To właśnie sprawia, że ​​kobieta jest naprawdę pożądana i namiętna

Każda dziewczyna, która jest gotowa na spotkanie z bratnią duszą, chce wiedzieć, jak stać się pożądaną. Jaki jest sekret kobiet, które odnoszą sukcesy z mężczyznami? Nie zawsze jest to twarz i postać odpowiadająca współczesnym kanonom piękna. Najczęściej pożądaną kobietą jest ta, która ma w sobie pewną iskrę. Mężczyźni, jak ćmy, lecą na niego.

Przedstawiciele silnej połowy mówią o pożądanej kobiecie, o tym, że ma błysk w oczach, że jest ciekawą rozmówczynią, z którą nie tak łatwo wygrać. Możesz znaleźć tysiące wskazówek, ale główną zasadą jest to, aby na początek zainteresować się sobą. Przeczytaj więcej o tym, jak stać się pożądanym, przeczytaj nasz materiał.

Cechy pożądanej kobiety

Mądre kobiety wiedzą, jak stać się pożądaną i ta atrakcyjność jest ich bronią. Nigdy się nie narzucają, bo mają zaufanie do swojego uroku. Takie kobiety nie boją się nawiązać związku. Nie trzymają się facetów i nie trzymają się ich jak słomek. Cenione są za swoją indywidualność i szacunek do samych siebie.

Cechy pożądanej kobiety

Dziewczyny, dla których pozycja społeczna faceta jest na pierwszym miejscu w związku, cenią tylko pieniężny składnik portfela. Nie znają naturalnych umiejętności komunikacyjnych i budowania ważnych społecznie relacji. W społeczeństwie zachowują się niezwykle zrelaksowani i swoim zachowaniem zdradzają swoje priorytety. Nie budują relacji w sekcie. Wręcz przeciwnie, wiele dziewcząt dopuszcza zbyt dużą obecność partnera w swoim życiu. Skomplikowane przeplatanie się dwóch żyć nie pozwala kobiecie kojarzyć się ze znaczącą i niezależną osobowością. Inteligentne panie chronią swoją niezależność. To właśnie zachowanie czyni je atrakcyjnymi i bardziej pożądanymi.

Mądra kobieta zawsze wybierze pozycję oczekiwania. Wie, jak stać się pożądaną i kochaną przez mężczyznę. Stanie się obserwatorem z zewnątrz i będzie czekać na pierwsze kroki mężczyzny. Dopóki partner nie zacznie okazywać kobiecie swoich uczuć, nie zrobi ona kroku w jego kierunku. Potrafi podpowiedzieć, włączyć swój urok, zwabić, ale nigdy nie jest pierwszą osobą, która zaproponuje spotkanie lub zadzwoni.

Atrakcyjne i pożądane kobiety nie spieszą się z uzyskaniem nowego statusu. Z tego powodu rzadziej odczuwają presję ze strony mężczyzny. W momencie gotowości na pasję, upragnione kobiety mogą urządzić dla wybranej przez siebie urzekające show. Musi zrozumieć, że mężczyzna mówi poważnie. To właśnie wtedy kobieta nie dręczyła się odpowiedzią i szybko zgodziła się na długotrwały związek.

Kiedy dziewczyna jest czymś pasjonująca, staje się bardziej pożądana. Może to być ulubiona praca, hobby, ciekawa rzecz, w którą mocno wierzy. Jej oczy się rozjaśniają, jej uśmiech jaśnieje częściej. Taka dama promienieje szczęściem. Jeśli kobieta ma pasję, dąży do odniesienia sukcesu w swoim ulubionym biznesie, rozwija się, dużo studiuje, marzy o tym, by stać się lepszą. Dla niej ważna staje się jakość wykonywanych czynności. Kwitnie, bo rozwija się zawodowo. Pragnienie bycia kochaną i pożądaną kobietą nigdy nie sprawi, że odłoży na jutro to, co można zrobić dzisiaj. Ciekawe i ważne zajęcie przynosi radość i przyjemność. Nie zrezygnuje z niego. Wręcz przeciwnie, kobieta bardzo kompetentnie przydziela czas.

Cechy tkwiące w pożądanej kobiecie

Jak stać się najbardziej pożądanym dla mężczyzny? Istnieją dwa składniki szczęścia kobiet: pewność siebie i atrakcyjność. Na atrakcyjność Pań składa się nie tylko wygląd zewnętrzny, rysy twarzy, objętość ust i kształt sylwetki. Rozwija się dzięki zestawowi cech osobistych, charakteru i temperamentu.

 • Tylko pewna siebie kobieta może zdobyć serca.
READ
5 najbardziej tajemniczych osób, które nigdy nie ujawniły swoich sekretów

Przede wszystkim wiele kobiet chce nabrać pewności siebie. Rozumieją, że po osiągnięciu tej jakości staną się nie do odparcia w oczach innych. Życie pewnie, robienie rzeczy i zdolność poczucia samowystarczalności to najważniejsze cechy. Takie kobiety, jak nikt inny, wiedzą, że to nie stylowe ubrania i kosmetyczne zmiany wielkości części ciała czynią je pożądanymi i atrakcyjnymi, ale zwykła wiara w siebie, swoje mocne strony, swój urok.

Pożądane kobiety nie mają problemu z przyciąganiem płci przeciwnej, ponieważ są zmysłowe i słodkie. Są w stanie zorganizować namiętne spotkanie z banalnego wieczoru i ujarzmić swojego mężczyznę w łóżku. Takie kobiety inaczej się uśmiechają, patrz. Mężczyźni rozumieją, że są potrzebni. A kiedy partner czuje, że ktoś go potrzebuje, przenosi góry dla takiej kobiety. Jak stać się najbardziej pożądanym dla męża? Kobiety, które potrafią przekonać, zmotywować, naładować swoją energią, dodają swojemu mężczyźnie więcej siły do ​​realizacji jego celów. Tym samym stają się dla nich najbardziej pożądane.

Atrakcyjna kobieta nie będzie się zachowywać niegodnie i nieprzyzwoicie. Ma wszystko pod kontrolą. Nie rozpala się i nie marnuje energii na mało obiecujące okoliczności zewnętrzne. A tym bardziej nie denerwuje go złośliwe próby wywierania wpływu z zewnątrz.

Cechy tkwiące w pożądanej kobiecie

Pożądane i atrakcyjne kobiety są mniej wściekłe, wiedzą jak radzić sobie z gniewem i agresją. Wiedzą, jak stworzyć wokół siebie pozytywny nastrój, patrzą bardziej optymistycznie na wszystko, co dzieje się wokół nich i nigdy nie ograniczają się do negatywnych emocji. Dzięki takim umiejętnościom nie obciążają partnera. Czuje się zrelaksowany przy takiej kobiecie i czuje się dobrze. Jak zostać pożądaną dziewczyną? Przedstawiciele słabszej płci o tak ostrym sposobie myślenia spędzają wystarczająco dużo czasu poza przestrzenią swojego partnera. Regularnie spotykają się z przyjaciółmi, uprawiają sport dla odreagowania stresu, biegają rano. Robią to, aby znudzić swojego mężczyznę.

Stwórz wymarzone życie dzięki sprawdzonym praktykom Marii Samariny

Dziewczyna

ютубtelegram

Przygotowaliśmy dla Ciebie dokumenty, które pomogą przekształcić wszystkie dziedziny życia: relacje, finanse, karierę, zdrowie, cel.

To nasze sprawdzone metody, dzięki którym 98% naszych uczniów zauważa pozytywne zmiany.

Zwykle te dokumenty są dostępne tylko dla naszych studentów, przez jakiś czas będziemy je dystrybuować za darmo, ale już wkrótce usuniemy je z otwartego dostępu. Pobierz i używaj już dziś:

Instrukcja krok po kroku „Jak dokonać przełomu finansowego”

5 kroków do przyciągnięcia pieniędzy do życia w 2 tygodnie

Jak budować zdrowe relacje przewodnik

5 błędów, które zabijają miłość

Instrukcje dotyczące znajdowania miejsca docelowego

16 pytań, które pomogą Ci znaleźć Twoją firmę

Lista kontrolna „Jak spełnić życzenie w 30 dni”

7 lekcji na osiągnięcie wymarzonego życia

Mądre kobiety nie marnują się na plotki i puste rozmowy. Tym razem żałują. Dlatego wśród nich nie ma intrygantów i plotek. Każda kobieta wie: jeśli ktoś z łatwością rozmawia o innej osobie pod jego nieobecność, to prędzej czy później może to również wpłynąć na nią.

Atrakcyjne panie wiedzą, że niepotrzebne plotki, plotki i rozmowy tworzą zaniedbania, problemy, kłótnie, czasami powodują negatywny stosunek do takich osób. Jest to bardzo nieprzyjemne, jeśli chodzi o rodzinę i przyjaciół. Jeśli dziewczyna tego nie rozumie i nadal bierze udział w takich rozmowach, trudno nazwać ją dorosłą. Po prostu jeszcze nie dojrzała.

 • Nie bój się komunikować swoich potrzeb.
READ
3 rzeczy, których mąż potrzebuje od żony

Jak zostać pożądaną kobietą dla męża? Pożądane kobiety nie ukrywają swoich problemów i łatwo wyrażają swoje potrzeby i pragnienia. Nie będą ukrywać marzeń przed mężem.

Cechy tkwiące w pożądanej kobiecie

Kiedy mówisz głośno o tym, co najskrytsze, podnosisz próg ludzkiego zaufania. Zaczyna doceniać taką kobietę za szczerość i stara się spełnić każde jej pragnienie.

Słodki uśmiech, czarujący śmiech i poczucie humoru to najbardziej znany i najłatwiejszy sposób, aby stać się pożądanym.

W razie trudności taka kobieta zawsze potrafi rozładować sytuację, żartować na czas, wdychać zabawę i z łatwością dostarczać innym wiele pozytywów.

3 główne zasady idealnego związku

Cechy tkwiące w pożądanej kobiecie

Nikt nie będzie przebywał obok kobiety, jeśli nie będzie jej mógł ufać.

5 sekretów, aby stać się pożądanym

1. Kochaj mężczyzn.

Szczera miłość pomoże stać się pożądaną. Dla mężczyzn ważne są prawdziwe uczucia, a nie symulowane. Na pewno odpowiedzą na nie, jeśli okażesz troskę o swoich partnerów. Trudno jest być zadowolonym z seksu, jeśli widzisz w swoim przyjacielu na przykład konkurenta w biznesie lub wroga w związku.

Jak stać się wyjątkową i pożądaną przez mężczyznę? Psychologia społeczna od dawna znalazła odpowiedź na odwieczne pytanie: jesteśmy mili i sympatyczni dla tych ludzi, którzy odwzajemniają się. Jak kształtuje się stosunek kobiet do mężczyzn? W 90% przypadków składa się z wizerunku ojca, ojczyma, starszego brata. Obserwując zachowanie mamy czy babci, starszej siostry, przejmujemy pewne wzorce: zachowania, postawy, różne koncepcje, a czasem nieświadomie je kopiujemy.

5 sekretów, aby stać się pożądanym

2. Dużo się ruszaj.

Bez porannych ćwiczeń, joggingu czy innej aktywności trudno w pogodnym nastroju i dobrym nastroju rozpocząć nowy dzień. Ale teraz nie chodzi o sport, ale o flirt. Zauważono, że gdy dziewczyna zaczyna flirtować, wprawia w ruch niektóre części swojego ciała. Dotykanie dłoni, kołysanie biodrami, mruganie – to wszystko fascynuje mężczyzn. Specjalne „wypadki” powodują, że chłopaki drżą. Kobiety tworzą nastrój. I tylko ty rozumiesz, jak stać się najbardziej ukochanym i pożądanym.

Afirmacje kobiet – pozbądź się negatywnego myślenia

W skarbonce uwodzicielskich ruchów znajdują się sprawdzone sposoby na uwodzenie mężczyzn: skrzyżuj nogi, podnieś pukiel włosów dłonią i wyprostuj go delikatnymi, płynnymi ruchami palców, przebiegnij po szklance lub innym drobiazgu. Dodaj do tego miły miodowy głos, uśmiech i świetny nastrój. Twój mężczyzna nie będzie się opierał. Celowe wykonywanie takich czynności nie zadziała, będą wyglądać niezgrabnie i niezręcznie.

Czy są jakieś inne sztuczki, jak zostać najbardziej pożądaną kobietą? Nie będziesz w stanie przyciągnąć uwagi faceta, bez względu na to, jak mocno przekręcisz bransoletkę na nadgarstku i mrugniesz w jego kierunku. Jeśli kobietą kieruje nie szczere pragnienie posiadania takiego mężczyzny, ale praktyczne, a czasem kupieckie zainteresowania, liczba ta nie zadziała. Są dziewczyny, które marzą o podkreśleniu swojej seksualności. Dlatego psycholodzy zalecają, aby nie nosić bielizny, nosić ubrania bez niej. W tym czasie u kobiet dochodzi do metamorfoz zachowania: ich wzrok staje się bardziej ospały, ich głos brzmi seksowniej, zmienia się ich chód.

3. Bądź niekonsekwentny.

Niekonsekwencja kobiet dezorientuje mężczyzn. Dwie minuty temu flirtowała z nim, a teraz jest obojętna i pogrążona we własnym świecie. Mężczyznom trudno to rozgryźć. Dzięki takim technikom twój odpowiednik będzie w ciągłym pragnieniu i stanie polowania. André Maurois powiedział, że takie taktyki sprzyjają wzrostowi pożądania i miłości. Morua jest jednym z uznanych ekspertów w dziedzinie psychologii miłości, a jego opinii można zaufać.

READ
Jak uśpić dziecko: szkoła macierzyństwa i dzieciństwa „Szczęśliwa mama”

5 sekretów, aby stać się pożądanym

Stosowanie tego sekretu jest bardzo proste – dziś wyraz pełnego uczucia, jutro lekki chłód. Najważniejsze, aby nie zamieniać takich działań w manipulacje. Wkrótce się zorientujesz i stracisz zainteresowanie – to w najlepszym razie.

4. Graj z pochyleniem głowy.

Facet nieświadomie wybierze z tłumu kobietę nie z dumnie uniesioną głową i nosem skierowanym ku niebu, ale taką, którą będziemy mijać z lekkim przechyleniem głowy. Z natury ważne jest, aby mężczyzna czuł się liderem, myśliwym. Musi stale dominować. A kobieta z przechyloną głową jest już a priori dla niego w niższej pozycji. W związku z tym doświadcza wyższości.

Wybór materiałów
co pomoże
zapisać i pomnożyć
Dochód
w kompleks
długość życia

Wybór materiałów
co pomoże
zapisać i pomnożyć
Dochód
w kompleks
długość życia

Najskuteczniejsze praktyki od Marii Samariny, dzięki którym już ponad 100 000 osób zwiększyło dochody i spełniło materialne pragnienia

Pobierz instrukcje i filmy, gdy dostęp do materiałów jest otwarty. W każdej chwili można go zablokować!

Założyciel największej internetowej szkoły świadomości „Potok”

7 powodów, dla których nie możesz przebić się przez pułap finansowy

Powiemy Ci, jakie nawyki niszczą Twoje zasoby

ikona pdf

Praktyka wideo na temat przyciągania pieniędzy do swojego życia

Skuteczna medytacja zwiększająca dochody finansowe

Symulator do znajdowania prawdziwego celu, który daje przepływ pieniędzy

Ujawnienie maksymalnego potencjału finansowego

ikona pdf

Ćwiczenia aktywizujące w celu poszerzenia umiejętności

Pomoże Ci szybko osiągnąć Twoje cele

Pobierz materiały za darmo

Już pobrano 1 439

5. Miej swój krąg społeczny.

Kiedy kobieta jest niezależna, przyciąga wzrok mężczyzn. Namiętne i entuzjastyczne natury nie są samotne i smutne. Mają wiele zainteresowań, spotkań, znajomości, nie nudzą się w swojej monotonii. Nie mają czasu na siedzenie, bo zawsze jest jakiś ważny zawód. Mężczyznom podoba się to, że kobieta, która ma własne grono przyjaciół, nigdy nie będzie nachalna i nie będzie zawracać sobie głowy. Więc poczuje się bardziej wolny.

5 sekretów, aby stać się pożądanym

Stwórz ekscytację. Musisz uruchomić wokół siebie strumień ludzi. Pamiętacie odcinek z filmu „Przeminęło z wiatrem” z główną bohaterką Scarlett O’Hara? Tłum mężczyzn przyciąga innych członków silniejszej płci. W tym czasie kobieta ma możliwość wyboru. Chęć rywalizacji o „trofeum” nasila się wśród potencjalnych pretendentów do twojego serca.

  Jeśli jesteś:
 • czujesz się wyczerpany emocjonalnie pod koniec tygodnia (lub nawet dnia);
 • odczuwasz ciągłe uczucie chronicznego niezadowolenia, zmęczenia i depresji;
 • nie jesteś z niczego zadowolony.
  Zaledwie 1 godzina cotygodniowego restartu pozwoli Ci:
 • stać się stabilnym emocjonalnie
 • zyskaj zastrzyk energii
 • ustanowić wymianę energii ze światem.

Zaproszenie do ponownego uruchomienia w sobotę ważne tylko do 19 listopada 10:00

Wpisz e-mail, na który zostanie wysłane zaproszenie:

Błędy kobiety na drodze do stania się pożądaną

Wyeliminuj złe nawyki i dostosuj niektóre cechy charakteru. W takim przypadku możesz liczyć na pełne podziwu spojrzenia, miłość i wsparcie partnera.

 • Krytyka. Jeśli jesteś przyzwyczajony do rozwiązywania problemów poprzez kłótnie lub podnoszenie głosu, ciągłe uwagi, używanie zwrotów o negatywnej konotacji, nie staniesz się w tej chwili bardziej pożądany. Mężczyźni ochładzają się w stosunku do kobiet, które nieustannie krytykują ich działania, zwłaszcza jeśli nie ma w jego kierunku ani grama podziwu.
 • Skandale i napady złości. Spójrz na siebie w lustrze podczas kolejnej kłótni lub napadu złości. Twój wygląd jest daleki od seksowności. Kiedy krzyczysz, podnosisz głos lub obrażasz swojego mężczyznę, on rozumie, że to brak szacunku. Poniżasz go jako osobę. Mało kto jest w stanie to wytrzymać przez długi czas.
 • Stała kontrola. Ważne jest, aby zarówno kobieta, jak i partner zrozumieli, że ma swój własny czas, przestrzeń, w której przebywa bez ciebie. Zaufaj swojemu mężczyźnie, pozwól mu zajmować się osobistymi sprawami, miej własne hobby, nie opieraj się spotkaniom z przyjaciółmi. Osoba nie powinna czuć się jak własność. Ważne jest, aby mężczyzna zrozumiał, że jego wolność obok ciebie nie zostanie naruszona.
 • Pogarda. Gdy tylko mężczyzna zda sobie sprawę, że nie jest szanowany, a ponadto otwarcie to demonstrują, opuści taki związek..
 • Nieporządek. Twoja atrakcyjność ucierpi, jeśli nie poświęcisz wystarczająco dużo czasu swojemu wyglądowi. Mężczyzna zawsze odczuwa chęć bycia dumnym ze swojej partnerki. Powinna być uczesana, z pięknymi paznokciami, w eleganckich prasowanych ubraniach, z lekką nutą makijażu i pysznie pachnie. Niechlujstwo i stęchłość odstraszą człowieka, stopniowo odejdzie. Staraj się zawsze być piękna dla ukochanej osoby. Wtedy z pewnością staniesz się dla niego najbardziej pożądany.
READ
15 fryzur typu bob jak Selena Gomez: poczuj się jak gwiazda

Pamiętaj, jak z zapartym tchem bohaterka filmu „Dziewczyny” marzyła: „Oszołamiają, upadają i układają się w stosy…”. Nie potrzebujesz stacków, ale nie powinieneś rezygnować z jedynego. Stań się pożądany i atrakcyjny. Niech na twojej drodze spotkają się najbardziej godni przedstawiciele płci przeciwnej. Daj się uwielbić, niech niosą na rękach swoją ukochaną i obsypują ją kwiatami. Niech tak będzie!”.

Sekrety kobiecej seksualności. Jak stać się pożądanym dla mężczyzny?

Każda młoda kobieta chce być seksowna i przyciągać mężczyzn samą swoją obecnością. Wielu dziewczynom wydaje się, że jeśli dzięki surowej diecie uzyskają pożądany kształt sylwetki, założą minispódniczkę i seksowną bieliznę, ufarbują włosy na blond, a tytuł „sexbomb” zostanie im zapewniony. Jednak według samych mężczyzn takie kobiety nie wywołują żadnych emocji. Mężczyzn pociąga wszystko, co jest ukryte przed wzrokiem. Seksowna kobieta powinna być przede wszystkim tajemnicza. Mężczyźni odczuwają seksualność, temperament i emocje kobiet poprzez jej zachowanie, głos, wygląd i mimikę.

Koronkowa bielizna, duże piersi i wulgarne zachowanie nie mają nic wspólnego z prawdziwą seksualnością. Mężczyźni oceniają kobietę po jej wyglądzie tylko wtedy, gdy chcą ją mieć tylko na jedną noc. Ale aby stać się pożądaną kobietą dla mężczyzny na całe życie, musisz poznać kilka sekretów. Tutaj są:

1. kochaj siebie takczym jesteś. Wiele dziewczyn nie ma pewności co do atrakcyjności swojego ciała, zawsze dążą do osiągnięcia referencyjnych rozmiarów 90-60-90. Wszyscy mężczyźni są naiwni, jak dzieci, jak im powiedziano i uwierzyli. Dlatego pociągają ich kobiety, które promieniują poczuciem własnej seksualności. Ważne jest, aby sama kobieta była świadoma siebie jako seksownej i pożądanej dla mężczyzn. Jeśli ma to w środku, mężczyzna bardzo szybko odczuje takie nastawienie. Kilogramy, kolor włosów, objętość klatki piersiowej i talii nie mają z tym nic wspólnego. Chyba że są przyczyną kompleksu kobiety. To zwątpienie i poczucie niższości nie dają kobiecie możliwości poczucia seksualności.

seksualność kobiety

W celu zostania pożądany, musisz nauczyć się podziwiać swoje ciało, nie jako ciało bliskie wzorowi, ale jako dar, który może dać ci miłość i życie. Aby zadowolić swoje ciało, a byłoby to przyjemne dla Ciebie, każdego dnia poświęć trochę czasu na zadbanie o siebie i swoje ciało. Rozpieszczaj swoje ciało delikatnymi peelingami, balsamami, kroplą szykownych perfum, pachnącymi szamponami i wszelkiego rodzaju innymi odurzająco pachnącymi zabiegami. Kochanie swojego ciała pomaga ćwiczyć przed lustrem. Wybierz godzinę i rozbierz się przed lustrem, zaznacz miejsca, które lubisz. Oglądaj swoje ciało w lustrze i podziwiaj je, aż będziesz pewien jego atrakcyjności, nawet jeśli zajmie Ci to ponad miesiąc.

READ
7 cech, które czynią kobietę magnesem dla mężczyzn

2. Kontroluj swój uśmiech, głos, spojrzenie, gesty. Za najseksowniejsze zachowanie kobiety uważane są przez mężczyzn atrakcyjny uśmiech, wygląd, miękki głos i pieszczoty. Uśmiech jest bardzo ważny dla uwodzenia. Roześmiana dziewczyna już w połowie podbija mężczyznę. Wygląd seksownej kobiety jest zachęcający i głęboki, wystarczająco odważny, ale nie arogancki. W zachowaniu seksownej kobiety powinno być coś tak odważnego, ale bynajmniej nie wulgarnego. Bardzo ważny jest dotyk, którego kobieta używa z maksymalną korzyścią.

Można dotykać do ręki mężczyzny podczas rozmowy, jakby chciał bardziej podkreślić swój pomysł. Przypadkowy dotyk ma miejsce, gdy kobieta niejako od niechcenia dotyka uda mężczyzny. Bardzo ważne jest również, jakim głosem i jak mówisz. Głos powinien być miękki i lekki. Aby uwieść mężczyznę, psychologowie radzą rozmawiać z nim powoli, wymawiając słowa miarowo. Nie powinieneś gadać i „zasypiać” podczas rozmowy, jeśli chcesz wyglądać seksownie.

seksualność kobiety

w rozmowa usiądź bliżej mężczyzny, pokazując w ten sposób swoje zainteresowanie. Gesty preeningowe wzbudzają u mężczyzn zainteresowanie seksualne. Wyjmowanie lusterka i malowanie ust przy stole oczywiście nie jest przyzwoite, nie może dodać kobiecie seksualności. Ale podnoszenie włosów, bawienie się łańcuchem, szklanką lub widelcem, które trzymasz w dłoniach, są uważane za zachowania seksualne.

3. Bądź kobieca. Seksualność kobiety sugeruje raczej kobiecość niż piękno. W końcu jest wiele takich kobiet, które nie mają zewnętrznej urody, a mężczyźni uważają je za niezwykle seksowne. Cały sekret jej seksualności tkwi w jej tajemnicy, ma ten zapał, którego wielu pięknościom brakuje. Jest otwarta, a jednocześnie ma w sobie tajemnicę, którą chcę zdradzić. Emanuje z niej potężny ładunek energetyczny, jest zmysłowa i nie obnosi się ze swoimi uczuciami. Nie próbuj przejmować inicjatywy, bo stracisz swoją kobiecość. Łagodne zachowanie przyciąga mężczyzn bardziej niż szczere oświadczenie o jego pragnieniu.

4. Zwróć większą uwagę na mężczyznę. Jak dowodzą psycholodzy, osoby, które same wykazują ciekawość swoich partnerów, wydają mu się bardziej interesujące i atrakcyjne. Wszyscy mężczyźni potrzebują wsparcia dla własnej seksualności, lubią słuchać szczerych pochlebstw. Dlatego w łóżku powiedz mu, jak dobrze i męsko wygląda. Pamiętaj też, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek. Tę ludową mądrość potwierdzili naukowcy, którzy w trakcie eksperymentu na studentach medycyny dokonali niesamowitego odkrycia. Okazuje się, że bułeczki cynamonowe podniecają mężczyzn bardziej niż zapach perfum czy kwiatów. Dlatego kobieta, która chce być seksowna, musi umieć dobrze gotować.

Filmy męskie seksualność

– Polecamy odwiedzić nasz dział z ciekawymi materiałami o podobnej tematyce „Psychologia relacji”

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: