Top 5 najbogatszych znaków zodiaku

Komu gwiazdy obiecują wygodne życie i dobrobyt finansowy? Który z przedstawicieli kręgu zodiaku ma wszelkie szanse, by pewnego dnia zdobyć upragnioną kreskę na liście Forbesa? Jak zarabiać na swoim horoskopie? Wspólnie z Julią Subbotiną, astrologiem projektu Life Laboratory, obliczamy, które znaki zodiaku są największymi miliarderami i jak planety wpływają na nasz stosunek do pieniędzy

Zasady ludzi sukcesu zawsze budzą prawdziwe zainteresowanie, a ich życiorysy są często przedmiotem analizy przez trenerów biznesu i zwykłych ludzi. Astrologia ma również własne narzędzia i metody wyciągania wniosków na temat cech i cech, które pomagają niektórym znakom zodiaku osiągnąć wysokie wyniki finansowe.

Najpierw zwracamy uwagę na liderów „horoskopu bogactwa” według samego znaku Słońca, ponieważ jest to punkt wyjścia każdego wykresu urodzeniowego, a także najprostszy i najbardziej uniwersalny sposób uzyskania ogólnych informacji o sobie.

1. Waga

Najbogatszym znakiem zodiaku pod względem pozycji Słońca w horoskopie jest Waga: ludzie utalentowani w negocjacjach, potrafiący podejmować świadome decyzje i potrafiący ciężko i ciężko pracować.

2. Ryby i Byk

Drugie miejsce dzielą Ryby i Byk. Ryby wyróżnia doskonała intuicja, także w odniesieniu do spraw finansowych, a Byk jest w ogóle znakiem zodiaku, odpowiedzialnym w kręgu zodiaku za wszelkie wartości materialne i zasoby. Oznacza to, że osoby urodzone pod znakiem Byka są automatycznie zmotywowane do bezpieczeństwa finansowego, znają wartość pieniądza i jak właściwie nim zarządzać.

3. Baran i Lew

Na trzecim miejscu są Baran i Lew. Barany są oraczami, aktywnymi postaciami, nie boją się podejmować ryzyka, mają motywację do rywalizacji i potrafią dosłownie „wygryźć” własne. Leos są energiczni, kreatywni i często traktują zadania jak zabawę, co pomaga im w łatwym osiąganiu celów finansowych.

4. Bliźnięta i rak

Czwarte miejsce podzieliły Gemini i Cancer. Bliźnięta to jeden z tych rzadkich znaków, które mogą rzucić udaną i dochodową pracę tylko dlatego, że nie lubią swoich szefów. Są wielkimi marzycielami. Nieustannie starają się wyróżnić w miejscu pracy. Nie znoszę rutynowej pracy. Bliźnięta są optymistyczne i pełne energii – powinny mieć możliwość wyrażenia siebie, a nie ograniczać się tradycyjnymi zasadami. Raki mają skłonność do gromadzenia pieniędzy. Są ludzie, którzy każdego dnia potrafią robić rzeczy, w które sami nie wierzą. Rak nie jest jednym z nich. Muszą wiedzieć, nad czym przyniesie im sprawa, nad którą pracują. Cechą raka, która często ingeruje w ich osobisty dobrobyt finansowy, jest praca na bezinteresownych podstawach, jak mówią, nad pomysłem.

5. Panna, Skorpion i Wodnik

Na piątym miejscu znajdują się jednocześnie trzy znaki: Panna, Skorpion i Wodnik. Panny uwielbiają pracować. W astrologii znak ten kojarzy się z Szóstym Domem, który odpowiada za zdrowie, pracę i służbę. Panny są bardzo zadowolone zarówno z rozwoju zawodowego, jak i bogactwa, które z czasem do nich dociera. Typowy Skorpion może być znakomitym biznesmenem: ma dobrze rozwiniętą intuicję, która podpowiada w czasie, gdzie i jak można zarobić wielkie pieniądze. Typowym zachowaniem Skorpiona jest odwlekanie do ostatniej chwili, a następnie, gdy kończy się czas, aktywne podjęcie sprawy i genialne jej zakończenie. Bogactwo może przyjść do Wodnika poprzez realizację ich oryginalnych pomysłów i nowych odkryć. Często w sprawach pieniężnych kierują się intuicją i rzadko popełniają błędy. Osoby urodzone pod tym znakiem są bardzo trudne do obramowania lub wyznaczenia granic, przestrzegają tylko własnych zasad.

READ
18 eleganckich sekretów urody do rozwiązywania małych kobiecych problemów

6. Koziorożec

Koziorożec zajmuje szóste miejsce. W przeciwieństwie do innych znaków nie pociągają ich pieniądze jako takie: są bardziej zainteresowani władzą. Koziorożce są bardzo ambitne i starają się być najlepszymi w swoim zawodzie za wszelką cenę. Ich znak znajduje się w Dziesiątym Domu – to aspekt kariery i najwyższych osiągnięć w życiu. Nic dziwnego, że często zajmują stanowiska kierownicze.

7. Strzelec

Z zauważalnym marginesem na ostatnim miejscu znajduje się Strzelec. Niezwykle trudno jest im wykonywać rutynową pracę, zdecydowanie muszą wiedzieć, że ich zawód ma perspektywy i możliwości rozwoju. Tylko w tym przypadku osiągają świetne rezultaty. Jednak pozycja Słońca na wykresie urodzeniowym tylko częściowo odzwierciedla charakterystyczne cechy osobowości człowieka. Rzeczywiście, czytając horoskopy, wielu rozpoznaje się w opisie co najmniej jeszcze jednego znaku zodiaku, oprócz własnego. I to jest absolutnie normalne. Faktem jest, że profesjonalna astrologia traktuje każdą osobę indywidualnie i kompleksowo. Posługując się konkretną datą urodzenia (a najlepiej również czasem i miejscem urodzenia), możemy opowiedzieć o człowieku dużo więcej.

Profesjonalny astrolog opiera się na 10 planetach w horoskopie i wszystkich 12 znakach zodiaku jednocześnie, analizując, które z nich są bardziej wyraźne u osoby i w jaki sposób. Oznacza to, że osoba może być Baranem według Słońca, ale na jego wykresie cechy Wodnika mogą być znacznie bardziej wyraźne. Dlatego ocena sporządzona na podstawie tych danych jest znacznie bardziej uczciwa i szczegółowa.

Skompilujmy kolejną ocenę najbogatszych znaków horoskopu na podstawie energii tkwiących w światowych liderach finansowych. Na jego podstawie możemy wyciągnąć wnioski o tym, jakie cechy warto pompować w siebie, aby stać się bardziej zamożnym i odnoszącym sukcesy finansowe.

Top 5 najbogatszych znaków zodiaku: kim oni są?

1. Ryba

Najczęściej w horoskopach miliarderów manifestuje się energia znaku Ryb. Bardzo przebiegły, empatyczny, potrafiący dopasować się do okoliczności, dobrzy psychologowie, tam gdzie to konieczne – kłamcy. Dzięki wrodzonej ostrej naturalnej intuicji Ryby jako pierwsze wyłapują nowe trendy, które następnie stają się kluczowe na rynku. Ryby są gotowe zarabiać, wydawać, wykorzystywać możliwości dużych przepływów finansowych, ale lepiej na nich zarabiać razem z doświadczonym mentorem. Ryby słusznie znajdują się na szczycie listy najbogatszych, w tym najbogatszego człowieka Europy, Louisa Vuittona Moëta Hennessy, Bernarda Arnaulta, którego majątek szacuje się na 185,5 miliarda dolarów. Do Pisces należy także Phil Knight, amerykański biznesmen, współzałożyciel Nike, absolwent Uniwersytetu Oregon i Stanford Business School (60,3 miliarda dolarów). Słynie z tego, że w 2006 roku dokonał największej darowizny w historii uniwersyteckich funduszy.

READ
3 najmądrzejsze znaki zodiaku

2. Baran

Energia Barana z pewnością zajmuje drugie miejsce najbogatszych znaków: ich pozycja lidera i duch rywalizacji są niezwykle silne. Baran nigdy nie przeciąga się z pierwszym krokiem, nie marnuje czasu na prokrastynację i niekończącą się filozofię. Po prostu biorą i robią – i tak nieskończoną ilość razy, aż osiągną to, czego chcą. Baran w młodości zarabia pierwsze duże pieniądze, a następnie skutecznie powiększa swój kapitał. Kochają ryzyko. Często zostawiają dobrą spuściznę dzieciom i wnukom. Najbogatszymi wśród Aries są Amancio Ortega, założyciel Inditex (marki Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius i Oysho), warty 81,8 mld dolarów oraz Larry Page – współdeweloper Google, udziałowiec i członek zarządu spółki dominującej Google Alphabet (118,4 miliarda dolarów) i Mukesh Ambani, najbogatszy człowiek Indii, prezes i największy udziałowiec firmy naftowej Reliance Industries (99 miliardów dolarów).

3. Skorpion i Waga

Na trzecim miejscu są jednocześnie dwaj przedstawiciele społeczności zodiaku: Skorpion i Waga. Energie Skorpionów tkwią w zdolnościach analitycznych, kiedy człowiek jest w stanie dotrzeć do sedna esencji, a także w tytanicznej sile woli i niewiarygodnej ilości energii w czasie kryzysów: Skorpiony nie mają sobie równych. Między innymi wiedzą, jak podejmować ryzyko, a także traktować pieniądze nie tylko jak papier. Skorpiony dosłownie czują prawa tej energii na poziomie komórkowym. Bardzo dominujące i twarde, doskonale zarządzają dużymi zespołami, wiedzą, jak wpływać na ludzi i, podobnie jak Ryby, uwielbiają bardziej zakulisową „cichą” grę. Wrodzeni psychologowie. Często osiągają sukces w sposób pośredni, ambitny, pozbawiony skrupułów w środkach. Najbardziej znanymi miliarderami Skorpiona są Charles Koch (52,4 miliarda dolarów), biznesmen, filantrop, współwłaściciel Koch Industries oraz Alice Walton, córka założyciela Walmart. Jej kapitał wynosi 68,3 miliarda dolarów.

Wagi świetnie współpracują z innymi ludźmi. Są to urodzeni negocjatorzy, którzy po mistrzowsku pracują z informacjami, umiejętnie je przetwarzają i obracają otrzymane informacje na swoją korzyść. Potrafi ciężko pracować. Przedstawiciele znaku nie tworzą kultu z pieniędzy, obnosząc się z brakiem zainteresowania zyskiem, ale kochają bogactwo materialne. Libra obejmuje Johna Marsa – współwłaściciela „słodkiej” korporacji Mars z majątkiem 32 mld USD – oraz Stefana Perssona – prezesa zarządu i największego udziałowca H&M, o kapitale 19,2 mld USD.

4. Byk i Panna

Czwarte miejsce wśród znaków pokazywanych przez najbogatszych ludzi na świecie zajął Byk i Panna. Oba znaki należą do żywiołów Ziemi – dlatego najbardziej interesują ich konkrety i materialne skutki. Jednocześnie Panna jest bardziej analityczna i ascetyczna, bardzo zwraca uwagę na szczegóły i ma tendencję do bardzo ciężkiej i ciężkiej pracy. Panny odznaczają się delikatnością, czasem wręcz nużącością, perfekcjonizmem, pewnym skąpstwem, a przy tym talentem i umiejętnością zawsze wygodnego życia. Najbogatszymi przedstawicielami tego znaku są współzałożyciel Microsoftu Bill Gates z fortuną 124 miliardów dolarów oraz legendarny amerykański inwestor, menadżer domu inwestycyjnego Berkshire Hathaway Warren Buffett. Jest wart 105,1 miliarda dolarów i posiada udziały w dziesiątkach firm, w tym producenta baterii Duracell i sieci restauracji Dairy Queen.

READ
Horoskop na grudzień 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Byki z kolei to urodzeni finansiści i hedoniści, którzy kochają przyjemności materialne i cenią piękno oraz estetykę, która często przejawia się w kolekcjonowaniu czegoś. Ambitny, uparty i gotowy do dążenia do celu, Byk kocha duże pieniądze. Wśród nich są Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka (sieć społecznościowa jest uznawana za ekstremistyczną i zakazana na terytorium Federacji Rosyjskiej) (116,8 miliarda), Susanne Klatten jest najbogatszą kobietą w Niemczech, spadkobierczynią i współwłaścicielką rodziny biznes związany z BMW. Wartość netto Klattena wynosi 29,3 miliarda dolarów. Listę najbogatszych Byków uzupełnia rosyjski biznesmen Michaił Fridman (16,8 mld).

5. Koziorożec

Na piątym miejscu jest Koziorożec, dla którego wytrwałość, praca na wyniki i niezmiennie wysoka jakość są ponad wszystko. To wielcy pracoholicy i bogowie zarządzania czasem. Koziorożec często ma wyraźny ascetyzm i upodobanie do minimalizmu: surowy i gustowny – to wszystko o nim. Koziorożce są gotowe dużo zarobić, umiejętnie inwestować, pomnażać to, co zarobili, ale nie spieszą się z wydawaniem pieniędzy na rozpieszczanie. Najbogatszym Koziorożcem jest Jeff Bezos, amerykański przedsiębiorca, założyciel Amazona, właściciel firmy lotniczej Blue Origin i wydawnictwa Washington Post z kapitałem 193,9 mld dolarów.

6. Leo

Na szóstym miejscu jest Leo. Lwy to miłośnicy luksusu, potrafią zaimponować, ale interesują ich pieniądze jako sposób na osiągnięcie pożądanego standardu życia. Wśród nich są Sergey Brin, współzałożyciel i programista Google (114,2 mld USD), Larry Ellison, dyrektor ds. technologii w Oracle Corporation (130,4 mld USD).

7. Rak, Wodnik i Bliźnięta

Na siódmej pozycji znajdują się jednocześnie trzy znaki: Rak, Wodnik i Bliźnięta. Ostrożne Raki są ciasne i mają tendencję do zwlekania, więc prawdopodobnie nie ryzykują inwestowania w nietypowe projekty na czas, przełamując „wielki jackpot”. Przykładami bogatych Raków są Elon Musk, właściciel Tesli (247,1 mld), Li Ka-shing, przedsiębiorca z Hongkongu, filantrop, jeden z najbardziej wpływowych biznesmenów w Azji (32,4 mld) i najbogatsza kobieta na świecie, Francoise Bettencourt- Myers z majątkiem 88,2 mld. Jest spadkobierczynią imperium piękna L’Oréal.

Pomimo reputacji zmiennego, kapryśnego znaku. Gemini ma szczęście, że potrafi zarabiać i wydawać. Wśród miliarderów bliźniaków jest Jim Walton, amerykański biznesmen i obecny spadkobierca amerykańskiej firmy, która prowadzi największą na świecie sieć hurtową i detaliczną Walmart (69,2 miliarda dolarów).

READ
Jak dbać o skórę: 7 wskazówek dla leniwych

Jeśli chodzi o Wodnika, chociaż te „przewiewne” znaki mają reputację altruistów, wiedzą, jak zaimponować i znaleźć wyjście z trudnych sytuacji finansowych. Milionerzy Wodnika: Carlos Slim Elu – meksykański przedsiębiorca, właściciel największej sieci operatora komórkowego, majątek – 76,1 mld, Tadashi Yanai – właściciel japońskiej sieci Uniqlo (31,2 mld).

8. Strzelec

Ponownie uzupełnia listę Strzelec. Najwyraźniej skłonność do nadmiernego ostentacyjnego elitaryzmu, pychy i nadmiernej skłonności do filozofowania nie pozwalają im łatwo dostać się na szczyt listy ludzi sukcesu finansowego. Jednak nadal mają pewne warunki do dużych zarobków i sukcesu finansowego. Ale jest też zamiłowanie do trwonienia, pięknego życia. Do milionerów Strzelca należy Abigail Johnson, prezes firmy Fidelity Investments o wartości 25,7 miliardów dolarów.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Chcesz śledzić wydarzenia w świecie luksusu? Subskrybuj Robb Report Russia na Instagramie (Sieć społecznościowa jest uznawana za ekstremistyczną i zakazana w Federacji Rosyjskiej), Facebook (Sieć społecznościowa jest uznawana za ekstremistyczną i zakazana w Federacji Rosyjskiej).

To, ile człowiek ma pieniędzy na koncie, w jednym przypadku zależy od ciężkiej pracy, w innym od pochodzenia dżentelmena, w trzecim od szczęścia. I oczywiście nie zapomnij o położeniu gwiazd na niebie.

Od tego, jaki obraz był na niebie w momencie narodzin mężczyzny, zależy jego finansowy sukces w wieku dorosłym. Powiemy ci, którzy faceci ze znaków zodiaku są najbogatsi z dżentelmenów.

5. Znak zodiaku Rak

Rak jest pracowitym człowiekiem, zapewni rodzinie wszystko, co niezbędne, a nawet więcej, w trosce o bliskich, ten kawaler wodny jest gotowy skoczyć nad głowę. Zdjęcie © Freepik / Allexxandar

Rak jest pracowitym człowiekiem, zapewni rodzinie wszystko, co niezbędne, a nawet więcej, w trosce o bliskich, ten kawaler wodny jest gotowy skoczyć nad głowę. Zdjęcie © Freepik / Allexxandar

Ci przedstawiciele żywiołu wody potrzebują pieniędzy, aby dokonać najbardziej pożądanych, ale jednocześnie impulsywnych zakupów. I muszę powiedzieć, że w życiu Raka finanse nigdy nie śpiewają romansów. Jeśli twój mężczyzna jest rakiem, możesz być pewien, że ani ty, ani twoje dzieci, ani nawet twoi rodzice niczego nie będą potrzebować. Taki wybrańca nie jest oczywiście spadkobiercą wielomiliardowych fortun, ale on sam jest w stanie zarobić tyle, że może zarobić wystarczająco na mieszkanie w centrum miasta, a na prywatne szkoły dla spadkobierców i na VIP-a wakacje, a do rezydencji w nadmorskim kurorcie. Czy to ci nie wystarcza? Następnie spójrz na top 3 ranking bogatych mężczyzn według znaków zodiaku.

4. Znak zodiaku Baran

Mężczyźni urodzeni pod znakiem zodiaku Baran kochają duże pieniądze, ponieważ są pewni, że na tym świecie można kupić wszystko: od rzeczy materialnych po emocje innych ludzi i pozycję w społeczeństwie. Zdjęcie © Freepik / Allexxandar

Mężczyźni urodzeni pod znakiem zodiaku Baran kochają duże pieniądze, ponieważ są pewni, że na tym świecie można kupić wszystko: od rzeczy materialnych po emocje innych ludzi i pozycję w społeczeństwie. Zdjęcie © Freepik / Allexxandar

READ
Znaki zodiaku, które bardzo trudno pokochać

Kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Ta prawda, mężczyźni urodzeni pod znakiem zodiaku Baran, rąbali sobie nosy od dzieciństwa. I wyruszyli na przygody, żeby posmakować wielkich pieniędzy. Nawiasem mówiąc, dla większości z tych przedstawicieli żywiołu ognia opłacalność finansowa nie jest celem samym w sobie, więc traktują pieniądze łatwo, a nawet lekkomyślnie. Dla Barana finanse są zawsze środkiem do osiągnięcia tego, czego pragniesz. Są pewni, że za pieniądze można kupić wszystko, nawet innych ludzi, dlatego starają się zarobić jak najwięcej i odnieść w tym sukces.

3. Znak zodiaku Koziorożec

Nosiciele znaku zodiaku Koziorożec czasami wydają się swoim znajomym ukrytymi milionerami, ponieważ prowadzą luksusowy tryb życia, na pierwszy rzut oka otrzymują dokładnie takie same pieniądze jak ich otoczenie. Foto © Freepik / Allexxandar

Nosiciele znaku zodiaku Koziorożec czasami wydają się swoim znajomym ukrytymi milionerami, ponieważ prowadzą luksusowy tryb życia, na pierwszy rzut oka otrzymują dokładnie takie same pieniądze jak ich otoczenie. Foto © Freepik / Allexxandar

Ci przedstawiciele żywiołu ziemi są gotowi do pracy dzień i noc dla ośmiocyfrowych liczb na rachunkach. Nawiasem mówiąc, niektórzy mężczyźni z Koziorożca wydają się swoim przyjaciołom ukrytymi milionerami: wydaje się, że mają to samo, co wszyscy inni, ale mają znacznie więcej niż reszta. Ich sekret jest taki: aby być bogatym, trzeba dużo wydawać, a zarabiać jeszcze więcej. W trosce o miliony zysków Koziorożce gotowe są na zaawansowane szkolenia, wszelkiego rodzaju kursy mistrzowskie oraz szkolenia od trenerów. Tacy panowie jak nikt wierzą w siłę samorozwoju.

2. Znak zodiaku Skorpion

Człowiek Skorpiona łatwo stanie się milionerem, ponieważ nie leży w jego naturze poddawanie się trudnościom. Zdjęcie © Freepik / Allexxandar

Człowiek Skorpiona łatwo stanie się milionerem, ponieważ nie leży w jego naturze poddawanie się trudnościom. Zdjęcie © Freepik / Allexxandar

Inni przedstawiciele żywiołu wody – Skorpiony – lubią liczyć pieniądze zarówno własne, jak i cudze. Co więcej, ci mężczyźni nigdy nie mają problemów z finansami. Pieniądze dla Skorpionów to sposób na wzmocnienie ich pozycji w społeczeństwie, z ich pomocą kontrolują sytuację. Dlatego od dzieciństwa wiedzą: jeśli nie miałeś szczęścia urodzić się w bogatej rodzinie, sam musisz zostać milionerem. W imię dużych pieniędzy Skorpiony są gotowe przejść nad głowami, ponieważ w ich rozumieniu gra jest zawsze warta świeczki.

1. Znak zodiaku Panna

Panowie, choć są najbogatszymi przedstawicielami koła zodiaku, prawie nigdy nikomu nie mówią o milionach w swoich komórkach bankowych - i robią to dobrze. Zdjęcie © Freepik / Allexxandar

Panowie, choć są najbogatszymi przedstawicielami koła zodiaku, prawie nigdy nikomu nie mówią o milionach w swoich komórkach bankowych – i robią to dobrze. Zdjęcie © Freepik / Allexxandar

Ci przedstawiciele żywiołu ziemi, jeśli chodzi o dyskusję o bogactwie, nie lubią mówić o swoim bajecznym bogactwie. Panna panna może pojawić się w oczach znajomych jako asceci, zwłaszcza jeśli dorastali w luksusie. Po prostu nie chcą być traktowani jak woreczki z pieniędzmi. Ale uwierz mi, we wszystkich ocenach najbogatszych znaków zodiaku Panna jest na pierwszym miejscu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: