Trudno jej wyglądać luksusowo”: modny strój Swietłany Bondarczuk nie zrobił wrażenia

Zmiana wizerunku: 50-letnia Swietłana Bondarczuk obcięła grzywkę

Prezenter telewizyjny przyszedł na ślub Gigineishvili i Obolentsevy z nową fryzurą.

Modelka i prezenterka telewizyjna Svetlana Bondarchuk postanowiła zmienić swój wizerunek: zrobiła kreatywną fryzurę z nierównymi pasmami i odcięła grzywkę. Jako strój świąteczny, osoba z towarzystwa wybrała błyszczącą sukienkę koktajlową. W tej formie diva pojawiła się na ślubie Gigineishvili i Obolentseva.

Blog Bondarczuka aktywnie dyskutuje o zmienionej społeczności. Ktoś jest zakłopotany, pisze „Dlaczego?”. A ktoś cieszy się z chęci zmiany i eksperymentowania ulubionego prezentera telewizyjnego. „Grzywka, jak ci pasuje! Bajka ”- napisał jeden z subskrybentów Svetlany. „Grzywka jest wyraźnie młodsza” – zauważył inny fan.

Nie bez drwin – jeden z subskrybentów zauważył, że na zdjęciu aktorka wygląda jak Lady Gaga. Niektórzy podejrzewali, że Bondarczuk założył perukę. Komentarze nie wpłynęły jednak na nastrój aktorki, po prostu zignorowała skierowane do niej komentarze.

Przypomnijmy, że wesele Nadieżdy Obolentsewej i Rezo Gigineishvili odbyło się 21 lipca w restauracji Buro Tsum w Moskwie. W restauracji panna młoda założyła przeobrażającą się sukienkę od Ulyany Sergienko, która z łatwością zmieniła się z długiej w krótką. Nowożeńcy przyjmowali gratulacje do rana i tańczyli na parkiecie do piosenek zaproszonych przyjaciół artystów.

  • Facebook
  • Twitter
  • WKontakcie
  • Odnoklassniki

Publikacja internetowa TELEPROGRAMMA jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-66912 z dnia 22 sierpnia 2016 r.
Założyciel i rada redakcyjna Wydawnictwa Komsomolskaja Prawda JSC.
Dyrektor generalny: Sungorkin Władimir Nikołajewicz.
Wydawca: Vladislav Gemst
Redaktor naczelny Sadkow Paweł Pietrowicz

tele@kp.ru
Telefon redakcji: +7 (495) ‎777-02-82
127287, Moskwa, Petrovsko-Razumovsky Stary proezd, 1/23, budynek 1

Wyłączne prawa do materiałów zamieszczonych w publikacji internetowej TELEPROGRAMMA (www.teleprogramma.pro), zgodnie z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej w sprawie ochrony wyników działalności intelektualnej, należą do Wydawnictwa Komsomolskaja Prawda JSC © i nie są podlegać wykorzystywaniu przez inne osoby w jakikolwiek sposób, w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela praw autorskich.
Nabycie praw: ‎(495) 970-19-51 (kp@kp.ru)

Wiadomości i komentarze czytelników publikacji online są publikowane bez uprzedniej edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.
Kategoria wiekowa 16+

Od prostej kobiety do spektakularnej piękności: ewolucja stylu Swietłany Bondarczuk

Swietłana Bondarczuk jest jedną z nielicznych celebrytek, które mają ewolucję wizerunku, a nie jego degradację. Fani często zauważają, że towarzyska osoba jest zawsze odpowiednio ubrana i zgodnie z dress codem. Svetlana uwielbia pokazywać swoje długie smukłe nogi i najczęściej woli zapinać górę.

Mało kto wie, ale już w młodości kochała mini, co podkreśla jej niekończące się nogi.

Czytaj więcej: Fani Kristiny Orbakaite są zachwyceni jej odważną postawą: niespodziewanie dla wszystkich słynna piosenkarka pojawiła się przed publicznością z kwadratem w różowych kolorach

Poznała swojego przyszłego męża, Fedora, będąc jeszcze uczennicą. Nikt wtedy nie przypuszczał, czym zakończy się ich młodzieńczy romans. Swietłana urodziła dwoje dzieci: Siergieja i Warwarę. Syn ma teraz 28 lat, a córka 20.

Pomimo narodzin dwojga dzieci Svetlana zachowuje nienaganną figurę. W 2008 roku jako jedna z pierwszych wspierała trend w stylu bieliźnianym. Potem przyszła na imprezę w sukience koszulowej, co na początku nie wszystkim przypadło do gustu.

W 2009 roku Bondarczuk eksperymentowała z kolorem i fakturą: na jedno z wydarzeń towarzyskich przyszła więc w czarnym kombinezonie. Niektórzy fani nie rozumieli wizerunku bywalczyni, uważając, że na próżno ukrywała swoją figurę za bluzami z kapturem.

W 2010 roku Svetlana zadziwiła wszystkich swoim wyglądem w neonowo-pomarańczowej mini sukience: ze względu na jasny kolor musiała prawie zrezygnować z akcesoriów, aby obraz nie okazał się nieporęczny.

W 2010 roku Bondarczuk została złapana przez paparazzi, gdy była ubrana w zwykłe ubrania. Wtedy wielu było pod wrażeniem jej wizerunku: prostego, ale zwięzłego i stylowego.

W 2011 roku towarzyska pojawiła się na imprezie charytatywnej w bardzo nietypowej drukowanej pomarańczowej sukience. Svetlana bardzo skutecznie pokonała sukienkę za pomocą akcesoriów, które stają się zauważalne dopiero po szczegółowym zbadaniu obrazu.

READ
10 sławnych żon starszych od męża

W 2012 roku Bondarczuk został złapany w zwykłym życiu. Warto zauważyć, że z powodzeniem łączy ubrania i dodatki. Jesienią gwiazda woli chodzić w rajstopach i sandałach.

W 2017 roku, po rozwodzie z Fiodorem Bondarczukiem, Swietłana postanowiła nieco zmienić styl i otworzyć ramiona, ukrywając długie nogi. Fani ocenili ten strój jako jeden z najlepszych. Jedyną rzeczą, która dezorientowała jej zwolenników, były buty, które pozostały niezrozumiane.

W 2018 roku, kiedy skończyła 50 lat i pojawiły się plotki o jej romansie z młodym fotografem, wielu zauważyło, że Svetlana zaczęła wyglądać młodziej i bardziej stylowo. Jednocześnie wróciła do swojego niezmienionego wizerunku: otwarte nogi i zamknięty top.

Które zdjęcie Swietłany Bondarczuk podobało Ci się najbardziej?

„Trudno jej wyglądać luksusowo”: modny strój Swietłany Bondarczuk nie zrobił wrażenia

Swietłana Bondarczuk zorganizowała tradycyjne Hello! na cześć festiwalu Kinotavr i spotkałem gości w modnym i stylowym stroju. A jednak mieszczanie zauważyli, że mimo wszelkich wysiłków wizerunek nienagannej gospodyni imprezy, Bondarczuka, zawiódł.

Co roku Witam! w ramach Kinotavr gromadzi wiele gwiazd na lekkie śniadanie, aby celebryci mogli podzielić się wrażeniami z festiwalu, omówić najnowsze premiery i oczywiście po raz kolejny pochwalić się swoimi stylizacjami. Gospodarzem i organizatorem wydarzenia była redaktor naczelna pisma Svetlana Bondaruk, która na tę okazję wybrała lekką letnią sukienkę na podłodze i jasny makijaż o niecodziennym odcieniu szminki.

Czytaj więcej: Maszyna do polerowania włosów i cięcia rozdwojonych końcówek: cena urządzenia do usuwania zniszczonych końcówek, fasiz i inne, które opinie są lepsze

Soczyste i chwytliwe zestawienie kolorów odświeżyło Swietłanę, dodając jej młodości i blasku. Wielbiciele docenili jej starania, uznając, że Bondarczuk naprawdę potrafi nauczyć się stylu, ale jej wybór stylu ubierania się dezorientował wielu zwykłych ludzi. I choć tym razem towarzyska nie polegała na swoich ulubionych prowokacyjnych strojach, ale lśniła na podobieństwo zwiewnej nimfy, bufiasty rękaw wprowadził dysonans w wyrzeźbioną sylwetkę divy, podkreślając i tak już masywne ramiona celebrytki.

Publiczność nie mogła nie zauważyć takiego błędu, zauważając z rozgoryczeniem, że będąc gospodynią brunchu, Bondarczuk nadal nie mogła zaskoczyć swoim nienagannym wizerunkiem.

„Przy takim wyglądzie trudno jej niestety wyglądać luksusowo. Myślę, że styliści pracowali nad tym „obrazem” przez kilka godzin… ”

„Ramiona na sukience Swietłany – dlaczego? I tak Bóg nie pozbawił w tej części swoich raczej dużych”

„Sukienka jest okropna! Nie czyni jej atrakcyjną

„Czy podoba jej się to, co widzi w lustrze?”

„Takie świeże połączenie, ale coś jest nie tak, nie pasuje do niej”

„Tak, wygląda na to, że sukienka jest piękna i taka letnia, ale styl się nie udaje. Ramiona nie pasują do jej figury.

„Bondarczuk ma dobry makijaż, naprawdę wyciska maksimum z tego, co dała natura. Chciałbym mieć taki sam stosunek do mojej sylwetki ”

Ciekawe, że na przyjęciu nie było młodego kochanka Swietłany, fotografa Siergieja Tabunowa, którego Bondarczuk dzień wcześniej przedstawił całemu światu, idąc w jego towarzystwie po czerwonym dywanie.

Kosmetyczka Swietłany Bondarczuk. „Podziwiam dziewczyny, które noszą szminki”

O produktach długowiecznych w kosmetyczce, wyborze kosmetyków i najnowszych odkryciach kosmetycznych

Kontynuujemy naszą sekcję „Kosmetyczka”, w której bohaterki opowiadają o swoich ulubionych kosmetykach, rytuałach i postawach wobec trendów urodowych. Svetlana Bondarczuk, redaktor naczelna magazynu Hello!, współzałożycielka sieci salonów kosmetycznych Buro Beauty oraz studia jogi i pilates Funny Studio, podzieliła się z nami swoimi kosmetycznymi znaleziskami, opowiedziała o dyscyplinie w dbaniu o siebie i o jej korporacyjna tożsamość.

Wyraźnie pamiętam, że moja mama miała na toaletce czerwone pudełko z napisem Pupa. Dla mnie była to tajemnica, cenna i zabroniona, chociaż nic mi nie było zabronione. Kiedy go otworzyłem, usłyszałem bardzo smaczny aromat. Po raz pierwszy próbowałam ukradkiem pogodzić się z matczynym pudełkiem. W palecie było kilka wkładów, a korektor podekscytował mnie najbardziej. Nie było siniaków ani pryszczy, ale posmarowałam coś dla siebie. Spojrzałem w lustro i zdałem sobie sprawę – “Coś!”. Wtedy pomyślałem, że na pewno go użyję, gdy dorosnę.

READ
16 sławnych mężczyzn z ogromną godnością

W sypialni rodziców zawsze unosił się bardzo smaczny zapach. Nie pamiętam, ale chyba był to jakiś matczyny krem ​​do rąk. Jeśli chodzi o makijaż, moja mama nadal nosi jasną szminkę i lubi skupiać się na ustach. Jej dłonie są zawsze zadbane, a paznokcie pokryte jasnym lakierem.

O odlewaniu modeli

Burda Moden rekrutowała modelki, a ja brałam udział w castingu. W kolejce podszedł do mnie dyrektor castingu, od razu wybierając dziewczyny z tłumu. Wtedy po raz pierwszy stanąłem na obcasach i spacerowałem po wybiegu. Zgodnie z parametrami absolutnie podszedłem, więc zacząłem pracować jako model.

Zainteresowanie i zamiłowanie do kosmetyków pojawiło się we mnie dzięki temu, że dużo fotografuję, bywam na wieczornych imprezach. W zwykłym życiu nie przepadam za makijażem i wolę nagość.

Nie eksperymentowałam z włosami ani makijażem. Ale zawsze miałam swój styl: bardzo lubię malować oczy na czarno lub kolorowo – ciemnoszarym lub niebieskim – zaznaczam ołówkiem, maluję usta perłową szminką w zimnym różowym odcieniu i przyciemniam brwi . To był mój chip ze szkoły, klasa z 10 klasy. Ci, którzy znają mnie od młodości, zawsze mówią, że to mój makijaż.

O znaleziskach piękna
i długowieczne fundusze

Mam dużo kosmetyków. Czasami znajduję coś nowego, ale od dziesięcioleci nie zmieniałem niektórych środków. Thierry Mugler Angel Body Milk towarzyszy mi już od wielu lat. Nie przepadam za perfumami, bo są dość jasne. Uwielbiam klasyczny zapach Coco Chanel, a teraz mam w kosmetyczce dezodorant w sprayu o tym zapachu, który znalazłam kilka lat temu, ale nie w Moskwie. Z innych moich długowiecznych kosmetyków jest błyszczyk Clarins w tubce, bardzo dobra gama kolorystyczna i odpowiednia nie lepiąca się nawilżająca konsystencja. Uwielbiam to, jak wygląda na mnie mokry cień do powiek. Zawsze mam je w swojej kosmetyczce. Ostatnio podobają mi się cienie Giorgio Armaniego i Laury Mercier. Generalnie jak mam błyszczyk i eyeliner to zawsze mogę sobie zrobić makijaż.

Stałem się już takim znawcą piękna, że ​​swoje ulubione produkty polecam wizażystom, a oni bardzo często mnie słuchają. Na przykład, jeśli wybieram się na wieczór lub sesję, to tusz do rzęs Essence jest moim wyborem. Ale tylko w przypadku wyjścia, bo efekt będzie jak ze sztucznych rzęs, oko stanie się absolutnie gwiezdne. Ale generalnie, jeśli wcześniej nie było tak dużego wyboru i wszyscy używali tylko tuszu do rzęs Helena Rubinstein, to teraz prawie każda marka ma porządny tusz do rzęs. I Dior, i Clarins, i Chanel.

Swietłana Bondarczuk

Svetlana Bondarczuk to wszechstronna i utalentowana osoba. Rozpoczynając karierę w branży modelek, kontynuowała ją w wydawnictwach, została redaktorką naczelną modnego, błyszczącego magazynu Hello! Grała w filmach, pracowała jako prezenterka telewizyjna, a także organizatorka jasnych i niezapomnianych przyjęć. Słynny społecznik. Przez wiele lat była żoną reżysera i aktora Fiodora Bondarczuka. Po przekroczeniu pięćdziesięciolecia pozostaje tą samą odnoszącą sukcesy, aktywną bizneswoman, piękną i elegancką kobietą.

na zdjęciu: Swietłana Bondarczuk

Dzieciństwo i młodość

Urodzona zimą 1968 roku nowa Moskalka została nazwana Swietłaną przez małżeństwo Rudskiego, Witalija i Zofię, absolwentów Moskiewskiego Instytutu Lotniczego. Roshdestvensky Boulevard i dom, który obecnie znajduje się na terenie klasztoru, należały kiedyś do jej babci, do której przywieziono młodą matkę i noworodka ze szpitala położniczego.

Swietłana Bondarczuk w dzieciństwie

Po pewnym czasie dziewczyna przeniosła się z rodzicami na Leninsky Prospekt, niedaleko Wzgórz Wróbli. Stamtąd codziennie rano Sveta jechała do Dynama, gdzie pilnie zajmowała się szermierką. Po treningu poszedłem tam do szkoły.

Kiedy dziecko miało pięć lat, jej rodzice rozwiedli się. Tata ożenił się ponownie i wyjechał do Ameryki, gdzie Sveta wkrótce miała przyrodniego brata Griszę i siostrę Larisę. Mama również wyszła za mąż po raz drugi, a ojczym z łatwością znalazł z dzieckiem wspólny język. Teraz Svetlana mówi, że ma dwóch tatusiów, więc tak naprawdę nie lubi, gdy jest nazywana przez jej patronimikę. Drugi tata ma na imię Vladimir, a kobieta wierzy, że ma prawo do dwóch patronimów, aby „drugi tata” nie był smutny. Kiedy jego własny ojciec przyjeżdża do Moskwy, zawsze przyjeżdża z kwiatami dla matki, a Swietłana ma doskonałe relacje z dziećmi.

READ
Strizhenova pokazała swoje czteromiesięczne dziecko

Swietłana Bondarczuk w latach szkolnych

Jako dziecko rodzice nie wychowywali córki w tym sensie, że była wyjątkowa i mogła osiągnąć wszelkie wyżyny. Dziewczyna dorastała nieśmiała, zawstydzona własnym wzrostem i szczupłością. Nawet stając się kandydatem na mistrza sportu w szermierce, Svetlana nie uważała tego za wybitne osiągnięcie. A wydział w Instytucie Kultury wybrał bibliotekę, którą jednak z powodzeniem ukończył.

Swietłana Bondarczuk w młodości

Kompleks brzydkiej dziewczyny mógłby się utrzymać i zakiełkować, gdyby nie babcia. Przekonała Svetę, że przy tak długich nogach jak jej, wadze 55 kilogramów i wzroście prawie 180, bezpośrednia droga na podium.

„Moja babcia dała mi do zrozumienia, że ​​to, że jestem wysoka i szczupła, jest dobre. Nadal nic nie rozumiałam, miałam dużo kompleksów. Nadal mam wątpliwości” – powiedział Bondarczuk w wywiadzie.

Kiedy jedna z europejskich firm ogłosiła rekrutację modelek w Moskwie, babcia nalegała, aby jej wnuczka poszła na casting. Swietłana, pokonując własny sceptycyzm i nieśmiałość, stanęła przed jury. Ku własnemu zaskoczeniu zrobiła wrażenie, po czym otrzymała zaproszenie na konkurs organizowany przez wydawnictwo Burda Moden. Zdobyła główną nagrodę, przekonała się o przepowiedni babci i rozpoczęła karierę modelki, stopniowo nabierając wiary we własne możliwości i szczęśliwą przyszłość.

Kariera: od modelki do redaktora naczelnego

Pracując w Teatrze Mody Valentina Yudashkina, Swietłanie udało się podbić nie tylko republiki radzieckie, ale także kraje zachodnie, gdzie udała się w podróż służbową z Teatrem.

W młodości Swietłana Bondarczuk pracowała jako modelka

Na początku lat dziewięćdziesiątych ona, już popularna modelka, została zaproszona do telewizji jako prezenterka telewizyjna. Inteligentna i oczytana, znająca się na modzie, szybko wkroczyła w życie telewizji: najpierw w Domasznym (gospodarz programów Fashion Vaccination i Dress Your Friend), a następnie w STS (przewodnicząca jury i prezenterka programu You Are a supermodelka”). Jej sposób komunikowania się z bohaterami programów urzeka szczerym zainteresowaniem pomaganiem ludziom w stawaniu się lepszymi.

Kadr z programu „Przeszczep mody”

Magazyny modowe przeprowadziły z nią wywiady i przeprowadziły konsultacje w różnych kwestiach. Zdjęcia Swietłany niejednokrotnie zdobiły okładki popularnych publikacji. W tym czasie była już mężatką, nosiła nazwisko Bondarczuk i próbowała swoich sił jako organizatorka pokazów mody i imprez towarzyskich. Jej zdolności i talenty zauważyli założyciele błyszczącego magazynu Hello!, którzy zaproponowali prezenterowi telewizyjnemu kierowanie oddziałem w Rosji.

Swietłana Bondarczuk w latach 90

Swietłana, mimo nieśmiałego charakteru, który już się ukształtował, bała się nieznanej branży i kilkakrotnie odpowiedziała na ofertę stanowczym „nie”. Potem, jak wspominała kobieta, zaczęła mieć sny o tym, jak idzie do pracy, spotyka obcych i wszystko to ją przeraża. I w końcu postanowiła rzucić się do nowego i strach zniknął.

Swietłana Bondarczuk prowadzi rosyjskie „Hello!” od 2006

Pismo ukazuje się w Rosji od 2004 roku, a od 2006 roku, czyli przez większość swojego istnienia, stanowisko redaktora naczelnego zajmuje Swietłana Bondarczuk. Ale kobieta nie ograniczała się do tak pozornie godnej pozazdroszczenia pozycji. W 2007 roku została twarzą marki kosmetycznej Oriflame, a dwa lata później stworzyła autorski projekt Icons, będący pochodną Hello!, popularyzujący luksusowy styl z elementami luksusu. Magazyn z przyjemnością czytali przedstawiciele moskiewskiej twórczej i bliskiej kreatywności elity.

„Ikony” były eksperymentalnym projektem Swietłany

Przy wsparciu Forward Media Group Poliny Deripaski ukazało się dziesięć numerów pisma, które również organizowały partie świeckie dla wąskiego kręgu elity. W 2009 roku Icons został zamknięty z powodu wybuchu kryzysu, ale udało mu się zdobyć sławę „najdziwniejszego rosyjskiego połysku”. Ale wieczory, które Bondarczuk organizował dla pewnych środowisk w centrum sztuki współczesnej pod prostą nazwą „Winarnia”, wielu wspomina z nostalgią.

2013 był również rokiem eksperymentalnym dla Svetlany. Stała się bohaterką sesji zdjęciowej słynnego moskiewskiego artysty i projektanta Aleksandra Terechowa. Bondarczuk spróbowała siebie i roli aktorki filmowej – po raz pierwszy po swoim debiutanckim filmie krótkometrażowym “Sen o poranku”, nakręconym przez Fiodora Bondarczuka w 1989 roku.

Swietłana Bondarczuk i Nadieżda Obolentseva

Dwa kolejne obrazy Rezo Gigineishvili „ZHARA” i „Miłość z akcentem” przyniosły Swietłanie współpracę z tak znanymi aktorami, jak Artur Smolaninow, Aleksiej Czadow, Filip Jankowski, Nadieżda i Anna Michałkow. Jeśli w pierwszym filmie Bondarczuk pojawił się tylko w odcinku, to w drugim zagrała już główną rolę (w opowiadaniu „Wesele”). W 2018 roku Svetlana pojawiła się w krótkometrażowym filmie Denisa Simacheva Innocent, gdzie zagrała ze swoim najstarszym synem Siergiejem.

READ
10 historii gwiazd, których kariera była zagrożona przez posty w Internecie

Swietłana Bondarczuk w filmie „Miłość z akcentem”

Życie osobiste Swietłany Bondarczuk

Svetlana Rudskaya poznała swoją pierwszą miłość, gdy miała szesnaście lat. Przed nami klasa maturalna, a wszystkie myśli dziewczyny były zajęte przez młodego mężczyznę, którego poznała na przyjęciu z przyjacielem, kolegą z klasy Fiodora Bondarczuka, syna sławnych rodziców, którzy przyjechali z wojska na wakacje.

Swietłana i Fedor Bondarczuk w młodości i teraz

Fedor nie był sam z towarzyszem, ale Sveta natychmiast zdecydował: „Ten facet będzie moim mężem!” Jak później Fedor przyznał w wywiadzie, zdał sobie również sprawę, że jasnowłosa ładna dziewczyna była jego kobietą.

Swietłana poznała swojego przyszłego męża w wieku 16 lat

Ale ich kolejne spotkanie odbyło się dopiero rok później. Bondarczuk trafił do szpitala z chorobą wrzodową. Ten sam kolega z klasy przyszedł go odwiedzić i następnym razem poprosił o przyprowadzenie Swietłany, która nie mogła wyjść z głowy. Rudskaya chętnie go odwiedziła, a potem już się nie rozstali, mimo że rodzice po obu stronach kategorycznie zbuntowali się przeciwko ich związkowi, ponieważ Sveta praktycznie porzuciła studia na ostatnim roku, a Irina Skobtseva wydawało się, że dziewczyna była nie para dla jej syna.

Swietłana Bodnarczuk z mężem, matką i siostrą

Przez pewien czas kochankowie zajmowali przestrzeń życiową przyjaciela Fiodora, reżysera Tigrana Keosayana. Nie było mowy o ślubie, ale kiedy w 1991 roku urodził się pierworodny, nazwany na cześć założyciela dynastii filmowej Bondarczuków, trzeba było rozwiązać problem mieszkaniowy. Bez wspaniałych uroczystości para podpisała się w urzędzie stanu cywilnego. Wkrótce rodzina Bondarczuków adoptowała synową i wnuka, a matka Swietłany, Sofia Masłowa, szczerze zakochała się w swoim zięciu.

Siergiej, pierworodny Swietłany i Fedora

Wydawałoby się, że wszystko się udało: szczęśliwa młoda twórcza rodzina, mały synek, wiele planów i aspiracji. Ale rok 1999 przyniósł Fedorowi i Swietłanie nowe wyzwania. Długo oczekiwana córka Varvara urodziła się przedwcześnie. Wkrótce dziecko zaczęło mieć problemy rozwojowe. Do jej trzynastych urodzin Bondarczukowie ukrywali córkę przed opinią publiczną, chroniąc obcych przed ingerencją w jej życie. Niemal bez przerwy Varvara przebywała za granicą, w wyspecjalizowanych ośrodkach, gdzie przeszła szkolenie i otrzymała odpowiednią opiekę medyczną.

Swietłana Bondarczuk i jej córka Varvara

Svetlana po raz pierwszy opowiedziała o swojej córce w wywiadzie dla Kseni Sobchak w 2012 roku. Rodzice nie wypowiadali takich słów jak „choroba”, „autyzm” i tym podobne. Dla nich ich dziewczyna jest po prostu wyjątkowa, bardzo bystra, wesoła, słoneczna, niezmiernie kochana. Varya zna niesamowitą liczbę wierszy, potrafi je opowiedzieć w całych książkach. Bliska przyjaciółka rodziny, Olga Slutsker, powiedziała w wywiadzie, że rodzina nazywa dziewczynę aniołem. Trudno sobie nawet wyobrazić, ile operacji musiała przejść Varya w ciągu pierwszych osiemnastu lat swojego życia. Ale Svetlana wierzy, że żaden z ludzi nie jest odporny na coś strasznego w dowolnym momencie i nie jest to powód do życia w cierpieniu i przygnębieniu.

Najstarszy syn Bondarczuków, Siergiej, kontynuował dynastię aktorską i reżyserską, zdobywając specjalistyczne wykształcenie w Ameryce. W 2012 roku ożenił się z córką słynnego mistrza olimpijskiego w zapasach grecko-rzymskich Michaiła Mamiaszwilego Tatiany. Wkrótce Svetlana została dwukrotnie babcią – w 2012 roku urodziła się wnuczka Margarita, a dwa lata później pojawiła się druga wnuczka Vera. W 2019 roku w mediach pojawiły się doniesienia o zbliżającym się rozwodzie pary, ale nie było oficjalnych oświadczeń w tej sprawie.

Na zdjęciu: Swietłana Bondarczuk, jej teściowa Irina Skobcewa i wnuczka Margarita

Ogłoszenie było oficjalne. Swietłana i Fiodor Bondarczuk w 2016 roku na łamach Hello! ogłosił rozwód. Jak później powiedziała była żona, „rodziła to oświadczenie przez tydzień”. Było to dla niej szalenie trudne i przerażające: musiała rozpocząć nowe życie, nie tylko bez ukochanej osoby w pobliżu, ale także bez statusu mężatki. Ale ostatnie lata życia małżeńskiego były trudne i nie poradzili sobie z kryzysem. Po rozwodzie Fedor i Swietłana próbowali pozostać przyjaciółmi.

Wkrótce po tym ogłoszeniu Svetlana wyjechała z Olgą Slutsker na Malediwy, aby wyzdrowieć. Później musiała stawić czoła nadmiernej sympatii osób, które zupełnie nie znały sytuacji, a nawet stanęła w obronie nowej ukochanej byłego męża, aktorki Pauliny Andreevy, którą wszyscy uważali za winną rozpadu małżeństwa. W końcu dla otoczenia małżonkowie wydawali się idealną parą, zwłaszcza że mieszkali razem przez prawie trzydzieści lat.

READ
Salma Hayek zaskoczyła wszystkich nową fryzurą i kolorem włosów

Matka Swietłany uważała, że ​​jest za wcześnie, aby położyć kres ich historii miłosnej i wierzyła, że ​​Fedor i Swietłana znów będą razem. Jednak we wrześniu 2019 roku Bondarczuk oficjalnie zarejestrował swój związek z Pauliną w jej rodzinnym Petersburgu. Prowadził ślub Konstantin Khabensky. Uroczystość odbyła się w tajemnicy, nowożeńcy nie pozwalali gościom korzystać ze smartfonów. Ktoś uważa, że ​​zdecydowano się „utajnić” ślub z szacunku dla byłej żony Bondarczuka, ale niektóre wypowiedzi przyjaciół Fiodora były nadal błędne.

Tak więc Aleksander Rodniański pospiesznie opowiadał o kolorowych farbach w życiu reżysera, które pojawiły się dzięki Andreevy, podczas gdy wcześniej, według Rodniańskiego, jego życie było czarno-białe. Jej przyjaciółka Alena Vodonaeva natychmiast rzuciła się w obronę Svetlany: „Traktować z szacunkiem i wdzięcznością swojego byłego partnera, z którym tak wiele doświadczyłeś”, powiedziała Alena.

Svetlana, mimo że nastąpiły również zmiany w jej życiu osobistym, nie spieszy się z drugim ślubem. W 2017 roku w życiu Swietłany pojawił się właściciel galerii i fotograf Siergiej Tabunow, z którym wydawca nie ukrywał szczególnie swojego romansu. Tabunov towarzyszył jej na imprezach towarzyskich, często odwiedzał jej dom, razem odpoczywali na Bali. Po pewnym czasie na serdecznym palcu Bondarczuka pojawił się pierścionek, a w sieciach społecznościowych zaczęli mówić o rychłym ślubie.

Swietłana Bondarczuk i Siergiej Tabunow

Ale około rok później 45-letni dyrektor studia projektowego Siergiej Kharchenko stał się stałym towarzyszem Swietłany na imprezach towarzyskich. Według niektórych doniesień wnuczki Bondarczuka zaprzyjaźniły się z córkami Kharchenko i redaktorem naczelnym Hello! odpoczywała na Malediwach ze swoim nowym chłopakiem. Jednak Siergiej Tabunok, który jest dwanaście lat młodszy od swojej kochanki, mieszka w mieszkaniu Bondarczuka i stale publikuje nowe zdjęcia pięknie wyglądającej Swietłany.

Swietłana Bondarczuk i Siergiej Kharchenko

W sierpniu 2020 roku kochankowie pobrali się. Według samej Swietłany poświęcili minimum czasu na organizację uroczystości. W sieci pojawiło się tylko jedno zdjęcie z imprezy – zdjęcie z urzędu stanu cywilnego Gagarinsky’ego w Moskwie. Para świętowała ślub w restauracji Sixty. Odwiedzała ją większość przedstawicieli świeckiej Moskwy, m.in. Jana Rudkowska, Renata Litwinowa i Nadieżda Obolentsewa.

Swietłana Bondarczuk teraz

Nie spiesząc się, aby związać się nowymi więzami małżeńskimi, jesienią 2019 r. Bondarczuk uruchomił projekt Light Around the World na YouTube. Pomysł na spektakl zrodził się z ogromnej ilości podróży przyjaciół Svetlany: artystów, sportowców, artystów, muzyków. Na swoim Instagramie kobieta napisała: „Moimi bohaterami są sławni ludzie, których podziwiam”.

Redaktorzy uznayvse.ru zauważają, że program był poświęcony wyjątkowej parze – Siergiejowi Semakowi, trenerowi Zenitu i jego żonie Annie. Rodzina, która niedawno ponownie wyszła za mąż na wspaniałym weselu nad brzegiem jeziora Como we Włoszech. Rodzina z dziewięcioma dziećmi. Porozmawiajmy o zdrowiu, weganizmie, wycieczce do bazy piłkarskiej z obowiązkową degustacją w kuchni piłkarzy.

Swietłana Bondarczuk i jej labradoodle

Abonenci docenili już pierwsze doświadczenie redaktora naczelnego – liczba odsłon stale rośnie. Kolejnymi bohaterami jej programu byli Aidan Salakhova i Alexander Terekhov. Ponadto ludzie, którym nie jest obojętna działalność Svetlany, piszą do niej, kogo chcieliby zobaczyć w kolejnych numerach, a ona obiecuje wziąć pod uwagę opinię swoich fanów.

Oprócz projektu YouTube w życiu Swietłany Bondarczuk wydarzyło się jeszcze jedno poważne wydarzenie – kierowała Wyższą Szkołą Projektowania RSUTS. Jak zawsze, Swietłana jest pewna, że ​​​​wszystko jej się ułoży. W końcu jego celem jest pomoc utalentowanym studentom nie tylko w zdobyciu wiedzy, ale także danie wyjątkowej możliwości realizacji swoich umiejętności w branży modowej:

„Utalentowani młodzi ludzie studiują w Wyższej Szkole Projektowania, ale brakuje im nowoczesnego wyglądu i dobrego oka. Chcę naprawdę zanurzyć studentów w świecie mody, aby stały się jego częścią” – Bondarczuk podzieliła się swoimi planami na konferencji prasowej.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: