Uwodzicielscy miłośnicy Hollywood, którzy zabierali mężów innym ludziom

Wydaje się, że wiele par gwiazd nie docenia więzi rodzinnych. Pobierają się dwa, trzy, pięć, a nawet więcej razy, a mężczyźni mają tendencję do znajdowania coraz młodszych partnerów. Jednak porzucone żony również nie stoją z boku i często pojawiają się publicznie z nowymi kochankami.

Dlaczego nawet te małżeństwa, które wydają się być bardzo silne, rozpadają się? Odpowiedź jest banalna: cherchez la femme, czyli „szukaj kobiety”. Kim oni są, te zakochane kobiety, którym udało się odciągnąć gwiezdnych mężów od ich bratnich dusz?

Angelina Jolie

Jedna z najpiękniejszych aktorek w Hollywood poznała swojego przyszłego męża Brada Pitta na planie filmu „Pan i pani Smith”. W tym czasie nie mniej znany aktor ożenił się z gwiazdą “Przyjaciół” Jennifer Aniston. Jolie wyjęła Brada z rodziny, co było dużym ciosem dla Aniston – przez długi czas martwiła się o odejście ukochanego męża, ale udało jej się zapomnieć o zdradzie i żyć dalej

Brad Pitt wolał Angelinę Jolie od Jennifer Aniston

Nawiasem mówiąc, wiele żon znanych aktorów zabrania im kojarzenia się z Angeliną, ponieważ nie był to jedyny przypadek, gdy uwodziła mężczyzn innych ludzi. Jednak jej małżeństwo z Pittem również nie miało trwać wiecznie – zerwał, a Pitt wykorzystał to, by poprosić Aniston o przebaczenie za złamanie jej serca, czego bardzo żałuje.

Elizabeth Taylor

Śmiertelna piękność Elizabeth Taylor wyszła za mąż osiem razy. Jej czwartym mężem był Eddie Fisher, młody piosenkarz, szczęśliwie żonaty w czasie spotkania z gwiazdą filmową. Eddie nieświadomie zakochał się w Taylor i zostawił dla niej dwójkę dzieci i swoją żonę, słynną aktorkę Debbie Reynolds. Nawiasem mówiąc, wcześniej utrzymywała dobre relacje z Elżbietą, a wielu uważało je nawet za przyjaciół.

Z tej trójcy tylko Eddie Fisher pozostał na mrozie

Nadmierne oddanie męża oczywiście bardzo pochlebiało Elżbiecie, ale nie pomogło uratować małżeństwa, ale sprawiło, że Fisher stał się pośmiewiskiem w oczach kolegów i aktorów. Debbie i Elizabeth wkrótce pogodziły się i nadal komunikowały, jakby nic się nie stało.

Amber Heard

Aktorka i modelka Amber Heard spowodowała rozpad silnej hollywoodzkiej pary, która mieszkała razem przez 14 lat i wychowała dwójkę uroczych dzieci. Johnny Depp i Vanessa Paradis nigdy oficjalnie nie zarejestrowali swojego małżeństwa, ale dla otoczenia było jasne, że przez długi czas byli razem.

Johnny Depp z Vanessą Paradis (po lewej) i Amber Heard (po prawej)

Wszystko zmieniło się po nakręceniu The Rum Diary, w którym Depp grał z Amber. Powieść rozwijała się szybko, aw życiu aktora nie było miejsca dla Vanessy. Krewni Deppa byli zszokowani i szybko oświadczył się swojemu młodemu kochankowi. Pobrali się 3 lata po rozpoczęciu związku. To prawda, że ​​to małżeństwo też nie trwało długo – półtora roku później Amber złożyła wniosek o rozwód, czekając zaledwie trzy dni po śmierci matki Deppa. Kobieta oskarżyła męża o przemoc domową.

READ
Nie ma już tajemnic: to, co Kate Middleton zawsze nosi w torebce

Pisownia Tori

Tori Spelling, znana z roli Donny w młodzieżowym sitcomie Beverly Hills, 90210, była wielokrotnie uznawana za najbrzydszą celebrytę. Nie przeszkodziło jej to w zniszczeniu za jednym zamachem dwóch rodzin: własnej i cudzej. Kiedy poznała Deana McDermotta na planie „Murder in Mind” i zainteresowała się nim, obaj aktorzy nie byli wolni. Dean w tym czasie wychowywał dziecko z żoną, aktorką Mary Jo Eustace, ale bez wahania wyjechał oboje dla Tori. Spelling opuściła również swojego męża, reżysera Charliego Sheiniana. Po 8 miesiącach związku para zarejestrowała związek. Teraz wychowują pięcioro dzieci.

Dalsza rodzina Tori Spelling i Deana McDermott

Kristen Stewart

Kristen Stewart, skromna Bella z Twilight, okazała się gospodynią domową, która bezwstydnie zniszczyła rodzinę producenta Ruperta Sandersa i jego żony Liberty Ross. Ta para przez długi czas była małżeństwem i wychowała dwoje dzieci, a Liberty kiedyś nawet porzuciła karierę jako top modelka, aby poświęcić się dzieciom i mężowi.

Rupert Sanders zdradził swoją żonę z Kristen Stewart

Ten ostatni jakby zapomniał o ofiarach swojej legalnej żony i zainteresował się młodą i obiecującą Kristen Stewart, która wystąpiła w jego musicalu Królewna Śnieżka i Łowca. Liberty Ross złożyła wniosek o rozwód po opublikowaniu zdjęcia swojego męża, na którym paparazzi schwytali go w ramiona Kristen. Nawiasem mówiąc, ta ostatnia musiała również publicznie tłumaczyć się swojemu byłemu kochankowi i partnerowi Zmierzchu Robertowi Pattinsonowi. Jednak romans z Sandersem nie przyniósł nic poważnego, a po nim Kristen ogłosiła swoją biseksualizm i zaczęła spotykać się z dziewczyną.

Blake Lively

Blake Lively, gwiazda serialu telewizyjnego Gossip Girl, spowodował rozwód Scarlett Johansson i Ryana Reynoldsa. Pomimo tego, że wielokrotnie w jednym z wywiadów podkreślał fakt rozstania się z żoną jeszcze przed poznaniem Blake’a, Scarlett ma w tej sprawie własne zdanie. Problemy w rodzinie Hollywood zaczęły się tuż po nakręceniu filmu „Green Lantern”, w którym Ryan i Blake byli partnerami. Rodzina Johanssona i Reynoldsa rozpadła się przed trzema latami istnienia, a Scarlett wciąż nie może znieść Blake’a.

Scarlett Johansson rzucona dla Blake Lively

Carla Bruni

Znamy tę kobietę jako jedną z żon prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego, ale lista jej statusów jest znacznie szersza: pracowała jako modelka, pisała muzykę, była piosenkarką, a w jednym przypadku nawet rozbiła rodzinę. Jej idolem przez długi czas był Mick Jagger, frontman legendarnego zespołu The Rolling Stones. Kiedy udało jej się poznać swojego idola, ożenił się z Jerrym Hallem. To nie powstrzymało Carli Bruni, a także faktu, że jej kochanek był o 25 lat starszy. Namiętny romans trwał aż 8 lat. I oczywiście Mick musiał zerwać oficjalne stosunki z Jerrym, ale Carla już dążyła do nowych osiągnięć na froncie osobistym.

W młodości Carla Bruni spotykała się z Mickiem Jaggerem

Sienna Miller

Sienna Miller to doświadczona gospodyni domowa. W 2003 roku rozbiła rodzinę Jude’a Lawa, który był szczęśliwym mężem Sadie Frost i właśnie po raz trzeci został ojcem. Kilka lat później zniszczyła małżeństwo Balthazara Getty’ego, bogatego spadkobiercy dużej firmy naftowej. W czasie znajomości ze Sienną spodziewał się narodzin czwartego dziecka. To prawda, że ​​ten związek nie trwał długo – bardzo szybko Getty znudził się fatalnym hollywoodzkim pięknem.

READ
Valeria pokazała zdjęcie z czerwonymi aksamitnymi butami

Jude Law z Sadie Frost (po lewej) i Sienną Miller (po prawej)

Ale sprawiedliwość istnieje: sama Sienna również potrafiła odczuć, co to znaczy być oszukanym. Jude Law, gdy byli jeszcze cudowną parą, nie wymyślił nic ciekawszego niż zdradzanie jej z nianią swoich dzieci! Wydaje się, że tak właśnie działa zasada bumerangu w prawdziwym życiu.

Julia Roberts

Wygląda na to, że ta aktorka zapewniła sobie status kobiety bezgrzesznej i pewnej siebie, która nie lubi się bronić kosztem innych. Jednak wiele lat temu stała się przyczyną rozwodu w rodzinie Daniela Modera. Pracował jako operator na planie filmu „Meksykanin”, w którym Julia zagrała jedną z głównych ról. Daniel był żonaty od czterech lat, kiedy poznał Robertsa. Teraz ona i Julia wychowują troje dzieci.

Przed spotkaniem z Julią Roberts Moulder był szczęśliwym mężem Very Steinberg.

Claire Danes

Gwiazda serialu „Ojczyzna” Claire Danes od dawna ma reputację wzorowej dziewczyny i spotykała się tylko z wolnymi facetami. Jednak wszystko zmieniło się w 2004 roku: zabrała żonę aktora Billa Crudupa, gdy była w 7 miesiącu ciąży! Ten dziwny związek nie trwał długo, ale Claire nie wyciągnęła żadnych wniosków z tego, co się stało. Jak inaczej wytłumaczyć, że pięć lat później zniszczyła małżeństwo brytyjskiego aktora Hugh Dancy, który zasłynął dzięki serialowi Hannibal. Teraz para jest małżeństwem, a Claire niedawno urodziła pięknego syna.

Mówią, że szczęścia nie można budować na czyimś nieszczęściu. Ale co, jeśli naprawdę chcesz mieć swój własny, a wokół ciebie pracują wyjątkowo przystojni mężczyźni? To pytanie zadawano Hollywood i właścicielom domów, którzy postanowili rozbić rodziny swoich kolegów ze sklepu. Mo sporządziła listę aktorek, które wyrzuciły z rodziny cudzych mężów. Niektóre z nich nigdy nie były szczęśliwe ze swoimi wybrańcami, a niektóre nadal żyją ze swoimi „skradzionymi” mężami w żalu i radości.

Angelina Jolie ukradła Billy’ego Boba Thorntona i Brada Pitta

 • Changeling, Girl, Interrupted, Gone in 60 Seconds/The Judge, Bad Santa, Armageddon/Seven, Fight Club, Wywiad z wampirem

Piękność Jolie ma bogate doświadczenie w łamaniu nie tylko męskich serc, ale także rodzin. Udało jej się stać się przyczyną rozwodu Umy Thurman z Ethanem Hawke, jednak ona sama nie osiągnęła z nim korony. Z drugim mężem Thorntonem przeżywała tak burzliwy romans, że ani 20-letnia różnica wieku, ani prowadząca z mocą i głównymi przygotowaniami do ślubu panna młoda Billy’ego Boba nie powstrzymała ich zapału. Laura Dern była na planie filmu, kiedy przeczytała, że ​​Thornton w końcu był żonaty.

READ
Anna Michałkowa schudła nie do poznania

To prawda, nie na tym. Billy’emu nie wystarczała odwaga, by powiedzieć jej prosto w twarz, że ich ślub się nie odbędzie. Po serii nie mniej płonących powieści Angelina stała się przyczyną separacji Anniston i Pitta. Nastąpił wielki rozwód. Wydawałoby się, że oboje się uspokoili i znaleźli szczęście, ale rodzina Pitt-Joli rozpadła się, pomimo obecności sześciorga dzieci i nadziei ich fanów, że miłość będzie wieczna.

Evan Rachel Wood doprowadziła do rozwodu Marilyna Mansona

 • „Westworld”, „Across the Universe”, „Simone” / „Wrong Cops”, „Lost Highway”, „Salem”

Jedna z najbardziej stylowych kobiet, Dita Von Teese, musiała się przeprowadzić, gdy Evan zdecydowała, że ​​wielka i straszna Marilyn jest mężczyzną jej życia. Małżeństwo Mansona i von Teese trwało tylko dwa lata. Para próbowała ukryć, że przyczyną zerwania był romans Marilyn, ale ludziom publicznym nie udaje się ukryć takich rzeczy. Dita próbowała żartować z rozwodu, ale okazało się to bardzo poruszone. Nie chciała, żeby cokolwiek przypominało jej złamane serce, więc stopiła pierścionek zaręczynowy podarowany jej przez byłego męża. Związek Mansona i Wooda trwał tylko cztery lata.

Claire Danes rozbiła rodzinę Hugh Dancy i prawie zniszczyła dom rodzinny Billy’ego Crudupa

 • Les Misérables, Romeo + Julia, Stardust/Intimate Dictionary, Adam, King Arthur/English Beauty, Sleepers, Johnny D.

Claire zdołała wszystkim udowodnić, że w pogoni za własnym szczęściem jest gotowa porzucić wszelkie zasady. Obecnie jest żoną Hugh Dancy’ego, z którym mają dwóch synów. Poznali się na planie, a Hugh zostawił żonę, by oświadczyć się Claire. Ale przed Dancy aktorka popełniła jeszcze bardziej niemoralny czyn – zabrała Billy’ego Crude’a. Jego żona była wówczas w późnej ciąży. Urodziła syna po odejściu męża. Claire z kolei po pewnym czasie opuściła Billy’ego.

Elizaveta Boyarskaya ukradła Maxima Matveev

 • „Admirał”, „Bunker”, „Wrócę” / „Taryfa noworoczna”, „Demony”, „Mosgaz”

Przed Maximem Lisa miała kilka nieudanych powieści. Plotka głosi, że nie ostatnią przyczyną niepowodzeń była opinia ojca gwiazdy. Ale z Matwiejewem odnalazła swoje szczęście. Przed spotkaniem z Elżbietą Maxim był żonaty z Janem Sekstusem. Dziewczyna początkowo bardzo martwiła się irytującymi dziennikarzami, którzy opublikowali zdjęcia zdrajcy i jego kochanki, a potem rozwód. Na szczęście po tym udało jej się poprawić swoje życie osobiste i poślubiła Dmitrija Marinę.

Amber Heard udało się na lasso Johnny’ego Depp

 • Pamiętnik rumowy, Nie bój się, Jestem z tobą, Aquaman/czekolada, Kokaina, Z piekła rodem

Johnny Depp i Vanessa Paradis byli tak zgraną parą, że kiedy pojawiły się pierwsze plotki o Amber, wydawało się to niepoważne. Ale ambitnej młodej aktorce udało się udowodnić, że jeśli czegoś chce, to to osiągnie. Związek między Johnnym i Vanessą został zniszczony, ale Depp nie znalazł szczęścia ze swoją młodą żoną. Próba wspólnego życia z Amberem zakończyła się serią skandali, bójek i podziałów majątku wspólnego. Co dziwne, to była kochanka Vanessa wspierała go w tym trudnym okresie jego życia.

READ
12 tatuaży, które aktorzy otrzymali na cześć swoich filmów

Denise Richards (Denise Richards) pokonała męża od bliskiej przyjaciółki

 • „Żołnierze kosmosu”, „Dzikość”, „To właśnie miłość”

Była żona niesławnego Charliego Sheena przez długi czas nigdy nie wiedziała, jak być sama. Po własnym rozwodzie zapomniała się w ramionach muzyka Richiego Sambory. Wszystko będzie dobrze, ale w tym momencie był mężem jej przyjaciółki Heather Locklear. W tej sytuacji nie uważała się za winną. W jej rozumieniu „miłość nagle spadła”, a ona sama zupełnie nie była winna tego, że „wyskoczyła” w obliczu cudzego małżonka. Tak czy inaczej, związek nie był długi, ale dziennikarze i fani Locklear wciąż pamiętają Denise jej występ.

Paulina Andreeva stała się przyczyną rozwodu Fiodora Bondarczuka

 • „Metoda”, „Odwilż”, „Szarańcza”/„Dom na dole”, „Zostaję”, „Duch”

„Siwe włosy w brodzie, demon w żebrze”, „Oszaleje”, „To jest tymczasowe” – tak na początku komentowano powieść Bondarczuka z młodym talentem. Jednak reżyser i aktor nie oszaleli. Paulina mogła zabrać Fedora po trzydziestu latach małżeństwa ze Swietłaną Bondarczuk. Aktorka jest tylko trzy lata starsza od swojego syna Fedora, ale to nie powstrzymało ich przed zakochaniem się w sobie. Fedor twierdzi, że rozwód nie spowodował zerwania z byłą żoną – pozostali bliskimi przyjaciółmi. Pozostaje mieć nadzieję, że Svetlana podziela tę samą opinię.

Elizabeth Taylor spowodowała rozwód Eddiego Fishera

 • „Poskromienie złośnicy”, „Północ i południe”, „Bluebird”/„Butterfield 8”, „Pakiet radości”

Być może Taylor naprawdę nie miał pojęcia, jak to wszystko się skończy. Po tym, jak jej mąż zginął w katastrofie lotniczej, wspierała ją jej przyjaciółka Debbie Reynolds wraz z mężem. Ale wsparcie zakończyło się burzliwym romansem. Uspokojona wdowa po prostu poleciała z Eddiem do Nowego Jorku, podczas gdy Debbie mogła tylko pojąć, co się stało. Elżbieta powiedziała później, że nie ma wyrzutów sumienia, ponieważ mężowie nie uciekali przed silnymi małżeństwami. Oficjalne małżeństwo Fishera i kochającej Taylor trwało tylko dwa lata.

Cameron Diaz regularnie rozbijał rodziny

 • „Maska”, „Gangi Nowego Jorku”, „Wakacje na wymianie”

Jasna blondynka nie uważa instytucji małżeństwa za coś poważnego. Dlatego w jej skarbonce jest ogromna liczba rozbitych rodzin. Jej osiągnięcia obejmują zrujnowane relacje Umy Thurman, Britney Spears, Nicole Kidman i Paris Hilton. I być może lista jest daleka od kompletnej. Jednak wszystkie powieści z mężami gwiazdorskich kolegów kończyły się tak szybko, jak się zaczęły. Najbardziej znanym przypadkiem, w którym Diaz pokonał mężczyznę, był związek z Alexem Rodriguezem. Przed Cameronem był zaręczony z bliską przyjaciółką aktorki, Kate Hudson. Sama Cameron osiedliła się dopiero w 2015 roku, poślubiając Benjiego Maddena.

READ
Teraz blondynka: Salma Hayek radykalnie zmieniła wizerunek

Blake Lively zerwał małżeństwo Ryana Reynoldsa

 • Age of Adaline, Miasto złodziei, Plotkara/Deadpool, Nauczyciel roku, Pochowany żywcem

Romanse biurowe są powszechne nie tylko w Hollywood. Blake i Ryan zaczęli się wiązać podczas kręcenia Green Lantern. Ze względu na ten związek Lively opuściła swojego chłopaka Leonardo DiCaprio, a Reynolds rozwiódł się ze Scarlett Johansson. Sami aktorzy stwierdzili i deklarują, że rozstaliby się z dawnymi pasjami, nawet gdyby nie mieli romansu. Ale rozmowa to jedno, a fakty pozostają faktami. W tej chwili Blake urodziła męża trójce dzieci, a para twierdzi, że nie zamierza na tym poprzestać.

Julia Roberts zerwała małżeństwo operatora Daniela Modera

 • “Pretty Woman”, “Macocha”, “Ocean’s Eleven” / “Dead to Me”, “Wolf Law”, “Ordinary Heart”

Życie osobiste Robertsa nie rozwijało się przez wiele lat. Wszystko się zmieniło, gdy na planie „Meksykanina” poznała operatora Daniela Modera. Wcale nie wstydziła się, że jej wybranka była od kilku lat żoną Vera. Julia postanowiła nie czekać, aż Daniel zacznie rozwiązywać problem rozwodowy, i zaoferowała rywalowi porządną sumę odszkodowania. Historia zakończyła się skandalem, po którym krewni Modera odmówili przyjęcia Robertsa do swojej rodziny. Mimo to para podpisała małżeństwo i żyła w małżeństwie przez trzynaście lat.

Tori Spelling ukradła Deana McDermotta swojej żonie

 • „Beverly Hills 90210”, „Smallville”, „Klava Go!”/„Snoop”, „Due South”, „Open Space”

Tori nie można nazwać fatalną pięknością, wręcz przeciwnie – aktorka wielokrotnie znajdowała się w TOPach najbrzydszych celebrytów. Ale wygląd nie ma znaczenia. Po tym, jak aktorka zobaczyła Deana na planie „Reflections on Murder”, zobaczyła cel i nie widziała żadnych barier. Aktor pośpieszył rozwieść aktorkę Mary Jo Eustace, mimo obecności małego dziecka, a Tory – opuścić męża reżysera. Teraz w rodzinie Deana i Tori jest pięcioro dzieci.

Sienna Miller miała romans z żonatym Jude Law

 • “Casanova”, “Uwiodłem Andy’ego Warhola”, “Miesiąc miodowy Camille”/”Sherlock Holmes”, “Cold Mountain”, “Sleuth”

Dopełnieniem naszej listy aktorek, które wyjęły cudzych mężów z rodziny, jest Sienna Miller. Aktorka nie cieszy się najlepszą reputacją ze względu na miłość do żonatych mężczyzn. Pierwszy głośny skandal wybuchł, gdy okazało się, że aktorka ma związek z Jude Law. Wcześniej aktor był uważany za przykładnego człowieka rodzinnego i ojca dwójki dzieci. Po zerwaniu z Lowe Miller zmienił się w miliardera Balthazara Getty’ego. Potentat naftowy miał wówczas żonę i czworo dzieci.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: