Top 6 najbardziej niewiernych kobiet według znaku zodiaku

6 najbardziej niewiernych kobiet według znaku zodiaku

Astrologowie zidentyfikowali 6 Znaków, których przedstawiciele zmieniają się najczęściej. Gwiazdy tak wszystko rozłożyły, że w każdym elemencie jest przynajmniej jeden lub dwa Znaki, do których przynależność może świadczyć o tym, że kobieta jest bardziej skłonna do zdrady. Z tego artykułu dowiesz się, które panie najtrudniej nazwać najwierniejszymi.

XNUMX miejsce – Koziorożec

Pomimo faktu, że Koziorożec jest znakiem ziemi, kobiety i dziewczęta urodzone w tej konstelacji nie są wierne. Mówiąc dokładniej, zawsze będą z tobą, jeśli wszystko będzie im odpowiadać. Na przykład mają bogatego męża, stabilność. Gdy tylko tak się nie stanie, odejdą. Bez względu na to, jak przysięgają ci wierność, pobierają się nie dla twojej duszy i charakteru, ale dla twoich pieniędzy, pozycji lub czegoś innego. Im samym nie spodoba się to, co robią, dlatego Koziorożce bardzo ostrożnie wybierają męża. Wielu mężczyzn powie, że Koziorożce to najwierniejsze damy na świecie. To prawda, ale tylko dlatego, że nie mieliście okazji przetestować ich miłości do siły i siebie pod kątem tej właśnie lojalności.

kawałek

Piąte miejsce – Byk

Drugi Znak Ziemi na naszej liście najbardziej niewiernych żon i dziewcząt. Byki to ambitne panie, które mają wyraźne predyspozycje do zdrady, bo zawsze patrzą na innych mężczyzn. Kiedy są zakochani, należą do jednego mężczyzny, ale potem stają się bardziej chciwi na komplementy i uwagę innych. We krwi mają miłość do dynamiki. Kobiety Taurus nie pozostają długo z bogatymi, ale nudnymi mężczyznami. Nie interesuje ich wytrwałość. Jedynym sposobem na utrzymanie kobiety Byka jest utrzymanie jej zainteresowania. Musisz pokazać, że łatwo cię przegrać, wtedy dama Byk będzie z tobą. To prawda, że ​​w tej metodzie retencji jest jeden duży minus – zazdrość. Byk to zazdrość. Mogą walczyć, krzyczeć, walczyć w histerii. To chyba najwięksi właściciele na świecie. Obecność dzieci również pomoże w utrzymaniu Byka, bo rodzina jest przede wszystkim dla nich.

Czwarte miejsce – Ryby

To typowy przedstawiciel Wodnych Znaków Zodiaku. Ryby mogą cię nie zdradzać w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale na pewno będą flirtować. Dziewczyny urodzone pod tym Znakiem mogą zdradzać mężczyznę, z którym nie mają bardzo długiego związku lub są w pewnym sensie niejasne. Jeśli Ryby nie są pewne swojego partnera, nie można uniknąć niewierności. Oczywiście jakiś czynnik może je powstrzymać, ale jest to mało prawdopodobne. Jeśli to cię pociesza, przedstawiciele tego Znaku nie czują nic do tych, z którymi cię oszukują. To im nie jest w porządku, nie. Po prostu są monogamiczne, ale nie potrafią powstrzymać się od zakazanego owocu. Ryby robią to raczej od niechcenia, ponieważ nie potrafią wystarczająco dobrze kłamać, więc od razu dowiesz się o ich kłamstwach. Trochę więcej obserwacji pomoże ci zrozumieć, że dziewczyna tego Znaku chciała zwrócić uwagę innego mężczyzny.

READ
Błędy kobiety w łóżku z mężczyzną

Trzecie miejsce – Waga

Ten powietrzny znak zodiaku jest bardzo emocjonalny, bardzo dynamiczny, zazdrosny i skłonny do intryg na boku. Dziewczyny Wagi nie uważają oszukiwania za problem, o ile oczywiście ich mężczyzna się o tym nie dowiedział. Zdecydowana większość oszukiwania Wagi przypada na okres przedmałżeński. Jeśli nie jesteś żonaty z Wagą, takie panie będą stale szukać innego mężczyzny. Oczywiście nie dzieje się to celowo, ale automatycznie. Po prostu Waga jest bardzo chciwa na pochlebstwa, na komplementy. Jeśli ich nie zrobisz, zrobi to ktoś inny. Nie proponuj sprawdzenia związku, rozejścia się, rozproszenia na chwilę. W tym okresie kobiety Wagi nie będą tracić czasu. Podobnie jak Byk, przed zdradą powstrzymuje ich małżeństwo, dzieci, zwiększona kontrola i stała miłość. Jeśli jesteś gotowy pracować dla takiego związku przez całe życie, przygotuj się na trudności. Musisz podtrzymywać ogień.

Drugie miejsce – Skorpion

Dziewczyna Skorpiona to coś. Oczywiście są piękni i charyzmatyczni, emocjonalni, ale ich zdrady wymykają się logicznemu wyjaśnieniu. Są niewątpliwie przedstawiciele tego Znaku, którzy nigdy nie okłamią swojego mężczyzny, ale wśród kobiet Scorpio jest ponad połowa tych, którzy potrafią się tak po prostu zmienić, bez żadnego ukrytego powodu. Czasami w ten sposób sprawdzają uczucia siły, co nie ma sensu. Kobiety Skorpiona są bardzo niebezpiecznymi zawodniczkami w miłości, ponieważ brakuje im ostrości uczuć, lekkości. Astrologowie i astropsycholodzy nie podejmują się udzielenia jednoznacznej odpowiedzi na pytanie „dlaczego?” i po co?”. Skorpionów nie zrozumiesz, możesz je tylko kochać.

Czczony Lider – Bliźnięta

Gra miłosna może w każdej chwili znudzić Gemini. Te panie są tak nieprzewidywalne, że jesteś po prostu zdumiony. Mogą się zmienić na każdym etapie związku, nawet jeśli jesteś w związku małżeńskim lub po prostu jesteście razem od dłuższego czasu. Jeśli masz dzieci, wiedz, że to nie powstrzyma dziewczyn Gemini w poszukiwaniu nowych przygód i wrażeń. Wracają i nie tylko do Ciebie. Wydaje się, że chcą posiadać wszystkich mężczyzn w tym samym czasie. Kiedy są rzucane, zalewają wszystko łzami. Mszczą się, robią paskudne rzeczy, ale wtedy mogą do ciebie wrócić, jeśli sobie tego życzysz. Lojalność dla takich kobiet i dziewcząt jest pojęciem tymczasowym i bardzo kruchym. Są mądre i ciekawe, ale nie powinieneś skupiać się na tym dla siebie. Nie oczekuj, że będą uczciwi. Okłamią twoją twarz i pomyślą, że wszystko jest w porządku.

READ
5 najlepszych prezentów dla mężczyzny

Inne znaki

Na szóstym lub piątym miejscu możesz umieścić te, których nie widziałeś na liście Strzelec i Baran. Te znaki ognia są błędnie postrzegane przez wielu ludzi jako niezbyt prawdziwe, ale tak nie jest. Znaki Ognia, zwłaszcza kobiety, to ludzie zasad. Chociaż są wietrzne i niezależne, nie będą cię okłamywać. Powiedzą ci wprost, że nie chcą cię widzieć lub cię nie lubią. Oczywiście nie każdy ma na to odwagę, dlatego znajdują się one niemal w tym samym miejscu co Koziorożce, ale wciąż nieco niżej. Ludzie tych Znaków to inna sprawa. A Lwy, Baran i Strzelec – to wciąż kobieciarze, kobieciarze i „don Juans”.

kawałek

Lew i rak – najwierniejsze żony i dziewczęta, bo te pierwsze uważają, że „królowe” nie powinny szukać miłości z boku, a te drugie po prostu za bardzo kochają swoich mężczyzn. Nowotwory nigdy nie będą w stanie zmienić się na poziomie emocjonalnym. To są patologiczni mężczyźni z rodziny. Możesz bez problemu zaufać tym kobietom, a także lwicom.

Virgin za bardzo szanują swój czas, więc nie spotkają się z mężczyznami, których przynajmniej teoretycznie można zmienić. Dziewice idące w lewo są jak woda wracająca do kranu. Wodnik podobnie pod tym względem Dev, bo potrafią tylko flirtować z innymi mężczyznami, ale nie dotkną cudzego nawet na muszce.

Głównym powodem cudzołóstwa jest brak zrozumienia swojej bratniej duszy. Kiedy nie ma wzajemnego zrozumienia, zaczynają się nieporozumienia, przez które zdrady stają się z początku niegroźne, a później bolesne. Naucz się stawiać na miejscu swojej żony lub współmałżonka. Bądź dyplomatyczny i elastyczny, a także pamiętaj, że miłość powinna Cię inspirować, dawać coś, a nie żądać tylko zwrotu.

Nie zawsze skłonność do niewierności można rozpoznać po imieniu kobiety. Często znak zodiaku wybrańca odgrywa tutaj ważną rolę. Kobiety urodzone pod jakimi znakami najczęściej zdradzają mężczyzn?

Z którym z przedstawicieli pięknej połowy ludzkości możesz żyć spokojnie i bez incydentów, a dla jakich dziewczyn potrzebujesz oka i oka? Ponieważ lato jest sezonem zaostrzenia niewierności i zdrady, astrologowie zestawili swoje najlepsze kobiety według znaków zodiaku, które najprawdopodobniej będą zdradzać ich bratnie dusze w tym okresie. Sprawdź, czy Twoja wybranka również znajduje się na tej liście.

READ
10 fatalnych błędów na pierwszej randce, po których mężczyzna już nie zadzwoni

Ten znak powietrzny słynie z tego, że często przechodzi z jednej skrajności w drugą: albo Bliźnięta uważają się za wiernych, albo przyznają się do zdrady bez wyrzutów sumienia. Zdjęcie © Freepik

Ten znak powietrzny słynie z tego, że często przechodzi z jednej skrajności w drugą: albo Bliźnięta uważają się za wiernych, albo przyznają się do zdrady bez wyrzutów sumienia. Zdjęcie © Freepik

Ci przedstawiciele żywiołów powietrza często przechodzą od jednej skrajności do drugiej. Albo kobieta zdecydowała, że ​​będzie wierna pewnemu mężczyźnie do końca życia, wtedy pani-Bliźnięta obudziła się z myślą, że interesuje ją, do czego zdolni są inni dżentelmeni. A osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku nie zawsze są gotowe na pozbycie się nawyku prowadzenia podwójnej gry.

4. Dziewczyna ze znakiem zodiaku Strzelec

Dama ze znakiem zodiaku Strzelec będzie zbyt zachwycona emocjami, gdy spotka mężczyznę, który wygląda jak jej ideał. Zdjęcie © Freepik

Dama ze znakiem zodiaku Strzelec będzie zbyt zachwycona emocjami, gdy spotka mężczyznę, który wygląda jak jej ideał. Zdjęcie © Freepik

Ognisty znak zodiaku, który za bardzo lubi czuć się wolny. Jak Bliźnięta, kobietaStrzelec dość zmienne w preferencjach. Dama urodzona pod tym znakiem zodiaku będzie zbyt zachwycona emocjami, gdy spotka mężczyznę, który wygląda jak jej ideał. A pomysły na młodego człowieka zmieniają się – doskonałość wśród nosicieli tego znaku zodiaku dość często. I, jak zauważają astrologowie, Strzelec zmienia się głównie w młodym wieku.

3. Kobieta ze znakiem zodiaku Lew

Kobieta Leo może być szaleńczo zakochana w mężczyźnie, ale będzie chciała ponownie przeżyć emocje związane z flirtowaniem. Zdjęcie © Freepik

Kobieta Leo może być szaleńczo zakochana w mężczyźnie, ale będzie chciała ponownie przeżyć emocje związane z flirtowaniem. Zdjęcie © Freepik

Często zdarza się, że ten przedstawiciel elementu ognia po prostu nie wystarcza dla jednego człowieka. Kobieta-Lew może być szaleńczo zakochana w wybrance, ale będzie chciała ponownie przeżyć uczucie podniecenia z flirtu i podpowiedzi na więcej (lub nie podpowiedzi). Dlatego dziewczyna urodzona pod znakiem zodiaku Lwa będzie skłonna do zdrady, chociaż być może nie uzna pójścia na bok za romans, ale będzie usprawiedliwiona „interesem sportowym”.

2. Kobieta ze znakiem zodiaku Rak

Kobiety urodzone pod znakiem zodiaku Rak trzeba ciągle na nowo przekonywać, że wciąż są w stanie zakochać się w sobie, nawet będąc w związku. Zdjęcie © Freepik

Kobiety urodzone pod znakiem zodiaku Rak trzeba ciągle na nowo przekonywać, że wciąż są w stanie zakochać się w sobie, nawet będąc w związku. Zdjęcie © Freepik

Przedstawiciele tego znaku zodiaku kierują się niewiernością i zdradą emocjonalną częścią ich charakteru. Nieśmiałość, zakłopotanie, nawiązanie romantycznego dialogu z nowym partnerem – to wszystko jest niesamowicie atrakcyjne Raków. Te „wodne” damy muszą raz po raz upewniać się, że nadal są w stanie zakochać się w sobie, nawet będąc w związku.

READ
Ocena najmilszych znaków zodiaku

1. Kobieta ze znakiem zodiaku Skorpion

Skorpiony uwielbiają się bawić

Skorpiony lubią bawić się w chowanego i udawać niewinną ofiarę, jeśli nagle wyjdzie na jaw fakt niewierności. Zdjęcie © Freepik

Liderem wśród najbardziej niewiernych kobiet, które mogą cię spotkać po drodze, zgodnie ze znakami zodiaku, jest damaSkorpion. Charyzmatyczna i pełna pasji, oczaruje każdego, na kogo spojrzy, swoim charakterystycznym wyrzutem spod rzęs. Dziewczyny ze Skorpionów uwielbiają ryzykować, lubią bawić się w chowanego i udawać niewinną ofiarę, jeśli nagle pojawi się fakt niewierności.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: