Tylko uszy Oksany: Nawet fani przestają rozpoznawać Fedorovą

„Miss Universe” choć porzuciła swój tytuł, dla wielu kobiet wciąż pozostaje wzorem. Marzą o takich genach jak jej, a najbliższy krewny piękności z jakiegoś powodu postanowił je przerysować.

Pojawienie się Oksany Fedorovej było i będzie przedmiotem kontrowersji. W idealnie zakrzywionych brwiach, zdefiniowanych kościach policzkowych, ospałym spojrzeniu i ostrym podbródku nieżyczliwi widzą plastykę powiek, wypełniacze, botoks, nici i inne interwencje kosmetyczne. Tak, dziś można zauważyć, że piękno uniwersalnej skali naprawdę skorzystało z pomocy profesjonalistów, ale natura obdarzyła ją nie mniej hojnie, obsypując ją idealnymi proporcjami w każdej części jej ciała, jak z róg obfitości.

Przypomnij sobie jej zdjęcia z konkursu Miss Universe 2002, które nadal chcesz obejrzeć. Nie każdy pokaz Victoria’s Secret jest tak wyryty w pamięci, jak zdjęcie 24-letniej Oksany w białym kostiumie kąpielowym z porozrzucanymi kryształkami.

Niektórzy fani Fedorowej wierzą nawet, że w tym czasie była piękniejsza niż kiedykolwiek – to są geny!

„Ciekawie byłoby spojrzeć na jej matkę”, myślą internauci, wpisać w wyszukiwarkę „Elena Fedorova” i .

… i nie mogą uwierzyć własnym oczom: mama i córka są zupełnie inne! Z podobieństwa pozostały tylko zimne, niebieskie oczy, ale nie ma jędrnych, pulchnych ust, żadnego głębokiego spojrzenia. Co się stało?

Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie chirurgii plastycznej, żeby zgadywać: Elena miała operację i więcej niż jedną. Najwyraźniej nos, powieki, kontur twarzy a zwłaszcza usta uległy totalnym zmianom – subskrybenci Miss Universe czasami nawet nie rozpoznają swojej mamy ze względu na zniekształcone rysy twarzy.

Tak, Elena schudła, a to również wpłynęło na jej wygląd, ale spójrz sam: czy można wytłumaczyć taką transformację, pozbywając się zbędnych kilogramów?

Jest to tym bardziej oczywiste, jeśli porównamy archiwalne zdjęcia Fedorowej seniorki, kiedy właśnie urodziła Oksanę. W młodości Elena wyglądała dokładnie tak, jak jej słynna córka – podobieństwo było po prostu niesamowite! Ale z wiekiem zdecydowała się na operację plastyczną i zmianę koloru włosów, co uczyniło ją tak odmienną od Oksany, jak to tylko możliwe.

„Miss Universe” rzadko pokazuje swoją matkę subskrybentom, prawdopodobnie po to, by uchronić ją przed krytyką, która nieuchronnie towarzyszy każdemu nowemu postowi z nią. Ale zainteresowanie Fedorovą Sr. jest wciąż bezprecedensowe w naszych czasach. Mówią, że jeśli chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądać dziewczyna za dwadzieścia lat, musisz spojrzeć na jej matkę. Jednak w przypadku Oksany nie będzie można przewidzieć przyszłości – nadal są blisko matki, ale nie na zewnątrz.

READ
Valeria wzięła udział w pokazie mody w ekstrawaganckim stroju

Matka Oksany Fedorovej wychowała ją prawie sama. Ojciec przyszłej gwiazdy opuścił rodzinę, a jej związek z ojczymem nie wyszedł

Więcej wiadomości na naszym kanale Telegram.

Zdjęcie: Getty Images, Andrey Kalmykov/Woman.ru, @fedorovaoksana/Instagram (organizacja ekstremistyczna zakazana w Rosji)

Little Big jest wyczerpany emigracją, Vitorgan cieszy się, że przyjaźni się z Pugaczewą – jak wyglądają gwiazdy po ucieczce do Izraela

Córka Shukshiny o swoim napompowanym ciele: „Moje odbicie jest dziś idealne dla wielu kobiet, ale nie dla mnie”

„Co za różnica, kto z kim spał i mieszkał!”: wyznanie wizażystki z Ałmaty, którą jej mąż zabił na oczach jej dziecka

Matka oddała się wychowaniu niani i zakochała się jak syn: historia chłopca „zapomnianego” przez rodziców na 7 lat

Była piękna kobieta, matka Oksany! Albo zdjęcie nie jest wysokiej jakości, albo czy tacy specjaliści pracowali? Tylko Baba Jaga bez makijażu do zabawy! Czy sam to lubisz? A Oksana nie wygląda jak ona, zupełnie inna twarz, też piękna, ale nie jej!

Nogi Oksany w stroju kąpielowym z kryształkami są tak pełne, że po prostu nie ma kostek – nie nóg, ale kłody. Takie piękno zostało również wysłane do Miss Universe. Być może wszechświat się zatrząsł.

Słuchaj, moja mama była wielka, pulchna, miała nie tylko operację plastyczną, ale też liposukcję. Dlatego musiałem naciągnąć skórę.

Mama po operacji plastycznej stała się kopią taty Jennera. Kolejny plastikowy Joker z odwróconymi ustami, wiek emerytalny. Taki plastikowy emeryt

Jakiekolwiek powielanie materiałów serwisu bez zgody redakcji jest zabronione.

Prawa autorskie (c) 2016-2022 Shkulev Media Holding LLC

Publikacja sieciowa „WOMAN.RU” (Woman.RU)

Świadectwo rejestracji środków masowego przekazu EL nr FS77-83680, wydane przez Federalną Służbę Nadzoru Komunikacji, Informatyki i Środków Masowych (Roskomnadzor) w dniu 26 lipca 2022 r. 16+

Założyciel: Shkulev Media Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: