Twoja druga połówka już na Ciebie czeka! Najbardziej szczery horoskop o miłości i ślubie

Analiza zgodności relacji według horoskopu, biorytmów (czakry) i Pitagorasa. We wszystkich obliczeniach używane są tylko prawidłowe formuły i dokładne parametry. Zobacz przykłady par celebrytów, aby zobaczyć, jak to działa.

Jak obliczyć zgodność pary według daty urodzenia?

Po pierwsze, nie gonić za 100% wynikami pod każdym względem – to nie istnieje.

Zgodność według daty urodzenia, zgodnie z wynikami obliczeń, rzadko jest absolutnie pozytywna lub absolutnie negatywna.

W końcu relacje nie są tak trywialne, by można je było scharakteryzować za pomocą jednej wspólnej liczby, końcowego procentu lub powiedzmy „zgodne/niezgodne”. Relacje są tematem bardzo złożonym i wieloaspektowym, dlatego proponowana kalkulacja nie jest prosta. Rozważ i weź pod uwagę wszystkie uzyskane wyniki.

Jednak autor obliczeń podaje swoje kryteria zgodności partnerów:

  • – biorytmy / czakry: biorytmy emocjonalne pokrywają się (drugie czakry) i co najmniej jedna para z trzech wyższych
  • – horoskop: znaki nie są takie same, znaki należą do tego samego elementu lub, jeśli elementy są różne, to są to pary Ziemia-Woda, Powietrze-Ogień
  • – kwadrat Pitagorasa: charaktery, rodzina i temperamenty w parze nie różnią się o więcej niż 2 punkty

Przy tym wszystkim kalkulacja nie zabrania ci budowania relacji, które nie pasują do powyższych kryteriów. Sam przeanalizuj relację, obstawiaj strony, które łączą cię z wybraną, ale weź pod uwagę obszary problemowe i spróbuj je wygładzić. Wszystko w twoich rękach.

Skoro jesteś na tej stronie, prawdopodobnie, podobnie jak większość jej użytkowników i tych, którzy pracowali nad In-contri, uważasz, że data urodzenia danej osoby to coś więcej niż tylko zestaw liczb na dzień, miesiąc i rok jego urodzenia. I na pewno natknąłeś się już na ogromną ilość informacji, które możesz uzyskać o sobie, znając tylko tę datę. Obliczanie zgodności in contri to jedna z udanych prób zebrania w jednym miejscu najbardziej dokładnych, obiektywnych i jasno określonych informacji, w szczególności zgodności według daty urodzenia. Czytaj, analizuj, eksperymentuj i udostępniaj wyniki. Administrator i subskrybenci grupy Vkontakte zawsze z zainteresowaniem omówią Twoje doświadczenia.

Jakiej zgodności nie uwzględnia In-contri?

  • – wg nazwy
  • – kolor oczu
  • – kolor włosów
  • – w postaci nosów i uszu
  • – . i inne części ciała
  • – synastry

Być może ze wszystkimi punktami poza ostatnim sytuacja jest oczywista – nie są to „współrzędne” osoby, czyli dzień, miesiąc i rok urodzenia w systemie czasowym. Nawiasem mówiąc, system ten, jak już niejednokrotnie był podnoszony w odpowiedzi na recenzje, zasadniczo niezmieniony, ale prezentowany w innej terminologii, funkcjonuje od zarania ludzkości i jest znany od Sumerów.

READ
Ostrożnie! 16 oznak, że w domu nagromadziła się zła energia i sposoby jej eliminacji

Sytuacja z synastrą jest nieco bardziej skomplikowana. Po pierwsze, synastra służy jako dodatkowa informacja do podstawowej zgodności znaków partnerów. I jest błędem, jak przedstawia się w wielu źródłach, uznawanie synastry za główne kryterium. Po drugie, w tej kalkulacji jest bardzo duża szansa na uzyskanie absolutnie niewiarygodnych wyników ze względu na to, że przynajmniej my sami nie zawsze dokładnie znamy swoją godzinę urodzenia (tylko ze słów naszych rodziców), a co powiedzieć za partnera. Dlatego nie odrzucamy synastry, ale uważamy, że mniej lub bardziej adekwatny wynik można z niej uzyskać tylko wtedy, gdy oboje partnerzy mają dokładne informacje o godzinach ich narodzin, a samo obliczenia wykonywane są przez profesjonalnego astrologa ręcznie, a a nie uproszczony skrypt online na stronie.

Ostatnie wiadomości

Wyszła trzecia wersja strony!

Wiele miesięcy pracy, poprawki błędów, nowa zawartość, ulepszenia wersji mobilnej i zmniejszone prędkości pobierania – mamy nadzieję, że to wszystko zostało osiągnięte. Czekamy na Twoją opinię!

Nowa edycja kwadratu pitagorejskiego

Poprawiliśmy wiele błędów w tekstach na kwadracie Pitagorasa, zaktualizowaliśmy sformułowania i uzupełniliśmy szereg luk. Być może ktoś odkryje coś nowego lub wyjaśni rzeczy, których wcześniej nie rozumiano.

Przygotowywanie aktualizacji znaków zodiaku

Wielu mogło zauważyć, że w ostatnich dniach strona była chwilowo niedostępna. Wynika to z dużych aktualizacji w części technicznej – przygotowujemy się do uzupełnienia sekcji kompatybilności znaków zodiaku i poprawy czegoś w samym obliczaniu kompatybilności. Mamy nadzieję zakończyć wszystko do końca miesiąca.

Ustaw okresy dat dla znaków zodiaku

Daty znaków zodiaku zostały sprowadzone do formatu klasycznej zachodniej astrologii. Kontrowersyjne znaki to: Byk-Baran, Panna-Waga i inne.

Najnowsze recenzje |
Wszystkie recenzje

Jest jedna dziewczyna, którą . jakby to powiedzieć . . Ogólnie sprawdzałem wiele razy, ale kiedy jej zasugerowałem, że lubię ją nie tylko jako osobę, ale także jako dziewczynę, mówi, że nic oprócz przyjaźni nie może być i nie rozumiem dlaczego.

Witryna podała następujące informacje:

Ogólna kompatybilność: 52%

Fizyczne – 48% – niekompatybilne
Emocjonalne – 57% – przecinają się
Inteligentny – 80% – prawie taki sam
Sercowy – 18% – niezgodny
Kreatywność – 62% – pokrywa się
Intuicyjny – 74% – Kompatybilny
Najwyższy – 22% – niekompatybilny

Zgodnie ze znakiem zodiaku (pozycja Słońca w znaku) – Jestem Rakiem, ona jest Rybami (znaki tego samego żywiołu).

Znaki 3 i 3
Rodzina 5 (dla niej) i 4 (dla mnie)
Temperament 2 (dla niej) i 6 (dla mnie)

W zestawie:
Aleksandrze, jest to bardzo podobne do tego, że po twojej stronie jest znacznie więcej sympatii niż po jej: po stronie „kobiecej” zgodność emocjonalna wynosi 57%, podczas gdy po stronie „męskiej” inteligencja wynosi 80%, a kreatywność jest 62%.

READ
Ponad 20 fajnych przedmiotów, które będziesz chciał od razu kupić

Istnieje również między wami intuicja na poziomie 74%, która działa bardzo dobrze w przypadku znaków wodnych, ale nie jest tak łatwo otworzyć i poczuć to z daleka, bez bliskiej komunikacji.

Oczywiście nasza obecna wersja skryptu na In-contri nie ujawnia jeszcze wielu szczegółów (ale nad tym pracujemy). Jednym z tych szczegółów jest to, że kobiety o Znakach Wody, które są naturalnie miękkie i wrażliwe w swoich duszach, starają się wybrać na partnera mężczyznę, który jest wyraźnie bardziej sztywny w charakterze. Z tego powodu, nawiasem mówiąc, często padają na znaki ognia i palą się wraz z nimi.

W twoim przypadku nadal odgrywa rolę, że jest Rybami, co oznacza „starszego brata” dla twojego znaku Raka. Być może dziewczyna Scorpio, której znakiem Raka jest „młodszy brat”, spojrzałaby na ciebie zupełnie inaczej.

Dodaj kompatybilność według nazwy)))) moim zdaniem będzie dokładniej, jeśli wyświetlisz tabelę kompatybilności dla wszystkich znanych parametrów))) jeśli dodasz całą znaną kompatybilność roboczą, będziesz najlepszy))) Życzę powodzenia

W zestawie:
Władysław, spójrz: jesteś Władysławem. A dla przyjaciół i dziewczyn będziesz Vladem. I możesz Vladik lub coś innego. Jaką nazwę przyjmiemy, aby sprawdzić kompatybilność?

A jeśli wyemigrujesz i zostaniesz Władysławem, فلاديسلاف lub nawet
·. Które z nich przybierzemy?

A jeśli zdecydujesz się zmienić nazwisko lub przyjąć pseudonim?

A jaki jest ogólny udział wpływu tak zwanych „nazw” na kompatybilność? Jeśli Strzelec i Rak są, delikatnie mówiąc, niezbyt kompatybilni, a ich imiona zostaną uznane za w 100% zgodne, czy to coś naprawi?

Krótko mówiąc, my, którzy robiliśmy In-contri, dajemy tylko to, o czym sami jesteśmy przekonani. W ramach zgodności nazw nie jesteśmy gotowi do subskrypcji.

Po przeanalizowaniu jej związku zgodziła się, że okoliczności związku były właśnie takie. Wszystko pasowało! Koziorożec-Strzelec, „rachunek lub duchowość”, wspólne przeznaczenie. Dziękuję twórcom strony!

W zestawie:
W parze Koziorożca i Strzelca może być tylko jeden zwycięzca.

Witam, ze wszystkich punktów mamy taką samą emocjonalność 97% intuicyjność 58% intelekt, a serce 52 można uznać za pozytywne? Ale fizyczna 17 jest tak mała, co to może oznaczać? On jest 6.10.1978. Ja 22.03.1985r

W zestawie:
Fizyczna kompatybilność to raczej miły bonus. I więcej dla mężczyzny. To daleko od najważniejszego poziomu kompatybilności. Ale fakt, że w tak dojrzałym wieku Ty i Twój partner nie macie zbyt wiele wspólnego „na górze”, nie jest do końca zachęcający. Miejmy nadzieję, że wszystko jest z tobą w porządku w zgodności znaków zodiaku.

READ
15 uroczych i eleganckich pomysłów na bielone przedpokoje

Urodzony 08.12.1984. Bardzo lubię dziewczynę urodzoną 19.12.1997. Różnica wynosi 13 lat. Według serwisu nie mamy szans na długie życie rodzinne. Czy warto zerwać związek, żeby później się nie skrzywdzić?

W zestawie:
A po co coś rozdzierać, skoro teraz wszystko jest w porządku? Życie samo ustawi wszystko na swoim miejscu. Chodzi o to, że jeśli zaczną się problemy (a wkrótce zaczną się dla młodej dziewczyny Strzelca „z charakterem”), nie powinieneś łamać sobie serca, próbując przywrócić wszystko tak, jak było.

Chociaż istnieje inna opcja: w sprzecznej parze dwóch niezależnych partnerów Strzelca jeden wyraźnie dominuje wiekiem i doświadczeniem, co oznacza, że ​​​​drugi może być posłuszny i uspokoić swój zapał, aby być blisko, pod opieką starszego.

Fizyczne – 24% – niekompatybilne
Emocjonalny -37% – niezgodny
Inteligentny – 46% – niekompatybilny
Sercowy – 53% – niezgodny
Kreatywność – 58% – pokrywa się
Intuicyjny – 62% – nakładanie
Najwyższy – 65% – Kompatybilny

Urodziny: 5.04.1971; 27.03.1971. Oba barany

Proszę wyjaśnić, co to oznacza? Czy wszystko jest złe?

W zestawie:
Kompatybilność raczej z kategorii nie jest zła, ale też nie fantastyczna. Biorąc pod uwagę dojrzały wiek ciebie i twojego partnera, a także jeden znak, najprawdopodobniej udało wam się już do siebie przyzwyczaić, a skrzyżowanie (ponad 50%) na wszystkich 3 najwyższych poziomach pomogło wzmocnić wasz związek . Wiedząc, jak trudno jest Baranowi znieść obecność innego tego samego rodzaju, nadal jakoś udało ci się nie wdawać w konflikty, ponieważ interesują cię perspektywy tych związków.

Dlatego raczej prognoza jest następująca: nic szczególnie obiecującego, ale przynajmniej jako przyjaciele powinniście pozostać. Twój znak sojusznika, który podziela twoje ideały, jest zawsze dobry.

Mam pytanie, dlaczego piszesz Leysan Utyasheva w przykładzie 44, kiedy nie ma ich w prawdziwym życiu)) może zaszła pomyłka?))

W zestawie:
Tak, oczywiście, ma 22, a nie 44. Dziękuję za uwagę!

Bardzo lubię . 80% dopasowania. Tylko mało informacji o liczbach!! 4 to tata, męska energia, 2 to mama, kobieca energia. jeśli jest dużo 2, to mama bardzo się troszczyła w dzieciństwie, jeśli nie, to mama była zajęta czymś innym. numery są w stanie przenieść się na inne pola. dużo 1111, więc człowiek lubi rozmawiać i dowodzić i tak można pisać o wszystkich liczbach. Używam go, gdy wróżę, kiedy widzę liczby, rozumiem, jakiego rodzaju osoba i czego można się po nim spodziewać. Bardzo dziękuję za twoją stronę. Dziękuję Ci bardzo

READ
20 fajnych pomysłów na dekoracje ścienne ze zdjęciami

W zestawie:
Interesująca hipoteza o dwójkach, ale w rzeczywistości potencjał energetyczny jest wrodzony. Chociaż oczywiście można go do pewnego stopnia rozwinąć.

Spojrzałem z ciekawości. Rozumiem wszystko w naszym związku. Ale jestem bardzo zaskoczony, jak trafna jest odpowiedź na moją prośbę. Dziękuję Ci.

© 2013-2022 In-contri.ru
Strona zawiera informacje przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia.

00

Każda kobieta marzy o spotkaniu swojej bratniej duszy i życiu z nim długo i szczęśliwie. Niektórzy z nich tak marnieją w oczekiwaniu, że nie mogą znieść nieznanego. Tutaj z pomocą przychodzą stare, dobre horoskopy, które mogą podnieść zasłonę tajemnicy i uprościć poszukiwanie i oczekiwanie księcia na białym koniu. Astrologowie są pewni, że drobna, ale jednak istotna informacja o mężczyźnie Twoich marzeń leży w dacie Twoich urodzin i przynależności do kręgu Zodiaku. O tym jest ten artykuł. Przeczytaj wkrótce!

1

1. Baran (20 marca – 19 kwietnia)

Barany uwielbiają się spieszyć. Z natury impulsywny, nie lubi czekać, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy sercowe. Wystarczająco wcześnie biorą ślub. Często są rozczarowani swoim wyborem. Dla Barana jest tylko jedna rada – dorośnij i nie biegaj przed silnikiem.

2. Byk (19 kwietnia – 20 maja)

Byk wyróżnia się zimnym i rozważnym (w dobry sposób) umysłem. To właśnie ta cecha sprawia, że ​​większość przedstawicieli znaku ma duże szanse na zbudowanie silnej relacji.

Jeśli Byk jest pewny swojego partnera, mogą bezpiecznie zawiązać węzeł.

3. Bliźnięta (20 maja – 20 czerwca)

Bliźnięta to wolne ptaki. Łatwo przechodzą z jednego związku do drugiego i szybko nudzą się jednym partnerem. Ale kiedy go znajdą, Bliźniacy są gotowi do ślubu.

4. Rak (20 czerwca – 22 lipca)

Nowotwory marzą o małżeństwie od dzieciństwa. Rodzina jest jedną z ich podstawowych wartości. Z tego powodu wcześnie biorą ślub.
Ewentualny rozwód nie przeraża Raka. W końcu nikt nie anulował drugiego małżeństwa.

5. Lew (22 lipca – 22 sierpnia)

Lwy są z natury monogamiczne. Jednocześnie są dość wybredni, więc wolą samotność od wątpliwych intryg. Lwy szukają poważnego związku, w którym komfort jest najważniejszy.
Gdy tylko Lwy znajdą kogoś, kto dobrze je traktuje, przestają szukać i decydują się na małżeństwo.

2

6. Panna (22 sierpnia – 22 września)

Panny przywiązują dużą wagę do kariery. Praca i rozwój osobisty są dla nich priorytetem. W ten sposób Virgos są podzielone na dwa główne obozy. Do pierwszej grupy należą Panny, które wolą szybciej wyjść za mąż, mieć potomstwo, a dopiero potem budować karierę bez barier. Druga kategoria Panny najpierw buduje karierę i osiąga wyżyny, a dopiero potem myśli o rodzinie.

READ
8 magicznych dotknięć męskiego ciała, które pomogą Ci osiągnąć to, czego pragniesz

7. Waga (22 września – 23 października)

Małżeństwo wiele znaczy dla Wagi. Do tego stopnia, że ​​czasami nie ma dla nich znaczenia, czy partner nadaje się do wspólnego życia, czy nie.
Wagi są niezdecydowanymi naturami. Często sami siebie nie rozumieją. Co możemy powiedzieć o outsiderze? Z tego powodu Wadze lepiej jest odłożyć małżeństwo i najpierw poznać siebie.

8. Skorpion (23 października – 21 listopada)

Skorpiony kochają skrajności. Szybko i mocno się zakochują, tak samo szybko człowiek staje się wobec nich obojętny. W partnerze szukają bezpieczeństwa i wsparcia.
Możliwe, że Skorpiony czekają na kilka małżeństw. Kluczem do szczęścia rodzinnego Scorpio jest uświadomienie sobie, że decydują o własnym losie.

3

9. Strzelec (21 listopada – 22 grudnia)

Podobnie jak Wodniki, Strzelcy kochają wolność. Nie tolerują rodziny ani obowiązków ograniczających ich interakcje z innymi. Jednocześnie Strzelec jest dość trudny do znalezienia swojego mężczyzny.
Z tego powodu zawiązują węzeł w wieku dorosłym.

10. Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Małżeństwo jest bardzo ważne dla Koziorożców. Jeśli nie najważniejsze. Nie przejmują się trudnościami, wręcz przeciwnie, uwielbiają je pokonywać i stawać się silniejszymi. Koziorożce pobierają się lub biorą ślub dość wcześnie. Wielu z nich raz na całe życie.

11. Wodnik (19 stycznia – 18 lutego)

Osoby urodzone pod tą gwiazdą kochają władzę i wolność. Nie tolerują ograniczeń i wszelkiego rodzaju przeszkód. Dlatego przez długi czas Wodnicy postrzegali małżeństwo jako ciężar.
Ale oprócz wolności, Wodniki cenią niezawodność i stabilność. Próbują znaleźć osobę o podobnych zainteresowaniach, która również kocha wolność. Jeśli im się to uda, w każdej chwili są gotowi do małżeństwa.

12. Ryby (18 lutego – 20 marca)

Ryby mają wyjątkową wyobraźnię i gubią się w swoich myślach. Bardzo często jest to odbierane przez drugą połowę jako brak zainteresowania i niechęć do budowania relacji.
Chłód Ryb odpycha ludzi, w wyniku czego Ryby biorą ślub lub żenią się dość późno.
Oczywiście jest to dość ogólny horoskop, pod którym nie da się „zmieścić” wszystkich 7 miliardów ludzi żyjących na Ziemi. Jednak znalazłem kilka wspólnych meczów między mną a moimi bliskimi. Co myślisz o tym horoskopie?

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: