Tyran lub najlepszy przyjaciel. Jaką matką jesteś według swojego znaku zodiaku?

Jak wychowujemy nasze dzieci? Co definiuje i wpływa na nasze rodzicielstwo? Oczywiście pewną rolę mogą odgrywać wzorce rodzicielskie i model rodziny, w której się wychowałeś. Również na nasze rodzicielstwo wpływa data urodzenia i znak zodiaku, w którym się urodziliśmy. Przeczytaj na joy-pup.com, jaką mamą jesteś według swojego znaku zodiaku.

Baran Mama

Мама, рожденная под знаком Овна, воспринимает материнство как вызов. У нее отлично развито чутье опасности, она защищает от нее своих детей с особым рвением, благодаря своему предвидению. Если ее ребенка несправедливо обвиняют, то она бросится за него в смертный бой. Иногда мама может чувствовать себя виноватой из-за того, что слишком многого требует от своих детей. Но она всего лишь хочет, чтобы они были независимыми и могли постоять за себя во взрослой жизни.

Mama Byk

Taurus Mama uwielbia porządek i czasami może być dość surowa. Ale dają dzieciom radość i radość i uczą cieszyć się wszystkimi urokami świata. Te matki mają bezpieczny, wygodny dom pełen miłości, zrozumienia i empatii. Wszystkie smutki i łzy matki Byka zostaną otarte z ich dobrocią i uczuciem. Pod wpływem stresu reagują powoli i celowo, czasem na własną szkodę.

Мама-Близнецы

Wszechstronna matka, która nigdy się nie nudzi. Często zachowuje się impulsywnie i nie wiadomo, co powie lub zrobi dalej. Jej nastrój jest bardzo zmienny, czasem sama jest życzliwa i oddaje się całkowicie swoim dzieciom, a czasem potrafi zaskoczyć swoją nerwowością. Ale nigdy nie można jej odmówić, że pielęgnuje w swoich dzieciach ciekawość i nabywanie nowych umiejętności. To bardzo przydatne narzędzie w dorosłym życiu.

Mama Rak

U kobiet z rakiem instynkty macierzyńskie są na najwyższym poziomie. Jako dzieci opiekowały się rodzeństwem, przyjaciółmi, lalkami czy zwierzakami. Całą energię i miłość, do której są zdolni, inwestują w swoje potomstwo. Są związani ze swoim wewnętrznym dzieckiem, dlatego tak dobrze rozumieją świat dzieci. Mama rakowa ma ogromną wyobraźnię, kieruje swoje dzieci na zajęcia artystyczne lub literackie. Czasami może być zbyt wymagająca i przywiązująca się do swoich dzieci.

Leo mama

Mama Leo zawsze zostawia niezatarty ślad na swoich dzieciach. Jak nikt inny potrafi wpoić im ideę, że są najbardziej błyskotliwymi, wspaniałymi i utalentowanymi istotami na świecie. Wspiera ich w hobby i zainteresowaniach, a nawet potrafi zainspirować do działania. Leo jest kreatywną mamą, która chce, aby jej dzieci wyrosły na niezależnych i szanowanych ludzi.

READ
11 sekretów urody, którymi nikomu nie spieszy się dzielić

Matka Panna

W zachowaniu matki Panny przeplatają się różne metody i rodzaje edukacji. Z jednej strony jest przyzwyczajona do zarządzania, planowania i organizowania wszystkiego, z drugiej kocha wolność, zabawę i spontaniczność. Są to matki, które czynem i słowem opiekują się swoimi dziećmi i biorą najbardziej aktywny udział w rozwoju dziecka. Tylko Panny co wieczór odbierają książkę i czytają swoim dzieciom wspaniałe historie i bajki. Mama bardzo dba o prawidłowe odżywianie i zdrowy tryb życia dziecka.

Mama Waga

Mamy Wagi są bardzo szczęśliwe, gdy mają dla kogo żyć, czy to męża, czy dzieci. Wszystkim obdarza czułością, troską i spokojem. Tylko ona może koordynować wszystko wokół swojego dziecka, aby niebezpieczne wpływy z zewnątrz nie przeszkadzały w jego wychowaniu. Ma poczucie humoru, zawsze w świetnym nastroju i zrozumieniu dziecięcego świata. Wychowuje swoje dziecko w taki sposób, aby w zabawny sposób radziło sobie z zadaniami dnia codziennego. Mamy Wagi mają silne zdolności perswazyjne. Z pomocą dyplomacji może manipulować swoim dzieckiem i skłonić je do właściwego postępowania.

Mama Skorpiona

Silna osobowość, wewnętrzna siła i potężna energia matki Skorpiona towarzyszą jej przez całe życie. Wykorzystuje te cechy, aby kontrolować świat swoich dzieci. Jest niezwykle inspirującą, wspierającą, ale przerażającą mamą. Ale tylko matka Skorpiona może naprawdę zrobić wszystko na świecie dla swojego dziecka. Tylko ona pójdzie za nim na koniec świata, wyrwie go ze szponów niebezpieczeństw i nigdy nie osłabnie swoich wysiłków.

Mama Strzelec

Mama-Strzelec jest spontaniczna, impulsywna i dość instynktowna. W swoim sercu nosi niezależność, poczucie przygody i mądrości. To wartości, które wpaja swoim dzieciom. A także otwartość, szczerość i poczucie humoru. Wpaja dzieciom wiarę w życie i przekonanie, że wszystko, co się dzieje, ma głębszy sens. Przygotowuje ich do niezwykłego życia – nie nudnego, wolnego, ale i odpowiedzialnego.

Mama Koziorożec

Główne wartości Koziorożca to wytrwałość, pracowitość, samodoskonalenie i ambicja. Matka urodzona pod znakiem Koziorożca jest dość surowa i wymagająca od swojego potomstwa. Jednak widzą swoje dzieci w całkowicie realistycznym świetle. Potrafią doskonale ocenić swoje możliwości i nie budują w powietrzu zamków dla siebie lub dla siebie. Matki Koziorożca kochają swoje dzieci ogromną miłością i praktycznie rozpływają się w nich. Tyle tylko, że nie okazują swoich uczuć, trzymają swoje emocje w tajemnicy i za bardzo się kontrolują.

READ
Horoskop dla Wodnika na rok 2023: kobieta i mężczyzna

Mama Wodnik

Kochająca, wyważona, surowa, przyjazna, racjonalna, pomocna i emocjonalnie oderwana – te różne cechy i emocje można znaleźć w twarzy matki Wodnika. Nieustannie zmusza dzieci do poszukiwania prawdy i podejmowania racjonalnych decyzji. Ale uczy ich wolności, odpowiedzialności, mądrości, umiejętności bycia oryginalnymi i wyjątkowymi osobowościami. Czasami jej metody wychowawcze mogą wywołać zaskoczenie, a nawet szok u słabszych natur. Matki Wodnika są bardzo niestandardowe, nigdy się z nimi nie nudzi.

Mama Ryb

Matki Ryby kochają swoje dzieci bezinteresownie, mogą stworzyć dla nich wygodne, przytulne i magiczne środowisko domowe niemal wszędzie. Ale mama, która wygląda jak wróżka, bywa niespokojna i skrupulatna. Nerwowość i niepewność zastępuje empatią, wrażliwością, czułością i troską, których tylko ona może zapewnić w takim stopniu. Wspiera swoje dzieci, umie je chwalić i zachęcać we wszystkich ich sprawach i próbach życiowych. Z wielką wyobraźnią i tolerancją wprowadza ich w świat dorosłych, który w jej przedstawieniu wciąż jest światem wróżek i wróżek.

Każdy rodzic zastanawia się, jak dobrą jest matką? Astrologowie znaleźli odpowiedź na to pytanie. Ich zdaniem nie ma złych matek, ale czasami warto spojrzeć na siebie z zewnątrz, aby poradzić sobie ze swoimi słabościami i mocnymi stronami.

Matki urodzone pod znakiem Barana są zawsze niezależne. Dla nich macierzyństwo jest główną cechą. Jeśli jest kwestia wyboru między dziećmi a karierą, to wybiorą dziecko. Nie przestają być kobietami, zawsze chodzą z podniesioną głową. To prawda, że ​​zawsze przedkładają własne interesy nad inne, czasami „posuwają się za daleko”.

Matki Barana zawsze dają pozytywny przykład dzieciom. Są w stanie osiągnąć wielkie wyżyny, ale te kobiety mają zawężony pogląd, obsesję.

Matki Taurus są stabilne. Uwielbiają przestrzegać zasad. Tacy rodzice potrafią motywować dzieci. Ich tempo życia jest zawsze dynamiczne.

Byk cierpi na wahania nastroju, nerwowość, materializm. Są protekcjonalni we wszystkim. Jednak takie matki mogą sobie zaprzeczać. Dziś mogą opowiadać o tym, jak niebezpieczne są drogi, a jutro mogą pozwolić nastolatkowi usiąść na motocyklu.

Bliźnięta

Mamy Bliźnięta bardzo lubią dzieci. Są zawsze na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technicznymi, zawsze młodzi duchem. Wszystko to ułatwia komunikację z dziećmi.

READ
Idealny przyjaciel według twojego znaku zodiaku

Bliźnięta są niezwykle ciekawskie i zawsze znajdują przygodę. Z drugiej strony matkom trudno jest wyznaczyć granicę w komunikowaniu się z dzieckiem, a ulotna energia może zaburzyć stabilność relacji.

Inna i wszechstronna mama Bliźniąt, nieustannie sprawia, że ​​zastanawiasz się, co wyrzuci następnym razem. Zawsze sobie zaprzecza. Mama może dokładnie przestudiować listę produktów dla dziecka lub zabrać ją ze sobą do klubu jazzowego. Z Gemini nigdy nie wiesz, czego się spodziewać.

Matki tego znaku zodiaku mają wrodzony instynkt macierzyński. Troska o innych jest dla nich naturalna. Nowotwory są wrażliwe na potrzeby bliskich.

Как правило, мамы-Раки резки, у них может меняться настроение, что не всегда понимает ребенок. Раки никогда не допустят, чтобы их ребенку угрожали.

Leo to najbardziej energiczne matki. Kochają dzieci do zabawy. Te kobiety są liderami w rodzinie i zawsze podejmują wszystkie decyzje, tworzą pewne zasady dla wszystkich. Często matki Leo są dramatyczne, potrafią zrobić słonia z muchy.

Matki tego znaku są najbardziej zorganizowane. Wierzą, że nic nie dzieje się przypadkowo, zawsze postępuj zgodnie z planami, czytają dużo literatury na temat rodzicielstwa i starają się stosować do jej zaleceń. Matki Lwa subiektywnie odnoszą się do błędów innych ludzi, starają się nie dopuszczać ich do swojej rodziny, ze swoimi dziećmi.

Matki pozwalają dzieciom samodzielnie przygotowywać się do życia, popełniać błędy, uczyć się od nich. Uważają, że dzieci powinny być wychowywane z uprzedzeniami w sztuce i starać się kierować je w tym kierunku, chociaż są niezgodne z własnymi decyzjami. Waga może nie zauważać dzieci lub zwracać na nie zbyt dużą uwagę.

Skorpion

To silny znak zodiaku. Obecność matki Skorpiona jest zawsze odczuwana przez jej dzieci. Lubią dowodzić, nie zwracają uwagi na to, co inni myślą o ich metodach wychowania. Takie matki mogą być zmarznięte z dziećmi lub mogą być ciepłe i opiekuńcze. Skorpiony to świetne wsparcie dla dzieci.

Strzelec

Według astrologów znak ten uwielbia podejmować ryzyko i pragnie przygody. Dzieci Strzelca często podróżują do różnych krajów, do innych miast. Przygody są ważne dla Strzelców, ponieważ pomagają odnaleźć siebie, uczyć się nowych rzeczy i stale się rozwijać. Często są niecierpliwi.

READ
Jak przyciągnąć miłość do siebie: 6 wskazówek od Marilyn Kerro

Capricorns

Matki Koziorożca są wszechstronne, pracowite i zrobią wszystko, aby stać się prawdziwym ideałem dla swoich dzieci. Koziorożce są niezawodne, proste i mogą służyć jako dobry wzór do naśladowania. Czasami są zbyt poważni i nie mogą się zrelaksować, w pełni odpocząć.

Koziorożce nie boją się wyznaczać granic i uczyć swoich dzieci ważnych lekcji życia. Takich rodziców nie można nazwać zbyt czułymi, nie okazują uczucia pocałunkami, ale tylko działaniami.

Wodnik

Matki Wodnika mają młodzieńczą duszę i niezależną naturę. Idą z duchem czasu, wyznaczając sobie określony rytm. Dla matek ważne jest, aby dzieci podążały swoim rytmem, inaczej nie może i nie powinno być. Dzieci traktuje się jak przyjaciół, dlatego nie potrafią budować granic w komunikacji, myśląc, że to nie ma sensu.

Matka Wodnik jest najbardziej niezwykła. Kilka tatuaży, rock and roll, czarny pas w karate, szkielety w szafie – taka mama. Jej postać nie mieści się w żadnej ramie. Wodniki są kochające, ale powściągliwe, spontaniczne, nieustępliwe, ekscentryczne.

Wodniki są wietrzne i należą do całego świata, a nie tylko do jednej małej osoby. Z mamą Wodnika nigdy nie jest nudno, można ją nazwać ekstrawagancką, lekkomyślną, z żywą wyobraźnią. Nie możesz zrobić gospodyni domowej z Wodnika, zacznie się buntować.

Matki starają się rozwijać w dzieciach kreatywność. Czasami są bardzo wrażliwe, manipulują innymi, ale jednocześnie starają się szukać kreatywnego podejścia do dzieci.

Obok rybki-matki dzieci zawsze mają pewność, że mają zakryte plecy, dorastają z normalną samooceną. Mama zawsze tam jest i zawsze będzie wspierać dziecko, każde osiągnięcie.

Ryby bez trudu radzą sobie z rolą matki, najlepszej przyjaciółki, mentora, czego nie można powiedzieć o innych znakach. Przedstawiciele tego znaku pozostają blisko dziecka przez wiele lat, nawet jako dorośli dzieci wiedzą, że ich matka będzie je wspierać, rozumieć, pomagać.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: