Tarot – prognoza dla wszystkich Znaków Zodiaku na styczeń 2023

Rok 2023 będzie czasem wielkich zmian. Każda osoba będzie mogła zmienić swoje przeznaczenie, a karty Tarota mogą w tym pomóc.

Karty tarota są często używane przez ludzi do wróżenia. Zdjęcie: Pxfuel.com

Do 2023 roku zostało już tylko półtora miesiąca. Od 1 stycznia każdy znak zodiaku będzie podlegał nowej energii. Możesz dowiedzieć się, co Cię czeka w nadchodzącym roku za pomocą kart Tarota. Jak się okazało, los przygotował dla wielu osób zarówno dobre, jak i niepokojące chwile.

Karty tarota na rok 2023: przyszłość dla każdego

W 2023 roku Baran będzie miał korzystną kartę. Rydwan symbolizuje spełnienie snu. Jednak w tym celu każdy Baran będzie musiał podjąć pewien wysiłek. Im bardziej aktywni są przedstawiciele tego znaku, tym więcej owoców będą mogli zebrać przez cały rok.

Byk w nowym roku oczekuje wzrostu finansowego, ale w tym celu będziesz musiał podejść do problemu ze szczególną powagą. W szczególności każdy Byk powinien przyjrzeć się swoim wydatkom i dochodom. Może się okazać, że możesz zaoszczędzić lub zarobić jeszcze więcej pieniędzy.

Dla Gemini nadszedł czas na radość. Aby to zrobić, musisz nauczyć się widzieć coś dobrego nawet w prostych lub na pierwszy rzut oka negatywnych rzeczach. Na przykład, jeśli zakończyłeś komunikację z ukochaną osobą, masz szansę poświęcić swój wolny czas na coś lub kogoś nowego. Nie zatrzymuj się na tym.

Nowotwory powinny poświęcić czas na swoją karierę. Nie należy traktować tego jako ciężkiej pracy ani łatwego sposobu na zarobienie pieniędzy. Być może uda Ci się odkryć w pracy coś ciekawego. Dzięki temu wyrównaniu nie będziesz musiał wstawać każdego ranka z pragnieniem, aby dzień się skończył jak najszybciej.

Lwy muszą się bardzo starać: trzeba pracować nad sobą i pokazać się z jak najlepszej strony. To demonstracja Twoich mocnych stron, która będzie świetną okazją do poprawy Twojego życia. Tę taktykę należy stosować w komunikacji, w pracy iw związkach. Jednak nie jest to tylko gra aktorska, ale celowe doskonalenie siebie jako osoby.

Panna – Książę Dysków

Nadszedł czas, aby Virgos wcieliło się w rolę budowniczego lub scenarzysty własnego życia. Nie bój się budować czegoś nowego. Postaraj się wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie przybliżyć upragniony cel. Nie czekaj, aż rzeczy same się zmienią. Zdarza się to niezwykle rzadko.

READ
13 sposobów na natychmiastowe zasypianie

Waga – Książę Buław

W 2023 roku Waga dostanie dużo energii i ognia do dobrych uczynków. Nie marnuj swojej mocy na próżno. Spróbuj je wykorzystać. Będzie to wymagało zaufania do twoich decyzji i zbudowanego planu. Planowanie możesz rozpocząć już w styczniu nowego roku.

Skorpiony również powinny wziąć sprawy w swoje ręce. Spróbuj wydostać się z cienia i pokaż siłę woli. Twoje pragnienia mogą być trudne do spełnienia, ale nawet największe rzeczy zaczynają się od małych. Najważniejsze jest, aby zrozumieć, jak osiągnąć wynik i co należy w tym celu zrobić.

Strzelec – As Dysków

Dla Strzelców głównym celem będzie wzmocnienie ich pozycji. Ten numer obejmuje finanse, ludzi wokół i oczywiście karierę. Ponadto należy zwrócić szczególną uwagę na tę część zagadnienia, która jest obecnie najbardziej problematyczna.

Koziorożec – Królowa Buław

Koziorożce muszą popracować nad swoją samooceną. Jeśli masz wątpliwości i boisz się podjąć ten czy inny biznes, postaraj się znaleźć siłę lub pomóc odrzucić strach. Nie jest łatwo się nauczyć, ale przejęcie kontroli nad swoim życiem uszczęśliwia wielu ludzi.

Wodnik – Koło fortuny

Wodnicy powinni pomyśleć o tym, jak wyjść z kręgu cyklicznego. Jeśli masz wrażenie, że zostałeś bohaterem „Świstaka”, czas coś zmienić. Życie nie staje się interesujące, dopóki tego nie zechcesz. Aby to zrobić, warto odkryć coś nowego. Czasami potrzeba serii prób i błędów, zanim zdasz sobie sprawę, że znalazłeś coś własnego.

Ryby – Rycerz Pucharów

Dla Ryb rok 2023 może być czasem przyjemnych zmian. Aby to zrobić, powinieneś przynajmniej od czasu do czasu słuchać swojej intuicji. Jeśli przyjdzie ci do głowy niezwykła myśl, nie odrzucaj jej od razu. Zastanów się, czy ma to konsekwencje i czy jesteś gotów podjąć ryzyko, aby osiągnąć szczęście.

Prognoza na miesiąc – układ kart Tarota, który przewiduje ważne wydarzenia w danym miesiącu.

Miesięczna prognoza online

Wyłącz obce myśli, pomyśl o miesiącu (styczeń 2023) i wybierz 1 kartę.

Prognoza miesięczna w Tarocie

Układ kart tarota „Prognoza na miesiąc” pomoże podkreślić wydarzenia, uczucia lub problemy, które są najważniejsze w styczniu 2023 roku. Odzwierciedla również emocje, nastrój, motywację. Istnieje wiele powodów, dla których nie zawsze prawidłowo ustalamy priorytety i osiągamy nasze cele. Wylosowana karta wskaże najlepszy kierunek działania, przydatny w osobistej ewolucji i po prostu optymalny w danym momencie. Jeśli na styczeń 2023 r. masz kartę, która wywołuje niepokój, zastosuj jej ostrzeżenia. Jeśli podoba Ci się karta, skoncentruj swoje działania, aby spełniły się przewidywania karty. Prawidłowo zinterpretowana karta pomoże Ci przetrwać styczeń 2023 r.: unikaj niepożądanych zdarzeń i dostosowuj optymistyczne zdarzenia. Do układu kart Tarota „Prognoza na miesiąc” używana jest pełna talia 78 arkan.

READ
Nie rób tego w ten sposób: 16 błędów w makijażu oczu, które już są kłopotliwe do zrobienia

Przykład prognozy na styczeń 2023 r

Pod wpływem dobrego nastroju i obfitego przypływu sił witalnych Twoje ciało zacznie kwitnąć. Twoje samopoczucie poprawi się tak bardzo, że dosłownie „polecisz”, rozwiązując wszelkie problemy z pół obrotu. Stare problemy skórne (trądzik, podrażnienia, pryszcze, zaskórniki) znikną na zawsze. Zwiększenie autorytetu w zespole roboczym pozwoli Ci zająć wiodącą pozycję wśród współpracowników i zniewolić wielu pracowników. Wszyscy staną się Twoimi współpracownikami, a ich pomoc w rozwiązaniu wielu problemów organizacyjnych będzie nieoceniona. Będziesz w stanie utrzymać swoją ocenę w pracy dzięki krystalicznej uczciwości i ciężkiej pracy, co stanie się wzorem dla wielu pracowników.

Jest korzystny okres na zwiększenie zarobków. Rozwiązując problemy i kwestie związane z transakcjami finansowymi, często polegaj na swoim intelekcie i logice, a nie na wytrzymałości, szczęściu i innych czynnikach. Wszystko się ułoży, jeśli będziesz systematycznie podążać zamierzoną ścieżką i jej nie wyłączysz. Codzienne problemy mogą odwracać uwagę od tego, co najważniejsze. Ale lepiej powierzyć swoją decyzję jednemu z krewnych, niż starać się wszystko załatwić na własną rękę.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: