Te gwiazdy często otwierają ręce

Philip Kirkorov.

Philip Kirkorov, który smagał swojego asystenta bukietem kwiatów za rzekome ingerowanie w fanów piosenkarza, wciąż jest na szczycie wiadomości. Ale Kirkorov nie jest jedynym celebrytą, który uważa fizyczne oddziaływanie za najbardziej zrozumiały argument w dyskusji. Aif.ru przypomniał nie mniej odrażające przypadki, gdy gwiazdy zostały skazane za napaść.

Aktor Michaił Efremow.

„Ljapis Trubetskoj”

Jesienią 2021 roku po Internecie obiegło wideo: białoruski i ukraiński piosenkarz, poeta i autor tekstów, lider punkrockowego zespołu Brutto, jeden z założycieli i lider białoruskiego zespołu punkrockowego Lyapis Trubetskoy, Czczony Artysta Ukrainy Sergey Mikhalok uderzył w publiczność na koncercie w Połtawie podczas trasy koncertowej po Ukrainie z projektem Lyapis-98. Incydent miał miejsce, gdy jeden z widzów wszedł na scenę, chcąc śpiewać razem ze swoim idolem na gitarze. Mikhalok poprosił mężczyznę, aby pokazał mu bilet na koncert. Mężczyzna nie miał biletu. Następnie, jak mówią naoczni świadkowie, Siergiej złapał go za ubranie i uderzył głową w nos. Część publiczności była oburzona takim zachowaniem artysty i zaczęła spychać wojownika ze sceny. W odpowiedzi Mikhalok próbował atakować niezadowolonych widzów. Po ustaniu bójki koncert trwał dalej.

Alexander Serov

Artysta Ludowy Federacji Rosyjskiej Aleksander Serow zaobserwowano w znęcaniu się nad kobietami. Pierwszy Czelabińsk dziennikarka Larisa Sladkova stwierdził, że Sierow ją uderzył, a następnie podarował jej futro na znak pojednania. Kolejny skandal wybuchł po oświadczeniu 29-latka modelki Daria Druzyak. Uczestnik programu „Dom-2” narzekał, że słynny w latach 1980. i 1990. piosenkarz podniósł na nią rękę. Serov, według Friends, zaoferował dziewczynie awans w showbiznesie i zamieszkanie w jednym ze swoich mieszkań. Daria mieszkała z Sierowem przez 3 tygodnie, a potem, według niej, wykonawca hitu „Madonna”, podniósł rękę na nią, a nawet zaczął ją nękać. Dziewczyna zdołała przed nim uciec. Po tym nastąpiły brzydkie publiczne starcia, podczas których Drużak twierdził, że pijany Sierow mimo wszystko dopuścił się wobec niej przemocy. Przyjaciele opowiedzieli o tym wszystkim w programie „Andrey Malakhov. Relacja na żywo”. Kiedy przygotowywano drugi numer tego programu, Daria trafiła do szpitala z podejrzeniem poronienia. W “Na żywo” dostarczyli też dowodu intymnej relacji między Sierowem i Przyjaciółmi – rozmowa telefoniczna, podczas której omawiają intymne szczegóły. Przed ujawnieniem tego telefonicznego flirtu Sierow zaprzeczył, że miał intymny związek z dziewczyną. W efekcie na żywo rozpoczęła się bójka uczestników programu. Kolega Druzyak zadał Sierowowi cios, gdy piosenkarz z kolei omal nie wdał się w bójkę z matką Druzyaka.

READ
15 sławnych mężczyzn, którzy za bardzo dali się ponieść chirurgii plastycznej! Wyniki są szokujące!

Piosenkarz Aleksander Serow.

Will Smith

Nie obyło się bez kontrowersji także podczas 94. ceremonii rozdania Oscarów. Słynny aktor Уchory kowal wszedł na scenę i spoliczkował gospodarza nagrody. Powodem był żart, który odpuścił komik Chris Rock o prawie łysej głowie żony Smitha. Moderator stwierdził, że Jada teraz wygląda jak bohaterka obrazu „Żołnierz Jane”. „Nie wypowiadaj imienia mojej żony swoimi brudnymi ustami” – wrzasnął Smith do Rocka. Incydent zaszokował wszystkich na sali. Denzel Washington powiedział: „Nikt się tego nie spodziewał. Myślę, że nie mógł kontrolować swoich emocji”.

Później okazało się, że ultrakrótka fryzura Jady Pinkett Smith nie jest hołdem dla mody, ale konsekwencją choroby autoimmunologicznej – łysienia, przez co kobieta szybko wyłysieje.

Buzz Aldrin

Kilka lat temu uczestnik pierwszego w historii lotu kosmicznego z lądowaniem na Księżycu, słynny astronauta Buzz Aldrin, który w tym czasie miał 72 lata, uderzył dziennikarza w szczękę. Dziennikarz pozwolił sobie zwątpić w realność lotów na Księżyc. Prezenter telewizyjny, będący zwolennikiem teorii spiskowych, zażądał, aby Buzz przysiągł na Biblię, że naprawdę wylądował na Księżycu, nazywając pilota tchórzem i kłamcą. A potem emerytowany pułkownik sił powietrznych USA Aldrin, zamiast przeklinać, po prostu pchnął dziennikarza w szczękę.

Nikita Dzhigurda

Zasługi wojskowe: Brutalny wygląd 51-letniego aktora przyniósł mu sławę awanturnika. Tymczasem nie ma tak wielu prawdziwych walk z udziałem gwiazdy. W styczniu tego roku na planie serialu „Na żywo” aktor wdał się w bójkę z szefem
Stowarzyszenie Ekspertów Prawosławnych Kirill Frolov. W studiu odbyła się gorąca debata na temat pornografii. Frolov powiedział, mówią, że aktorki są nagie przed kamerami, Dzhigurda z oburzeniem rzucił swojemu przeciwnikowi: „Może bardziej lubisz chłopców? Może coś jest z tobą nie tak? Frołow odpowiedział: „Poszedłem. ”, po czym aktor złapał go za piersi. A w kwietniu w sieci pojawiło się wideo, w którym Dzhigurda bije młodego mężczyznę na korytarzu służby migracyjnej, który próbował ominąć kolejkę, a nawet nazwał aktora „chubakiem”.

Bez protokołu: „Jestem bardzo spokojną osobą i nie biję ludzi” – powiedział Nikita StarHit. – Kręcenie w serwisie migracyjnym było umowne, innymi słowy, jest to ogłoszenie o charakterze publicznym. A bójka w talk show wydarzyła się spontanicznie. Pan
Frolov zaczął obrażać modelki i aktorki, a nawet wysłał mi publicznie trzy listy! Położyłem mu więc moralne kołyski i wyciągnąłem go z pracowni za kark, jak zasranego kociaka. Widzowie i redaktorzy talk show, z którymi rozmawiali śledczy, potwierdzili, że nie uderzyłem go w szczękę. Nawiasem mówiąc, w przyszłości nie wykluczam tych samych wpływów wobec tych, którzy przekroczą granicę dozwolonego!”

READ
Myli karty: odciski i ogromna torba Jessica Simpson próbowała ukryć te dodatkowe kilogramy

2. miejsce. ALEKSIE PANIN

Zasługa wojskowa: 34-letni aktor jest przez wielu uważany za głównego awanturnika kina narodowego. W 2009 roku rozpoczął walkę w stołecznym kasynie,
w 2010 roku na premierze filmu „Dom słońca” wdał się w bójkę z muzykiem Stasiem Naminem,
a na planie noworocznej edycji ukraińskiego show „Gwiazda + Gwiazda” zaatakował reżysera pięściami! Ostatni skandal z udziałem Aleksieja stał się znany latem 2011 roku. W Internecie pojawił się film, w którym w przydrożnej kawiarni Penkino w obwodzie włodzimierskim aktor rzuca pojemnikiem z plastikowymi widelcami w sprzedawczynię, która nie chciała obsłużyć gwiazdy poza kolejnością, a następnie
uderzył kobietę w twarz. Pod gorącą rękę trafił także fan, który
podszedł do Panina po autograf.

Bez protokołu: aktor odmówił dyskusji o „zasługach wojskowych”: „Nie jestem zainteresowany!” A matka aktorki Tatiana Panina mówiła StarHitowi:
„Moja Lesha jest porywcza, ale szybko się oddala . Czasami kłócimy się, Lesha jest za drzwiami,
ale wiem, że odejdzie i na pewno powie: „Mamo, przepraszam”.

3 miejsce. JURIJ ANTONOW

Zasługi wojskowe: W zeszłym tygodniu kontynuację miała historia, która miała miejsce w listopadzie 2011 roku na stacji benzynowej w Widnoje pod Moskwą. Przypomnijmy, że do bójki miało dojść, ponieważ motocykl motocyklisty blokował przejazd autem 67-letniego muzyka. Podczas bójki Antonow został uderzony w twarz, po czym motocyklista zbiegł, trafił na listę poszukiwanych. A teraz go znaleźli, a raczej pojawił się! Alexander Ishutin przeprosił Antonowa za pośrednictwem mediów, a także opowiedział wersję tego, co się stało: był zmuszony stanąć w obronie swojej dziewczyny Leny, która została znieważona przez piosenkarza, a podczas walki, według motocyklisty, Antonow najpierw miał kijem w dłoniach, a następnie traumatycznym pistoletem. Ale motocyklista twierdzi, że nie
ma, ale Elena napisała oświadczenie na policję. Nawiasem mówiąc, to nie pierwsza walka w życiu muzyka. W styczniu 2010 r. Niedaleko wioski Barvikha Antonow pokłócił się z funkcjonariuszem policji drogowej.

Bez protokołu: „Na początek ten motocyklista musi przyjść na policję – wciąż znajduje się na liście poszukiwanych” – powiedział StarHit prawnik Antonowa Siergiej Zhorin. – A w stosunku do dziewczyny będziemy domagać się ukarania za fałszywe doniesienie. dlatego
nie było broni, nikt nie słyszał strzałów. A oświadczenie tego człowieka, że ​​żałuje tego incydentu, nie jest przeprosinami, ale kpiną”.

READ
12 modelek, które błyszczą na wybiegu pomimo swoich wad

4 miejsce. VALERIA GUY GERMANIKA

Zasługi wojskowe: 28-letnia Lera ma na swoim koncie dwie głośne bójki. W 2010 roku na festiwalu teatru i kina „Tekstura” w Permie, gdzie reżyserka przyjechała zaprezentować serial „Szkoła”, Germanika wdała się w bójkę z dziennikarzem. A w lutym 2011 roku Leroux został nawet zabrany na policję za bójkę ze striptizerką w nocnym klubie motocyklowym Sexton.

Bez protokołu: Lera nie uważa się za winną w obu przypadkach. „Co to za klub motocyklowy, w którym nie można nawet rozebrać striptizerki?! Waleria była oburzona. – Moja przyjaciółka Ksyusha Zarutskaya rozbłysła na parkiecie, zaczęła ściągać ubranie z jednej z tancerek, prawdopodobnie jej się to nie podobało, a potem zaczęła się bójka. Oczywiście stanąłem w obronie Ksyushy. A dziennikarka z Permu, według reżysera, zaczęła jako pierwsza – wysłała ją i Ksyushę, i to właśnie dostała. Ogólnie rzecz biorąc, Lera jest prawdziwą przyjaciółką, ma też podwyższone poczucie sprawiedliwości.

5 miejsce. WENTESŁAW WENGRZANOWSKI

Zasługi wojskowe: 31-letni uczestnik „House-2” przez trzy i pół roku udziału w programie nie pokonał nikogo na antenie – Vlada Kadoni, Nikolai Dolzhansky. Nawet jego żona Katia Tokariewa, z którą ożenił się zaledwie pół roku temu, podnosi rękę. Dziewczyna nie mogła tego znieść i wróciła do domu w Rostowie nad Donem.

Bez protokołu: „Nie pokonałem Katyi, to jakiś nonsens! I poszła do domu, bo miała sesję – oburza się Wacław. – Nie walczę zbyt często… Wiązało się to z przypływem emocji – wcześniej nie wiedziałam, jak je powstrzymać, ale teraz wiem, że wszystko można załatwić słowami. Nie będę już w takich sytuacjach. Bo zająłem się psychologią, czytałem Freuda i wiem, że najłatwiej okiełznać emocje to liczyć do 10.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: