Transmisja wideo na żywo sióstr zakończyła się straszną tragedią

„Miała wiele kanałów Telegramu z masakrą”: co wiadomo o 10-letniej dziewczynce podejrzanej o morderstwo z Saratowa - http://saratov-news.net/

Zabójstwo 10-letniej dziewczynki przez jej siostrę uczennicę w Saratowie miało miejsce 13 października 2022 roku i zszokowało kraj. W tej historii pojawia się coraz więcej ponurych szczegółów, ale motywy potwornej masakry pozostają tajemnicą nawet dla najlepszych znawców.

Dziedziniec domu, w którym doszło do przestępstwa

Do tragedii doszło w tak zwanej „nowej słonecznej” dzielnicy Saratowa. To nasze „miasto kontrastów”, gdzie zadbany bulwar z ławeczkami i przytulnymi zielonymi dziedzińcami sąsiaduje z depresyjnymi niedokończonymi budynkami pomalowanymi dziecięcymi dziełami sztuki ludowej.

Niedokończony w Solnechnym

W dziesięciopiętrowym budynku, w którym dokonano morderstwa, wszystko jest stosunkowo czyste i przyzwoite. Co prawda w wejściu, naprzeciwko mieszkania podejrzanego, stoi wodniak z niespaloną „plamą” i stadem byków: także ludowego dla dzieci.

13 października 2022 r. w domu przy ulicy Batavina znaleziono okaleczone ciało 10-letniej dziewczynki. Evgenia A. wróciła po pracy do domu i dokonała strasznego odkrycia: jej 10-letnia córka Karina nie żyła. Eksperci od razu policzyli 24 rany kłute na zwłokach i zauważyli ślady oparzeń. Zabójca użył noża kuchennego, a następnie oblał ciało dziecka alkoholem. Nieszczęsna kobieta natychmiast wezwała karetkę i policję. A jeśli lekarze mogli tylko stwierdzić śmierć dziewczynki, funkcjonariusze organów ścigania wkrótce wskazali podejrzanego. Zostały 14-letnią siostrą zmarłej dziewczynki Milanem.

24 noże i spalone ciało. Prostemu człowiekowi z ulicy trudno uwierzyć w takie okrucieństwo ze strony dziecka. Sąsiedzi rodziny szepczą już, że dziewczynka nie była sama, a jej przyjaciele brali udział w zabójstwie dziecka, ale śledczy tylko odrzucają te spekulacje: współczesne oględziny pozwalają wyśledzić najdrobniejsze ślady na miejscu zbrodni i nie pozwolą nie zauważyć obecność innych podejrzanych.

Teraz Milana opowiada śledczym, jak zabiła swoją siostrę. Podejrzany przebywa w areszcie tymczasowym. Wszczęto postępowanie karne w sprawie zabójstwa małoletniego ze szczególnym okrucieństwem (klauzula „c, e” część 2 art. 105 Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej). Opanował go szef Komitetu Śledczego Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej Aleksander Bastrykin. Jeśli wina dziewczyny zostanie udowodniona, mimo młodego wieku czeka ją realny termin: albo kolonia dziecięca, którą zastąpi dorosła, albo, jeśli lekarze wykażą niepoczytalność, przymusowe leczenie.

Rodzina, w której doszło do tragedii, jest całkowicie normalna i dobrze prosperująca, śledczy dokładnie sprawdzają teraz zaangażowanie służb społecznych. W mieszkaniu ofiar dokonano dobrego remontu. Ojciec Maxim A. pracuje w jednym z wiodących przedsiębiorstw przemysłowych w mieście, matka Evgenia A. jest pracownikiem służby bezpieczeństwa dużego węzła komunikacyjnego. Byli rozwiedzeni. Dziewczynki mieszkały z matką, jednak ojciec zawsze zapewniał im wsparcie finansowe i interesował się losem ich córek.

READ
3 proste sposoby na laminowanie włosów w domu

Szkoła, w której uczyły się dziewczyny

Jeśli chodzi o motywy, wszystko jest zarówno proste, jak i przerażająco złożone. Obie dziewczyny uczyły się w szkole Aurora. Według nauczycieli najstarszy, Milana, był uczniem szkoły średniej. Miała trojaczki, ale koledzy z klasy zauważają, że podejrzany odnosił sukcesy w wychowaniu fizycznym i ogólnie robił dobre wrażenie. Według znajomych dziewczyna łatwo nawiązywała kontakt z ludźmi i nie miała problemów z komunikacją.

Wszyscy są teraz w szoku. Była taka słodka, delikatna, nikt się po niej nie spodziewał – dzielą się przestraszeni ósmoklasiści, ale po kilku naprowadzających pytaniach wychodzą na jaw nowe szczegóły.

– Miała wiele kanałów Telegram z masakrami. Powiedziała, że ​​uwielbia to oglądać, ale myśleliśmy, że tylko żartuje – mówią nastolatki i przyznają, że nie mogą poważnie traktować tych dziwactw, które były już widoczne za dziewczyną.

Znajoma podejrzanego wspominała, że ​​kilka lat temu (czyli w wieku 12 lat) zadała sobie rany. Złe języki twierdzą, że Milana i zamordowana Karina mieli różnych ojców, ale wszystkie mniej lub bardziej poważne źródła obalają tę informację.

„Nie lubiła swojej młodszej siostry, często przeklinali” – przyznaje przyjaciółka podejrzanego, ale nikt nie jest w stanie wymienić poważnych powodów niezgody między dziewczynami.

Sieci społecznościowe Milany mają typowy zestaw „subtelnych uczuć” i „nie jak wszyscy inni” zoomer: pretensjonalny pseudonim zamiast imienia i nazwiska, dziesiątki zdjęć anime i grup ze słowami „dead insider” lub „dememberment” w czapce.

Tutaj oczywiście możesz stać się jak bojownicy „za wszystko, co dobre” i natychmiast obwiniać bezduszne społeczeństwo, sieci społecznościowe lub ukochaną 14-letnią dziewczynę „Okrutne anime od twórców Naruto, w którym bojownicy o wolność ścigani przez katów wykonywać niebezpieczne rozkazy”. Rzeczywistość będzie jednak znacznie gorsza: podejrzany chodził do tej samej szkoły co inni, obserwował, słuchał, komunikował się normalnie, nikt by nie pomyślał… a potem 24 rany kłute i poparzenia 10-letniego dziecka . Śledztwo karne jest w toku.

APEL DO CZYTELNIKÓW

Zapisz się do naszych grup w Telegramie i VKontakte i śledź wiadomości.

Dodaj KP-Saratov do głównych źródeł w Yandex.News i do ulubionych w serwisie Google News.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: