Vasilisa Volodina: horoskop na rok 2023

Wielu astrologów stworzyło już horoskopy na 2022 rok. Wśród nich jest Vasilisa Volodina. Jej przewidywania zawsze były bardzo dokładne. Horoskop pomoże ci zrozumieć, w których obszarach życia wszystko ułoży się najlepiej, w których musisz pracować, aby osiągnąć rezultat. Vasilisa Volodina radzi zwrócić uwagę na osiągnięcia zawodowe i rodzinę w 2022 roku.

 1. Vasilisa Volodina – gwiezdny astrolog
 2. Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na rok 2022
  1. Baran (21 marca – 20 kwietnia)
  2. Byk (21 kwietnia – 20 maja)
  3. Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)
  4. Rak (22 czerwca-22 lipca)
  5. Lew (23 lipca-23 sierpnia)
  6. Panna (24 sierpnia – 23 września)
  7. Waga (24 września 23 października)
  8. Skorpion (24 października 22 listopada)
  9. Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)
  10. Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)
  11. Wodnik (21 stycznia – 20 lutego)
  12. Ryby (21 lutego – 20 marca)
  1. Kochaj związki i rodzinę
  2. Horoskop zdrowia i dobrego samopoczucia
  3. Horoskop finansowy i pieniężny

  Vasilisa Volodina – gwiezdny astrolog

  Vasilisa Volodina urodziła się w Moskwie w 1974 roku. Dorastała w bardzo dobrej rodzinie. Jej rodzice wychowywali ją surowo. Vasilisa ukończyła szkołę średnią z medalem, a jednocześnie studiowała w szkole muzycznej. Zawsze była bardzo aktywna, uczęszczała do różnych kręgów.

  Po szkole Vasilisa poszła na studia ekonomiczne. Jej rodzice chcieli, aby zdobyła poważną specjalizację. Ale dziewczyna zainteresowała się astrologią. Jednocześnie poszła na studia do moskiewskiej szkoły jako astrolog.

  W 2000 roku Vasilisa Volodina zaczęła robić swoje pierwsze prognozy. Dotyczyły one głównie biznesu – wtedy ten kierunek był niesamowicie popularny. Zrobiła także indywidualne prognozy dla bliskich.

  Astrologia Vasilisy Volodiny

  Wszystkie jej przewidywania były bardzo dokładne i często się sprawdzały. To rozsławiło Wasylisę w kręgach moskiewskich. Zaczęli się z nią kontaktować artyści i znane osoby.

  W 2006 roku astrolog został zaproszony do pracy jako gospodarz programu Gwiaździsta noc z Vasilisa Volodina, który był emitowany na kanale telewizyjnym Stolitsa. A w 2008 roku została powołana na stanowisko eksperta astrologa w programie First Channel Let’s Get Married. Sprawiła, że ​​stała się niesamowicie popularna.

  W życiu osobistym Wasylisy wszystko jest w porządku. Ponad 20 lat temu jej przyjaciel poprosił ją o wykonanie horoskopu dla jego przyjaciela. Ten człowiek został mężem słynnego astrologa. W 2001 roku para urodziła pierwsze dziecko, a drugie dziecko zdecydowali się dopiero, gdy Vasilisa miała 40 lat. Sama Wołodyna przyznała, że ​​zawsze wiedziała o zbliżającym się późnym macierzyństwie.

  Horoskop

  Vasilisa Volodina jest autorką kilku książek i licznych artykułów. W 2012 roku wydała książkę Astrology of Seduction, w której udziela kobietom rad, jak zadowolić mężczyznę.

  Obecnie Vasilisa nadal pracuje jako gospodarz popularnego programu i prowadzi prywatną praktykę. Tworzy osobiste horoskopy dla znanych osób, a także podaje ogólne prognozy dla przedstawicieli różnych znaków zodiaku.

  Czytaj więcej

  Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na rok 2022

  Vasilisa Volodina opracowała również horoskop według znaków zodiaku, według miesięcy urodzenia. Takie przewidywania można uznać za dokładniejsze. Prognozy dla każdego znaku zodiaku mogą się znacznie różnić.

  Baran (21 marca – 20 kwietnia)

  Pod względem zawodowym rok 2022 będzie dla Barana bardzo owocny. Nie spodziewaj się wielkich zmian, ale musisz przygotować się na to, że będziesz musiał ciężko pracować.

  Vasilisa Volodina radzi, aby wyraźnie podążać za wyznaczonymi celami i zadaniami. Tylko w tym przypadku możesz liczyć na sukces. Rok 2022 będzie szczególnie pomyślny dla przedstawicieli zawodów kreatywnych.

  Na froncie miłosnym wszystko będzie zmienne. W pierwszej połowie roku stosunki z drugą połową będą zadowolone, ale po lecie zaczną się kłótnie.

  Vasilisa Volodina uważa, że ​​Baran nie ma się czego bać. Nie będzie większych nieporozumień, które mogłyby doprowadzić do rozwodu. Ale to nie znaczy, że nie musisz rozwiązywać swoich problemów. Z drugą połową zdecydowanie powinieneś porozmawiać.

  Byk (21 kwietnia – 20 maja)

  Dla Byka rok 2022 może być punktem zwrotnym. Przedstawiciele tego znaku zodiaku w końcu będą mogli słuchać siebie, swoich pragnień.

  Ten rok jest idealny do samopoznania i samodoskonalenia. Jeśli ktoś od dawna marzył o zmianie pracy, może to zrobić bezpiecznie. Ważne jest, aby nie przegapić swojej szansy. Następnie radykalna zmiana wszystkiego będzie trudniejsza. Już w 2022 roku trzeba zastanowić się, czy dana osoba jest zadowolona ze swojego prawdziwego życia, którą widzi w przyszłości.

  Byk

  Ze zdrowiem Byka wszystko będzie dobrze, ale ten okres dobrze nadaje się do zdawania egzaminów. Musisz zwracać na siebie uwagę, aby później nie było problemów.

  Byk 2022 przyniesie zmiany w ich życiu osobistym. Dla osób z rodziny wszystko będzie spokojne na froncie osobistym. Ci, którzy nie znaleźli swojej bratniej duszy, w końcu będą mogli to zrobić.

  Vasilisa Volodina radzi, aby nie zwlekać z podejmowaniem decyzji. Nie oznacza to, że musisz biec z głową do basenu. Tylko nie naciskaj za mocno. Jeśli związek trwa od dłuższego czasu, musisz pomyśleć o przeniesieniu go na wyższy poziom.

  Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

  Dla wielu Bliźniąt rok 2022 okaże się rokiem kluczowym. Osoby związane z biznesem będą mogły umacniać swoją pozycję, wytyczać nowe kierunki.

  Vasilisa Volodina ostrzega, że ​​symbol roku będzie korzystny tylko dla tych, którzy odsuwają swoje zasady na dalszy plan i przestają narzekać na życie. Czas, by Gemini zareagowały.

  W pierwszej połowie zakochanego roku wszystko ułoży się pomyślnie, ale potem wszystko może się zmienić. W 2022 roku istnieje duże ryzyko zerwania z bratnią duszą. Aby temu zapobiec, musisz być bardziej elastyczny, staraj się nie doprowadzać sytuacji do skrajności. Ze zdrowiem Bliźnięta poradzą sobie.

  Rak (22 czerwca-22 lipca)

  Dla Raka rok 2022 może być punktem zwrotnym. Los da im wyjątkowe szanse na wykazanie się, pokazanie swoich umiejętności. Istnieje możliwość zmiany pracy. Kreatywni ludzie będą mogli realizować projekty, których nie byli w stanie zrobić od dawna. Ważne jest, aby podążać za swoim wewnętrznym głosem i rozumieć, czego w danej chwili potrzebuje dana osoba.

  rak

  Biznesmeni będą mogli rozwijać niektóre obszary swojej działalności. Ci, którzy chcą osiągnąć cel, muszą być aktywni od maja do października. Wszystkie wysiłki zostaną nagrodzone. W życiu osobistym Raka wszystko nie będzie tak gładkie, jak chcesz. Przygody miłosne zejdą na drugi plan z powodu pracy.

  Lew (23 lipca-23 sierpnia)

  Zawodowo 2022 będzie dla Lwowa dobrym rokiem. Przedsiębiorcy i szefowie mogą rozważyć rozszerzenie swojej działalności. Będzie wiele szans, aby coś zmienić w swoim życiu.

  Lwy muszą zwracać uwagę na relacje z kolegami. Nie stawiaj się ponad innymi ludźmi. Arogancja i pycha nie doprowadzą do niczego dobrego. Tylko przeszkadzają w budowaniu kariery.

  Na froncie osobistym nie wszystko ułoży się dla Lwowa zbyt dobrze. Przedstawiciele tego znaku zodiaku będą chcieli bronić swoich racji. Nie pójdą na ustępstwa, co jest bardzo złe. Jeśli kobieta Lwa nie posłucha rady, istnieje duże ryzyko, że zostanie sama. Druga połowa może uznać to zachowanie za brak szacunku. Potencjał energetyczny przedstawicieli tego znaku jest bardzo niski, ryzyko zachorowania wysokie.

  Panna (24 sierpnia – 23 września)

  Przedstawiciele zawodów kreatywnych w 2022 roku poczują niesamowity start. Ale nie przejmuj się tym zbytnio. Jeśli nie utrwalisz sukcesu, wkrótce wszystko może się zmienić. Panny muszą zwracać uwagę na interakcje z kolegami.

  Panna

  Na froncie miłosnym Panny nie będą miały poważnych wstrząsów. Ale astrolog też nie obiecuje niczego nowego. To nie jest dobry czas na rozpoczynanie kolejnego związku. Jeśli pojawi się pokusa, nie ulegaj jej. Rodzina Virgos musi zwracać uwagę na relacje z bratnią duszą, poświęcać ukochanej osobie więcej czasu.

  Waga (24 września 23 października)

  Początek roku będzie dla Wagi całkiem pomyślny. W pracy wszystko ułoży się dobrze. Niektóre Wagi otrzymają powitalną promocję. Nie ignoruj ​​życzeń władz. W ten sposób kierownictwo stara się zrozumieć, kto lepiej radzi sobie na wyższym stanowisku. Jeśli Libra się sprawdzi, dostaną bardzo dobre miejsce.

  Dla niektórych przedstawicieli znaku rok będzie punktem zwrotnym, nie będziesz się nudzić. Przed biznesmenami otworzą się nowe możliwości, ale należy dokładnie przemyśleć wybór partnerów.

  W życiu osobistym mogą pojawić się trudności i konflikty, powodem tego będzie zazdrość drugiej połowy. Lonely Libra będzie miała realną szansę na poznanie życiowego partnera. W przypadku związków romantycznych rok 2022 nie będzie obfitował w wydarzenia. Latem możesz liczyć na nową znajomość lub romans, który może trwać długo. Zdrowie Wagi będzie zależeć od ich nastawienia do dobrego samopoczucia.

  Skorpion (24 października 22 listopada)

  Kariera Skorpionów nabierze rozpędu. W końcu będą mogli dobrze zarobić. To wspaniały czas dla ludzi kreatywnych zawodów. Wzrośnie ich popularność, a jednocześnie zwiększą się dochody. Dla biznesmenów rok minie spokojnie. Nie będzie ostrych wzrostów, ale też nie należy spodziewać się strat.

  Skorpion

  Na froncie miłosnym Scorpio nie musi podejmować żadnych nieprzemyślanych kroków. Lepiej nie zaczynać czegoś nowego. Jeśli odpowiada Ci relacja z drugą połową, nie musisz szukać niczego innego lub powinieneś odłożyć tę kwestię na jakiś czas, a jednocześnie pomyśleć o tym. W 2022 roku Skorpiony doświadczą więcej niż jednego kryzysu. Zaczną czuć, że nie są szczęśliwi, że coś pilnie trzeba zrobić. Ale to jest obarczone niebezpieczeństwem. Na tym etapie trudno będzie zbudować nowe relacje.

  Przy zdrowiu Skorpionów wszystko nie będzie takie, jak byśmy chcieli. Istnieje duże prawdopodobieństwo kontuzji podczas upadku.

  Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

  Dla Strzelców rok 2022 nie będzie łatwym rokiem. Właściciele firm będą mieli wiele kłopotów, pojawi się nawet chęć zamknięcia działalności, przestawienia się na coś nowego. Najbardziej wytrwali wytrzymają wszystkie próby.

  Vasilisa Volodina przewiduje niesamowity wzrost liczby Strzelców w 2023 roku. Być może te informacje przydadzą się tym, którzy zdecydują się poddać i przestać walczyć.

  Strzelec

  Na froncie miłosnym wszystko potoczy się inaczej dla Strzelca. Pary, które dobrze sobie radzą, tylko wzmocnią swój związek. Jest wielce prawdopodobne, że w końcu będą mogli kupić własne mieszkanie lub dokonać większych zakupów. Jeśli wcześniej w związku panowała niezgoda, a ludzie nie chcą z tym pracować, w 2022 roku może ich czekać rozwód.

  Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

  Dla Koziorożców w 2022 roku, wraz z rozwojem zawodowym, wszystko nie będzie łatwe. Będzie chęć zmiany swojego życia, spróbowania czegoś nowego. Volodina radzi, aby kontynuować o swoich pragnieniach. Musisz próbować i dążyć do odniesienia sukcesu. Jeśli tego nie zrobisz, możesz bardzo żałować utraconych szans.

  Pierwsza połowa roku sprzyja rozpoczęciu studiów, zdobyciu nowego zawodu. Ale jesienią wszystko zmieni się nie na lepsze. Pojawią się problemy hamujące rozwój.

  Na froncie miłosnym Koziorożców w 2022 roku wszystko ułoży się idealnie. Ale musisz rozważyć wszystkie za i przeciw na początkowym etapie związku. Jeśli coś zasadniczo nie pasuje do ciebie u osoby, musisz albo to znieść, albo poszukać innej opcji. Jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie zmienić partnera.

  Wodnik (21 stycznia – 20 lutego)

  Vasilisa Volodina radzi Wodnikowi, aby nie marnował swojego potencjału na próżno. Nie marnuj swojej uwagi. Lepiej skierować wszystkie wysiłki na rozwiązanie zadań priorytetowych.

  Konieczne jest wypróbowanie się w różnych kierunkach, aby zrozumieć, który z nich będzie wygodniejszy i lepszy. Wielu Wodników czeka na awans, pnąc się po szczeblach kariery.

  W życiu osobistym przedstawicieli tego znaku zodiaku wszystko ułoży się dobrze. Ale ważne jest, aby nie przegapić szansy i zrozumieć z czasem, która osoba nadaje się do budowania rodziny, a która nie.

  Ryby (21 lutego – 20 marca)

  Pierwsza połowa 2022 roku będzie udana dla Ryb, ale wtedy mogą się zacząć problemy. Przedstawiciele tego znaku zodiaku poczują, że coś im nie działa. W tej sytuacji ważne jest, aby się nie poddawać i dalej dążyć do osiągnięcia celu.

  Horoskop dla kobiet Ryby

  Ryby muszą zwracać uwagę na relacje z przełożonymi. To nieporozumienia z wyższymi ludźmi uniemożliwiają ci osiągnięcie celu. Warto spróbować zmienić sytuację, nawiązać komunikację.

  Zakochane Ryby będą miały szczęście w 2022 roku. Ale Vasilisa Volodina nie radzi wpadać na oślep do basenu. Musimy wszystko najpierw przeanalizować i zrozumieć, czy osoba, która spotkała się po drodze, jest potrzebna, czy warto ponownie szukać.

  Czytaj więcej

  Horoskop tematyczny na rok 2022 od Vasilisy Volodina

  Słynny astrolog przewidywał pewne dziedziny życia. Horoskop pomoże wielu ludziom zdecydować, co powinni zrobić w 2022 roku, a co lepiej odłożyć na inny, korzystniejszy okres.

  Kochaj związki i rodzinę

  Według Vasilisa Volodina rok 2022 będzie bardzo sprzyjający budowaniu relacji i rozwiązywaniu problemów rodzinnych. Jeśli ktoś od dawna marzył o weselu, czas działać. Relacje należy przenieść na wyższy poziom, zanim zaczną zanikać.

  Związek miłości

  Astrolog radzi parom zwracać uwagę na komunikację, umiejętność słuchania i słyszenia partnera. To bardzo przydatna umiejętność. Jeśli ktoś nie radzi sobie z dumą, należy nad tym popracować. Niechęć do opowiedzenia się po stronie drugiej połowy doprowadzi do tego, że związek ulegnie zerwaniu.

  Pod koniec roku wzrasta ryzyko rozwodu. Wpłyną na to nie tylko konflikty w rodzinie, ale także hobby na boku. Pojawi się pokusa, by spróbować nowych związków, zmienić swoje życie. Ale Vasilisa Volodina radzi traktować to z ostrożnością. Nowe jest trudne do zbudowania, ale stare bardzo łatwo zniszczyć.

  Horoskop zdrowia i dobrego samopoczucia

  Nadchodzący rok 2022 będzie dość pracowity pod względem zdrowotnym. Nie każdy poradzi sobie bez chorób i wizyt u lekarzy. Zwiększa się ryzyko rozwoju chorób płuc.

  W 2022 r. ważne jest, aby monitorować swój stan. Jeśli pojawią się problemy, należy je natychmiast rozwiązać. Odroczenie nie jest dozwolone.

  Vasilisa Volodina astralna

  W przypadku kobiet zwiększa się ryzyko poronienia. Wynika to z ogólnie nie do końca korzystnej sytuacji epidemiologicznej. Musisz uważnie monitorować swoje ciało, staraj się przestrzegać wszystkich zaleceń lekarzy.

  Zadbaj o siebie i osoby starsze. Dla nich nadchodzący rok będzie jednym z najtrudniejszych. Ale Vasilisa Volodina radzi nie panikować. Zdrowie wielu ludzi jest w ich własnych rękach. Wystarczy terminowo zdać egzaminy, wykonać testy, skontaktować się z lekarzami.

  Horoskop finansowy i pieniężny

  Dla rozwoju na polu zawodowym rok 2022 będzie udany. Dotyczy to zwłaszcza zawodów biznesowych i kreatywnych. Wiele osób otrzyma długo oczekiwaną szansę na zmianę swojego życia, uczynienie go jaśniejszym i bogatszym.

  Horoskop finansowy i pieniężny

  Tym, którzy nie są zadowoleni ze swojej pracy lub pensji, Vasilisa Volodina radzi, aby wszystko przemyśleć i zdecydować się na pewne kroki, aby poprawić sytuację. Jeśli nie zostanie to zrobione w 2022 roku, wszystko będzie znacznie trudniejsze.

  Pod względem finansowym wielu poczuje się podniesiony na duchu. Ludzi wreszcie będzie stać na to, na co wcześniej brakowało im środków. Ale to wszystko nie przyjdzie tak po prostu. Aby poprawić swoje samopoczucie, trzeba pracować i starać się uwzględniać wszystkie zmieniające się trendy.

  Czytaj więcej

  Horoskop na 2022 r. od Vasilisa Volodina według daty urodzenia, zgodnie ze znakami zodiaku, jest ogólnie korzystny. Astrolog wierzy, że wielu będzie miało realną szansę na zmianę swojego życia, spróbowanie czegoś nowego i odniesienie sukcesu. Jeśli jest chęć podjęcia ryzyka, warto to zrobić w pierwszej połowie roku. To zalecenie dotyczy zarówno rozwoju biznesu, jak i życia osobistego.

  Horoskop od Vasilisy Volodiny na rok 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

  Jaki będzie rok 2022 dla wszystkich znaków zodiaku według Vasilisa Volodina

  Prognoza astrologiczna Tatyany Borsch na 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

  Los to trudna sprawa. A czasami „maksymalne osiągnięcie” osoby wygląda jak prawdziwa kara… i wszystko zależy od tego, jak wykorzystałeś swoje szczęśliwe szanse.

  Przykładem jest niedawny tragiczny pożar w klubie Kostroma „Polygon” w nocy 5 listopada.

  Właściciel klubu, członek Dumy Regionalnej Kostromy ze Zjednoczonej Rosji Ikhtiyar Mirzoev (08.03.1969).

  Wszedł do polityki pod koniec 2005 roku (zastępca Dumy Miejskiej Kostroma). A rok później, w grudniu 2006 roku, został dyrektorem generalnym Polygon LLC – był to czas jego Wielkiego Startu – progresywnego nowiu. Już pisałem o co chodzi. Jak obliczyć samodzielnie, powiedział. Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej, kliknij tutaj https://www.start-pobeda.astrogift.shop/

  Początek był mocny. A po 15 latach, podczas Progressive Full Moon – maksymalnego ujawnienia drzemiącego w nim potencjału – klub Polygon spłonie i spowoduje śmierć kilkunastu i pół mieszkańców Kostromy.

  Czemu? Co to jest „maksymalne osiągnięcie”? Tak, spójrzmy nie powierzchownie, ale dogłębnie. Jak Ikhtiyar Mirzoev wykorzystywał swoje parlamentarne szanse przez te wszystkie lata (szanse na Wielki Start)? Szczególnie jako sposób na uniknięcie inspekcji przeciwpożarowych!

  Dlatego na progresywnej Pełni rezultat jest właśnie taki – maksymalna „chwała” w połączeniu z „osiągnięciami”. Ta tragedia niewątpliwie stała się możliwa, ponieważ szans otrzymanych od losu (kariery politycznej) człowiek nie wykorzystał w sposób, w jaki powinien.

  Twój osobisty horoskop pomoże Ci zrozumieć kamienie milowe dobrego Startu lub ważnego Zwycięstwa. Ale TYLKO SOBIE możesz wypełnić ten cykl życia dobrymi i słusznymi uczynkami, osiągnąć prawdziwe Sukcesy.

  PS
  : Ikhtiyar Mirzoev na sali sądowej, gdzie został aresztowany pod zarzutem naruszenia przepisów przeciwpożarowych, w których zginęło 13 osób. Trzy dni temu Mirzoev został wydalony z Jednej Rosji.

  Każdego roku od wielu lat, w połowie listopada wypuszczałem swój Kalendarz Księżycowy – niezwykły, wizualny, skuteczny, praktyczny.

  Ale w tym roku twój ulubiony „Lunokhod” nie będzie.

  Czy czas się pożegnać?

  Ale nie do przeszłości, nie – ale do przemyślenia i dopracowania, aby stać się wygodniejszym, nowoczesnym i zrozumiałym.

  W międzyczasie na jego miejsce wynająłem aktorstwo – cały zespół kalendarzy o nazwie “DNI DOBRE”. 2023″.

  Chłopaki są młodzi, piękni i nowocześni.

  I mam nadzieję, że poradzą sobie nie gorzej niż wolno poruszający się łazik księżycowy!

  Nagle brakowało – post tutaj ⤵️

  ❤️ Czułe dni dla miłości

  Inspirujące dni na kreatywność

  Dobre dni na zakupy

  Dni edukacyjne do nauki

  Produktywne dni na negocjacje

  . Ładne dni na relaks

  NAJLEPSZE DNI 2023
  ZAWSZE Z TOBĄ

  NIE PRZEGAP ⤵️

  Chcę coś fajnego! Czym jest szczęście? Jest dwojakiego rodzaju:

  Po pierwsze: próbowałeś i ci się udało. Hurra! Szczęściarz! Nawet jeśli nie wyszło mu to łatwo i nie za pierwszym razem, nadal korzystał z możliwości, jakie dał mu los. Dobra robota, ciężka robota!

  Drugi rodzaj szczęścia: żyłem tak, jak żyję, nie robiłem specjalnych wysiłków, ale gwiazdy pomyślnie się zbiegły, znalazłem się we właściwym miejscu we właściwym czasie. I wszystko dobrze się ułożyło. Brawo! Szczęściarz! Brawo, szczęściarzu!

  Szczęście często przychodzi do „ciężkich pracowników” – tych, którzy wiedzą, jak wykorzystać możliwości swojego wykresu urodzeniowego.

  „Szczęściarze” są mniej powszechni – wiedzą, jak korzystać z zasobów obecnego czasu.

  Dla „ciężko pracujących” wymyśliłem „Indywidualny kalendarz astrologiczny”, w którym pokazywałem możliwości każdego dnia! Ale już nie można go zamówić na 2023 rok – pracowałem dla “ciężkich robotników” w lipcu, teraz zamówienia są zamknięte.

  Ale czas na szczęściarzy!

  Dla nich moje nowe kalendarze „DNI DOBRE. 2023″ https://www.dni.astrogift.shop/

  Nie osobiste możliwości indywidualnego horoskopu, ale sama rzecz „być we właściwym miejscu we właściwym czasie”.

  Wykorzystaj swoją szansę, szczęściarze!

  Dowiedz się „DOBRE DNI. 2023″ jest możliwe tylko do 13 listopada .

  Dziękuję bardzo za miłe słowa i opinie. ❤️. W dzisiejszych czasach mam ich dużo ❤️ .

  Byliśmy wczoraj w Lunarium Planetarium Moskiewskiego.

  Gorąco polecam odwiedzić.

  Horoskopy, które stały się liderami Twoich zainteresowań w tym tygodniu:

  3️⃣❤️PROGNOZA MIŁOŚCI 2023
  https://www.love.astrogift.ru/

  Nadchodzący tydzień (14-20 listopada). Z jednej strony daje nadzieję na ukojenie emocjonalne – zaćmienie już za nami. Ale stan niepokojącej niepewności ponownie się pogorszy.

  Bolesne procesy pierwszej połowy października (nie trzeba przypominać) miały miejsce na placu od Marsa do Neptuna, który uformuje się po raz drugi w przyszłym tygodniu i znów pogrąża nas w lękach, poczuciu bezsensu tego, co się dzieje i ostre niezrozumienie tego, co się dzieje, dlaczego i dlaczego? Wydaje się, że zaakceptowali skutki „trudnych, ale wymuszonych decyzji”, ale niepewna przyszłość nie pozwala im się zrelaksować.

  Więc jeśli w październiku byłeś „przykryty”, to teraz można się spodziewać. Mówię o uczuciach. Jeśli na początku października żyłeś stosunkowo spokojnie, jest nadzieja, że ​​połowa listopada nie zakłóci również lustrzanej powierzchni Twojego spokoju. W marcu będzie trzeci pasaż tego aspektu, więc nie pij wszystkich antydepresantów na raz, zostaw trochę na wiosnę. Chodzi o uczucia.

  Ale nawet na poziomie wydarzeń, ten tydzień sprowadza nas z powrotem do najważniejszych tematów i spraw początku października (zarówno publicznych, jak i osobistych). Można cofnąć, anulować podjęte wówczas decyzje, przejrzeć je lub powtórzyć w zniekształconej, groteskowej wersji. Na wyniki czekamy do połowy marca.

  Swoją drogą ankieta pokazała, że ​​czekasz na kolejne ważne wydarzenia na wiosnę. Moje przewidywania na ten temat są następujące – na wiosnę warto czekać nie na ważne, ale na najważniejsze, fundamentalne wydarzenia, które determinują przyszły bieg życia. Ale jeszcze wcześniej będą po prostu ważne, na przykład w sylwestra.

  Poza tym, co już zostało powiedziane, początek tygodnia nadal będzie obfitował w małe radości i może być dość ciepły. Wypełnijmy go ludzkimi relacjami do siebie. Kochajmy bliźniego bardziej niż siebie. To bardzo ważne, aby w dzisiejszych czasach nie stracić ludzkiej twarzy, człowieczeństwa, zrozumienia.

  Jak zawsze czekam na twoje lajki ❤️ i nie zapomnij wysłać prognozy do rodziny i znajomych ✈️.

  READ
  20 rzeczy, które powinieneś zacząć robić w wieku 30 lat. Lepiej wcześniej!
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: