Ukraina

Ukraińskie dziewczyny są uważane nie tylko za piękności, ale także za mądre: nie bez powodu europejscy mężczyźni coraz częściej uważają je za żony. Wbrew powszechnemu przekonaniu nie chodzi o ich dostępność, ale o to, że są one bardzo dalekie od wartości europejskich i wychowane w innym społeczeństwie.

Na Ukraina niezamężna dziewczyna w wieku 27 lat jest uważana za prawie starą kobietę, podczas gdy w Ameryce czy Europie w tym wieku dopiero zaczynają budować karierę po studiach. Zaczynają myśleć o rodzinie i dzieciach w wieku 35 lat, a wielu mężczyzn nie chce czekać tak długo.

Ponadto Ukrainki nie biorą udziału w wyścigu o trendy feministyczne, co też jest istotnym plusem.

Ponadto Ukrainki to ekonomiczne dziewczyny. Wiedzą, jak gotować, dbać o dom i wychowywać dzieci, nie przekazując go niani.

6. Argentyna

Kraj gorącego tanga, pięknej piłki nożnej i uroczych kobiet, gdzie prawie każdy umie tańczyć, a wielu też dobrze gra w piłkę nożną.

READ
Horoskop na sierpień 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

dziewczyny z Argentyna zaskakująco piękne, w dużej mierze dzięki temu, że są potomkami Hiszpanów i rdzennej ludności Ameryki Południowej.

Valentina Zenere, Selina Fort, Mariana Esposito – takich piękności w Argentynie nie brakuje.

5. Dania

Dania to niesamowity kraj. Istnieją 443 wyspy, z których tylko 76 jest zamieszkanych. To Duńczycy jako pierwsi w Europie zezwolili na małżeństwa osób tej samej płci, a mężczyźni pobierają się tutaj średnio 32 lata, co jest najwyższym wynikiem w Europie.

Dodaj do tego lokalne piękności, a stanie się jasne, dlaczego naukowcy z University of Cambridge nazwali Duńczyków najszczęśliwszym narodem na świecie. Rzeczywiście, dlaczego nie być szczęśliwym, gdy w waszym kraju wynaleziono klocki Lego, rowerów jest dwa razy więcej niż samochodów, a po ulicach spacerują dziewczyny o nieziemskiej urodzie.

Żywymi przykładami są Connie Nielsen z Adwokata diabła, Scarlett Johansson (jej tata z Danii), Emily Ullerup (Supernatural).

4. Brazylia

Sekret piękna Brazylijek polega na tym, że żyją pełnią życia, nie ograniczając się do zbędnych norm moralnych.

Chirurgia plastyczna w naszym kraju często spotyka się z dezaprobatą, podczas gdy w Brazylia to jest norma. Miejscowe dziewczęta od dzieciństwa uczą kochać siebie i swoje ciało, ale jednocześnie podsyca ich pragnienie zmiany czegoś w sobie.

Diety dla zwykłych kobiet to coś poza sferą fantazji, bo im większe piersi i pośladki, tym lepiej (oczywiście w granicach rozsądku).

Lubią zwracać na siebie uwagę, dopełniając zauważalne formy jasnym makijażem i kolorowymi strojami. Lubią, gdy mężczyźni patrzą na nie z pożądaniem, zwłaszcza że Brazylijki kochają seks i nie ukrywają tego.

3. Holandia

Niderlandy może konkurować z Danią pod względem najszczęśliwszych mieszkańców, ponieważ kraj jest naprawdę niesamowity.

Tu można pić alkohol od 16 roku życia (Holendrzy wypijają rocznie około 74 litrów piwa na osobę), legalnie kupować i palić marihuanę (choć nie od 16 roku życia), a są tu niesamowicie piękne dziewczyny.

Za normę uważa się tu także życie w cywilnym małżeństwie bez pieczątki w paszporcie, a prostytucja jest całkowicie legalna: „nocne motyle” płacą podatki i pracują na równi z przedstawicielami innych zawodów.

Dziewczynki są tu smukłe i dość wysokie: średni wzrost mężczyzny to 184 cm, a kobiety – 170 cm, dziewczyny poniżej 160 cm są tu dość rzadkie.

READ
Mięsień, który ma tylko 15% światowej populacji

2. Rosja

РоссиюNiestety, nawet przy bardzo silnym pragnieniu, nie można nazwać krajem o szczęśliwej populacji, nawet pomimo obfitości pięknych dziewczyn (z których wiele narzeka na brak normalnych mężczyzn).

Nasze piękności niejednokrotnie zawróciły głowy hollywoodzkich celebrytów, a wiele z nich odniosło wielki sukces w kinie. Podobnie jak Ukrainki, Rosjanki dobrze gotują i wiedzą, jak stworzyć komfort w domu, ponieważ mentalność jest bardzo podobna.

1. Włochy

Sekret urody włoskich dziewczyn tkwi w minimalnej ilości kosmetyków i takiej samej ilości wina, które bardzo kochają. Być może to właśnie ten napój, tak popularny we Włoszech, nadaje oczom ospały wygląd i sprawia, że ​​z wiekiem stają się piękniejsze.

Miejscowe dziewczyny są chyba najbardziej energiczne: zawsze są czymś zajęte, zwykle z ukochaną. Obcokrajowcowi może się wydawać, że spędzają na sobie niedopuszczalną ilość czasu i pieniędzy, ale to idealnie im odpowiada.

Nie zapomnij tego Włochy – światowa stolica mody, więc tutejsze piękności, jak nikt inny, umieją odpowiednio się ubrać, by podkreślić wszystkie zalety i ukryć wady.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: