To właśnie wskazują te 2 wgłębienia w dolnej części pleców: funkcja, z której można być dumnym!

Znak piękna: 10 faktów na temat dołków w dolnej części pleców

Chociaż wszyscy jesteśmy zasadniczo tacy sami, istnieją pewne cechy, które nie występują u wszystkich ludzi.

Na przykład zrośnięte płatki uszu, dodatkowy palec lub dołeczki w dolnej części pleców.

Niektóre z nich są nawet obiektami fetyszyzmu, jak np. dołeczki w dolnej części pleców.

Warto wspomnieć, że taka cecha jest genetyczna i jeśli natura nie obdarzyła Cię tymi dołeczkami, nie będziesz w stanie ich sobie wyczarować.

Chociaż dołeczki w dolnej części pleców nie pełnią żadnej funkcji, wiele osób marzy o tym, by uzyskać taką radość.

Niezależnie od tego, czy je masz, czy nie, będziesz zainteresowany poznaniem kilku interesujących faktów na temat tej wyjątkowej funkcji.

1. Znak piękna

iam-2.jpg

Dołeczki od zawsze dodawały uroku swoim właścicielom, a dołeczki w dolnej części pleców uważane są za jedną z najbardziej pożądanych cech. Są uważane za znak piękna i zostały nazwane na cześć starożytnej greckiej bogini piękna – dołeczki Wenus.

2. Częściej występują u kobiet

iam-1.jpg

Chociaż zostały nazwane na cześć bogini piękna, dołeczki Wenus nie są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni również stają się właścicielami dołków w dolnej części pleców, ale w porównaniu z kobietami ich liczba jest znacznie mniejsza.

3. To cecha genetyczna

iam-7.jpg

Jeśli masz dołeczki w dolnej części pleców, najprawdopodobniej są one przekazywane przez stronę matki.

4. Znajdują się w płaszczyźnie osiowej korpusu

iam-4.jpg

Zasadniczo oznacza to, że dołeczki znajdują się dokładnie w środku naszego ciała.

5. Dołeczki w dolnej części pleców mają medyczną nazwę.

iam-5.jpg

Naukowa nazwa dołków Wenus to „boczne zagłębienia lędźwiowe”. Tworzą się tuż nad stawami krzyżowo-biodrowymi i są tworzone przez krótkie więzadło rozciągające się między skórą a kręgosłupem.

6. To nie jest wada

iam-6.jpg

Chociaż nie występują u wszystkich, nie jest to wcale wskaźnik jakiejś wady lub wady. Osoby z dołeczkami w dolnej części pleców nie mają problemów z kręgosłupem ani innych zaburzeń.

7. Satysfakcja seksualna

iam-3.jpg

Kobiety z dołeczkami w dolnej części pleców są bardziej zadowolone w łóżku i łatwiej osiągają orgazm niż te, które zostały pozbawione natury. Chodzi o specjalne ułożenie kości i więzadeł miednicy oraz lepsze ukrwienie.

8. Dobre zdrowie

iam-8.jpg

Naukowcy odkryli związek między procentem tkanki tłuszczowej a dobrym zdrowiem u osób z dołeczkami w dolnej części pleców. Dla mężczyzn (w wieku od 20 do 40 lat) normalny procent tkanki tłuszczowej wynosi 8-19%, a dla kobiet 21-31%.

READ
Top 8 najgorszych prezentów na 23 lutego według mężczyzn

To właśnie przy tym procencie tłuszczu wgłębienia będą wystawać. Dlatego jeśli nadal nie masz dołków Wenus, być może powinieneś schudnąć.

9. Dobra cyrkulacja

iam-9.jpg

Uważa się, że jeśli dana osoba ma dołeczki w dolnej części pleców, jest naturalnie obdarzona lepszym krążeniem krwi.

10. Można je zrobić

iam-10.jpg

Rozmiar, kształt i wygląd dołków w dolnej części pleców zależy od wielu rzeczy, w tym od wagi i kondycji.

Jeśli masz łagodne dołeczki w dolnej części pleców, możesz narysować ich kontur. Pomoże Ci to w ćwiczeniach bioder i pośladków, które angażują mięśnie dolnej części pleców i tułowia, takie jak mostek na pośladki i superman na plecach.

Dołeczki w dolnej części pleców, co oznaczają te znaki Wenus?

Często zazdrościmy tym, którzy mają dołeczki, ale czy wiesz, że nie tylko to powoduje zazdrość? Czy słyszałeś kiedyś o dołeczkach w dolnej części pleców? Tak, jeśli masz te symetryczne wcięcia na ciele, masz szczęście, przyjacielu.

Od dawna wierzono, że piękno jest w oku patrzącego. Ale coraz więcej dowodów naukowych pokazuje, że piękno może być naukowe.

Niektóre cechy są powszechnie uważane za pożądane. Podczas gdy inne cechy są określane jako „mniej atrakcyjne”. Na przykład, posiadanie dużych oczu i symetrycznej twarzy prawie zawsze może dać piękny wygląd.

Być może widziałeś dołeczki na twarzy, ale czy wiesz, że są też na plecach. Szczególnie dla tych kobiet, które mają tam dołeczki. Ponieważ są również nazywane „dołeczkami Wenus”.

Dla niektórych jest to oczywiste, dla innych nie tak bardzo. Możesz być zaskoczony, wiedząc, że te dołeczki są również uważane za jedną z pomyślnych cech ciała.

Być może widziałeś dołeczki na twarzy, ale czy wiesz, że są też dołeczki na plecach. Zwłaszcza dla tych kobiet, które mają tam dołeczki. Ponieważ są one również tzw

Co oznaczają dołeczki na plecach?

Pozwólcie, że opowiem wam o korzyściach płynących z tych boskich otworów… Nazwa Dołeczek Wenus pochodzi od Wenus, rzymskiej bogini piękna. Dołeczki kojarzą się z Wenus, ponieważ często kojarzą się również z pięknem u kobiet.

Dołeczki Wenus (lub dołeczki krzyżowo-biodrowe) to dwie urocze symetryczne fałdy w dolnej części pleców. Po obu stronach kręgów lędźwiowych.

Wnęki mają również nazwę po łacinie fossae lumbales laterales lub boczne wgłębienia lędźwiowe. Tworzą je krótkie więzadła, które rozciągają się między kością biodrową a skórą. Mogą również wyglądać jak dół sakralny, który znajduje się poniżej.

READ
Czy jesteś na Viberze? Te 7 sztuczek jest dla Ciebie!

Tymczasem dół krzyżowy ma tylko jedno zagłębienie. Chociaż dołeczki Wenus i dołeczki sakralne są niegroźne, ich obecność czasami wiąże się z pewnymi problemami zdrowotnymi.

Te dołeczki mają 2 mocne strony. Po pierwsze są eleganckie i bardzo atrakcyjne. Ponieważ utożsamiane są z kobiecą urodą i siłą. Po drugie, wynika to z faktu, że dołeczki Wenus przyczyniają się do dobrego ukrwienia narządów rozrodczych. A dzięki strategicznemu położeniu wokół miednicy orgazm staje się łatwy.

Te dołeczki mają 2 mocne strony. Po pierwsze są eleganckie i bardzo atrakcyjne. Ponieważ utożsamiane są z kobiecą urodą i siłą.

Po drugie, wynika to z faktu, że dołeczki Wenus przyczyniają się do dobrego ukrwienia narządów rozrodczych. A dzięki ich strategicznemu umiejscowieniu w okolicy miednicy orgazm staje się łatwy.

Badania pokazują, że takim kobietom łatwiej osiągnąć orgazm. Powodem jest to, że te kobiety mają nieco inny kształt kręgosłupa i miednicy.

Jednak teorie takie jak „wyższa wydajność krążenia” lub „łatwiejszy orgazm” przez samo pojawienie się dołków Wenus na ciele nie zostały ostatecznie udowodnione naukowo.

Tak więc w tej chwili jego sprawdzona funkcjonalność jest bardziej estetyczna niż biologiczna.

U mężczyzn nazywane są dołeczkami Apolla. Nie są tak powszechne i występują tylko u 3–8% populacji.

Czy każdy ma dołeczki na plecach?

Ale nie każdy ma te znaki, więc jeśli je masz, uważa się, że masz szczęście. Te cechy są cechą genetyczną i jest to kolejny powód, dla którego nie wszyscy je mają.

Chociaż często kojarzone z kobiecym pięknem (dołeczki Wenus), dołeczki nie ograniczają się do kobiet. U mężczyzn również występują, ale jest ich mniej niż u kobiet.

W 2010 roku wiele kobiet nawet je przekłuło, co stało się popularne.

W 2010 roku wiele kobiet nawet je przekłuło, co stało się popularne.

U mężczyzn nazywane są dołeczkami Apolla. Nie są tak powszechne i występują tylko u 3–8% populacji.

Jak odzyskać dołeczki

Teraz zła wiadomość: nie możesz uzyskać tych dołków za pomocą ćwiczeń! Znajdują się tam, gdzie dwie kości łączą miednicę. I obserwuje się je u osób z predyspozycją genetyczną. Lub wiązki o odpowiednim rozmiarze.

Więc nie jest to coś, do czego możesz „wypracować sobie drogę”, w przeciwieństwie do mięśni brzucha. Również dlatego, że znajdują się tam, gdzie nie ma mięśni!

Dlatego jeśli od urodzenia nie masz dołków na plecach, nie będziesz w stanie osiągnąć ich wyglądu. Ale jeśli już je masz, możesz sprawić, że dołeczki na plecach będą bardziej widoczne poprzez dietę i utratę wagi.

Właściwa dieta może pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej w dolnej części pleców. I spraw, aby dołeczki na plecach były bardziej widoczne.

READ
Jakie cechy są unikalne dla każdego znaku zodiaku

W znieczuleniu miejscowym wykonuje się 5 mm nacięcie w celu usunięcia tłuszczu metodą liposukcji. Po tym kroku skóra jest przywiązywana do głębokich tkanek szwem, aby utworzyć wgłębienie.

Zabieg V-Spot: był najgorętszym trendem na ciało kilka lat temu. Wraz z rozwojem chirurgii plastycznej „przegrani” mogą również uzyskać te wgłębienia w dolnej części pleców.

W znieczuleniu miejscowym wykonuje się 5 mm nacięcie w celu usunięcia tłuszczu metodą liposukcji. Po tym kroku skóra jest przywiązywana do głębokich tkanek szwem, aby utworzyć wgłębienie.

Wszystko to w cenie 3000-4000 dolarów.

Oto, co możesz chcieć wiedzieć o dołkach. Jeśli masz dołeczki na plecach, uważasz, że masz szczęście. Pochwal się nimi i daj wszystkim znać, że jesteś mistrzem w łóżku! Są nieszkodliwe, a ich obecność sprawi, że będziesz kojarzyć się z pięknem!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: