Talizmany na rok 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Oczekujemy Nowego Roku z radosnym podekscytowaniem i marzeniem, by spojrzeć w przyszłość – co nam przyniesie? Astrologia wie, jakiego kamienia talizmanu potrzebuje twój znak zodiaku, aby rok 2023 przyniósł tylko jasne, wzruszające i szczęśliwe chwile.

BARAN (21 MARCA – 20 KWIETNIA)

Twój talizman: granat. Energia twojej planety, Marsa, jest wzmocniona przez kolor czerwony. W 2023 roku granat stanie się twoim talizmanem, kumuluje twoje główne cechy – umiejętność pójścia naprzód z płonącym sercem, przewodzenia, motywowania siebie i innych do nowych osiągnięć, działania bez większego namysłu. Nie zapominaj, że ognistych kamieni nie należy nosić cały czas – ich energia jest bardzo silna, noś je, gdy chcesz zwrócić na siebie uwagę lub czekasz na specjalne wsparcie. A jeśli czujesz, że wokół Ciebie jest wiele konfliktów i trudno Ci powstrzymać negatywne emocje, załóż biżuterię z kamieniem ziemi lub żywiołami wody: szmaragdem, perłą lub ametystem, które pomogą zharmonizować Twoją energię.

BYK (21 KWIETNIA – 21 MAJA)

Twój talizman: szmaragd. Byk jest stworzony do tworzenia piękna wokół siebie, cichej pracy, dobrej zabawy i dbania o siebie. A kamienie elementu ziemi wspierają naturalną, miękką energię twojego znaku. W 2023 Twoim kamieniem będzie szmaragd, to on pomoże Ci zachować wrodzony spokój, cieszyć się procesem tworzenia. W biżuterii dla Byka kamień ten z powodzeniem łączy się z symboliką natury, oprawioną w kwiatowy ornament, będzie miał jeszcze większy wpływ. Ale jeśli czujesz, że twoja wewnętrzna motywacja wyschła, użyj energii kamieni ognistych lub powietrznych, rubin lub topaz pomogą zmobilizować wewnętrzne rezerwy.

BLIŹNIĘTA (22 MAJA – 21 CZERWCA)

Twój talizman: topaz. Bliźniętami rządzi Merkury, niespokojny, intelektualista, dzięki niemu główną misją znaku jest otrzymywanie i przekazywanie wiedzy, nawiązywanie komunikacji między ludźmi. Wspomoże Cię w tym zwiewny i przejrzysty topaz. Czasami jednak Bliźniakom brakuje wytrwałości i koncentracji na konkretnej sprawie, potrafią być zbyt frywolni w sprawach naprawdę ważnych – na przykład swojego zdrowia. Aby tego uniknąć, biżuterię z topazem można czasami zastąpić biżuterią z kamieniami ziemnymi – na przykład z rauchtopazem.

RAK (22 CZERWCA – 22 LIPCA)

Twój talizman: perła.

READ
5 znaków zodiaku, których życie zmieni się w sierpniu 2023 r.

Kreatywne, utalentowane, bardzo wrażliwe i zmysłowe Raki, wrażliwe, jak wszystkie natury emocjonalne, potrzebują szczególnego wsparcia. A w 2023 roku talizmanem, który może zapewnić takie wsparcie, będą perły, kamień, który może pocieszyć i ugasić niepokój. A jeśli czujesz, że nie masz dość energii, by stanąć w obronie siebie, załóż biżuterię z kamieniem powietrznym lub ognistym: topaz doda Ci uczucia lekkości, a rubin doda odwagi w wyrażaniu emocji.

LEO (23 LIPCA – 21 SIERPNIA)

Twój talizman: diament w złotej oprawie. Lew jest kontrolowany przez samo Słońce, przychodzi na ziemię jako wczasowicz, który po prostu musi być w centrum uwagi, błyszczeć na scenie w sensie dosłownym i przenośnym. Głównym talizmanem Lwa w 2023 roku jest oprawiony w złoto diament, równie lśniący i wspaniały jak jego właściciel. Symbole korony, słońca, gwiazdy pomogą maksymalnie zamanifestować energię amuletu. A w sytuacjach, w których królewski Lew musi trochę „uziemić” i trzeźwo ocenić siebie, pomoże biżuteria ze szmaragdem.

PANNA (22 SIERPNIA – 23 WRZEŚNIA)

Twój talizman: rauchtopaz. Nie ma sobie równych w umiejętności dostrzegania korzyści i przynoszenia jej ludziom wokół Dziewicy. Racjonalne podejście do wszystkiego i stanowcza dokładność pomagają Pannie tam, gdzie bardziej emocjonalne znaki ponoszą namacalne straty. Misją Panny jest doskonalenie siebie i innych, a jej talizmanem na tej ścieżce w 2023 roku będzie rauchtopaz. Kamień ten harmonizuje stan wewnętrzny, a także zapewni wsparcie w karierze, co jest szczególnie ważne dla Panny. Jednak kobiecych, zmysłowych aspektów swojej natury nie należy pozostawiać bez opieki – wesprzeć je zauważalną, niezwykłą biżuterią z dowolnymi jasnymi, dużymi kamieniami, takimi jak granaty.

LIBRA (24 WRZEŚNIA – 23 PAŹDZIERNIKA)

Twój talizman: ametryna. Waga jest dokładnie znakiem, który najlepiej objawia się w parze, w partnerstwie. Relacja z właściwą osobą pozwala rozkwitnąć, poczuć wewnętrzną siłę i potencjał do realizacji. Twoim talizmanem w 2023 roku jest ametryn, kamień miłości, który pomoże Ci zbliżyć się do spotkania z bratnią duszą lub umocnić istniejący sojusz. Nawiasem mówiąc, ten kamień uwielbia zwracać na siebie uwagę i patrzy na niego, aby zwiększyć jego energię, częściej noś ametrynę. A jeśli nagle zabraknie Ci sił witalnych, z pomocą przyjdzie biżuteria z kamieniami ziemskimi lub ognistymi, na przykład z bursztynem.

READ
11 sekretów promiennej skóry

SKORPIO (24 PAŹDZIERNIKA – 22 LISTOPADA)

Twój talizman: rubin. Dzięki swojemu patronowi Pluto, Scorpio ma ogromny zapas cierpliwości. Ale kiedy to się skończy, nie będziesz zazdrościł temu, na którego kieruje swój gniew. Jego intuicja, granicząc ze zdolnościami psychicznymi, pozwala zobaczyć ludzi dosłownie na wskroś, więc nikt nie jest w stanie ukryć swoich prawdziwych myśli przed Skorpionem. Twój talizman w 2023 r. to dramatyczny czerwony rubin, kamień o tej samej namiętnej energii, co twój znak. Pomoże ujawnić twoje cechy charakteru, a wtedy nikt nie będzie mógł oprzeć się twojej magii. Aby namiętności nie przytłaczały twojej głowy, noś czasem biżuterię z ametystem – da to roztropność i spokój.

STRZELEC (23 LISTOPADA – 22 GRUDNIA)

Twój talizman: cytryn. Jowisz, który rządzi znakiem Strzelca, jest planetą szczęścia, szczęścia, wzmocnienia. Misją przedstawicieli tego znaku jest dawanie ludziom radości i nadziei. To głębocy intelektualiści ze swoją pogodną, ​​optymistyczną filozofią. Talizmanem Strzelca w 2023 roku jest żółty cytryn, który energetycznie absolutnie odpowiada temu znakowi. Strzelec nie toleruje monotonii, cytryn nie tylko wesprze go w poszukiwaniach, ale także doda od siebie odrobinę szczęścia do szczęśliwego znaku. A jeśli sukces za bardzo zawróci ci w głowie, zielone kamienie pomogą ci „wylądować” i spokojnie rozejrzeć się – na takie przypadki trzymaj szmaragdową biżuterię w szkatułce z biżuterią.

KOZIOROŻEC (23 GRUDNIA – 20 STYCZNIA)

Twój talizman: aleksandryt. Koziorożec wznosi się na szczyt pod hasłem „Widzę cel, nie widzę przeszkód”. Potrafi sam pracować i potrafi tego nauczyć innych. Koziorożcem rządzi Saturn, jego kolor to czarny, więc kamienie, które będą Cię wspierać powinny być nasyconymi ciemnymi barwami. W 2023 roku głównym talizmanem dla Koziorożca będzie aleksandryt o ściśle geometrycznym kroju, bez frywolnych ozdób w projektowaniu biżuterii – kamień o silnej i silnej woli. Aby złagodzić stres emocjonalny, dodaj kamień napowietrzający – topaz lub ametyst – do swojej garderoby z biżuterią.

WODNIK (21 STYCZNIA – 19 LUTEGO)

Twój talizman: szafir. Wodnik nie chce i nie umie żyć w rutynie, skupia się na przyszłości, a jego główną wartością jest wewnętrzna wolność. Jesteś inny, a niezwykła, duża, jasna biżuteria pomoże podkreślić specyfikę twojego znaku, mogą łączyć kamienie z elementami powietrza i ognia – coś, co nie pasuje do żadnego innego znaku. Głównym talizmanem 2023 roku dla Wodnika będzie szafir – kamień, który doda Ci jędrności i pewności siebie. A szmaragd pomoże zharmonizować twoją nieprzewidywalną naturę – w sytuacjach, w których twój wewnętrzny buntownik chce się trochę zrelaksować.

READ
Jak Twoje dziecko sprawdza Twoją relację z samym sobą?

RYBY (20 LUTEGO – 20 MARCA)

Twój talizman: ametyst. Słuchać wszystkich i znajdować słowa wsparcia, nasycać się emocjami innej osoby, kochać wszystkie żywe istoty – taka jest delikatna i wrażliwa natura Ryb. Często zderzenie z rzeczywistością okazuje się dla Ciebie zbyt bolesne, szukasz ochrony i wsparcia w kreatywności. I tutaj twoim wsparciem stanie się talizman – ametyst, symbol szczerości i oddania, miłości i inspiracji. A jeśli czujesz się zbyt wrażliwy, użyj biżuterii z ognistego kamienia: rubinu lub granatu. Ale nie powinieneś ich nosić cały czas – taka energia będzie zbyt potężna dla wrażliwych Ryb.

Czarny Królik Wodny (Kot) - symbol roku 2023

To czwarty rok zodiaku w chińskim kalendarzu. Rok Królika Czarnej Wody (Kota) przypada raz na sześćdziesiąt lat.

Znak Charakterystyczny

Według astrologów cechy roku powtarzają nory zwierzęcia. Królik (lub Kot) to miękkie, czułe i delikatne stworzenie. Nie jest w stanie wyrządzić poważnych szkód.

Rok Królika obiecuje dobroć, romans, komunikację, szczęście rodzinne. Uważa się, że w tym roku miną rodzinne konflikty i kłótnie z bliskimi ludźmi. Ale dom, wręcz przeciwnie, stanie się pełną miską.

W tym roku szczególną uwagę należy poświęcić relacjom z bliskimi. Królik jest stworzeniem rodzinnym. Dla niego druga połowa i potomstwo mają szczególne znaczenie.

W tym roku wiele par zdecyduje się oficjalnie zawrzeć związek małżeński i pozyskać nowego członka rodziny.

Woda to symbol mobilności i jednocześnie soft power. Konflikty można rozwiązać za pomocą perswazji, a wiele śliskich sytuacji całkowicie zniknie.

Jak wnieść szczęście do domu

W chińskiej tradycji figurki królików są często używane do przynoszenia szczęścia. Uważa się, że jeśli w mieszkaniu pojawi się figurka królika (zwłaszcza w kolorze złotym i siedząca na monetach), to przyjemne zmiany nie potrwają długo. Dobrobyt, pokój, miłość wejdą w życie.

Królik jest symbolem obfitości, szczęścia, długiego, radosnego życia.

Rok Czarnego Królika Wodnego (Kota) występuje raz na sześćdziesiąt lat.

Aby w mieszkaniu panowała harmonia, rodzinna sielanka, figurka królika (tym razem w kolorze białym) powinna zostać umieszczona na parapecie.

Ci, którym brakuje cierpliwości i życzliwości, powinni postawić królika na tylnych łapach z podniesioną kufą.

Ale Królik z marchewką w łapach jest symbolem powodzenia w biznesie. Jeśli potrzebujesz wsparcia w biznesie, powinieneś kupić taki talizman.

Jak świętować

Gdzie jest najlepsze miejsce na spotkanie

Królik jest zwierzęciem domowym (podobnie jak Kot), więc najlepszym miejscem do świętowania Nowego Roku będzie własne mieszkanie lub dom. I powinno to być w pełni rodzinne wakacje – nie zapraszaj przypadkowych lub nieznanych osobistości, a jedynie bliskich – krewnych lub przyjaciół.

READ
25 najczęściej łamanych haseł w 2023 r.

W co się ubrać

W tym roku jest z czego wybierać! Nie tylko odcienie, ale także kolory, jak mówią, w asortymencie na każdy gust!

Możesz zadowolić właściciela roku i wybrać czarną świąteczną toaletę. Ale w tym przypadku koniecznie musi mieć nutę wody – brokat lub odpowiednie dodatki.

Jeśli jesteś zwolenniczką klasyki, noś sukienki i garnitury w kolorze białym i szarym.

Możesz także złożyć hołd Kotikowi. W tym miejscu warto przypomnieć stary znak: trójkolorowy kot to szczęście. Wiesz, jak łączyć odcienie – działaj!

W tym roku należy unikać wymyślnych i skomplikowanych strojów. Królik (Kot) dla prostoty i naturalności. Wyrafinowane toalety i bujne fryzury odejdą na inny czas, ale teraz wybierz naturalność.

Udekoruj swój dom we właściwy sposób

Dom nie powinien mieć krzykliwych kolorów. Postaraj się usunąć z wnętrza czerwień i bliskie jej odcienie. Daj pierwszeństwo jasnym kolorom i zieleni. Dobrze jest udekorować dom świeżymi kwiatami – ciętymi lub doniczkowymi. Możesz z nich zrobić urocze instalacje. Pamiętaj: zarówno Kot, jak i Królik kochają naturę i będą zachwyceni Twoim pomysłem.

Unikaj zwierzęcych printów – gospodarze roku nie powinni czuć się konkurencyjni. A rysunek zebry lub lamparta będzie postrzegany w ten sposób.

Stwórz w domu miękkie i przytulne kąciki – z kocami i poduszkami, w których chciałbyś spędzić więcej czasu i wygrzewać się.

Czarny królik wodny - symbol 2023

Jak nakryć do stołu

Przypomnijmy, że w tym roku jest podwójny Kot/Królik, dlatego smakołyki na stole powinny zaspokoić gusta dwóch zwierząt na raz.

Staraj się mieć na stole dania rybne – galaretki, sałatki, ryby smażone lub solone.

Pamiętaj też o dużej ilości warzyw i ziół. Spróbuj skoncentrować się na stole na sałatkach i przystawkach. Będzie oryginalny i użyteczny. A po kilku godzinach siedzenia przy stole nie będzie uczucia przesycenia.

Danie główne może być pieczonym kurczakiem lub wieprzowiną.

W ustawieniu stołu użyj białych kolorów i złotych akcentów – świec, serwetek, naczyń. Na stole możesz postawić figurkę królika. Właścicielka roku będzie pochlebiona.

Co dać w roku Czarnego Królika Wodnego (Kota)

Wydaje się, że wielu uzna kota lub królika za idealny prezent? Może. Te zwierzęta są na szczęście w domu. Jednak przed zakupem takiego prezentu ZAWSZE sprawdź z obdarowaną osobą, czy go potrzebuje i czy jest gotowy go przyjąć. Nie hipotetycznie, ale realistycznie. Jeśli się zgadzasz, kup.

READ
Pozbądź się zmarszczek łatwo i szybko: 3 sposoby na wygładzenie zmarszczek

Istnieje wiele innych opcji. Na przykład, dekoracje wnętrz – obrazy, lustra, poduszki i koce. Wszystko, co tworzy komfort, który kochają zarówno Koty, jak i Króliki.

Nieźle leży w dłoni komplet filiżanek lub szklaneka także duże danie. Nie krępuj się dawać kwiaty w doniczkach – tworzą też komfort!

Dobry do zaprezentowania w prezencie talizmany i ozdoby w postaci kota lub królika – zawieszki, zawieszki do bransoletek, breloki.

Czego można się spodziewać po roku

Rok zapowiada się dość stabilnie. Poważne kryzysy gospodarcze prawdopodobnie Cię ominą. Nie powinieneś planować wielkich wydarzeń na rok, które powinny wywrócić twoje życie do góry nogami. Lepiej wydawać go raczej rutynowo, bez względu na to, jak dziwnie może to brzmieć. Ani Kot, ani Królik nie lubią gwałtownych ruchów.

Czarny Królik Wodny (Kot)

Ale dla małżeństwa czas jest dość sprzyjający. Właścicielka roku doceni rodzinę!

Pamiętaj, cokolwiek podejmiesz w tym roku, ważne jest, aby zachować poczucie proporcji i godności.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: