Top 10 niesamowitych operacji plastycznych

Od stania się Supermanem po przemianę jak Kim Kardashian — poznaj dziesięć niesamowitych historii ludzi, którzy poszli pod nóż, by upodobnić się do swoich idoli.

Top 10 operacji plastycznych wykonanych, by wyglądać jak ktoś

1 fan Supermana miał 16 lat operacji plastycznej, aby wyglądać jak człowiek ze stali

Czy to ptak? To jest samolot? Nie, to Filipińczyk, który wygląda jak Superman!
Chociaż Clark Kent zwykle używa budki telefonicznej, by przemienić się w Supermana, jak się okazuje, istnieje inny sposób na przemianę w superbohatera z serii komiksów DC… około 19 operacji plastycznych.

Herbert Chavez, krawiec z Filipin, właśnie to zrobił. Wydał ponad 300 tysięcy pesos (około 7 000 $) i 16 lat, aby zamienić się w prawdziwego Clarka Kenta… nie zapomniał o dołku w brodzie i mocno nażelowanych włosach.

Top 10 operacji plastycznych wykonanych, by wyglądać jak ktoś

2. Japoński model wydał ponad 100 XNUMX USD na operację plastyczną, aby wyglądać jak francuska lalka

Kobieta z Japonii przeszła niesamowitą fizyczną przemianę, na którą do tej pory wydała około 10 milionów jenów lub 102 30 dolarów i przeszła XNUMX operacji.

Kobieta, modelka znana jako Vanilla Chamu, powiedziała, że ​​będzie nadal iść pod nóż, dopóki nie osiągnie swojego ostatecznego celu, jakim jest wyglądanie jak francuska lalka.

Zdjęcia Vanilli przed jej pierwszymi zabiegami odzwierciedlają raczej skromny wygląd japońskiej nastolatki, której rysy twarzy są teraz praktycznie nie do poznania w jej obecnym dziwnym i bardziej „zachodnim” wyglądzie.

Top 10 operacji plastycznych wykonanych, by wyglądać jak ktoś

Źródło 3 Brazylijczyk przechodzi operację, aby wyglądać jak pies

W Internecie pojawiły się szokujące doniesienia, że ​​mężczyzna kochający wygląd psów niesamowicie mocno zdecydował się na operację plastyczną, podczas której nadano mu wygląd psa.

Mężczyzna z Brazylii, którego nazwisko pozostaje nieznane, zaoferował lekarzom ogromną, ale nieujawnioną sumę pieniędzy, aby powiązać jego twarz z twarzą prawdziwego psa. Lekarz przeszczepił na twarz mężczyzny takie części twarzy jak uszy, nos, usta i brwi, zabierając je z głowy martwego psa.

Po operacji człowieka zaczęto nazywać pierwszym człowiekiem-psem na świecie.

Uwaga: jak się później okazało, w rzeczywistości zdjęcia nie przedstawiają żywego człowieka z psią twarzą. Fotografie są dziełem brazylijskiego performera Rodrigo Bragi. Braga poprosił lekarza weterynarii o przyszycie pyska, brwi i uszu martwego psa do dokładnej kopii jego twarzy. Podczas zabiegu artysta wykonał kilka zdjęć. Fotografie zostały również poddane obróbce cyfrowej. Schronisko dla zwierząt uśpiło psa, którego części wykorzystano podczas operacji, ponieważ nie udało się znaleźć dla niego domu. Zezwolenie na wykorzystanie zwłok psa wydały lokalne władze.

READ
Oznaki, że twoim przeznaczeniem jest być bogatym

Top 10 operacji plastycznych wykonanych, by wyglądać jak ktoś

4 Mężczyzna wydał ponad 100 XNUMX $ na operację, aby wyglądać jak Ken, przyjaciel Barbie

Justin Jedlica z Nowego Jorku odwiedził w ciągu ostatniej dekady 90 chirurgów plastycznych, od implantów piersiowych po liftingi policzków. 32-letni mężczyzna przyznał, że wydał 100 tysięcy dolarów właśnie po to, aby uzyskać podobieństwo do lalki Kena.
Po raz pierwszy poszedł pod nóż w wieku 18 lat, zaczynając swój niebezpieczny i kosztowny nawyk od operacji nosa.

Top 10 operacji plastycznych wykonanych, by wyglądać jak ktoś

5. Dziewczyny z Odessy stały się najlepszymi przyjaciółkami dzięki wspólnemu pragnieniu zostania żywymi lalkami.

Valeria Lukyanova, lub jak się ją nazywa, Barbie z Odessy znalazła swoją siostrę bliźniaczkę i wyruszają razem na podbój całej Ameryki. Valeria stała się internetową sensacją (a także pobudką) dzięki chirurgicznie ulepszonemu wyglądowi, który zmienił ją w prawdziwą lalkę.

Teraz dołączyła do niej 24-letnia Olga „Dominika” Oleinik, która również swoją figurę i wygląd zawdzięcza nożowi chirurgicznemu.

Dziewczyny z Odessy poznały się w internecie pięć lat temu. Para prowadzi zajęcia z duchowości i pobiera po 50 dolarów za uczestnictwo. Jak wielu uważa, swoim wyglądem przyciągają ludzi na swoje wykłady.

Top 10 operacji plastycznych wykonanych, by wyglądać jak ktoś

6 Julie Chen idzie pod nóż chirurga, żeby wyglądała mniej chińsko

Prowadzący program telewizyjny The Talk często ujawniają swoje sekrety, ale wyznanie Julie Chen może być najbardziej szokujące w historii serialu. 43-letnia Amerykanka pochodzenia chińskiego przyznała, że ​​na początku swojej kariery powiększyła swoje oczy z pomocą chirurga plastycznego. Chen omówiła operację z rodzicami i przy ich wsparciu zwróciła się do chirurga plastycznego.

Według nadawcy, kiedy pracowała jako młoda dziennikarka w Ohio, powiedziano jej, że nigdy nie będzie gospodarzem, ponieważ „jest Chińczykiem”.

Top 10 operacji plastycznych wykonanych, by wyglądać jak ktoś

Źródło 7 Kobieta wydała 30 XNUMX $ na operację plastyczną, aby wyglądać jak Kim Kardashian

Fascynacja Kim Kardashian wyglądem Myli Sinanaj staje się bolesna: ma przejść wiele operacji, które upodobnią ją do Kim.

Mila mówi, że naprawdę ma dość bycia nazywaną grubszą wersją Kim K. i zamierza pójść pod nóż, żeby to naprawić. Wyjaśnia: „Kocham jej ciało i chcę, żeby moje wyglądało tak samo”. Aby osiągnąć ten efekt, chirurg plastyczny Matthew Schulman wykona operacje za 30 XNUMX USD, które obejmują liposukcję, powiększenie ust i piersi.

READ
Jaka jest różnica między kobietami amerykańskimi a kobietami rosyjskimi?

Oczywiście Mila Sinanai umawiała się później z byłym mężem Kim, Krisem Humphriesem, i okłamywała go, że jest w ciąży. A potem nagraj sekstaśmę „Anti-Kim K”.

Top 10 operacji plastycznych wykonanych, by wyglądać jak ktoś

Źródło 8 Chinka chciała poddać się operacji plastycznej, by wyglądać jak Jessica Alba i odzyskać chłopaka

W 2010 roku 21-letnia Chinka zerwała ze swoim chłopakiem. Powodem była dziwna obsesja faceta na punkcie amerykańskiej aktorki Jessiki Alby. Zmusił swoją dziewczynę do noszenia blond peruki i naśladowania makijażu gwiazdy. Po rozstaniu dziewczyna była tak zdenerwowana, że ​​zdecydowała się na operację plastyczną, aby upodobnić się do Jessiki Alby i tym samym zwrócić swojego chłopaka.

Jednak Alba usłyszał o tej historii i powiedział w wywiadzie dla amerykańskiej gazety: „Myślę, że nigdy nie powinieneś się tak zmieniać. Jeśli ktoś cię kocha, będzie cię kochał bez względu na to, jak wyglądasz”.

Dziewczyna z Szanghaju zmieniła zdanie na temat operacji i powiedziała w wywiadzie: „Dziękuję Jessice za opiekę nad mną. Jej słowa odegrały dużą rolę w mojej odmowie operacji.

Top 10 operacji plastycznych wykonanych, by wyglądać jak ktoś

9 Mężczyzna wydał XNUMX $, aby wyglądać jak Ryan Gosling

Jak daleko się posuniesz, by stać się takim jak twój idol? Nicholas Ryan, aspirujący aktor z New Jersey, wydał 5 $, aby wyglądać jak słynny aktor i łamacz serc Ryan Gosling. Po dwugodzinnej operacji, za którą wydał niezłą sumkę, Nicholas myśli, że bardziej przypomina gwiazdę filmu Drive. Mówi: „Chciałem, aby moja szczęka wyglądała na bardziej zarysowaną, jak Ryan Gosling”.

Top 10 operacji plastycznych wykonanych, by wyglądać jak ktoś

10 Babcia zamierza poddać się operacji plastycznej, aby wyglądać na starszą

Wielu z nas po trzydziestce zaczyna martwić się pierwszymi oznakami starzenia: zmarszczkami, siwymi włosami, cellulitem i wiotką skórą. Jednak babcia Anne Bolton ma 30 lat i nie wykazuje jeszcze żadnych oznak starzenia – a bardzo tego chce.

Matka czwórki dzieci mówi, że ciągle słyszy, że ma dopiero 20 lat, a Anna, pracownica supermarketu w Bristolu, mówi, że to rujnuje jej życie. Dlatego rozważa operację, która doda jej kilka dekad do wyglądu.

Anna mówi, że jej młodzieńczy wygląd zrujnował jej małżeństwo i związki z dwoma mężczyznami, ponieważ młodzi mężczyźni ciągle z nią rozmawiają. Uważa również, że zawistni przyjaciele ją opuścili, ponieważ wyglądają na starszych w porównaniu z nią.

READ
3 znaki zodiaku, które sprawiają, że dziewczyny są najgorsze w związkach

Co mają wspólnego Miranda Kerr, Superman i jaszczurka? To oni stali się prototypami najbardziej niezwykłych operacji plastycznych. A to nie jest cała lista!

175_large

Czy kiedykolwiek chciałbyś się zmienić? Prawdopodobnie tak. Przefarbowali włosy, zmienili garderobę, kupili soczewki. Ale są ludzie, którym to nie wystarcza. Zmieniają swój wygląd nie do poznania, próbując upodobnić się do uwielbianej gwiazdy lub ulubionego zwierzaka.

Zaintrygowany? W takim razie zacznijmy naszą listę najbardziej dramatycznych zmian w wyglądzie.

1. Miranda Kerra

Koreańska kobieta Yu Ryum Honga chciała nie tylko wyglądać jak jej idolka, ale także awansować w branży modelek, więc odrzuciła wszelkie wątpliwości i postanowiła zostać Mirandą Kerr za pomocą chirurgii plastycznej.

Nawiasem mówiąc, dziewczyna nie ograniczyła się do chirurgii plastycznej nosa i oczu: nosi również niebieskie soczewki i stale farbuje włosy, aby jeszcze bardziej upodobnić się do obiektu jej podziwu.

2. Diabeł

А Gavina Pasłowa nie chciał błyszczeć na wybiegu, tylko raz zdecydował, że będzie mu wygodnie żyć na obrazie, o którym niektórzy mają koszmary. Decydując się zostać prawdziwym diabłem, zmienił nawet imię na Diablo Delenfer. Wyszło bardzo klimatycznie.

3. Lady Gaga

Cóż, kogo Lady Gaga nie doprowadza do szaleństwa swoimi śmiałymi strojami i wspaniałymi pokazami? Ale po prostu Donna Maria Trego piosenkarka zrobiła tak silne wrażenie, że postanowiła zostać jej sobowtórem. Podobny?

4. Własna córka

Nasza lista jest kontynuowana Żaneta Cunliffktóry postanowił zostać jego córkę, wymazując dzielące ich 22 lata.

Kilka operacji plastycznych (w tym plastyka powiek, piersi, ust, a także plastyka nosa) i wiele zabiegów kosmetycznych spełniło swoje zadanie: wielu jest przekonanych, że widzi przed sobą siostry, a nie matkę i córkę.

5. Superman

Ale dla Herberta Chaveza Standardem piękna stała się postać fikcyjna, a dokładniej Superman. Aby zmienić się w superbohatera, przeszedł plastykę nosa, powiększone kości policzkowe, usta i podbródek oraz wstawił kilka implantów.

6. Kim Kardashian

Brytyjczyk Park Jordana Jamesa uważał się za prawdziwego fana Kima, więc nie szczędził pieniędzy, czasu i zdrowia, aby stać się obiektem jego kultu.

Uzyskany wynik często dezorientuje ludzi, ponieważ podobieństwo jest nadal bardzo odległe. Niemniej młody wizażysta jest zadowolony ze swojego wyglądu i liczby obserwujących na Instagramie, których zdobył po wszystkich manipulacjach.

READ
10 sekretów urody: jak być piękną i zadbaną

7. Jaszczurka

Gwiazdy, ulubione postacie. Nie, za Eryka Sprague takie reinkarnacje wydawały się nieciekawe. Ale Eric nie odmówił przemiany w jaszczurkę.

Zaostrzone zęby, rozdwojony język (przecięcie go na dwie części) i tatuaże uczyniły z niego prawdziwego przedstawiciela gadów. Ostatnim akcentem była pomoc chirurgów plastycznych, którzy wszczepili po pięć teflonowych implantów w każdą brew.

8. Kot

Dennis Avner – to kolejna osoba, która postanowiła zostać zwierzęciem, tylko z klasy ssaków. Niestety, Catman odszedł już z tego świata w 2012 roku, ale wielu nadal uważa, że ​​jego wizerunek nie ma sobie równych w ilości szalonych modyfikacji i plotek wokół niego.

9. Jessica Królik

Trudno znaleźć mężczyznę lub kobietę, którym byłaby obojętna najseksowniejsza kreskówka na świecie. Ale dla Pixie Fox to nie tylko postać, ale przykład do naśladowania.

I nie daj się zwieść, patrząc na biały kolor włosów, spójrz na jej ciało i twarz, a raczej na wyniki operacji plastycznych (usunięcie żeber, liposukcja, powiększanie piersi, plastyka nosa, plastyka brwi, ust i nie tylko!), co zmieniło dziewczynę nie do poznania. Lub wręcz przeciwnie, sprawili, że jest bardzo rozpoznawalny – w zależności od tego, z której strony na to patrzysz!

10. Ken

Poświęciliśmy już cały artykuł chłopakowi Barbie na naszym portalu, ale nie uwzględniaj Justyna na liście „szaleństwa” było po prostu niemożliwe! Rzeczywiście, ze względu na swój marionetkowy wygląd, młody człowiek przeszedł ponad sto operacji plastycznych.

Podobały Ci się zebrane przez nas obrazy? Koniecznie napisz o tym w komentarzach lub opowiedz nam o innych przypadkach szalonych lub radykalnych reinkarnacji!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: