Top 10 najlepszych zagranicznych kochanków

Istnieje wiele różnych krajów, w których mieszkają najpiękniejsze kobiety, ale z jakiegoś powodu niewiele jest podobnych list dotyczących mężczyzn. Ale kobiety muszą również wiedzieć, dokąd się udać, aby dokładnie znaleźć atrakcyjnych męskich przedstawicieli.

Kto by pomyślał…

Dlatego nasi redaktorzy przygotowali dla Ciebie 10 miejsc, w których na pewno znajdziesz się w towarzystwie przystojnego macho. Oto ta sama pierwsza dziesiątka najlepsi zagraniczni kochankowie. Mężczyźni nie mają wstępu!

Lista opiera się na małym badaniu, którego wyniki zidentyfikowały kraje, w których mieszkają najgorętsi mężczyźni. Kto by pomyślał…

gorących kochanków

10 miejsce – Nigeryjczycy
Ci czarni mają przewagę i to jest fizjologia. W tym przypadku mieszkańcy Konga są uważani za rekordzistów: długość ich penisa wynosi 18,03 cm, a to czarni mężczyźni, w szczególności Nigeryjczycy, ustanowili rekord czasu trwania przyjemności miłosnych. A miał 24 minuty.

Jednak w tym samym czasie nie uprawiają dużo seksu. Mniej więcej raz w tygodniu, może mniej.

Warto zauważyć, że Afryka jest szczególnie niekorzystna dla AIDS, ale seks bez zabezpieczenia z nieznanym partnerem, nawet w najbardziej cywilizowanym kraju, jest samobójstwem.

najbardziej temperamentni mężczyźni

9 miejsce – Indianie
Paradoksalnie, kompilatorzy Kama Sutry zajmują przedostatnie miejsce na tej liście. I nic dziwnego, bo praktycznie nie zależy im na romansie, a sam stosunek seksualny trwa 13 minut. Ponadto różnorodność nie jest w ich stylu – większość Hindusów woli oddawać się przyjemnościom miłosnym wyłącznie w sypialni.

jacy mężczyźni są najbardziej temperamentni

8 miejsce – Niemcy
Niemcy to kraina czarów. Jednak cuda ucieleśniały nie tylko cudowną krainę, ale także ludzi. To prawda, ocenianie przez niemieckie niezbyt atrakcyjne kobiety nie jest tego warte. Niemcy są wyżsi, mają lepsze wykształcenie i lepszą pracę. Ale najwspanialszą rzeczą w nich jest ich gorący i seksowny wygląd.

Są skrupulatni i pedantyczni we wszystkim, także w miłości. A przyjemności miłosne traktują raczej jako potrzebę fizjologiczną.

najbardziej temperamentni mężczyźni na świecie

7 miejsce – Francuz
Miejsce narodzin nie tylko najsłynniejszych modelek, ale także mężczyzn. Bardzo o siebie dbają – chodzą na siłownię, dobrze się odżywiają i śledzą najnowsze trendy w modzie. Będziesz zaskoczony ich urokiem i erudycją oraz, oczywiście, ich zdolnością do opieki.

To prawda, sądząc po recenzjach, wszystkie najciekawsze kończą się na etapie zalotów. Francuzi kochają się średnio 120 razy w roku, a ich kochanie trwa około 14 minut, łącznie z pieszczotami i pocałunkami.

READ
3 типа женского характера, который обожают мужчины

najbardziej namiętnych mężczyzn

6 miejsce – Amerykanie
Mieszkańcy Ameryki Północnej mają opinię luźnych i nieskomplikowanych. Łatwo wymieniają się partnerami, używają zabawek erotycznych i tak dalej.

Wielu Amerykanów jest gotowych oddawać się miłosnym przyjemnościom w pracy, w samochodzie, w parku, a nawet w toalecie. Ale robią to tylko raz w tygodniu, a nawet rzadziej.

najbardziej namiętna narodowość mężczyzn

5 miejsce – Latynosi
Cóż, ci książęta tańczą na ulicach tańce zapalające prawie od kołyski. Ponadto naukowcy udowodnili, że mieszkańcy południowych regionów są bardziej temperamentni niż ci, którzy mieszkają na północy. A chodzi o poziom testosteronu – u południowców ta liczba jest znacznie wyższa.

Nikogo więc nie zdziwi, że Latynosi robią to wszędzie tam, gdzie to możliwe, nie wstydząc się pokazać swojego żarliwego usposobienia nawet w komunikacji miejskiej.

najbardziej namiętnych mężczyzn na świecie

4 miejsce – Gruzini
Zapalająca natura tych namiętnych mężczyzn przyciąga kobiety jak magnes. A sami Gruzini uważają, że „miłość, seks i szlachetność” powinny być ważne dla prawdziwego jeźdźca. Cóż, jeśli do tej listy dodasz pasję, a także miłość do kolendry, otrzymasz obraz prawdziwego gruzińskiego macho.

Najgorętsi mężczyźni według znaku zodiaku

3 miejsce – Turcy
Słońce, morze i temperamentni orientalni mężczyźni – to czeka na Ciebie w Turcji. Wysocy, brązowoocy i ciemnowłosi przystojni mężczyźni będą zadowoleni z Twojego towarzystwa i chętnie Cię oprowadzą. W końcu Turcy są bardzo gościnni, zwłaszcza jeśli chodzi o piękną kobietę.

Turcy są prawie doskonali w umiejętności komplementowania kobiet. Ale pomimo swoich wybitnych talentów preferują tradycyjny seks, ignorując wszelkiego rodzaju europejskie „sztuczki”.

namiętni mężczyźni

2 miejsce – Hiszpanie
Namiętna Hiszpania to miejsce narodzin torreadorów i najlepszych piłkarzy na świecie. Mężczyźni tego pięknego kraju słyną z seksualności i miłości do miłości. Są prawdziwymi przedstawicielami tych samych macho. Ci faceci są zawsze zakochani w więcej niż jednej kobiecie tylko dlatego, że mają romantyczny i energiczny charakter.

Według samych Hiszpanów są gotowi zajmować się tym biznesem „25 godzin dziennie”. Ale statystyki trochę ugruntowują tych macho – w rzeczywistości są przywiązani do przyjemności miłosnych 129 razy w roku.

namiętny mężczyzna w łóżku

1 miejsce – Włosi
W ten sposób osiągnęliśmy numer 1 tej oceny. Włochy to kraj, w którym żyją pogodni, zawsze stylowi i dzielni mężczyźni, hojni w komplementy, emocje, pocałunki i grę wstępną. Dość łatwo, często nawet bezceremonialnie nawiązują kontakt. A jeśli cię polubił, będzie stale próbował cię dotykać: kładąc rękę na talii, głaszcząc plecy, policzku .

READ
Znaki zodiaku i najbardziej odpowiednie dla nich rośliny doniczkowe

Aby zdobyć damę serca, Włosi wykorzystują wszystkie swoje umiejętności: gesty, radość, umiejętność dawania oszałamiających komplementów. Tak, a w seksie pokażą najwyższe “akrobacje”. Dla narcystycznych Włochów wszystko powinno być „idealne”. Może dlatego 48% Włoszek ma orgazm?

namiętny wygląd mężczyzny

Ostrzegam, że sporządzony tutaj przegląd geograficzny został stworzony z myślą o statystykach. I statystyka – choć jest to nauka ścisła, to jest dobra dla finansistów i marketerów. Dla ludzi wszystko jest indywidualne. Pamiętaj o tym, zanim wyruszysz do zamorskich krajów w poszukiwaniu przygód.

Co sądzisz o tej ocenie? Podziel się tym ciekawym badaniem ze znajomymi, a na pewno będziesz miał o czym rozmawiać.

Przeprowadziliśmy małe badanie, na podstawie którego zidentyfikowaliśmy 10 krajów lub kontynentów, w których mieszkają najgorętsi mężczyźni.

Żarliwy temperament i seksualny wygląd zagranicznych piękności po prostu doprowadza naszych rodaków do szaleństwa. Przypisują obcokrajowcom wręcz nadprzyrodzone zdolności. Ale czy takie stereotypy pokrywają się z rzeczywistością? Zacznijmy od zamknięcia TOP kochanków. Więc spotkajcie się!

10. Czarni mężczyźni, zwłaszcza Nigeryjczycy

Nigeryjczycy

Wiele kobiet myśli o czarnych mężczyznach z niepokojem. I jest ku temu powód. Cóż, po pierwsze naprawdę mają przewagę – to fizjologia. W tym przypadku mieszkańcy Demokratycznej Republiki Konga są uważani za rekordzistów: długość ich penisa wynosi 18,03 cm, a po drugie, to czarni mężczyźni ustanowili rekord czasu trwania przyjemności miłosnych. Przypomnijmy, że został ustawiony przez Nigeryjczyków i trwał 24 minuty. Ale takie „wyścigi” nie są często organizowane przez czarnych mężczyzn. Tylko połowa mieszkańców tego kontynentu uprawia seks raz w tygodniu, reszta jest z tego zadowolona znacznie rzadziej. A poza tym niewielu z nich dba o bezpieczeństwo podczas seksu.

9. Hindusi i Japończycy

Indianie

Paradoksalnie, ale kompilatorzy „Kama Sutry” zajmują przedostatnie miejsce w tym rankingu. Indianie nie dbają o romanse. A sam stosunek seksualny trwa 13 minut. Co więcej, większość Hindusów woli oddawać się miłosnym przyjemnościom w sypialni – różnorodność nie jest w ich stylu. Nawiasem mówiąc, to drugie miejsce od końca rankingu z Indianami dzielą Japończycy. W wyniku badań socjologicznych okazało się, że samuraje pamiętają seks tylko 2 razy w roku. I rzadko dają przyjemność swoim partnerom – tylko 48% Japonek wie, czym jest orgazm.

READ
Aniołki Victoria s Secret nie istnieją: straszne wyznania retuszera

8. Niemcy

Niemiecki

Są skrupulatni i pedantyczni we wszystkim, także w miłości. A przyjemności miłosne traktują raczej jako potrzebę fizjologiczną. Może dlatego Niemcy uprawiają seks 104 razy w roku.

7. Francuski

Francuzi

Tak, ci mężczyźni wiedzą, jak się opiekować. Ale sądząc po recenzjach rosyjskich piękności, wszystkie najciekawsze kończą się na etapie zalotów. W seksie są konserwatystami. Francuzi kochają się oczywiście często – średnio 120 razy w roku. Tak, a ich miłosne radości trwają około 14 minut, łącznie z pieszczotami i pocałunkami.

6. Amerykanie i Brytyjczycy

Amerykanin

Lokalni mieszkańcy tych regionów mają reputację luźnych i niepewnych siebie. Z łatwością podejmują wszelkie „eksperymenty” – wymieniają partnerów, używają zabawek erotycznych itp. Wielu Amerykanów i Brytyjczyków jest gotowych oddać się miłosnym przyjemnościom w pracy, w samochodzie, w parku, a nawet w toalecie. Być może z powodu tego przesytu eksperymentami połowa miejscowych uprawia seks tylko raz w tygodniu.

5. Latynosi

Hiszpanie

Te gorące macho uprawiają seks wszędzie, gdzie to możliwe. Nie wahają się pokazać swojego gorącego usposobienia nawet w transporcie publicznym. A ci faceci nie potrzebują ekscytujących „gadżetów”. Mimo to, ponieważ od dzieciństwa tańczą tańce zapalające. Kolejnym bonusem w „skarbonce” Latynosów jest ich położenie geograficzne. Udowodniono naukowo, że mieszkańcy południowych regionów są bardziej temperamentni niż ci, którzy mieszkają na północy. A chodzi o poziom testosteronu – u południowców ta liczba jest znacznie wyższa.

4. Gruzini

Gruzini

Zapalająca natura tych namiętnych mężczyzn przyciąga kobiety jak magnes. Podoba się to czy nie, ale południowcy – krew się gotuje. A sami Gruzini uważają, że „miłość, seks i szlachetność” powinny być ważne dla prawdziwego jeźdźca. Cóż, jeśli do tej listy dodasz pasję, a także miłość do kolendry, otrzymasz obraz prawdziwego gruzińskiego macho. W rzeczywistości Gruzini bardzo kochają kobiety. Ponadto najbardziej atrakcyjni wśród jeźdźców są właściciele pięknych kobiecych kształtów. I mają się czym pochwalić – mając na służbie 16-centymetrowy „pistolet” są w stanie udowodnić swój zapał i pasję.

3. Turcy

Turek

Te macho z łatwością podbijają dziewczęce serca. Mimo wszystko tryska z nich żarliwy naturalny temperament. Według statystyk każdy Turek miał 14 partnerów – prawdziwych mistrzów. A Turcy są prawie idealni w umiejętności komplementowania kobiet. Ale mimo wybitnych talentów są prymitywni w „technice”. Wolą tradycyjny seks, ignorując wszelkiego rodzaju europejskie „sztuczki”.

READ
8 symptomów świadczących o przeładowaniu organizmu toksynami

2. Hiszpanie

Hiszpanie

Ci namiętni mężczyźni zasłużenie zajmują drugie miejsce wśród najlepszych kochanków. Są romantyczni, brutalni, temperamentni i zapalczywi. Hiszpanie są tak namiętni i bezpośredni, że z łatwością mogą gapić się na dziewczynę, którą lubią, nawet jeśli jej chłopak jest obok niej. Według samych macho są gotowi na seks „25 godzin dziennie”. Ale statystyki są nieco ugruntowane dla Hiszpanów.)) W rzeczywistości są oni przywiązani do przyjemności miłosnych 129 razy w roku.

1. Włosi

Włosi

Południowa krew tych facetów wrze i wrze. Jako kochankowie są niestrudzeni. Aby osiągnąć swój cel – zdobyć damę serca, wykorzystują wszystkie swoje umiejętności: gesty, radość, umiejętność dawania oszałamiających komplementów itp. Tak, a w seksie pokażą najwyższe “akrobacje”. Dla narcystycznych Włochów wszystko powinno być „idealne”. Czy to nie dlatego 48% Włoszek ma orgazmy?

Ale pamiętaj tylko, że ta ocena jest oparta na statystykach. A statystyka, choć jest nauką ścisłą, jest dobra dla finansistów i marketerów. Dla ludzi wszystko jest indywidualne. Pamiętaj o tym, zanim wyruszysz za granicę w poszukiwaniu przygody.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: