Top 10 rzeczy, które irytują mężczyzn we współczesnych dziewczynach

Istnieje takie powszechne wyrażenie: mężczyźni i kobiety to dwie połówki jednej całości. Absolutnie się z tym zgadzam. Tylko w tym problem: koncepcja „dwóch połówek” wcale nie oznacza, że ​​​​te połówki są takie same, a ich poglądy na życie są zbieżne. Ich oczywista asymetria we wszystkim prowadzi do ogromnej liczby najróżniejszych konfliktów. Gdzie większość z nich nie ma konkretnego powodu, ale wiąże się jedynie z odrzuceniem samego stylu zachowania i komunikacji między sobą. Co więcej, ten styl zachowania i komunikowania się nie jest cechą indywidualną konkretnych jednostek, ale w zasadzie jest typowy, wspólny dla wszystkich mężczyzn lub kobiet jednocześnie. A kiedy dana para się o coś kłóci, najczęściej ci ludzie nawet nie myślą o tym, że nie są oryginalni, ich bliscy, sąsiedzi i przyjaciele zachowują się dokładnie tak samo. Ogólnie rzecz biorąc, wszyscy mają mniej więcej to samo z tych samych powodów.

Pracując jako psycholog rodzinny i komunikując się na co dzień z małżeństwami, zawsze naprawiam te cechy behawioralne mężczyzn i kobiet, których nie lubią ich partnerzy w związku. Podam teraz konkretne przykłady, które otrzymałem z ankiet 3000 mężczyzn w wieku od 20 do 50 lat. Jednocześnie od razu zrobię rezerwację: niezależnie od wieku, wykształcenia, statusu finansowego i społecznego większość mężczyzn denerwuje u kobiet te same niuanse ich kobiecego zachowania. Może moi drodzy czytelnicy będą tym zainteresowani. Więc:

TOP-10 PODRAŻNIENIA ZACHOWANIA KOBIET DLA MĘŻCZYZN:

  1. kobieta unika seksu kiedy są ku temu wszystkie warunki.
  2. Kobieta doświadcza ciągłego kompleksu niższości wokół siebie. Dlatego wymaga nieustannej uwagi: telefonów, smsów, komplementów, potwierdzeń, że jest kochana i jest najpiękniejsza i najlepsza, zawsze stara się przytulać, przytulać itp. w nieodpowiednim czasie. Na ogół postrzega mężczyznę w postaci lustra z bajki o śpiącej księżniczce, którą królowa nękała pytaniami z serii: „Czy na świecie jestem słodsza, cała rumieniec i bielsza ?!”
  3. Kobieta dużo mówi, trzyma się człowieka z rozmowami na tematy, które zdecydowanie go nie interesują. Bardzo lubi rozmawiać o innych kobietach, domagając się od męża wsparcia w tym, że wszystkie mają jakieś wady.
  4. Kobieta jest niestabilna i nieprzewidywalna. Słowem zawsze jest bardzo kategoryczna, ale jednocześnie w praktyce ma siedem piątków w tygodniu i łatwo rezygnuje ze swoich opinii, jeśli nagle stanie się to dla niej nieopłacalne lub niebezpieczne. Stawia mężczyźnie różne warunki i ultimatum, których potem nie spełnia. Mężczyźni są również szczególnie wściekli, że kobieta nie realizuje tego, co doradza jej mąż/przyjaciel, chociaż wydaje się, że sama prosiła o radę, a nawet się z nim zgadzała. Ale potem, jakby nic się nie stało, relacjonuje, że wszystko zrobiła zupełnie inaczej. Pytanie brzmi: dlaczego więc zapytała o opinię mężczyzny, jeśli nie postępuje zgodnie z jego radą?!
  5. Kobieta przecenia swoją rolę w sukcesie męża. Narzuca swoją opinię, nie mając w niczym miejsca. Doradza człowiekowi w tych dziedzinach, w których nic nie rozumie. Regularnie odwołuje się do takich opinii, które nie są miarodajne dla mężczyzn (bohaterki seriali telewizyjnych, postacie z sieci społecznościowych, eksperci z czasopism kobiecych, dziewczyny, krewni, rodzice itp.). Ona sama nie chce osobistego rozwoju i rozwoju, nie czyta, nie interesuje ją otaczający ją świat. Swoje sądy o świecie buduje wyłącznie na portalach społecznościowych oraz kobiecych talk-showach i serialach.
  6. Kobieta nieustannie przypomina mężczyźnie o pewnych rzeczach, których jeszcze nie zrobił: uważa, że ​​wszystkie jej polecenia muszą być wykonane natychmiast.
  7. Z jakiegoś powodu kobieta jest przekonana, że ​​jej mężczyzna – Wszechmocny, może absolutnie wszystko na świecie, chyba że oczywiście chce. Dlatego zawsze wypycha go poza granicę jego życiowego komfortu, zmusza do „przeskoczenia ponad głowę” i rozwoju.
  8. Kobieta proponuje rozmowę w formie, która sprawia, że ​​jej mężczyzna traci wszelką ochotę na jakąkolwiek dyskusję. Na przykład rozpoczyna rozmowę zdaniem, które przeraża mężczyzn: „Kochanie, musimy dziś omówić coś ważnego!”. Lub: „Kochanie, chcesz mi coś powiedzieć?”.
  9. Kobiety są niezwykle zazdrosne we wszelkich cechach męskiego zachowania widzą oznaki, że inne kobiety są bardziej zainteresowane mężczyzną niż istniejącą dziewczyną i zawsze jest gotowy do zmiany.
  10. Uczucia kobiety zaciemniają jej umysł, jest niestabilna emocjonalnie, może się wściekać lub płakać z powodu wszelkich bzdur. Nie wie, jak powstrzymać się w dyskusji lub konflikcie. Ma tendencję do prowokowania mężczyzny do wzajemnych obelg i napaści. Staraj się za wszelką cenę odnieść zwycięstwo w konflikcie, nawet jeśli to zwycięstwo będzie dla niej gorsze.
READ
5 błędów w makijażu, które popełniają tylko Rosjanki

Oto wyniki ankiety przeprowadzonej wśród mężczyzn. Od razu też zaznaczę, że zdarzały się też skargi na kobiety na lenistwo, niegospodarność, złe maniery, skłonność do flirtu, złe wychowanie dzieci. Ale wszystkie były zauważalnie niższe od podanych.

Co widzimy z wyników ankiety? Do pewnego stopnia obserwujemy mechanistyczną, konsumpcyjną postawę mężczyzn wobec kobiet.

Mężczyzna potrzebuje kobiety przede wszystkim jako funkcji.

W ogóle mieć ją przy sobie. Dawała szczęście seksualne, patrzyła na świat oczami mężczyzny, bezwarunkowo wykonywała męskie polecenia, wspierała męża we wszystkim bez własnego zdania, otwierała usta tylko wtedy, gdy była o coś pytana, nie była zazdrosna, nie przeszkadzała z własnym męskim życiem. Była w pobliżu, grzebiąc w swoich kobiecych sprawach, odpowiadając na pierwsze żądanie, ale tylko wtedy, gdy została wezwana.

Chcę od razu zauważyć, że samo przeprowadzenie takiej ankiety skłoniło wielu mężczyzn do autorefleksji. W rezultacie wielu mężczyzn, po krótkim namyśle, od razu powiedziało, że wiele z tych własnych roszczeń do kobiet w rzeczywistości można zaliczyć jako plus słabszej płci. W szczególności:

– mężczyźni przyznali się do lenistwa i opieszałości w życiu, zauważyli, że wiele osiągnęli właśnie dzięki poganianiu kobiet;

– mężczyźni zauważyli fakt ich skłonności do flirtu i zdrady z innymi kobietami, zgodzili się, że powstrzymuje ich tylko zazdrość swoich żon i dziewczyn;

– mężczyźni zgodzili się, że poświęcają zbyt dużo czasu pracy i przyjaciołom, szczątkowo traktując swoje kobiety i rodziny.

Właściwie wszystko. Mam nadzieję, że informacje z mojej ankiety wśród mężczyzn przydadzą się moim czytelnikom. Jeśli potrzebujesz porady psychologicznej i osobistej konsultacji, zawsze chętnie Ci pomogę.

Świat zmienia się z każdą minutą. Pojawiają się nowe gadżety, spinnery, bitwy rapowe, podcasty, spin-offy. W pośpiechu życia zmieniamy się. Wy, nasze ukochane kobiety, również się zmieniacie. Nasz autor zebrał i opisał, których zmian we współczesnych kobietach nie lubi.

Współczesne kobiety są piękne i niesamowite. Jestem pewien, że tak myśleli ludzie wszystkich pokoleń, ale wy, nasi rówieśnicy, jesteś może o głowę i ramiona ponad resztą. I to nie tylko dlatego, że udaje Ci się chodzić w tak długich i cienkich obcasach, ale także dlatego, że nieustannie zmieniasz się w szalonej prędkości otaczającego Cię świata. A my, mężczyźni, z jednej strony na pewno cieszymy się, że nie jesteście teraz bohaterami Domostroya, ale silni i niezależni, ale z drugiej strony bardzo trudno jest nam zaakceptować wiele zmian.

READ
Nazwany idealnym rozmiarem kobiecej piersi

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się skąd bierze się lęk i kiedy przestaje być normą. Znajdziesz w sobie myśli, które sprawiają, że czujesz się źle na sercu. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Zrozumiesz, jak pokonać niepotrzebny niepokój, zyskać większą pewność siebie i nie polegać na czyjejś opinii.

U kobiet jest mniej kobiecości. I nie chodzi o ubrania, a nie o wizerunek. Jakoś trafiłam do firmy, w której najbardziej kobieca była dziewczyna z krótkimi, zielonymi włosami i kolczykami na twarzy. Przy niej czuliśmy się bardziej jak mężczyźni niż przy kobietach w sukienkach i kolczykach.

Czasami tak bardzo gonisz za seksualnością, że stajesz się bezpłciowy. Nie, uwielbiamy, gdy nie masz wystarczająco dużo ubrań, ale jeśli kobieta nie musi się rozbierać, aby zobaczyć to w całości, to prawdopodobnie to za dużo.

Z sieci społecznościowych dowiadujemy się wszystkiego o Tobie w pół godziny, a to pozbawia nas przyjemnego procesu znajomości i uznania. Nie wrzucaj wszystkiego do internetu niech pozostanie w tobie jakaś tajemnica.

Wiele kobiet zapomniało, jak stworzyć komfort. Nauczyłem się, jak zamienić dom w dom. Do paleniska, do którego chce się wracać. Uwierz mi, naprawdę doceniamy tę, która odchodząc pozostawia uczucie, że twoje wynajęte mieszkanie stało się cieplejsze, a nawet gdzieś zniknęła myśl, że czas znaleźć coś porządniejszego.

Operacja plastyczna. Są dobre, o ile nie rozumiemy, że coś sobie zrobiłeś, ale gdy widzimy usta, które nie pasują do twarzy, trochę się boimy.

Feminizm. Nie do końca rozumiemy, o co chodzi. Za dużo rzeczy zawierasz w tym pojęciu. Uzgodnijcie między sobą główne punkty, które chcecie osiągnąć, i przygotujcie się na nowe obowiązki, które przyniosą te nowe prawa.

Tatuaże. Tak, twoje tatuaże są zazwyczaj piękne i wiele dla ciebie znaczą, ale często nas odstraszają. Co to wystaje spod jej sukienki? Płatki róż? Wnętrzności wilka, z którego wypełza Czerwony Kapturek? Mapa Ałupki?

Przekonanie, że nie możemy wbić gwoździa. A osoba, która przyszła z młotkiem za 500 rubli za godzinę, może uruchomić reaktor jądrowy? No i że ja też nie mogę tego uruchomić, ale od mojej pracy zależą setki ludzi. Ogólnie rzecz biorąc, zdanie „Teraz nie ma już normalnych mężczyzn” z reguły wymawiają kobiety, które trudno nazwać „prawdziwymi kobietami”.

READ
5 nawyków, które mają tylko bogate żony

Nasze małe słabości – portale społecznościowe, gry wideo – postrzegasz jako zło, dziecinne i Bóg wie co jeszcze. Czy to źle, że odpoczywamy w domu, nie szkodząc innym i naszemu zdrowiu?

Zarzuty molestowania seksualnego. Jesteśmy przeciwni nękaniu. Ale z Twojego punktu widzenia nie zawsze rozumiemy, gdzie kończy się flirt, a zaczyna nękanie. Dla większości mężczyzn wystarczy zwykłe „Nie!”. lub „Stop!” Jeśli będziesz wypowiadać te słowa częściej, będzie mniej prawdopodobne, że doświadczysz tego, co nazywasz „nękaniem”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: