Victoria Beckham pokazała, jak nosić dzianiny w nowym sezonie

Victoria Beckham jest znana na całym świecie jako była członkini Spice Girls, żona światowej sławy piłkarza, odnosząca sukcesy projektantka mody pod własną marką i matka czwórki dzieci.

Między innymi Victoria Beckham jest niekwestionowaną ikoną stylu, która napisała własną książkę „Another Half Inch of Impeccable Style: From Hair to Heels”.

Pomimo obecności doskonałego smaku styl Victorii Beckham nie zawsze był bezbłędny i idealny. Kilka lat temu mogliśmy obejrzeć zdjęcie, jak Victoria Beckham demonstruje bardzo odkrywcze stroje, zwracając uwagę na własną osobę.

Najczęściej były to zbyt obcisłe i obcisłe sukienki z płaszcza, ołówkowe spódnice lub bardzo krótka mini i szczery dekolt, które zawsze uzupełniały wysokie szpilki.

Takie niejednoznaczne stroje nie zawsze wyglądały dobrze, ale czas wszystko zmienia, a styl Victorii Beckham nie był wyjątkiem. Dziś to słynna i piękna Victoria Beckham jest ikoną stylu i wzorem do naśladowania dla wielu płci pięknej.

Jasne i kolorowe kolory, skóra i cekiny zmieniły się w wykwintne jedwabie i kaszmir, monochromatyczne i dyskretne kolory i odcienie, a nawet osławione szpilki Victorii Beckham czasem bledną w tle, a w baletach, a nawet tenisówkach możemy obserwować celebrytę .

Styl Victorii Beckham to zawsze powściągliwość i zwięzłość, minimum detali, które są precyzyjnie dobrane i harmonijnie uzupełniają cały obraz.

Ikona stylu Victoria Beckham: zdjęcia, obrazy, najlepsze stroje gwiazd

W wyglądzie celebrytki dominują biało-czarne barwy, które Victoria Beckham nazywa jedynie „czerń to nowa czerń” i to jest podstawa stylu Victorii Beckham.

W naszej recenzji możesz zapoznać się z najlepszymi zdjęciami Victorii Beckham w ostatnich latach – to biznesowy styl celebryty, piękne i wyrafinowane sukienki Victorii Beckham, a także codzienny i uliczny styl Victorii Beckham, zdjęcia które są przedstawione w poniższym doborze.

Nienaganny styl celebrytki: sukienki Victorii Beckham

Sukienki Victorii Beckham od zawsze charakteryzowała prostota i elegancja, powściągliwa kolorystyka, uzupełniona nienagannymi dodatkami i czółenkami na szpilce.

Ikona stylu Victoria Beckham: zdjęcia, obrazy, najlepsze stroje gwiazd

Victoria Beckham preferuje piękne sukienki o prostej i nieskomplikowanej sylwetce, chociaż w jej szafie jest kilka bardzo nietypowych i efektownych strojów.

Biznesowy styl Victorii Beckham

Ikona stylu Victoria Beckham: zdjęcia, obrazy, najlepsze stroje gwiazd

Styl Victorii Beckham wyróżnia się dużą liczbą kostiumów, które są nieco podobne do strojów męskich. Celebrytka lubi też nosić spodnie w połączeniu z koszulami i bluzkami w prostym stylu.

Swobodny styl celebrytów: styl uliczny Victorii Beckham

Ikona stylu Victoria Beckham: zdjęcia, obrazy, najlepsze stroje gwiazd

Na co dzień Victoria Beckham ubiera się również elegancko i stylowo, wybierając do tego obcisłe dżinsy lub rozkloszowane dżinsy, a także wygodne bluzy i lekkie spodnie, które wyróżniają się jasnymi kolorami, ale bez nadruków.

READ
Rosyjskie gwiazdy, które opuściły rodziny dla swojej kochanki

Bardzo często Victoria Beckham preferuje trampki i baleriny w stylu ulicznym, a także wybiera wygodne, praktyczne i wygodne rzeczy w stylu smart casual.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: