Te rzeczy to wampiry, a amulety są w każdym domu.

Na przestrzeni lat nasze mieszkania zapełniają się najróżniejszymi przedmiotami i przedmiotami – od tych niezbędnych, używanych w życiu codziennym, po dekorację wnętrz pomieszczeń. W minionych stuleciach człowiek zawsze wiedział, które rzeczy są „dobre”, a które „złe”, wiedział, z jakiego materiału należy je wykonać.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, dlaczego mózg nas oszukuje. Pozbądź się postaw, które rujnują twoje życie. Zrozumiesz, jak zwiększyć poczucie własnej wartości, rozpoznać depresję i radzić sobie z lękiem.

Dziś bioenergia stopniowo przywraca tę w dużej mierze utraconą wiedzę.

Oto kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym Twoje życie będzie bezpieczniejsze, lepsze i radośniejsze.

Rzeczy, które wywołują kłopoty

 1. Figurki gołębi, wron, srok, ptaków błotnych, orłów, bocianów przynieść pecha.
 2. Figurka słonia z podniesioną trąbą (trąbienie) – przynosi szczęście domowi i pomaga pokonać nieżyczliwych, a słonia tułów w dół (spanie) – wnosi do domu przygnębienie, melancholię, depresję, częste ciężkie myśli, stresy.
 3. Rzeźba psa lub lwa siedzącego na tylnych łapach iz otwartymi ustami, przynosi nieszczęście, gdyż przyciąga złe duchy, jednocześnie pozbawiając człowieka intuicji.
 4. Prezenty, które Ci się nie podobały przyniosą nieszczęście, jeśli się ich nie pozbędziesz, ponieważ przedstawiono im niemiłe uczucia lub oszczerstwo.
 5. Obrazy, grafiki przedstawiające coś niewygodnego dla oka naruszają spokój ducha, zakłócają duchową doskonałość, osłabiają pamięć.
 6. Dowolny obraz ryby czyni cię podatnym na obrażenia i złe oko, a także przyciąga złodziei do domu.
 7. muszle, które wiele osób lubi przywozić jako pamiątki z południa, niestety, również przynoszą nieszczęście, gdyż prowadzą do pogorszenia pracy naczyń krwionośnych i serca.
 8. Zwierzęce rogi mogą spowodować utratę bliskiej osoby lub rozłąkę z niąspowodować chorobę i uraz psychiczny.
 9. Gipsowe figurki i figurki są złe, ponieważ które uniemożliwiają skoncentrowanie się na najważniejszym, odwracają uwagę od pilnych spraw, osłabiają wolę i wprowadzają człowieka w świat iluzji.
 10. Naczynia z frytkami i pęknięciami tracą integralność energetyczną a zatem narusza energię żywności, zmniejszając jej wartość energetyczną lub czyniąc ją całkowicie ujemną. Jedzenie lub picie z takich potraw ma tylko zaszkodzić sobie.
 11. Noże pozostawione na stole na noc gromadzą negatywną energię i przyciągają wszelkie złe duchy, które czerpiąc energię z tego noża, długo pozostają w domu, zakłócając sen, spokój i komfort domowników. Ponadto nóż ten staje się niebezpieczny, ponieważ łatwiej im zadawać sobie nagłe i nieoczekiwane cięcia. Noże ze złamanymi lub wyszczerbionymi ostrzami mają takie same właściwości. Nie należy ich próbować porządkować, ale należy je potajemnie zakopać w ziemi.
 12. Stare zużyte kapcie lub inne odrapane buty musisz go wyrzucić, a nie wkładać do szafek i szafek na buty, ponieważ przyciągają one do właściciela obrażenia, złe oko i oszczerstwa.
 13. Małe solniczki, z których często wylewa się sól, a poza tym cały czas gromadzi się po bokach – również niepożądana rzecz w domu. Mają tendencję do prowokowania kłótni, intryg, kłótni, a nawet walczą ze skandalami, przyciągają złe plotki.
 14. Chińskie lampiony – bynajmniej nie najlepszy element wystroju wnętrza, bo wywołują nagłe, nieuzasadnione lęki i tęsknoty.
 15. Miotła w domuzawsze symbolizuje pieniądze, ale są pewne niuanse. Używanie starej, zużytej miotły to sprowadzanie ruiny lub długiego braku pieniędzy. Trzymanie w domu starej miotły oznacza ponoszenie strat przez chorobę. Zamiatanie podłogi wieczorem, zgodnie ze znakiem, oznacza wymiatanie pieniędzy z domu – nie będzie dobrobytu. Dlatego od niepamiętnych czasów zamiatano podłogi w pierwszej połowie dnia.
 16. Żywe rośliny, których łodygi wspinają się po ścianach (z wyjątkiem winogron), mają nieruchomość, aby przyciągnąć właścicieli domu różne choroby.
READ
5 nawyków, które mają wszystkie pożądane kobiety

Rzeczy, które są dobre

 1. Artykuły gospodarstwa domowego z malarstwem ludowym (Zhostovo, Palekh, Khokhloma, Gzhel itp.) mają pozytywny wpływ na układ nerwowy, rozweselą. Wyjaśnia to fakt, że każdy rysunek na nich jest magicznym symbolem lub znakiem, który pochodzi z głębin wieków, służącym jako talizman zdrowia, talizman mądrości, intuicji i dobrego samopoczucia (czyli pomaga znaleźć ich).
 2. Matrioszka z parzystą liczbą cyfr to talizman na pieniądze, dobrobyt, pomaga uniknąć bankructwa, a także zachowuje istniejące bogactwo i zdrowie. Z nieparzystą liczbą figurek – chroni przed złym nieproszonym gościem, złym okiem, chorobą i kłótniami rodzinnymi.
 3. Poduszki haftowane w ciepłych kolorach są talizmanem miłości małżeńskiej, zimne tony – rozwijają dar przeczuwania niepowodzenia, haft z kwiatami – chroni przed rozłąką z ukochaną osobą, haftowany ornament – chroni przed nagłym niebezpieczeństwem, haft z ludźmi, pejzażami, budynkami – pomaga utrzymać sukces w różne przedsięwzięcia biznesowe.
 4. ubrana skóra futrzana, zgodnie z wieloletnim przekonaniem promuje udany handel, wzrost kapitału, a także chroni to, co zostało wcześniej nabyte.
 5. Figowiec tworzy wokół siebie pozytywną aurę, pomaga się skoncentrować, wyciszyć po stresie, zgasić nerwowość, normalizuje energię w domu. Aby przywrócić zdrowie fizyczne i psychiczne, usiądź wieczorem przez pół godziny w pobliżu figowca, trzymając liść między dłońmi i zamykając oczy, mentalnie opowiedz mu o swoich niepowodzeniach, a on pomoże pozbyć się negatywnych myśli i emocji.
 6. Figurka misia, umieszczona w widocznym miejscu, chroni dom przed złymi duchami i złymi zaklęciami, jest talizmanem rodzinnego ogniska domowego, a także utrzymuje bogactwo pieniężne w domu. Powinien znajdować się na przemian w pokoju, a następnie w kuchni.
 7. Kłosy pszenicy, żyta, owsa, umieszczone w wazonie (mogą być nawet sztuczne), zawsze przyczyniają się tylko do dobrego samopoczucia, bogactwa, zdrowia, komfortu i spokoju w domu. Doskonale neutralizują prądy o ujemnej energii. Dlatego w okresie od 25 grudnia do 6 stycznia zaleca się ciągłe trzymanie na stole wazonu z ciastkami, bułeczkami, krakersami, chlebem, ponieważ zapewni to w dzisiejszych czasach opłacalne umowy pieniężne, otrzyma dużą ilość pieniędzy i wiadomość o spadku lub testamencie jest możliwa.
 8. Silny amulet przeciwko złemu oku i uszkodzeniom toikona z imieniem siedmiostrzelca. Umieszczona naprzeciwko drzwi wejściowych nie tylko ochroni Cię przed złym okiem i gośćmi o złych intencjach, ale także uniemożliwi im nawet zbliżenie się do Twoich drzwi. Wraz z jej pojawieniem się w domu jest mniej skandali i konfliktów, oszczerstw i gniewu, które mogą powstać z powodu drobnych rzeczy.
READ
8 wskazówek, jak zorganizować przestrzeń w kuchni

Masz te rzeczy w domu? Czekamy na Wasze komentarze!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: